>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

I Liga - dyskusje, transfery, informacje [ Sezon 2014/2015 ]

Status
Zamknięty.
konrado87 412

konrado87

Użytkownik
Arkowcy w szpitalu, klub chce przełożyć spotkanie w Łęcznej!
W związku z pobytem w szpitalu kilku zawodników Arki (diagnozowana jest obecnie przez lekarzy przyczyna niedyspozycji) Klub wystąpił do Departamentu Rozgrywek Krajowych PZPN o przełożenie spotkania sobotniego z Górnikiem w Łęcznej.
http://ekstraklasa.net/arkowcy-w-szpitalu-klub-chce-przelozyc-spotkanie-w-lecznej,artykul.html?material_id=523c2f9b16f1dae4493723cd
kurs na Górnik Łęczna dalej wynosi 2.0 polecam pograć ????
 
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Arkowcy w szpitalu, klub chce przełożyć spotkanie w Łęcznej!
W związku z pobytem w szpitalu kilku zawodników Arki (diagnozowana jest obecnie przez lekarzy przyczyna niedyspozycji) Klub wystąpił do Departamentu Rozgrywek Krajowych PZPN o przełożenie spotkania sobotniego z Górnikiem w Łęcznej.
http://ekstraklasa.net/arkowcy-w-szpitalu-klub-chce-przelozyc-spotkanie-w-lecznej,artykul.html?material_id=523c2f9b16f1dae4493723cd

kurs na Górnik Łęczna dalej wynosi 2.0 polecam pograć ????

Mecz odwołany.
 
L 2

lesnygandalf

Użytkownik
30-letni Marcin Burkhardt został dziś nowym zawodnikiem Miedzi Legnica. Środkowy pomocnik trenował już z legnicką drużyną i pomyślnie przeszedł testy medyczne. Były reprezentant Polski podpisał dwuletni kontrakt.
Burkhardt to były zawodnik m.in. Amiki Wronki, Legii Warszawa i Jagiellonii Białystok. Z klubem ze stolicy zdobył mistrzostwo oraz Puchar Polski. Krajowy puchar wywalczył również z Jagiellonią. W poprzednim sezonie występował w azerskim Simurqu Zaqatala, w którego barwach zagrał 24 mecze i zdobył pięć goli.
źródło:90minut.pl, Miedź Legnica (oficjalna strona)
No, no ciekawy transfer. Myślę, że ten doświadczony pomocnik który grał w reprezentacji i w dość solidnych polskich klubach coś fajnego pokaże w pierwszoligowej Miedzi Legnica.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
L 2

lesnygandalf

Użytkownik
Nowym trenerem Termaliki Bruk-Betu Nieciecza został Mirosław Jabłoński. Na stanowisku zastąpił zwolnionego w poniedziałek Dušana Radolskiego.
63-letni Jabłoński w przeszłości zdobył Puchar Polski z Legią Warszawa. Ostatnio pracował w Bogdance Łęczna, z której odszedł po zakończeniu sezonu 2010/11.
Wraz z przyjściem nowego trenera nie zmieni się dotychczasowy sztab szkoleniowy pierwszoligowca.
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Z dniem dzisiejszym tj. 12.11.2013r. Pan Mirosław Jabłoński przestał pełnić funkcję trenera I drużyny w klubie Termalica Bruk-Bet Nieciecza KS.

brukbet.com

Chłop po dwuletnim comebacku do zawodu, potrenował ich 20 dni! w tym bilans 0-3 w spotkaniach i 1-6 w bramkach.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Jabłoński jako trener już jest skończony. Nie mówię tego przez pryzmat tych meczów Termaliki, ale ogólnie. Żadnego poważnego klubu trenować nie będzie.

