>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

I kolejka PGE Ekstraligi (6-8.04)

power30 18K

power30

Forum VIP
Gruchalski under 4 @ 1,67 Forbet ✅ 2 Sędzia Miśka skrzywdził w 12 biegu
Misiek pokazał się z bardzo dobrej strony w meczach sparingowych na tle juniorów 1-ligowych. Fakt juniorzy Grudziądza nie spisują się rewelacyjnie, ale są w stanie nawiązać walkę. Jeśli Gruchalski nie wygra pierwszego wyścigu, to praktycznie nie będzie miał szans na pokrycie tej linii. Pojedzie dwukrotnie w parze z Zagarem i raz Madsenem, co sprawia iż na punkty szans nie ma. Tak samo sytuacja wygląda z seniorami GKM&#39;u. Warto dodać, iż na tak twardej nawierzchni może mieć problemy. Wg mnie warto grać ten bet, gdyż w najlepszym przypadku może zdobyć cztery oczka.
Lindgren over 9,5 @ 1,65 Forbet ✅ 18 Fredka show
Fredka w przedsezonowych sparingach pokazał, iż po kontuzji nie ma już śladu. W zeszłym roku Szwed wykręcił na tym torze 12 punktów. Jednak trzeba dodać, iż na trasie był bardzo szybki. W parze z Miedzińskim, na którym wg mnie nie powinien tracić punktów. Fredka wraz z Madsenem powinien być liderem Częstochowian. Grudziądz zapewne będzie odjeżdzał wynikowo, tak więc Lindgren będzie miał dodatkowy start jako RT.
Artiom Łaguta over 11,5 @ 1,8 Fortuna ⛔ 10
Tiomka w meczach przedsezonowych zazwyczaj jeździł parę biegów, które wygrywał i wówczas był zastępowany przez kolegów. Łaguta tor przy Hallera zna jak własną kieszeń i trudno go pokonać. W zeszłym sezonie z pewnego poziomu nie schodził i zazwyczaj wykręcał dwu-cyfrowe wyniki. W parze pojedzie z juniorami, tak więc nie powinien tracić punktów. Sądzę, iż tylko Lindgren i Madsen będą w stanie z nim powalczyć.
Karczmarz - Kaczmarek (+1,5) @ 2,0 etoto ✅ 4-5
Wg mnie zawodnicy na zbliżonym poziomie. Na pewno handicap ma Rafał, który jedzie na swoim torze. Warto jednak dodać, iż miał o wiele mniej okazji do ścigania pod taśmą z rywalami. Kaczmarek objechał sporo treningów i sparingów, co może mieć niebagatelne znaczenie. Warto dodać, iż pokazał się z przyzwoitej strony. Wg mnie warto pograć dodatnie handi na bardziej doświadczonego Kaczmarka. Możliwe, iż będzie miał dodatkowy start jako RT za Igora.
Przedpełski under 3,5 @ 1,6 etoto ⛔ 5 Kontuzja Doyle&#39;yego pomogła
Pawełek w spotkaniach sparingowych nie zachwycał. Poprzedni sezon był dla niego stracony. Pod ósemką jest Jack Holder, który w razie niepowodzenia będzie desygnowany za młodego Polaka. Z parze z Doyle&#39;em, tak więc ciężko przypuszczać, aby mógł zdobyć jakieś punkty. Zasadniczo punkt może dobyć na Sundstroem, jednak Szwed na gorzowskim torze pokazywał się z dobrej strony. Wg mnie po 1-2 startach do składu wskoczy młodszy Holder.
Bjerre under 11,5 @ 1,7 Forbet (wszystkie starty) ⛔ 12
Podobne linie były wystawiane na Duńczyka w zeszłym sezonie, ale jednak Extraligia to rywale cięższego kalibru. Fakt Kenio jedzie w parze z juniorami, z którymi nie powinien tracić punktów, ale Falubaz w swoich szeregach ma zawodników, którzy mogą odebrać mu punkty. Wg mnie nieznacznym faworytem są Tarnowianie, tak więc nie sądzę aby miał dodatkowy start.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
X 283

