>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Luźna dyskusja Hokejowy Chat

mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Obaj bramkarze to swietni fachowcy. Niejeden klub by takich chciał.
To teraz wypada by cherepy walneły astane i wsjo na abarot
 
hallik 7,1K

hallik

Użytkownik
Pięknie idzie Unia Oświęcim... 3-0 po I tercji. Oby Craxa też bezproblemowo
I bum Cracovia 0-1 :facepalm:
- 7 min. - GOL! 0-1! Kuriozalna bramka i błąd Łuby! Wrzuta ze środka lodowiska, centralnie z czerwonej linii Kany wpada do bramki Cracovii!
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Już dawno się nauczyłem, że nie ma co się denerwować, bo to nic nie da ???? Miałem oglądać, ale niestety coś wyskoczyło i nie obejrzę Sybiru...
 
D 2

dvvorniok

Użytkownik
Wygląda to ładnie, w pierwszej tercji pokryli mi już Over 1.5 bramki dla gości. Więc już jestem zadowolony a kurs całkiem dobry był na to
 
brooklynbounce 888

brooklynbounce

Użytkownik
Sibir on fire, Your defence i terrifying :eek:ye:, jakby to zaśpiewali kibice na Wyspach. Postawiłem na Etoto Sibir liczba goli 3+. Zakład jest już chyba zaliczony po 1 tercji, bo wydaje mi się, że chodzi o to, że mogą być 3 gole i powyżej, a nie że powyżej trzech goli. Jednego mimo wszystko powinni jeszcze wbić w 40 minut przy tej dyspozycji. Prawo serii robi jednak tutaj całą robotę. Idą po piąte zwycięstwo z rzędu. Swoją drogą korciło mnie, by zagrać w tym meczu over 6,5. Kurs był coś w okolicach 5,00. A czułem, że tu będzie mała strzelanina. Oby podtrzymali dyspozycję, bo fajnie się ogląda ten mecz. Udanego dnia, Panowie????
 
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Tak swoją drogą to Sibir gra w Chinach o 8 pkt bo jutro tez jest mecz i moga duzo zyskać do rywala ktory jest w strefie PO
 
luk-asz 504

luk-asz

Użytkownik
Polecacie jakąś stronkę gdzie można oglądać KHL ? Chyba, że gdzieś na nc+ znajdę na jakimś dziwnym, ruskim kanale ;)
Ta liga zaczyna mi się podobać, moje nowe odkrycie bukmacherskie. Nie ma co się jarać, bo to nie zawsze tak będzie, ale generalnie jest dosyć przewidywalna. Dosyć &quot;przyjazna&quot; dla obstawiających.
Żałuję, że zabrakło odwagi, bo przy 3:5 fajne kursy były na gole Kunlun.
 
Do góry Bottom