>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Luźna dyskusja Hokejowy Chat

rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Kto pograł na Jokerit ma niezłe widowisko. Ciekawe. Tyle kar dla Spartaka (w tym dwa razy 2+10) i taka ogromna przewaga? Czyżby Jokerit zapomniał jak się gra w przewadze?
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Ogromne to może i nie, ale nie spodziewałem się takiego wysokiego wyniku na korzyść Spartaka. Myślałem bardziej o remisie albo lekko w stronę Jokeritu. Spartak potrafi grać w hokej.
 
roberto18 452

roberto18

Użytkownik
Ja dzisiaj gram w stronę Traktora, dobra forma, a grająca w kratkę Astana bez Bochenskiego. Kursy bardzo zadowalające. Co myślicie?
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Też chciałem na Traktor ale jeszcze myślę bo zagrali dobrze ostatnio ale z biegiem czasu coraz słabiej i Omsk odrobił straty. Astana za to cisnęła Metallurg cały mecz. Sam nie wiem jak to ugryźć. Na Traktor kusi kurs. Szanse mają spore żeby to wygrać.
 
S 106,3K

styrbjorn

Użytkownik
Też chciałem na Traktor ale jeszcze myślę bo zagrali dobrze ostatnio ale z biegiem czasu coraz słabiej i Omsk odrobił straty. Astana za to cisnęła Metallurg cały mecz. Sam nie wiem jak to ugryźć. Na Traktor kusi kurs. Szanse mają spore żeby to wygrać.
Traktor over 1,5? Co sądzisz?
Ewentualnie pow 2,5 po kursie 2,65
 
D 2

dvvorniok

Użytkownik
Mój kupon na dziś wygląda tak:
CSKA-OMSK 1
Czeljabinsk ov. 1.5
St.Petersburg- Kazan ov.3.5
AKO 3.32 FORTUNA
Mam nadzieję, że dziś zielono będzie! Pierwsze moje typy na tym forum, bez analizy dlatego napisałem w tym temacie ;)
 
D 2

dvvorniok

Użytkownik
Traktor spalił ???? liczyłem na większą skuteczność z ich strony.. No nic.. Pozostałe typy wygląda że wchodzą :/ jutro też jest dzień!
 
Do góry Bottom