xpiccolox

Użytkownik
Pedersen under 10,5 @ 1,70 Totolotek
Jakoś trudno mi uwierzyć w to że Nicki wróci do dawnej formy. W poprzednim sezonie już nie zachwycał, potem w maju potężny dzwon po którym usłyszał diagnozę że kolejne uderzenie w kręgosłup może się skończyć dla niego kalectwem, wraca po tylu miesiącach i tak naprawdę ciężko ocenić jak to z tym Nicki bedzie. Tarnów go wziął bo nie mieli w zasadzie żadnej opcji. W Tarnowie też za dużo nie trenowali bo dopiero w tym tygodniu mogli wyjechać na swój tor. Patrząc na to wszystko co spotkało Nickiego, na to jak prezentował się przed tym feralnym upadkiem, jak ciężko się po czymś takim wraca (chociaż Nicki to niewątpliwie twardziel) to wszystko przemawia za underem w tym typie i taka jest moja propozycja.
Gomólski over 6,5 @ 2,25 fortuna
Na pierwszy rzut oka ten typ to trochę wariat ale czy na pewno?
Po pierwsze pamiętajmy że GinGer jeździł przez kilka lat w Tarnowie i zna ten tor bardzo dobrze.
Po drugie wciąż mam w pamięci jego zeszłoroczny występ w Tarnowie z Gdańskiem gdzie był bardzo szybki, wiadomo eliga to nie nplż ale skład Tarnowa jest w zasadzie identyczny. Tylko zamiast Czaji i Ljunga mamy Pedersena i Kildemanda. Pierwszy wraca po długiej przerwie a drugi to chyba tylko nazwisko które straszy.
Po trzecie Kacper nie jedzie w parze z Protasiewiczem, Dudkiem czy Zengotą a MJJ.
Widzę tutaj value, więc próbuję GinGera.
Zmarzlik over 11,5 @ 1,80 fortuna
Bartek w Gorzowie mega szybki jest zawsze, parowy mu raczej punktów nie pozabiera bo ma 3xjuniora potem Linusa. Linia do zrobienia, kurs mnie zadowala więc co tu więcej pisać.
 
Z 5,6K

zabix00

Użytkownik
ja dzis tak gram
lublin 1
gniezno 1
gorzów -8.5
na drugim kuponie gram nowak- podzuks 1 1.55 kurs i do tego pieszczek-miedziak 2 kurs 2.25
nowak solidna forma, podzuks na wyjazdach cinko, a co do miedziaka to on tam lubi ten tor pamietam jak rok temu smigal az o bandy sie obijał ;)
 
N 192

nikodem331

Użytkownik
Witam serdecznie !
Wczoraj zaczął się mój ulubiony czas na &quot;obstawianie&quot; czyli żużel, udało się już trafić under Drabika po ładnym kursie a dzisiaj postanowiłem znaleźć nieco więcej ciekawych propozycji .. a więc :
ZKS Unia Tarnów - Zielona Góra - typ : Unia Tarnów @ 1,75 fortuna ✅
Pierwszy mecz tarnowskiej Uni, który po prostu muszą wygrać, jeżeli myślą o utrzymaniu w ekstralidze. Prawdopodobnie będzie to najłatwiejszy chociaż nie łatwy mecz w sezonie. Jeśli chodzi o rywali .... P. Protasiewicz będzie miał dzisiaj na pewno bardzo ciężko, szczególnie, ze tor może być bardzo wymagający ze względu na do niedawna panujące złe warunki pogodowe w Tarnowie. Dudek sam otwarcie mówi, że daleko mu jeszcze do &quot;tej optymalnej&quot; formy. Moim zdaniem najlepszym zawodnikiem Zielonej będzie K. Gomólski, który dobrze zna tarnowski tor. Tarnowianie u siebie zawsze byli i będą mocni, Bjerre powinien być liderem, Pedersen i Kildemand mają dużo do udowodnienia i dadzą z siebie wszystko, Mroczce nie zabraknie na pewno woli walki, bieg juniorski obstawiam na 3:3. Zdecydowanie stawiam na wygraną Uni ! ????
Tarnow - Zielona Gora: Protasiewicz P. under 9,5 @ 1,80 fortuna ✅
Protasiewicz tak jak napisałem będzie miał dzisiaj bardzo pod górkę, ze względu na słabą formę na początku sezonu i wymagający jeszcze po-zimowy tor w Tarnowie. Pierwszy wyścig jedzie z juniorami, tu może &quot;ustrzelić&quot; dwójkę, później powinno być już tylko gorzej i po moich obliczeniach zdobędzie dzisiaj 4-5 pkt. Myślę, ze warto skorzystać z takiej promocji od fortuny ????

Gorzow W. - Torun: Holta R. under 8,5
@ 1,80 fortuna ✅
Wiele osób skazuje dzisiaj Toruń na pożarcie, jednak wydaje mi się, że Gorzów wcale nie będzie miał dzisiaj tak łatwo. Torunianom nie pomoże jednak na pewno R. Holta, który moim zdaniem po
prostu nie pasuje do tego składu. Tak jak i Protasiewicz w Tarnowie tak i Rune jedzie z juniorami pierwszy wyścig, ale ma tu też świetnego Zmarzlika, później już tylko trudniej i podobnie jak wyżej obstawiam, że zdobędzie 4-5 pkt.
POWODZENIA !
 
adrianabch 2,1K

adrianabch

Użytkownik
Witam serdecznie !
Wczoraj zaczął się mój ulubiony czas na &quot;obstawianie&quot; czyli żużel, udało się już trafić under Drabika po ładnym kursie a dzisiaj postanowiłem znaleźć nieco więcej ciekawych propozycji .. a więc :
ZKS Unia Tarnów - Zielona Góra - typ : Unia Tarnów @ 1,75 fortuna
Pierwszy mecz tarnowskiej Uni, który po prostu muszą wygrać, jeżeli myślą o utrzymaniu w ekstralidze. Prawdopodobnie będzie to najłatwiejszy chociaż nie łatwy mecz w sezonie. Jeśli chodzi o rywali .... P. Protasiewicz będzie miał dzisiaj na pewno bardzo ciężko, szczególnie, ze tor może być bardzo wymagający ze względu na do niedawna panujące złe warunki pogodowe w Tarnowie. Dudek sam otwarcie mówi, że daleko mu jeszcze do &quot;tej optymalnej&quot; formy. Moim zdaniem najlepszym zawodnikiem Zielonej będzie K. Gomólski, który dobrze zna tarnowski tor. Tarnowianie u siebie zawsze byli i będą mocni, Bjerre powinien być liderem, Pedersen i Kildemand mają dużo do udowodnienia i dadzą z siebie wszystko, Mroczce nie zabraknie na pewno woli walki, bieg juniorski obstawiam na 3:3. Zdecydowanie stawiam na wygraną Uni ! ????
Tarnow - Zielona Gora: Protasiewicz P. under 9,5 @ 1,80 fortuna
Protasiewicz tak jak napisałem będzie miał dzisiaj bardzo pod górkę, ze względu na słabą formę na początku sezonu i wymagający jeszcze po-zimowy tor w Tarnowie. Pierwszy wyścig jedzie z juniorami, tu może &quot;ustrzelić&quot; dwójkę, później powinno być już tylko gorzej i po moich obliczeniach zdobędzie dzisiaj 4-5 pkt. Myślę, ze warto skorzystać z takiej promocji od fortuny ????

Gorzow W. - Torun: Holta R. under 8,5
@ 1,80 fortuna
Wiele osób skazuje dzisiaj Toruń na pożarcie, jednak wydaje mi się, że Gorzów wcale nie będzie miał dzisiaj tak łatwo. Torunianom nie pomoże jednak na pewno R. Holta, który moim zdaniem po
prostu nie pasuje do tego składu. Tak jak i Protasiewicz w Tarnowie tak i Rune jedzie z juniorami pierwszy wyścig, ale ma tu też świetnego Zmarzlika, później już tylko trudniej i podobnie jak wyżej obstawiam, że zdobędzie 4-5 pkt.
POWODZENIA !
Czemu Holta nie pasuje do Torunia? do tego czemu trudniej ? Następny bieg jedize z Vaculikiem i kim ? linus ? Kaczmarek? POTĘGA rzeczywiśćie... Następny Kasprzak i kto? Igor Kopeć? Nieobliczalny Woźniak? Później z Holderem który moim zdaniem jest gdzie jest przez nazwisko.. to samo woźniak znowu no i Vaculik... Nie mówie, ze to nei wejdzie ale pisanie 4-5pkt to przesada, i że trudniej.. Dla mnie jest to zawodnik, którego lepeiej ominąć..
To samo protas.. 1 bieg jak pisałeś ustrzeli 2 a może nawet 3 bo nie wiadomo jak Kenneth pojedize tym bardziej ze Tarnów w ogóle nie miał prawie testów z czego słyszałem... Pózniej NIcki pedersen, który jest bliżej końca kariery i tak naprawdę nikt nie wie w jakiej formie jest.. do tego mroczka i zgardziński XDD Następny bieg to Jamróg, który moim zdaniem może dziś odpalić.. do tego słaby Kildemand i junior... i 14 bieg to nie opisuje bo tak naprawdę wszystko możę tam się wydarzyć...
Moim zdnaiem wybraleś typy bardzo takie na równi.. Nie odbieraj tego jako krytykę tylko mam własne zdanie i w moim odczcuciu są lepsze dzisiaj typy.. napiszę za jakiś czas o nich...
 
N 192

nikodem331

Użytkownik
Każdy ma swoje typy ???? Ja to tak widzę i się tego trzymam ???? Tarnów odjechał chyba 3 treningi w tym tygodniu, w tym ostatni wczoraj zamknięty dla kibiców. Kenneth myślę, że sobie poradzi z Protasem, więc 2 pkt, w 7 biegu daję mu 1-2 pkt, w 10 biegu 1 pkt i w 13 jeden ????
Myślę że nie ma tu szans na 10 pkt ????
Co do Holty to podobnie, w 4 biegu 2 pkt, w 7 biegu 2 pkt, w 10 jeden i w 13 max jeden. Oczywiscie to sport i wszytko się może zdarzyć, ale ja to tak widzę ???? Z fartem ! Ciężko tu będzie o minumum 9 pkt...
 
adrianabch 2,1K

adrianabch

Użytkownik
Leon Madsen over 10.5 fortuna 1.91 ✅
ten sezon czuję, że będzie najlepszym w jego wykonaniu..Tydzien temu pokazal klasę gdzie prócz ostatniego biegu wygrał wszystko... Dziś w 1 biegu jedzie z Antonio czyli tutaj upatruje pojedynek bo Musielak i Kai odstają... 2 punkty minimum jak nie 3 bo wiadomo Antonio ma różne te biegi.. potrafi jechać kapitalnie aby zawalić konkretynie a tym bardziej ze to 1 mecz w sezonie... Następny to Przemo Buczek i Musielak.. Buczek wiadomo u seibie klasa, pozostała 2 przeciętnie..znowu minimum 2 w porywach do 3..Następny to walka o 1 miejsce z Artiomem.. I przed nominowanymi jedzie znowu z Buczkiem...Może pokryć to po 4 biegach jeśli będzie jeździł jak tydzień temu..
Martin Vaculik over 10.5 fortuna 1.91 ✅
W 1 biegu jedzie z Doylem... Vaculik u siebie klasa zawodnik.. Musi minimum 2 punkty ale sądze, że zdobędzie w tym biegu 3pkt.. Koejny bieg to łatwe 3 pkt.. Holta Linus i junior... Następny to Holder stary, Linus i Iversen.. 2 punkty minimum ale sądze ze kolejna 3.. i w 13 biegu znowu musi być walka o 3pkt... także dla mnie to bet dnia...
Peter Kildemand under 8.5 fortuna 1.85 ✅
Zawodnik, który jest nieprzywidywalny... I taka linia na niego? W 1 biegu jedzie z Dudek, Jamróg i Zengota.. Dla mnie tutaj Dudek powalczy z Jamrógiem, Zengota 3 miejsce a Kilde z tyłu... Następn bieg to znowu ciężki..Jamróg z 1 pola, Gomólski z 4 ktory zna ten tor doskonale.. MJJ z 2... Tutaj moim zdaniem walka maks o 3 miejsce... Następny Protas junior i Jamróg... i tutaj raczej pewne 3 miejsce..Jak widać, cięzko będzie mu to 9pkt ogarnąć naprawdę.. może w którymś biegu ogarnie 2pkt, ale cięzko mu będzie tutaj walczyć o zwycięstwa...
Bez analizy to:
Przemo Pawlicki under 7.5 1.8 ⛔
Zagar under 8.5 1.65 ✅
Doyle over 10.5 1.70 NIE WIEM NA RAZIE ⛔
Kasprzak over 9.5 1.98 ✅wszystko z fortuny
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
power30 18K

power30

Forum VIP
ja dzis tak gram
lublin 1
gniezno 1
gorzów -8.5
na drugim kuponie gram nowak- podzuks 1 1.55 kurs i do tego pieszczek-miedziak 2 kurs 2.25
nowak solidna forma, podzuks na wyjazdach cinko, a co do miedziaka to on tam lubi ten tor pamietam jak rok temu smigal az o bandy sie obijał ;)
A pamiętasz jaka sytuacja była rok temu? Były mocne opady deszczu. Grudziądzanie wcale tego meczu odjechać, bo tracili handicap własnego toru. Wręcz przeciwnie Torunianie wraz z Kościechą na czele, który pomagał ściągać maź. Wg mnie taki tor to nie jest wyznacznik, aczkolwiek życzę powodzenia ????
 
