>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Luźna dyskusja I Liga - Dyskusja, Typy, Newsy, Zakłady Długoterminowe - w sezonie 2022/2023

Status
Zamknięty.
stanley-63 861,1K

stanley-63

Typer
* Sandecja Nowy Sącz : Chojniczanka
* Snadecja Nowy Sącz powyżej 3.5 żółtych kartek
* 2.77
* Fortuna


Ostatnia w tabeli Sandecja gra piach , są bez zwycięstwa strzelili 7 bramek stracili 20 i jak tu ma być dobra atmosfera w drużynie , sędzią jest pan Tomasz Wajda który sędziował do tej pory najwięcej meczy właśnie z udziałem Sandecji i można powiedzieć że nie jest to dobry arbiter dla Sandecj , do przykładu w 31 meczach pokazał im 80 żółtek i 9 czerwieni , ostatnie spotkanie które im sędziował miało miejsce w 1 kolejce kiedy Sandecja grała na Wiśle K , w meczu 8 żółtek z czego 5 dla Sandecji , ostatni mecz Sandecja grała z Niebieskimi i złapała 4 żółtka , myślę że jak nie idzie to trzeba kopać , 4 kartki nie tak znowu sporo patrząc na grę i sytuację drużyny a i kursik nie zły .
 
Otrzymane punkty reputacji: +653
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
20221008_221907.jpg IMG_20221008_222144_123.jpg

Screenshot_20221006_175754.jpg
Arka - Stal

powyżej 8.5 rogu 1.29
powyżej 9.5 rogu 1.52


można coś odważniej

na Arkę przyjeżdża drużyna grająca ofensywnie. prócz Niecieczy najwieksze posiadanie piłki w lidze na poziomie 60%. chcą z zasady grać w piłkę, schodzą do boków, mają silną drugą linie

teoretycznie powinno być meczycho a wynik typu prowadzenie którejś drużyny 2 bramkami nie powinno przekładać sie na zabicie meczu. ciągle powinna być gra

Arka i Stal bez podstawowych prawych obrońców tak wszyscy mają być dostępni

pod wąską kadrę Arki w tyłach niewykluczona gra na 3 z tyłu a nie standardową czwórką. ale nawet jeśli nie po przejęciu Haydary ze Stępniem powinni mieć pole do fajnej gry jaką lubią na szybkości. tak samo wiele jak na tą ligę jakości w Stali

średnia rogów tych ekip w tym sezonie, które robią samemu to odpowiednio 6.25 i 6.75

edit:

14 rogów
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1493
stanley-63 861,1K

stanley-63

Typer
Polska 1 liga
* Chojniczanka Chojnice : Resovia Rzeszów ( godzina 18:00 )
* Chojniczanka over 3.5 żółtych kartek ( 4 żółtka w tym za dwie czerwień dla Chojniczanki ) w sumie 9 kartek !
* 3.20 / Fortuna


Chojniczanka niby wyżej w tabeli ale ostatnio idzie im ciężko na 5 ostatnich meczy 1-2-2 i bramki 7:8 , goście dwie pozycję niżej w tabeli jednak strata do gospodarzy to zaledwie dwa oczka i zapewne mają nadzieję na dobry wynik bo ich 5 ostatnich meczy to 2-2-1 i bramki 9:8 , do tej pory się nie spotykali tak więc trudno coś powiedzieć ale Rzeszowianie w ostatnich meczach łapią po parę karteczek goście również ale sugerując się ostatnią formą obu drużyn to jak będzie tak i dziś to liczę na sporo kartek w meczu a sędzia chyba też odpowiedni bo jest nim Sylwester Rasmus który ma średnią pod 5 - dlaczego kartki dla Resovii ano liczę że jak nie pójdzie im za dobrze to może sie pojawić sporo nerwowości i fauli ze strony gospodarzy a że ostatno nałapali sporo to zaryzykuję że i dziś bądż co bądż bardzo ważnym meczu bo przy porażce gości ich przeskakują nałapią sporo .
( za over 2.5 kurs 1.87 to chyba warto zaryzykować ten większy kurs )
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1710
stanley-63 861,1K

stanley-63

Typer
Polska 1 liga / godzina 20:00
* Podbeskidzie B B : Zagłębie Sosnowiec
* rzuty rożne - Zagłębie Sosnowiec powyżej 5.5 ( uffff na ostatnią chwilę ale się powiodło Zagłębie 6 rożnych )
* 2.60 / BETFAN


