>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Luźna dyskusja Hokejowy Chat

D 14

dominik_wtk

Użytkownik
Spartaka nie ma co dziś liczyćskoro sędziowie wypaczają wynik. Praktycznie cały czas dają kary minuta po minucie dla Spartaka. Wstyd! #NaRaka
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
SKA znów dwie szybkie stracone. A tak dzisiaj mi chodziło jakoś po głowie właśnie 2:2, ale myśle sobie nie, przecież SKA musi dziś to wygrać...
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
SKA znów dwie szybkie stracone. A tak dzisiaj mi chodziło jakoś po głowie właśnie 2:2, ale myśle sobie nie, przecież SKA musi dziś to wygrać...
Ja też chciałem postawić na Spartak OT, ale zrezygnowałem ostatecznie.
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Ja sobie myślałem właśnie o 2:2 dziś i SKA w dogrywce, ale ostatecznie zgrałem ich w ako RT, liczyłem że zarobek będzie dziś z Astany, nawet 2,5 minuty przed końcem wydawało się, że komplet zakładów z Astany będzie na plus. a tu jak to zwykle hokej zaskoczył
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Tutaj widać dokładnie jak Koskiranta wytrąca kij przeciwnikowi (sytuacja za bramką) a stojący obok sędzia nie dyktuje kary po czym pada zwycięski gol dla SKA. Po całym zajściu Hudacek próbował wytłumaczyć sędziemu o co chodzi, ale zamiast sprawdzić to na powtórce - sprawdzili tylko czy nie było spalonego. Nie ładnie.
1102660712562855936
 
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Tutaj widać dokładnie jak Koskiranta wytrąca kij przeciwnikowi (sytuacja za bramką) a stojący obok sędzia nie dyktuje kary po czym pada zwycięski gol dla SKA. Po całym zajściu Hudacek próbował wytłumaczyć sędziemu o co chodzi, ale zamiast sprawdzić to na powtórce - sprawdzili tylko czy nie było spalonego. Nie ładnie.
1102660712562855936
I skąd my to znamy. I tak do aż do finału zachodu
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Ogólnie rosyjscy dziennikarze jednogłośnie twierdzą że sędziowanie było na dobrym poziomie cały mecz, ale ta sytuacja z nie uznaniem kary kiedy ewidentnie się należała i to w kluczowym momencie spotkania i kiedy sędzia miał sytuację jak na tacy wydaje się dość podejrzana ????
 
Do góry Bottom