>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Luźna dyskusja Hokejowy Chat

mark1973 761,2K

mark1973

Znawca - Hokej
Ja wczoraj cała noc nad tym meczem myślałem i ani tak ani tak nie mogłem go rozgryźć. Chciałem próbować handi ale nie wiedziałem w którą stronę, potem myślałem o underze ale jak widać może być ciężko bo już dwie bramki są. Internet mi trochę szwankuje ale oglądam i dobrze bym zrobił grając w stronę Spartaka bo fajnie chłopaki grają no ale ostatecznie zrezygnowałem z tego meczu.
Jokerit chciałem obejrzeć ale stream tak mi się zacinał że musiałem się przenieść do Moskwy. Ciakawi mnie czy Finowie zdołają odrobić.
Poki co pocieszam się tym ze gra jest lepsza niz wynik i licze ze finisz Torpedy czesto jest mocny
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Ja zagrałem plusowe handi tak jak koledzy proponowali w pierwszych dwóch spotkaniach i do tego dorzuciłem zwycięstwo Spartaka w RT po tym co kolega mark1973 , napisał o TNN o tym, że chcieliby grać z Avto, do tego Spartak u siebie nieźle sobie radzi. Oczywiście jak to u mnie w KHL tylko za drobne, ale wydaje się, że będzie na plus tak więc dzięki za podpowiedzi. Czas pomyśleć coś o NHL. Wydaje mi się, że kurs na LAK troszkę przesadzony.
Tylko te południowe spotkania to zawsze różne rzeczy się tam dzieja
 
mark1973 761,2K

mark1973

Znawca - Hokej
Ja zagrałem plusowe handi tak jak koledzy proponowali w pierwszych dwóch spotkaniach i do tego dorzuciłem zwycięstwo Spartaka w RT po tym co kolega mark1973 , napisał o TNN o tym, że chcieliby grać z Avto, do tego Spartak u siebie nieźle sobie radzi. Oczywiście jak to u mnie w KHL tylko za drobne, ale wydaje się, że będzie na plus tak więc dzięki za podpowiedzi. Czas pomyśleć coś o NHL. Wydaje mi się, że kurs na LAK troszkę przesadzony.
Tylko te południowe spotkania to zawsze różne rzeczy się tam dzieja
W Torpedo nie ma drugiego golie tak naprawde. Mlody się gubil jak dziecko nie złapał tylko odbił i było groźnie . a ja jak glupek dalem się nabrać, wystarczyło plus 1.5 i kurs miodzio. A tak dupa z tyłu
 
suomi 114,1K

suomi

Znawca - Hokej
Chyba Bobkov coś musiał zawalić, bo zjechał z lodu.....Widziałem parę minut spotkania, to generalnie Jastrzębie prowadzą grę....
 
kibic-zwierze 43,5K

kibic-zwierze

Użytkownik
Panowie, skoro sezon zasadniczy w KHL to 56 meczów to skąd na betexploler terminarz jeszcze na luty ? Z czego on wynika ? Coś się zmieniło względem zeszłego sezonu ?
 
mark1973 761,2K

mark1973

Znawca - Hokej
A trzeba było iść znowu w handi dla Admirała ????
Dokładnie, chodzilo mi to po glowie
Panowie, skoro sezon zasadniczy w KHL to 56 meczów to skąd na betexploler terminarz jeszcze na luty ? Z czego on wynika ? Coś się zmieniło względem zeszłego sezonu ?
Sezon w tym roku to 62 mecze i jest mala zmiana w stosunku do poprzedniego, jest wiecej meczy z rywalami z dywizji. Stad sezon trwa do 22 lutego.
 
Do góry Bottom