Tu pójdę w innym kierunku a mianowicie kartki zamieniam na rożne , przyglądając się Zagłębiu to druga rzecz która rzuca się w oczy oprócz kartek to rożne , nabijają ich doprawdy sporo , w ostatnim meczu u siebie z Bruk-Bet co prawda 6 , wcześniej wyjazd i to na ŁKS - ie aż 9 z Chojniczanką u siebie 12 i na Chorzowskim Ruchu 9 tak więc jest OK , w ostatnim meczu z Podbeskidziem w Bielsku wygrywają 2:0 i nabijają 9 stad też liczę że ta dobra passa będzie się ciągła dalej i dziś te minimum do typu czyli 6 nabiją i po uważam za wysokim kursie będzie na plus .
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +627
stanley-63 861,1K

stanley-63

Typer
Odra Opole : Ruch Chorzów
* Ruch over 1.5 gola
* 2.15 / ETOTO
21 pażdziernik godzina 20:30


Jeżeli chodzi o Chorzowski Ruch to ta porażka u siebie z Arką była do przewidzenia , Ruch już od paru spotkań nie grał najlepsza piłkę , co prawda remisował i wygrał ale sama gra miała wiele do życzenia , była to druga porażka w sezonie , pierwszą zaliczyli na ŁKS-ie ale następne spotkanie było przebudzenie i wygrana z Termalicą , Odra w ostatnich 7 meczach aż 5 porażek a już ta ostatnia z Stalą Rzeszów i 4 bramki w plecy pokazała braki w obronie , u siebie również nie wygląda to zbyt różowo bo na 8 meczy zaledwie 2 wygrane 1 remis i 5 porażek no i bramki 10:14 , liczę , że Ruch powinien to spotkanie wygrać ale liczę też na przynajmniej dwa gole , może Daniel Szczepan pójdzie za ciosem i znów trafi , do tej pory 4 bramki i 3 asysty , zobaczymy !
 
amator7 4,9K

amator7

Użytkownik
Pokaż załącznik 21974 Pokaż załącznik 21975

Pokaż załącznik 21976
Arka - Stal

powyżej 8.5 rogu 1.29
powyżej 9.5 rogu 1.52


można coś odważniej

na Arkę przyjeżdża drużyna grająca ofensywnie. prócz Niecieczy najwieksze posiadanie piłki w lidze na poziomie 60%. chcą z zasady grać w piłkę, schodzą do boków, mają silną drugą linie

teoretycznie powinno być meczycho a wynik typu prowadzenie którejś drużyny 2 bramkami nie powinno przekładać sie na zabicie meczu. ciągle powinna być gra

Arka i Stal bez podstawowych prawych obrońców tak wszyscy mają być dostępni

pod wąską kadrę Arki w tyłach niewykluczona gra na 3 z tyłu a nie standardową czwórką. ale nawet jeśli nie po przejęciu Haydary ze Stępniem powinni mieć pole do fajnej gry jaką lubią na szybkości. tak samo wiele jak na tą ligę jakości w Stali

średnia rogów tych ekip w tym sezonie, które robią samemu to odpowiednio 6.25 i 6.75

edit:

