>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Luźna dyskusja Hokejowy Chat

sunxl 2M

sunxl

Typer
Finki vs Wegierki: 2ml @9.60 Fortuna⛔

Na razie 2:2, ale Węgierki dzisiaj nie odstaja od Finek, dobra gra w destrukcji, warto próbować taki kurs przy stanie 2:2, bo większą motywacja u Węgierek, Finki miały bić się o medale
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +538
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
25-letni Michaił Vorobyov jest jednym z rosyjskich piłkarzy, który ostatnio znalazł się w gorącej wodzie. Vorobyov został oskarżony o używanie łapówek w celu uniknięcia służby wojskowej. Rosyjskie media podały, że za swoje czyny może dostać do dwunastu lat więzienia.

Inni gracze oskarżani o podobne czyny to Anvar Suleimanov i Vladislav Lukin. Sprawa Iwana Fedotowa również spotkała się z dużym zainteresowaniem, gdy gwiazdor został aresztowany i zatrzymany przez rosyjską policję.

Według danych NHL Suomi, Vorobyov uniknie kary pozbawienia wolności i będzie musiał zapłacić tylko grzywnę w wysokości dwóch milionów rubli, około 33 000 euro. Przyczyną łagodniejszego wyroku musiało być m.in. przyznanie się do popełnienia przestępstwa oraz chęć współpracy w trakcie procesu.

Vorobyov grał w KHL w ostatnich sezonach, ale zagrał także 35 meczów w NHL dla Filadelfii i 145 meczów w AHL. Został wybrany w czwartej rundzie, jako 104. wybór ogólnie, w 2015 NHL Draft przez Flyers.

xd

 
marcinmotyl 4,9K

marcinmotyl

Użytkownik
witam wszystkich sympatyków hokeja. panowie i panie macie jakiegos zagranicznego buka z rozszerzoną ofertą polskim hokejem?? nie tylko 1x2 ale do tego jakieś overki, handicapy... itd
 
Ostatnia edycja:
sunxl 2M

sunxl

Typer
Jak myślicie, jak rozwiąże się sprawa z Ivanem Fedotovem? Pójdzie na front? Szkoda tego chłopaka, gdzie kariera czekała na niego otworem
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Hokeje napierają rozmachu a ja już zakańczam bo co Finlandia zrobiła niech sobie przegrają liczy się tylko Szwecja dlamnie nic więcej
Ale niech wygra kto ma wygrywać
hokej Czeski dał zarobić 1 tercja ,alei tak słaby jestem więc już mi wszystko jedno kto będzie wygrywał .
WESOŁYCH ŚWIĄT I WSZYSTKIEGO DOBREGO W 2023 ROKU I DUŻO WYGRANYCH
DZIĘKUJĘ I POZDRAWIAM
 
mark1973 794,9K

mark1973

Znawca - Hokej
Mądra i agresywna gra Łotyszy, potrafią się odgryzać Amerykanom ale narazie w roli głównej obaj bramkarze. Nie zdziwi mnie remis po 60 min. Kurs po wyżej 10 wart ryzyka coś w kierunku Łotyszy też
 
Ostatnia edycja:
mark1973 794,9K

mark1973

Znawca - Hokej
Mecz Swisse z Łotwą wyrownał sie , jest cios za cios, i pachnie tu dogrywką, kurs powyzej 4 wart ryzyka ✅
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom