>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Luźna dyskusja Hokejowy Chat

P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
No ale w konkursie chodzi o podanie dokładnego wyniku, natomiast w dziale podaje się jakieś propozycje, pomysły na dany dzień więc to może jedynie pomóc jaką drużynę wybrać, ale już dokładnego wyniku to nie podpowie. Poza tym konkurs to przecież zabawa, a dzielenie się typami w dziale to szansa na to, by coś razem przedyskutować i skorzystać z podpowiedzi by zagrać już za własne środki, a w sumie celem forum nie jest wygrywanie w konkursach, ale zielone kupony zagrane już za realne pieniądze. Ale ostatecznie to już decyzja organizatorów konkursu i samych uczestników czy będą chcieli podawać w tym czasie swoje typy
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Witajcie! Wydaje mi się, że to nie jest dobry pomysł, żeby nie typować w temacie przez całe Play Offy. Dokładne wyniki rzadko kto typuje, strzelców bramek też, a faworytów poszczególnych rund każdy zna. Nie będzie to w wielkim stopniu kolidować z naszą zabawą.
 
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Co do typowania PO KHL to myślę ze i tak kazdy z uczestników konkursu a przynajmniej większość ma swoje przemyślenia, faworytów, jakąś wizje ostatecznych rozstrzygnięć, wie ze musi reagować na bieżąco i ewentualnie skorygować swoje rozkminy. I nie musi sie sugerować innymi lub chociaż brac tego za pewnik. I tak jak Szef rasijskij mowi w konkursie będzie kilka innych elementow do podania które na forum padają rzadziej. I z tego co wiem to w konkursie będziemy typowali daną parę ale to juz Szef ustali
 
seba30 44

seba30

Użytkownik
Faktycznie, temat typów trzeba zostawić i niech żyje przez ten cały czas, tymbardziej że największa gratka to właśnie okres PO - warto poznać spojrzenie z kilku perspektyw, a typerów tutaj mamy nieprzypadkowych ????
suomi a cisnąć nikt nie będzie, bo propozycja nie była bezpodstawna, a forum pozostaje forum i w sumie warto było ruszyć ten wątek. Ale w konkursie trzeba trochę bardziej zaszaleć, żeby osiągnąć sukces ????
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Witajcie! Wydaje mi się, że to nie jest dobry pomysł, żeby nie typować w temacie przez całe Play Offy. Dokładne wyniki rzadko kto typuje, strzelców bramek też, a faworytów poszczególnych rund każdy zna. Nie będzie to w wielkim stopniu kolidować z naszą zabawą.
Witam,ja to się nie znam na tym Hokeju,ale myślę że typy można podawać w czasie PO bo są inni bywalcy którzy nie biorą udziału w naszym konkursie i chcieliby coś poczytać od takich fachowców jak
rasijskij ,
Mark1973 czy paru innych.
Dzięki za wczorajsze typy,Triniec,Pilzno czy Litvinov z handi,ale ten Spartak zabrał mi kupę kasy, na plusie jestem ale mogłem mieć dobrą kasę,nie sugerowałem się podpowiedziami,sam to sprawdzałem i też mi wychodziło że wygrają.
 
krysteeek 962

krysteeek

Użytkownik
Tak w ogóle, nie spotkałem się jeszcze z taką sytuacją. Mam rozumieć, że Pilzno przez kilkadziesiat sekund grało w przewadze 5 na 2 ? Bo przecież 3 zawodników odbywało karę o_O
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Nie można grać przewagą 5 na 2. Minimalna liczba zawodników na lodzie to 3 (oprócz bramkarza). Jeśli zdarzy się taka sytuacja to rozwiązuje się ją inaczej, w zależności od ligi, ale nie pamiętam dokładnie przepisów.
 
jinx 4,5K

jinx

Użytkownik
Na lodzie musi być 3 zawodników. Siedzą we 3 na ławce kar, ale na lodzie jest 3. Ta ostatnia kara jest odłożona do momentu zakończenia pierwszej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Na lodzie musi być 3 zawodników. Siedzą we 3 na ławce kar, ale na lodzie jest 3. Ta ostatnia kara jest odłożona do momentu zakończenia pierwszej.
Take też mi się wydawało ale nie chciałem wprowadzać nikogo w błąd, dawno nie spotkałem się z taką sytuacją.
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Patrzcie co wymyślili w Finlandii. Bije nie jeden przedmeczowy show w NHL ????
1099347532860350464
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
Do góry Bottom