14 rogów
Kolego z jakiej strony te screeny ze statystykami?
Sprawdziłem statscore ale jest po angielsku
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Polska, Fortuna 1 liga
Godzina: 20:30
Spotkanie: Zagłębie Sosnowiec - Wisła Kraków
Typ: 1
Kurs: 2,70
Bukmacher: STS
Analiza:
Tabela:
kup.jpg
Zagłębie u siebie ma na koncie 4 zwycięstwa, 2 remisy i 1 porażkę, natomiast Wisła na wyjazdach zanotowała 2 zwycięstwa, 1 remis i 4 porażki. Oba zespoły lepiej sobie radzą na własnym stadionie jak na wyjazdach. Stawiam w tym meczu na gospodarzy. Tutaj spodziewam się twardego spotkania ale myślę, że o tego jednego gola na koniec meczu więcej będzie mieć Zagłębie. Wisła jakoś tak gra bez ładu i składu, nie ma w tym zespole "duszy". Owszem jest już nowy trener i myślę, że Sobolewski jest w stanie odmienić ten zespół ale też potrzebuje czasu. Myślę, że jeszcze teraz to nie nastąpi. Póki co Wisełka po spadku męczy się w niższej lidze strasznie i niektóre mecze w ich wykonaniu po prostu były nudne, bez pomysłu. Zagłębie może też nie rozdaje kart ale w tym zespole przynajmniej widać, że mają jakiś swój styl. Nie jest to dla mnie tak blady zespół jak Wisła w swojej grze. Mecz z pewnością będzie pełen walki, agresji i twardej gry jednak stawiam tutaj na gospodarzy. Myślę, że atut własnego boiska w tym spotkaniu zadecyduje.
1-2
 
Ostatnia edycja:
kuszu18 0

kuszu18

Użytkownik
Witam pytanko , gdzie dziś widzicie więcej różnych chodzi mi o Ruch i Stal Rzeszów over drużyny 6.5 jest po 2.45 dla jednych jak i drugich. Które spotkanie będzie bardziej otwarty derby czy w stolicy Podkarpacia macie jakieś przemyślenia ??
 
tenis_de_mesa 1,3M

tenis_de_mesa

Znawca - 1 Liga Polska
W mojej opinii w meczu Stali Rzeszów, która dla mnie w tym sezonie jest perełką jeśli chodzi o cornery. Sam będę dzisiaj grał na rogi Stali, średnio biją u siebie 7 cornerów na mecz, to bardzo dobry wynik, co prawda Ruch jest niewiele gorszy w tym elemencie gry, ale to zawsze derby, mecz może być bardziej 'zamkniety' zespoły mogą bardziej zabezpieczać tyły. Wybrałbym zdecydowanie Stal.
 
Otrzymane punkty reputacji: +614
stanley-63 861,1K

stanley-63

Typer
Odra Opole : Ruch Chorzów ( 1:1 ..... okazji na drugą bramkę dla Ruchu było ale cóż nie strzelili )
* Ruch over 1.5 gola
* 2.15 / ETOTO
21 pażdziernik godzina 20:30


Jeżeli chodzi o Chorzowski Ruch to ta porażka u siebie z Arką była do przewidzenia , Ruch już od paru spotkań nie grał najlepsza piłkę , co prawda remisował i wygrał ale sama gra miała wiele do życzenia , była to druga porażka w sezonie , pierwszą zaliczyli na ŁKS-ie ale następne spotkanie było przebudzenie i wygrana z Termalicą , Odra w ostatnich 7 meczach aż 5 porażek a już ta ostatnia z Stalą Rzeszów i 4 bramki w plecy pokazała braki w obronie , u siebie również nie wygląda to zbyt różowo bo na 8 meczy zaledwie 2 wygrane 1 remis i 5 porażek no i bramki 10:14 , liczę , że Ruch powinien to spotkanie wygrać ale liczę też na przynajmniej dwa gole , może Daniel Szczepan pójdzie za ciosem i znów trafi , do tej pory 4 bramki i 3 asysty , zobaczymy !
Post automatycznie złączony:

- Fortuna 1 liga Polska
- Puszcza Niepołomice : Skra Częstochowa
* Puszcza wygra 1.66
* obie strzelą 1.86
* over 2.5 gola 1.86
* co najmniej 2 gola i 4 żółte kartki 1.75

...... Puszcza w tym sezonie gra dobrze i przy ewentualnej wygranej wskakują na fotel lidera , u siebie jeszcze nie przegrali i liczę że ten poziom utrzymają , Skra na wyjazdach nie błyszczy 2-1-5 i 4:15 , jeżeli chodzi o kartki to liczę mocno na Łukasza Karskiego który wyciąga parę kartek na mecz a te 4 to nie jest jakaś kosmiczna liczba .
Skra kompletnie zawiodła
 
Ostatnia edycja:
myyk 31,6K

myyk

Użytkownik
Resovia Rzeszów - Podbeskidzie Bielsko-Biała powyżej 2,5 @1,95 3/10

Gospodarze maja jedną z gorszych defensyw w lidze, ostatnie dwa mecze przegrali 3:0 co jest dość zaskakujące biorąc pod uwagę, że przed porażkami mieli kilka dobrych spotkań z mocnymi drużynami. W meczach domowych mecze Resovii są ciekawe bo pada w nich wiele bramek co w połączeniu z postawą Podbeskidzia na wyjazdach (ostatnie wyniki: 3:3, 2:2, 2:3) zapowiada mecz, z dużą liczbą goli.

Wynik 2:2 Zysk +2,85j

GKS Katowice - Chojniczanka 1 @2,02 3/10

Gieksa jest po ciężkich meczach z mocnymi drużynami, w ostatniej kolejce przegrali derby, ale zagrali dobry mecz i wynik mógł iść w dwie strony, mieli swoje szanse. Chojniczanka jest po 4 porażkach a ostatni mecz wyjazdowy wygrali w maju, jeszcze w II lidze. Wydaje mi się, że tutaj gospodarze udowodnią swój wyższy poziom sportowy i zdobędą cenne 3 punkty w kontekście walki o awans przed przerwą zimową

Wynik 3:0 Zysk +3,06j
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +265
5xharoldx5 1,5M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Skra Częstochowa - Ruch Chorzów

Typy:

Ruch Chorzów wygra @2,08 Fortuna
Ruch Chorzów powyżej 1,5 gola w meczu @2,15 Superbet

Obie drużyny mają zupełnie inne cele na ten sezon. Skra Częstochowa musi chyba pogodzić się z tym, że czeka ich ciężka walka o utrzymanie. Skra miała dość przyzwoity początek sezonu, ale teraz mają serię ośmiu ligowych porażek. Będzie im trudno o przełamanie tej fatalnej passy, gdyż zagrają z jedną z najlepszych drużyn w lidze. Ruch Chorzów jest dość mocnym kandydatem do awansu. Drużyna ta aktualnie zajmuje trzecie miejsce w tabeli. W ostatnim czasie Ruch potracił trochę punktów, wpadło za dużo remisów. Oglądałem ich ostatnie spotkanie z GKS Tychy i było tam naprawdę ciekawie. Tamto spotkanie zakończyło się remisem 2:2, ale trochę lepsze wrażenie zrobił na mnie Ruch i według mnie to oni byli trochę bliżej wygranej. W grze Ruchu Chorzów podoba mi się to z jaką łatwością ta drużyna stwarza sobie dobre okazje, podoba mi się ich zgranie. Problemem jest za to to jak grają w obronie, popełniają czasami proste błędy. Mimo to Ruch jest na tyle mocny, że powinien pokonać będącą w kryzysie Skrę Częstochowa. Obie drużyny grały ze sobą w pierwszej kolejce i padł bezbramkowy remis. Przebieg meczu był jednak zdecydowanie pod dyktando Ruchu Chorzów i Ruch mógł wygrać różnicą kilku bramek, ale był bardzo nieskuteczny i Skra miała mnóstwo szczęścia. Teraz też przewaga Ruchu powinna być mocno widoczna i spodziewam się, że to spotkanie uda im się wygrać oraz że zdobędą przynajmniej dwie bramki.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +621
tenis_de_mesa 1,3M

tenis_de_mesa

Znawca - 1 Liga Polska
Chrobry Głogów - Stal Rzeszów
over 11.5 RR @2,00 (1xbet, 100j.) (12)
over 12.5 RR @2,50 (1xbet, 80j.) (12)
over 13.5 RR @3,30 (1xbet, 60j.) (12)

Nie może byc inaczej, dzisiaj bardzo mocno idę w rogi w Głogowie, bo to właśnie tam spotykają się dwie najlepsze drużyny pod tym względem w tym sezonie pierwszej ligi. Chrobry u siebie najlepszy w lidze pod tym względem z potężną średnia ponad 9 rogów na mecz! Stal o której niejednokrotnie pisałem w tym sezonie, że to maszynka do nabijania cornerów w delegacjach najlepsza w lidze, ponad 7 RR na mecz. Zobaczymy jak to będzie wyglądać w bezsposrednim starciu, ale w pierwszym meczu w Rzeszowie padło 18 rogów (9:9), dlatego tak jak pisałem na wstępie dzisiaj wszystkie ręce na pokład, bo robie sobie dużą nadzieję w związku z tym meczem.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1418
F 8,3K

FanGkstychy73

Użytkownik
Sandecja- Wisła Kraków
Over 4.5 żółtych kartek
Superbet
Kurs 1 50
Derby województwa małopolskiego. Sandecja okupuje ostatnie miejsce w tabeli choć ostatnio coś zaskoczyło. Wysokie ligowe win z Zagłębiem Sosnowiec i brak porażki w pucharze Polski ze Śląskiem. Wisła Kraków to wielkie rozczarowanie. Nie tak miało wyglądać gra i wyniki po spadku z ekstraklasy. Sandecja ma agresywny styl i otrzymuje sporo upomnień. Grając jako gospodarz w Niepołomicach byli karani 3, 5 (1 czerwo),5, 1, 2 , 8 (1 czerwo) żółtych kartek. Wisła Kraków na wyjeździe ma do kolekcji 1, 3, 4, 2 żółtka.
Głównym arbitrem spotkania będzie Leszek Lewandowski. W tym sezonie w Fortunie 1 lidze gwizdał w 7 spotkaniach i pokazał 36 żółtek i 1 jeden piłkarz mógł wcześniej odpoczywać pod prysznicem. Obie drużyny potrzebują punktów jak tlenu i nie powinno zabraknąć determinacji, ostrych wejść.
Z fartem 💪👍
 
Otrzymane punkty reputacji: +1089
O 322,5K

ogon_w44

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska 1 liga
Godzina: 15:00
Spotkanie: Głogów- Stał Rzeszów
Typ:
Superbets ( zakład łączony) : obie drużyny otrzymają powyżej 1.5 kartek i obie wykonają powyżej 4.5 rzutow roznych
Kurs: 3.40
Bukmacher: Superbet

Analiza:

Jeśli chodzi o rzuty rożne, to powinno być ich dziś naprawdę sporo. Oba zespoły to absolutna czołówka ligi jeśli chodzi o wykonywanie tego stałego fragmentu gry. Chrobry ostatnie 5 męczy to 32 rzuty rożne czyli średnia ponad 6 . Goście natomiast jeszcze więcej bo aż 40 rzutów rożnych w 5 ostatnich meczach ! Czyli średnia 8.
W tym meczy rzuty rożne powinny być dosłownie co chwila.
Kartki dodaje sobie na podbicie kursu do konkursu. 2 kartki na jedną drużynę przez 90 minut to nie jest dużo. Gospodarze ostatnie 5 spotkań ta linie pokrywali, gorzej z gośćmi bo 2/5 razy tylko, ale uważam że mecz będzie na styku i goście swoją średnia kartek poprawia.

