>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Luźna dyskusja Hokejowy Chat

krysteeek 962

krysteeek

Użytkownik
W lidze fińskiej bardzo mocna ostatnio Hamennlinna pięknie w plecy 0:1 od słabiutkiego Lukko. To mnie tylko utrzymuje w przekonaniu, że fińską i szwedzką ligę gra się tylko na te drużyny, na które bukmacher wystawia wyższe kursy. Zawsze trzeba stawiać na przekór i szukać jakichś niespodzianek.
 
roberto18 452

roberto18

Użytkownik
Ogląda ktoś Amur? Jak tam pierwsza tercja? Pograłem na nich ze względu na kiepską postawę Sochi i długą serię wyjazdową (i daleką)
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Oglądam od drugiej tercji i jestem pod wrażeniem. Amur ładnie kontroluje grę, fajnie grają krążkiem. Soczi bardziej na aferę, mam wrażenie, że goście poprostu chcą przeżyć ten ciężki wyjazd i wrócić do domu. Jeśli Amur podtrzyma poziom to o dwa punkty mogą być spokojni.
Coraz bardziej pachnie golem dla Amura na 2-0
Edit// Wiedziałem, że z taką grą Amura nie skończy się na jednej bramce gospodarzy. Pięknie!
Edit// Amur chyba już zmęczony. Dali się załatwić jak wczoraj Sibir... 2:2 sześć minut przed końcem.
Edit// To spotkanie to klasyczny przykład tego jak sam wynik nie odzwierciedla przebiegu spotkania. Amur kotrolował mecz, ładna gra kombinacyjna, widać że był pomysł na grę. Zabrakło szczęścia i precyzji przy finalizacji, bo mogło to się skończyć (i powinno) 3-1 może 4-2 dla Amura. Soczi jak już mówiłem na aferę, brak pomysłu, problem z wyjazdem z własnej tercji. Ogólnie mało przyjemna dla oka gra. U gospodarzy bardzo dużym plusem okazał się Murygin. Do kuponu grałem z remisem więc pierwszy mecz na plus ????
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Alikin wychodzi do bramki na rzuty karne, ciekawe.
Edit// Mogli zostawić Murygina. Szkoda Amura. Wyglądali lepiej, a dwa punkty jadą do Soczi...
 
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Alikin wychodzi do bramki na rzuty karne, ciekawe.
Edit// Mogli zostawić Murygina. Szkoda Amura. Wyglądali lepiej, a dwa punkty jadą do Soczi...
Nie ogladalem ale mialem nadzieję ze bedzie bronil Murygin i jego doświadczenie pozwoli wygrać
 
Do góry Bottom