Nieciecza tym samym pokazuje jakim jest amatorskim klubem. Dziwny klub, dziwni piłkarze.
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Dla mnie pomyłka to zwolnienie Moskala, pisałem już o tym po zakończeniu sezonu.
Różnica między Termalica a liderem nie jest zbyt duża,
Termalica ma silną kadrę i przy dobrym przygotowaniu do rundy wiosennej może znaleźć się w czołówce.
W porównaniu do zeszłego sezonu Termalica się nie osłabiła, potrafi dobrze grac w piłkę,
pokazał to mecz z liderem, czy też spotkanie z Cracovią poza domem w zeszłym sezonie, z drużynami z Ekstraklasy.
Widoczny jest brak Pawlusińskiego, jego powrót da dużo drużynie.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Dla mnie pomyłka to zwolnienie Moskala, pisałem już o tym po zakończeniu sezonu.
Dla mnie to jedyne pytanie związane z Termalicą jest takie czy oni chcą naprawdę awansu czy ta I liga to jest max co chcą...Bo jeśli nie to też nie wiadomo czy Moskal chciał trenować drużynę, która blokuje sobie awans do ekstraklasy.
A ten sezon to graja tragicznie od samego początku.
 
adrian0 374

adrian0

Użytkownik
Piotr Mandrysz w Termalice Bruk-Becie
Piotr Mandrysz został nowym szkoleniowcem Termaliki Bruk-Betu Nieciecza. 51-letni szkoleniowiec pierwsze zajęcia z zespołem poprowadzi 13 stycznia. W tym dniu rozpocznie przygotowania do rundy wiosennej. Długość trwania umowy nowego opiekuna &quot;Słoników&quot; została objęta klauzulą poufności.
Piotr Mandrysz to były zawodnik ROW-u Rybnik, GKS-u Jastrzębie, Zagłębia Sosnowiec, Naprzodu Rydułtowy, Pogoni Szczecin, VSE Sankt Pölten (Austria), Rakowa Częstochowa, Śląska Wrocław i RKS-u Radomsko. W ekstraklasie jako pomocnik rozegrał 184 mecze i strzelił 41 bramek.
Piotr Mandrysz jako szkoleniowiec prowadził m.in Ruch Chorzów, Pogoń Szczecin czy Piasta Gliwice. Ostatnim klubem, w którym pracował był GKS Tychy. Warto zaznaczyć, że w plebiscycie stacji telewizyjnej Orange Sport został wybrany najlepszym trenerem pierwszej ligi piłkarskiej w sezonie 2012/13 .
za: termalica.brukbet.com
 
L 2

lesnygandalf

Użytkownik
Napastnik GKS-u Tychy Marcin Ściański odchodzi z pierwszoligowca.
21-letni zawodnik w kwietniu 2013 roku zerwał więzadło krzyżowe przednie w kolanie prawej nogi. Od tego czasu nie pojawił się na boisku.
90minut.pl
Co ciekawe GKS Tychy zagra 19 stycznia sparing z Ruchem Chorzów ????
 
walt 33

walt

Użytkownik
Oficjalnie: Ślusarski w Arce
Tak jak przypuszczano, Bartosz Ślusarski po rozwiązaniu kontraktu z Lechem Poznań związał się z Arką Gdynia.
&quot;Ślusarz&quot; rozstał się z &quot;Kolejorzem&quot; wczoraj. Oficjalna strona gdyńskiego klubu dzisiaj poinformała, iż wszystkie formalności zostały załatwione i 32-latek został piłkarzem Arki.
Bartosz Ślusarski występował w Lechu Poznań od 2011 roku, choć w klubie ze stolicy Wielkopolski grał również w latach 2000-2003. Tzw. &quot;Afera jarocińska&quot; wpłynęła na to, iż napastnik został przesunięty do zespołu rezerw, co w praktyce znaczyło, że nie widziano go już w składzie pierwszej drużyny. Mierzący 186 centymetrów piłkarz i tak pełnił rolę rezerwowego, bowiem pierwszym wyborem trenera Rumaka był Łukasz Teodorczyk. Do składu coraz częściej przebijał się również młody Dariusz Formella, więc zarząd klubu nie robił przeszkód, by rozstać się z doświadczonym zawodnikiem.
Arka Gdynia plasuje się obecnie na czwartym miejscu w tabeli pierwszej ligi, z trzema &quot;oczkami&quot; straty do liderującego Górnika Łęczna.
 
kamil_gks 22

kamil_gks

Użytkownik
Oficjalnie: Ślusarski w Arce

Tak jak przypuszczano, Bartosz Ślusarski po rozwiązaniu kontraktu z Lechem Poznań związał się z Arką Gdynia.