Dodatkowo polecam wszystkim kartki w innych meczach :
Juventus Lazio +4.5 kartek w meczu
Anderlecht - Genk +4.5 kartek a meczu
Istanbulspor- Hatayspor +3.5 kartki

Analizowałem te spotkania i po mojemu linie zostaną przekroczone z naddatkiem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +798
Waldi1979 1,7M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Chrobry - Stal 3:3 (6-6 RR)
Chrobry powyżej 6,5 RR, @2,85 Fuksiarz
Stal powyżej 6,5 RR, @2,85 Fuksiarz


Bardziej pechowo nie mógł się ten mecz ułożyć, do przerwy 9 cornerów i żałowałem, że nie zagrałem tych najwyższych linii w Betclicu, po meczu komplet betów do kosza...🤦‍♂️

Pisałem w tygodniu o tym meczu z tenis_de_mesa tenis_de_mesa i zarówno on jak i ja czekaliśmy na to spotkanie pod kątem rzutów rożnych, więc nie będę przytaczał statystyk, ale absolutny top ligi w tej kwestii, niestety polskie buki zbiły straszliwie i kursy, a linie na ogólny over też wyśrubowane, więc razem z podatkiem kompletnie nie do gry według mnie, dlatego proponuję linie na rożne drużyny zarówno w jedną jak i w drugą stronę, kursy na tą linię najbardziej korzystne w Fuksiarz. Jak ktoś lubi ryzyko to w Betclicu wystawili najwięcej linii, over ogólny aż do 15,5 RR, a drużynowy to 8,5 RR.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +621
tenis_de_mesa 1,3M

tenis_de_mesa

Znawca - 1 Liga Polska
Ruszamy z runda wiosenna pierwszej ligi.
Na dzisiaj jak już może widzieliście w moim temacie gram dubla. Pamiętajmy jednak, że jest to pierwsza kolejka po długiej zimowej przerwie a opierać się na razie będę przede wszystkim o mecze jesienne. Dzisiaj dość krótko:

Stal Rzeszów - Puszcza Niepołomice
Typ: Stal over 5.5 RR @1,57 (4)

Stal na cornery była jedna z moich ulubionych drużyn na jesień, średnia to blisko 7 RR na mecz w meczach domowych. Trener Myśliwiec podkreśla, że styl Stali na wiosnę się nie zmieni, to ważne w kontekście cornerów. Co prawda dzisiaj za kartki pauzuje Małecki, ale o tym szkoleniowcy wiedzieli przygotowując się do sezonu. Na pewno minusem jest fakt, że Stal przygotowywała się do sezonu w kraju, a co za tym idzie na sztucznej nawierzchni, zobaczymy jak to przejście na naturalne boisko będzie wyglądało na samym początku rundy. W Niepolomicach na jesień Stal nabiła 7 rzutów różnych i myślę, że dzisiaj stać ich spokojnie na podobny wynik a może I wyższy. Z racji, że to pierwsza kolejka bezpiecznie gram linie 5.5

Ruch Chorzów - Chrobry Głogów
Typ: over 9.5 RR @1,46 (16)

Chrobry razem ze Stalą Rzeszów na jesień wykonali najwięcej cornerow w lidze, tuż za ich plecami jest właśnie Ruch Chorzów. Czołówka ligi jeśli chodzi o rzuty różne, dzisiaj jednak mecz nie odbędzie się na Cichej w Chorzowie a na stadionie Piasta Gliwice. Na jesień w Głogowie 11 rogów. Tak jak w meczu Stali obieram bezpieczna linie z racji pierwszej kolejki, najniższa dwucyfrowa liczba spokojnie powinna się dzisiaj zazielenić.

Kurs: 2,29 (fortuna)
 
Ostatnia edycja:
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Fortuna podobno wystawiła ofertę, że kibiców Ruchu zasiądzie ponad 9 tyś. na stadionie w Gliwicach. Widzi to ktoś gdzieś?, bo nie mogę znaleźć.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom