>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Luźna dyskusja Hokejowy Chat

P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Dołączył
01/2019
Posty
3110
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Dołączył
10/2018
Posty
917
I jak tam wrażenia po pierwszej tercji hokeja od 4 miesięcy? Oglądacie Lotników z Pingwinami?
 
fazesky 8,4K

fazesky

Użytkownik
Dołączył
04/2018
Posty
206
I jak? Udało się obejrzeć płomienie z Oilersami? Orientuje się ktoś czy Kaprizov już teraz będzie grał dla Wild czy dopiero od kolejnego sezonu? 🤔
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Dołączył
01/2019
Posty
3110
niezly spadek na mamonty yugry z ponad 2 na 1,3 na live przy 1-1 a patrzac na staty to nic sie nie stalo takiego.
Post automatycznie złączony:

jak ktos chce moze sobie poogladac co roku w ufie turniej.
Post automatycznie złączony:

na chacie ruscy tez sie dziwia, dlaczego kurs spoadl z 2,5 do 1,4 xd
 
Ostatnia edycja:
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Dołączył
10/2018
Posty
917
Ja nocke musiałem dziś odpuścic, jeśli chodzi o Lotników i Pingwiny to dość sztywno to wyglądało. Ale jednak to dopiero pierwszy mecz po takiej przerwie. U Pingwinów zestawienia tak jak były przed przerwą tylko Jake wrócił. U Lotników generowanie też choć jakies delikatne przesunięcia były. Jeden mecz przygotowawczy to będzie jednak mało. Tutaj plus dla tych co nie grają PrePO tylko będą grali o rozstawienie to zawsze szansa na zgranie wieksze przed zasadniczym PO
 
B 1,7K

bulik9596

Użytkownik
Dołączył
10/2019
Posty
149
I jak? Udało się obejrzeć płomienie z Oilersami? Orientuje się ktoś czy Kaprizov już teraz będzie grał dla Wild czy dopiero od kolejnego sezonu? 🤔
Kaprizov nie może zagrać w Play off .Informacja w roosters ogłoszonych .
Ja czekam osobiście na rozliczenie dywizji sezonu zasadniczego i juz to wiem że wyd... mnie polski buk na tym .ale upewnie sie dopiero pierwszego sierpnia i leci reklamacja oficjalna.. Co oni robią legalni bezpieczni bukmacherzy w Polsce to jest farsa komedia itd..:eek:
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Grac45 53,3K

Grac45

Forum VIP
Dołączył
06/2011
Posty
1559
Miasto
Casal di Principe
3 minuty nie minęły a już była bramka, pierwsza kara i bitka, niezły początek

Orientuje się ktoś z Was czy jest w PL jakiś buk oferujący zakłady tego typu jak strzały na bramkę, kary itp. ?
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Dołączył
10/2018
Posty
917
3 minuty nie minęły a już była bramka, pierwsza kara i bitka, niezły początek

Orientuje się ktoś z Was czy jest w PL jakiś buk oferujący zakłady tego typu jak strzały na bramkę, kary itp. ?
No początek faktycznie na ostro. Swego czasu w etoto były zakłady na ilość strzałów różnych graczy. Nie wiem jak to obecnie wygląda.
Post automatycznie złączony:

No początek faktycznie na ostro. Swego czasu w etoto były zakłady na ilość strzałów różnych graczy. Nie wiem jak to obecnie wygląda.
Widzę że w etoto nadal to jest
 
Grac45 53,3K

Grac45

Forum VIP
Dołączył
06/2011
Posty
1559
Miasto
Casal di Principe
No tak etoto jeszcze najszybciej bo oni kopiują od ruska, ale teraz na następny mecz Oilers są tylko strzały ale konkretnych zawodników i nic więcej, albo źle patrzę. Niemniej liczyłem chociaż na betlic bo on ma fajne specjale na piłkę, ale też bieda. Reszta gigantów to już totalny marazm w ofercie.
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Dołączył
10/2018
Posty
917
No tak etoto jeszcze najszybciej bo oni kopiują od ruska, ale teraz na następny mecz Oilers są tylko strzały ale konkretnych zawodników i nic więcej, albo źle patrzę. Niemniej liczyłem chociaż na betlic bo on ma fajne specjale na piłkę, ale też bieda. Reszta gigantów to już totalny marazm w ofercie.
No tak, chyba tylko dla poszczególnych graczy a tak ogólnie nie ma. Niestety u nas jest bieda z zakładami. Ile w fortunie trzeba było czekać żeby były jakieś inne handi niż 1.5. ogólnie porazka
 
Grac45 53,3K

Grac45

Forum VIP
Dołączył
06/2011
Posty
1559
Miasto
Casal di Principe
daj sobie spokój z tymi polskimi bukami... sezon regulars nie rozliczyli mi... Unibet oferuje zaklady na takie selekcje
Pod którą kategorią na uni znajdę strzały ogólną, i poszczególnych drużyn i kary? bo nie widzę
No tak, chyba tylko dla poszczególnych graczy a tak ogólnie nie ma. Niestety u nas jest bieda z zakładami. Ile w fortunie trzeba było czekać żeby były jakieś inne handi niż 1.5. ogólnie porazka
Chociaż podczas MŚ ale nie pamiętam teraz czy rok temu czy dwa, to fortuna miała właśnie celne i kary. Tyle dobrego.