>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Luźna dyskusja Hokejowy Chat

rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Dobry bezpieczny wynik, zdominowana ostatnia tercja i jeszcze trochę fantazji się znalazło, no ładnie ładnie Sergei to zrobił ????
A a propo konkursu, czy nie powinienem mieć dopisanych 2 punkcików zamiast 1? :p
Powinienes. Niedawno zauważyłem właśnie że szystkich źle rozliczyłem dając jeden zamiast dwóch punktów. Wrócę z pracy to poprawie ????
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Tak to jest jak sie liczy o 4:00 nad ranem i do tego konkursy mi się mieszają trochę :p
Chociaż nie. Teraz sprawdzam i widzę że tylko Ty seba30 masz błędnie rozliczony. No nic. Po dzisiejszych meczach poprawie i wrzucę aktualna drabinkę.
 
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Jak ktoś nie oglądał to zobaczcie jak to sobie wymyślił Shumakov:
1100264995605090304
Ogladałem, fajny gol, taki ala Mikael Granlund, który strzelł w podobny sposób tylko objechał bramke Barulina i otworzył wynik meczu w półfinale Mś na Słowacji w 2011. Wówczas uznano ten gol za obraźliwy, może jakby Rosja nie przegrała rozeszło by sie po kosciach. I tak samo teraz jest rozkmina w Rosji w mediach czy Kazań został upokorzony przez Szumakowa ????
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Ogladałem, fajny gol, taki ala Mikael Granlund, który strzelł w podobny sposób tylko objechał bramke Barulina i otworzył wynik meczu w półfinale Mś na Słowacji w 2011. Wówczas uznano ten gol za obraźliwy, może jakby Rosja nie przegrała rozeszło by sie po kosciach. I tak samo teraz jest rozkmina w Rosji w mediach czy Kazań został upokorzony przez Szumakowa ????
NIE mam wątpliwości że został upokorzony, ale nie przez Szumakowa tylko przez całą ekipę z Omska ????
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
No niewątpliwie ciekawy pomysł na bramkę w Omsku, a jak tam szatnia Kazania, ktoś jakieś relacje zna? Łyżwy nie latały?
 
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
No niewątpliwie ciekawy pomysł na bramkę w Omsku, a jak tam szatnia Kazania, ktoś jakieś relacje zna? Łyżwy nie latały?
Jak Zinetula był młodszy, szczególnie jako asystent trenera to łyżwy latały ale teraz od wielu sezonów jest spokój i rzeczowa analiza tego co się stało. Zawodnicy tez sobie pogadali. Wiec teraz trzeba czekac na efekty.
NIE mam wątpliwości że został upokorzony, ale nie przez Szumakowa tylko przez całą ekipę z Omska ????
Swoja drogą nie przypominam sobie kiedy i czy w ogóle Barsy tak słabo rozpoczęły PO
 
seba30 44

seba30

Użytkownik
Co się działo w szatni to raczej pozostanie w szatni, natomiast piorunów raczej nie było. Krótko wypunktował na konferencji co zawiodło i tyle, raczej wszyscy tam doskonale wiedzą jakie popełnili błędy. Pewnie ten drugi mecz będzie inny, stawiam że zacznie Szaryczenkow na bramce. Z tym że mobilizacja wcale nie musi tu oznaczać sukcesu bo jastrzębie Hartleya po takim laniu mogą się wzbić znów wysoko, a stary Bob wie że to tylko pierwszy mecz i nie można popadać w hurraoptymizm ????
W drugiej odsłonie od początku mogą się sypać iskry ;)
 
dawson92 11,8K

dawson92

Użytkownik
Ale wpadło przed T3 i myśle ze mimo wszystko pokażą moc i mecz zamkną w RT. Za to Avto nie zawodzi, pierwsza formacja z Dawesem o Golyshevem robią taką robotę, że głowa mała, dobrze się to ogląda. Jeśli ktoś oglada mecz w Astanie, prosił bym o krótką relacje ;)
Edit: W Astanie już mamy 2 tak więc zgodnie z planem
Edit2: Worek z bramkami się otworzył ????
 
seba30 44

seba30

Użytkownik
a po co maja sie spinac jak wykreca awans i tak na lajcie
Najpewniej dlatego, że grają u siebie, to są już PO i dla nich najlepszym wyjściem byłoby uporać się jak najszybciej z rywalem bo im dalej w las tym będzie ciężej.
Myślę, że za chwile zacznie się oblężenie bramki Hudacka - będzie miał okazje się chłopak wykazać ;)
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Myślę, że jak złapią kontakt to na pewno będą się spinać, żeby to ogarnąć w czterech spotkaniach, po co mają tracić kolejne siły na niepotrzebne spotkania.
Zresztą na tą chwilę to skromna zaliczka Spartaka, bo jeszcze 40 minut gry, SKA jest w stanie mieć prowadzenie już w kolejnej tercji jak dobrze pójdzie
 
Do góry Bottom