&quot;Ślusarz&quot; rozstał się z &quot;Kolejorzem&quot; wczoraj. Oficjalna strona gdyńskiego klubu dzisiaj poinformała, iż wszystkie formalności zostały załatwione i 32-latek został piłkarzem Arki.

Bartosz Ślusarski występował w Lechu Poznań od 2011 roku, choć w klubie ze stolicy Wielkopolski grał również w latach 2000-2003. Tzw. &quot;Afera jarocińska&quot; wpłynęła na to, iż napastnik został przesunięty do zespołu rezerw, co w praktyce znaczyło, że nie widziano go już w składzie pierwszej drużyny. Mierzący 186 centymetrów piłkarz i tak pełnił rolę rezerwowego, bowiem pierwszym wyborem trenera Rumaka był Łukasz Teodorczyk. Do składu coraz częściej przebijał się również młody Dariusz Formella, więc zarząd klubu nie robił przeszkód, by rozstać się z doświadczonym zawodnikiem.
Arka Gdynia plasuje się obecnie na czwartym miejscu w tabeli pierwszej ligi, z trzema &quot;oczkami&quot; straty do liderującego Górnika Łęczna.
Górnik ma nad Arką 7 punktów przewagi.
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
29-letni Gabończyk Éric Mouloungui rozpoczął treningi z Wisłą Płock.

Mouloungui w przeszłości był zawodnikiem Śląska Wrocław, w którym w dziesięciu spotkaniach strzelił jedną bramkę. Jest także reprezentantem swojego kraju.

Zawodnik przejdzie w płockim klubie testy medyczne, po których zostanie podjęta decyzja w sprawie jego przyszłości.

90minut.pl
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
No i Gieksa nagle wielkie ożywienie i lekkie 4-0 ???? Wg mnie awans przegrany celowo. Co potwierdza nie przyjęta dymisja Moskala. W normalnych warunkach po tylu przegranych w tak fatalnym stylu trener by poleciał. Moskala zostawili, bo i za co go winić ? ???? Może się mylę, ale dużo się mówi o braku pieniędzy na Ekstraklasę i stadionie nie spełniającym wymogów w Katowicach.
 
adrian0 374

adrian0

Użytkownik
Jeśli to co piszesz to prawda to kolejny przykład lekkiej &quot;patologii&quot; w Polskiej piłce, gdzie do ekstraklasy awansują kluby nie lepsze sportowo, tylko te które mają np. odpowiedni stadion. I przypomina mi się niestety przypadek Niecieczy dwa sezony sezony temu, kiedy &quot;nagły spadek formy&quot; pod sam koniec sezonu czyt: 4 porażki z rzędu sprawiły, żę zajęli miejsce nie dające awansu do ekstraklasy.
I nawet takie tłumaczenia trenerów mnie nie przekonują:|

Pierwszy raz jako trenerowi przytrafiła mi się taka sytuacja. Uważam, że zespół wpadł w dołek psychiczny. Dopóki występowaliśmy jako rewelacja rozgrywek szło nam dobrze. Jak staliśmy się ich faworytem, to wtedy chłopcy nie byli w stanie tego udźwignąć.
- Dusan Radolski
 
robek13 68,5K

robek13

Użytkownik
Ja myślę, że to efekt &quot; odwiedzin&quot; kibiców Gieksy na ostatnim treningu przedmeczowym w liczbie 150 osób. Wywiesili dość spory transparent z hasłem: Czas rozliczeń przyjdzie wreszcie, walcie w chuja w innym mieście. Takie spotkanie z sympatykami klubu zmotywowało ich bardziej niż Moskal.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom