>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Luźna dyskusja Hokejowy Chat

mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
warto zagrac wg mnie zwyciestwo SKA kurs 3,5 warty ryzyka. Jak złapia kontakt to pójdzie. Ja co prawda ogladam derby Moskwy ale nie chce mi sie wierzyc ze nie napoczną Hudacka
 
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
przeciez to zaden mecz o byc albo nie byc by tracic kase na win gospodarzy, bez przesady
Jasne ze byc albo nie być nie jest ale nigdy nie wiadomo jak sie ułozoy seria, a nóz widelec Hudacek znów zamuruje bramke, wiec sądze ze lepiej jest wygrac pierwszy mecz chocby w dogrywce niz gonic
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
przeciez to zaden mecz o byc albo nie byc by tracic kase na win gospodarzy, bez przesady
Chyba nie doceniasz rangi spotkania. SKA to ekipa która celuje w Gagarina od pierwszego meczu w sezonie. Każda wygrana w serii jest na wagę złota, bo jeśli Spartak wygra, a potem uda sie im wygrać jeszcze jeden mecz to SKA może zakończyć rozgrywki w pierwszej rundzie. Każdy dodatkowy mecz to utrata sił co też nie jest na rękę. Myślę że nawet teraz warto spróbować za drobne SKA lub remis, bo wydaje mi się przycisną jeszcze bardziej w końcówce.
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Ja osobiście jeszcze czekam kilka minut na kurs w okolicach @5 jeśli nic nie wpadnie i próbuje SKA w OT. Wydaje mi się, że albo otworzą wynik ze swojej strony i wyciągną to dziś, albo skończą bez bramki w ogóle.
 
P 0

pokwa

Użytkownik
Ja byłem pewien tego meczu najbardziej z tripelka. Gram z reguły za 10, 20 zł, a tu dałem 400. Nigdy po tym nie wyjdę na plus.
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Ja byłem pewien tego meczu najbardziej z tripelka. Gram z reguły za 10, 20 zł, a tu dałem 400. Nigdy po tym nie wyjdę na plus.
Nie żebym się mądrzył,bo ja też obstawiałem win gospodarzy,ale z punktu widzenia poważnych typerów,nie gra się takich kursów za takie pieniądze,bo to jest nie opłacalne,zresztą jak sam mówisz że nigdy nie wyjdziesz na plus.
to że przegrają to rozumie,ale żeby będąc takim FAWORYTEM bramki u siebie nie strzelić,no to tego to nie mogę pojąć.
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Chyba właśnie dlatego KHL jest tak dziwną ligą, chyba mało kto tutaj obecny zagrał Spartak, nikt się nie deklarował. I do tego jeszcze bez bramki ze strony gospodarzy. O ile w RS jeszcze można by takie coś ryzykować, ale czy w PO ktoś się tego spodziewał? Ze względu na inne obowiązki nie mogłem oglądać, ale w bramce chyba działy się dziś cuda
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Chyba właśnie dlatego KHL jest tak dziwną ligą, chyba mało kto tutaj obecny zagrał Spartak, nikt się nie deklarował. I do tego jeszcze bez bramki ze strony gospodarzy. O ile w RS jeszcze można by takie coś ryzykować, ale czy w PO ktoś się tego spodziewał? Ze względu na inne obowiązki nie mogłem oglądać, ale w bramce chyba działy się dziś cuda
pepo 1990 jesteś moim rywalem,i ten wynik jest o tyle dobry że za bardzo mi nie uciekłeś,a tak wogóle to chyba największa bomba jak do tej pory.
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
pepo 1990 jesteś moim rywalem,i ten wynik jest o tyle dobry że za bardzo mi nie uciekłeś,a tak wogóle to chyba największa bomba jak do tej pory.
Na razie to chyba oboje jesteśmy bez punktów. Trudno szukać tutaj pozytywów wyniku jeśli mają być tylko w konkursie, gdy SKA w handi zamykało ładny kupon ze wszystkimi spotkaniami z dziś w handi z ako na poziomie @9.
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Chyba właśnie dlatego KHL jest tak dziwną ligą, chyba mało kto tutaj obecny zagrał Spartak, nikt się nie deklarował. I do tego jeszcze bez bramki ze strony gospodarzy. O ile w RS jeszcze można by takie coś ryzykować, ale czy w PO ktoś się tego spodziewał? Ze względu na inne obowiązki nie mogłem oglądać, ale w bramce chyba działy się dziś cuda
Ja generalnie unikam grania na jednych i drugich wojskowych czy to regular czy Play Offy. Właśnie dlatego, żeby uniknąć takich sytuacji, a kursy są prawie zawsze nieopłacalne. Wolę zagrać jakieś handi na przeciwnika niż ryzykować kurs 1,40. CSKA i SKA to fachowcy ale jednak też tylko ludzie ????
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Na razie to chyba oboje jesteśmy bez punktów. Trudno szukać tutaj pozytywów wyniku jeśli mają być tylko w konkursie, gdy SKA w handi zamykało ładny kupon ze wszystkimi spotkaniami z dziś w handi z ako na poziomie @9.
Ja zagrałem 2 remisy .czeski i niemiecki za 10e mam 200 do wyjęcia,czekam na Kolonie.
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Ja generalnie unikam grania na jednych i drugich wojskowych czy to regular czy Play Offy. Właśnie dlatego, żeby uniknąć takich sytuacji, a kursy są prawie zawsze nieopłacalne. Wolę zagrać jakieś handi na przeciwnika niż ryzykować kurs 1,40. CSKA i SKA to fachowcy ale jednak też tylko ludzie ????
Ja też w RS unikam tych ekip, bo kursy są marne. Jeśli chodzi o PO to oba te dni pograłem dla rozpoznania. Wczoraj to bardzo delikatnie, dziś nieco ostrzej, ale też bez szaleństwa, szczególnie że połączyłem wszystkie 4 spotkania ze sobą na gospodarzy -1,5 i jak to mówią, po spotkaniach ze wschodu, których się obawiałem już witałem się z gąską, a tu taki babol na zachodzie. Niby stawka 50 nie duża, ale przy tym AKO jakie wyszło profit byłby całkiem ładny. Astana z ładnym kursem, Jeka również powyżej 1,8 a tutaj 1,5 na minus:/. Na szczęście za 10 zagrałem również duble ze wschodu i dubel z zachodu handi -2,5 więc stawkę na dziś mam odrobioną. Ale niedosyt pozostaje.
 
seba30 44

seba30

Użytkownik
Mecz raczej już nie do odratowania, a nie spodziewałbym się takiego scenariusza ????
Ale dla dalszej rywalizacji świetny wynik.
Bardziej mnie niepokoi crash fortuny i konserwacja strony, która nie wiem czy się skończy przed meczami o 17:30, w które chciałem uderzyć ????
 
Do góry Bottom