>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Luźna dyskusja Hokejowy Chat

krysteeek 962

krysteeek

Użytkownik
Są może jakieś stronki żeby zobaczyć sobie powtórkę jak ten typek z rygi ucierpiał? Bo poszedłem po wodę do kuchni i przegapiłem.
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Na khl kropka ru zobaczysz jeśli włączysz sobie skrót meczu, możliwe też, ze w oddzielnym filmiku zamieszcza na stronie to zdarzenie. Poszukaj tam kilka chwil po zakończeniu spotkania.
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Początek Caps, pierwsza minuta jakby jeszcze byli w szatni. Po pół minuty powinno być 0:2, potem nawet 0:3 ale SJS nie wykorzystali okazji i potem się to zemściło. Caps się teraz ogarnęli, no i akurat dziś Oveckhin musiał się obudzić. Ogólnie gra ofensywna, obie defensywy z błędami więc tak naprawdę jeszcze wszystko się tu może wydarzyć. Niestety brak Karlssona w SJS widoczny
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
W meczu Podolska niecodzienna sytuacja, kontuzji doznał sędzia i to jak dobrze widziałem co pokazywał medyk to złamanie nogi w okolicach piszczela.
 
krysteeek 962

krysteeek

Użytkownik
Golą ich niemiłosiernie. Nie poznaję Podolska. Kojarzyli mi się z twardej gry, zrównoważonej, a tutaj psikus. NN często okazje, a ataki Podolska jakieś takie amatorskie. Jak się to ogląda, to wynik nie może być inny niż wyraźna porażka.
 
Do góry Bottom