M 6,2K

mirrar

Użytkownik
D. Kosakowski - E. Koza 2 2.50 STS ⛔ niestety Ernest upadek w pierwszym biegu i po zawodach a szkoda bo wygladalo to niezle
Ciekawa para, wczoraj też buk wystawił juniora Chmiela z Adrianem Cyferem i weszło. Dzisiaj również myślę, że Ernest może przywieźć coś koło 6-7 punktów. Dominik ? W juniorskim wyścigu może dwa punkty ale pewnie wygra ze sporą przewagą. Dalej już będzie ciężko, dwa razy z Mikkelsenem, przeciwko Jędrzejewskiemu. Jemu również daję coś koło 5-6 punktów, do tego liczę że u gości będzie totalna padaka i może Koza dostanie jeszcze nominowany bieg. Wyższy kurs na gościa pobieram.
Wieczorek - Gruchalski 1 2.10 STS ✅
Nie bardzo rozumiem ten kurs, postawiłbym odwrotnie czyli jakoś 1.7-2.2 na Wieczorka. W poprzednim sezonie średnia biegowa lepsza, u siebie pojechał imo lepiej. Teraz też atut własnego toru. Nie zdziwię się jak wygra bieg juniorski. W 4 biegu powinien być przed Woźniakiem, więc dodatkowy punkt. Jak się dobrze spisze to jeszcze pojedzie 4 biegi, bo gdzieś w rezerwie za Wawrzyniaka. Gruchalski na wyjazdach to według mnie będzie ciułał po 1-2 punkty na juniorce.
Pedersen - Dudek 2 1.7 STS ⛔
Tak jak wcześniej parę osób napisało, Nicki wielka niewiadoma, powrót po dłuższej przerwie, atut toru znikomy bo niewiele miał okazji tutaj pojeździc. Patryk powinien spokojnie te 11-13 punktów uzbierać bo raz że jest szybki, dwa że tak naprawdę nie ma na kim tracić. Inne buki dają w tej parze nawet handi +1 dla Nikiego i takie same kursy.. Nawet jeśli Pedersen będzie dzisiaj miał kozacki powrót to będzie to wyrównane widowisko ale więcej przemawia za polakiem.
Lindbaeck (+1) - Madsen 1 1.85 Fortuna ⛔
Antonio zawsze jest mocny na swoim torze, w parze z Huckenbeckiem więc pewnie punktów z nim nie straci. Madsen będzie się musiał namęczyć z Łagutą i Buczkowskim i na nich również może potracić punkty. Liczę również, że w pierwszym biegu pojedzie przed Leonem i już będzie miał niezłą zaliczkę.
Bjerre (-2) - Kildemand 2 1.85 Fortuna ⛔
Ciekaw jestem jak sobie poradzi Kenneth w najwyższej lidze. Peter Pająk po nieudanym ostatnim sezonie pewnie ma nadzieję, że w nowym coś ugra, zobaczymy. Wydaje mi się że z Pary Kildemand - Jamróg ten pierwszy będzie przywoził punkty, liczę też że Bjerre który jedzie 2x z Dudkiem i Protasiewiczem potraci trochę punktów. Liczę również po cichu na zwycięstwo Kildemanda w 12 biegu gdzie pojedzie z juniorami i przywiezie łącznie coś koło 10 punktów co powinno wystarczyć na wejście handicapa.
Jędrzejewski over 5.5 1.75 Fortuna ✅
Skazana na porażkę Wanda (buki dają handi 28.5 !!) może liczyć tak naprawdę na jednego zawodnika i jest nim właśnie Jędrzejewski. Pojeździ z juniorami a tych obie ekipy nie mają jakiś super. 6 punkcików jest w stanie uciułać już w 3-4 startach a do tego w nominowanym może jeszcze coś zgarnie i liczę że na spokojnie over wejdzie.
Powodzenia.
 
power30 18K

power30

Forum VIP
Wieczorek - Gruchalski 1 2.10 STS
Nie bardzo rozumiem ten kurs, postawiłbym odwrotnie czyli jakoś 1.7-2.2 na Wieczorka. W poprzednim sezonie średnia biegowa lepsza, u siebie pojechał imo lepiej. Teraz też atut własnego toru. Nie zdziwię się jak wygra bieg juniorski. W 4 biegu powinien być przed Woźniakiem, więc dodatkowy punkt. Jak się dobrze spisze to jeszcze pojedzie 4 biegi, bo gdzieś w rezerwie za Wawrzyniaka. Gruchalski na wyjazdach to według mnie będzie ciułał po 1-2 punkty na juniorce.
Oczywiście typ jak najbardziej prawdopodobny, ale jako rezerwa za Wawrzyniaka w tym meczu nie pojedzie. Wg mnie prędzej Gruchalski będzie miał 1 start więcej (raczej się to na nic nie zda bo będzie miał silnych rywali). Grudziądz jest w tym meczu faworytem i ciężko mi uwierzyć, aby Częstochowa prowadziła 6 punktami. Wówczas można by było sięgnąć po RT za Wawrzyniaka. Nie wierzę, aby wskoczył za któregoś seniorów ????
 
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Jędrzejewski over 5.5 1.75 Fortuna
Skazana na porażkę Wanda (buki dają handi 28.5 !!) może liczyć tak naprawdę na jednego zawodnika i jest nim właśnie Jędrzejewski. Pojeździ z juniorami a tych obie ekipy nie mają jakiś super. 6 punkcików jest w stanie uciułać już w 3-4 startach a do tego w nominowanym może jeszcze coś zgarnie i liczę że na spokojnie over wejdzie.
Powodzenia.
Rok temu miał być liderem Polonii, jak wyszło wszyscy wiemy. Bardzo lubię Marcina, bo to porządny facet, ale od trzech lat jeździ bez nadgarstka, może być ciężko.
Ciężkie te mecze dzisiaj.
Madsen over 10,5 @2,02 STS (w iforbecie po mniejszym kursie liczone wszystkie starty) ✅
Zaimponował w Toruniu i idę tym tropem, choć w sparingach było różnie. Liczę jednak, że tam było testowanie sprzętu, a tu już pojedzie na maksa.
Gorzów -8,5 @1,78 etoto ✅
Gorzów na pewno słabszy niż w zeszłym roku, ale...Linus już kilka razy udowadniał, że swoje punkty potrafi przywieźć, a Szymon wydaje mi się podobnym zawodnikiem do Przemka - nierówny, ale jednocześnie potrafiący dać zespołowi coś ekstra. Toruń na pewno będzie liczył na PUKa, ale chciałbym tylko przypomnieć, że to był zawodnik na dwójki w Gorzowie, więc nie spodziewam się, żeby dziś wygrywał z liderami swojego byłego klubu. Do tego Doyle już zdążył zaliczyć dzwona, Pawełek gdzieś się kompletnie pogubił, a zeszłoroczne wyniki młodego Holdera były głównie zasługą sprzętu Miedziaka, forma starszego również niewiadomą. Podsumowując - pogromu (raczej) się nie spodziewam, ale Stal stopniowo powinna budować swoją przewagę w tym meczu.
Pedersen under 10,5 @1,7 STS ⛔ //niestety, postawione pchany trochę głosem forumka, nie było warto
Jestem w tej nielicznej grupie, która lubi Powera, ale pewnych rzeczy chyba nie da się oszukać. Nie wiem niestety, jak prezentował się na treningach, ale jego zaletą zawsze była agresja na torze, a tej może brakować w momencie, kiedy każda kolejna kolizja może skończyć się dla niego wózkiem. W dodatku linia i tak ustawiona wysoko, a rywal godny.
Z luźnych przemyśleń - warto chyba iść w stronę Częstochowy (pytanie - co z tym Zagarem?), Zielonej Góry (nie przekonuje mnie argumenty, że Protas tu nie pojeździ, on lubi takie lotniska, do tego mocna para Dudek - Zengi).
 
Z 5,6K

zabix00

Użytkownik
Gorzów -8,5 @1,78 etoto
Gorzów na pewno słabszy niż w zeszłym roku, ale...Linus już kilka razy udowadniał, że swoje punkty potrafi przywieźć, a Szymon wydaje mi się podobnym zawodnikiem do Przemka - nierówny, ale jednocześnie potrafiący dać zespołowi coś ekstra. Toruń na pewno będzie liczył na PUKa, ale chciałbym tylko przypomnieć, że to był zawodnik na dwójki w Gorzowie, więc nie spodziewam się, żeby dziś wygrywał z liderami swojego byłego klubu. Do tego Doyle już zdążył zaliczyć dzwona, Pawełek gdzieś się kompletnie pogubił, a zeszłoroczne wyniki młodego Holdera były głównie zasługą sprzętu Miedziaka, forma starszego również niewiadomą. Podsumowując - pogromu (raczej) się nie spodziewam, ale Stal stopniowo powinna budować swoją przewagę w tym meczu.
kto w toruniu ma pojechac? holta? drewniak? przedpelski ? jedynie puk pociagnie, reszta cienko. Co do woźniaka, lubi ten tor i go czuje więc powinno byc dobrze, ale wiadomo pierwsza kolejka..
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Unia Tarnów - Falubaz Zielona Góra
Typ: Unia Tarnów @ 1.90 - Unibet
Unia Tarnów - Falubaz Zielona Góra
Typ: Unia Tarnów -2.5 @ 2.10 - Unibet
Ostrzyłem sobie zęby na ten mecz od paru dni i na szczęście dostaliśmy fajny kurs. Na Tarnów. Bo to oni według nie wygrają dziś. Falubaz już nie jest tak magiczny, mają Dudka i z pewnych ogniw właściwie tyle, Protas nie młodnieje i w przedsezonowych ściganiach po prostu nie istnieje, Zengota nadal kochający Unię wrócił z przymusu do Zielonki, Gomóła w 1. lidze radził sobie świetnie, ale tutaj mamy inną półkę, Jensen, który kochał każde miasto w którym jeździł i nie jest materiałem na lidera. Wszystko na barkach Dudka. Były grube czasy dla Falubazu, ale wygląda na to, że zbliżają się trudniejsze czasy. A co najlepsze trenerem Skóra, który jest Bykiem z krwi i kości. Nie zazdroszczę kibicom w ZG, bo ja bym z taką drużyną się absolutnie nie mógł zżyć. Za dużo obcych. Ten skład moim zdaniem po prostu nie powala. I powiem więcej, uważam, że Falubaz zrypie się z ligi, albo chociaż pojedzie w barażu, a w I lidze mamy dużo chętnych na awans. W tym przypadku zacznie się walka o Dudka, a przecież były już małe problemy z jego kontraktem, jakieś łączenie go z Lesznem, twarde negocjacje ojca itd. Woryna okazał lojalność, ale Dudek to jednak gość z GP i jeszcze wyższa półka od w/w, więc myślę, że opcji na jazdę w niższej lidze nie ma.
Dobra, teraz Tarnów. Właściwie jadą dziś najważniejszy mecz sezonu. Muszą wygrać i to jak najwyżej, żeby być nad Falubazem i mieć szansę na bonus który może zadecydować o spadku którejś z ekip. Kluczem będzie tor. Mało kto lubi tam jeździć i to już na starcie wielka przewaga Jaskółek. Decydującym aspektem z kolei będzie moim zdaniem postawa Nickiego, zobaczymy czy wrócił stary dobry Dzik, czy jest ta sama przeciętna forma co w poprzednim sezonie, czy też jest jeszcze gorzej. Żadej opcji nie można wykluczyć. Jest Bjerre, którego od zawsze hejtuję i średnio gościa lubię, ale na niego można liczyć i myślę, że dwucyfrówkę spokojnie przywiezie. Pozostałe nazwiska też zagadka, ale Kildemand &quot;u siebie&quot; może spokojnie powieźć MJJ. Na juniorce w obu teamach bez szału, ale tor dobrze znają miejscowi i nie wykluczam nawet wygranej tej pary w 2. biegu.
Mógłbym pisać i pisać, ale to nie zapowiedź sezonu, tylko analiza dzisiejszego starcia. Jak dla mnie, po walce, ale jednak wygrana Unii Tarnów. Gram ich zwycięstwo oraz handicap -2.5.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
kto w toruniu ma pojechac? holta? drewniak? przedpelski ? jedynie puk pociagnie, reszta cienko. Co do woźniaka, lubi ten tor i go czuje więc powinno byc dobrze, ale wiadomo pierwsza kolejka..
A o mistrzu świata zapomniałeś? ;) Ja wiem, że jego motywacja do jeżdżenia ligowego jest różna, ale też nie przesadzajmy. Tak czy inaczej Gorzów to powinien dość lekko wygrać.
 
Do góry Bottom