>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

I Liga - dyskusje, transfery, informacje [Sezon 2015/2016]

Status
Zamknięty.
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Radosław Osuch sprzedał 95 procent akcji spółki WKS Zawisza SA - informuje Sport.pl. Były już właściciel bydgoskiego klubu nie ujawnił, do kogo trafiły udziały.
- Dzisiaj mogę powiedzieć już to oficjalnie. Rodzina Osuch nie ma już nic wspólnego z klubem. Moja żona Anita przed tygodniem złożyła rezygnację z funkcji prezesa Zawiszy. Ja sprzedałem akcje. Na razie nie mogę podać nawet nowego właściciela. Oni sami się wkrótce ujawnią - mówi Osuch.
90minut.pl
I właśnie tutaj Osuch pokazał jak traktował Zawiszę, nie awansowali od razu ją sprzedał.
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
W Pogoni Siedlce urlopowano trenera Marcina Sasala zaś w GKS Bełchatów zwolniono Rafała Ulatowskiego. Siedlczan poprowadzi w ostatnim ligowym meczu Bartosz Tarachulski który w podobnej sytuacji znalazł się rok temu kiedy to przed końcem sezonu zwolniono Hiszpana Carlosa Alosa Ferrera z tym że wtedy oficjalnie pierwszym trenerem był Piotr Szczechowicz. Co do Bełchatowa nazwisko następcy nie jest jeszcze znane. O zwolnieniu Sasala zadecydował zapewne wyjazdowy mecz ze Stomilem Olsztyn. Gracze Pogoni zagrali katastrofalnie nie angażując się zbytnio. W niedzielę będą mieli okazje do rehabilitacji gdzie zagrają najważniejszy mecz sezonu zasadniczego.
 
krecik1988 246

krecik1988

Użytkownik
W Pogoni Siedlce urlopowano trenera Marcina Sasala zaś w GKS Bełchatów zwolniono Rafała Ulatowskiego. Siedlczan poprowadzi w ostatnim ligowym meczu Bartosz Tarachulski który w podobnej sytuacji znalazł się rok temu kiedy to przed końcem sezonu zwolniono Hiszpana Carlosa Alosa Ferrera z tym że wtedy oficjalnie pierwszym trenerem był Piotr Szczechowicz. Co do Bełchatowa nazwisko następcy nie jest jeszcze znane. O zwolnieniu Sasala zadecydował zapewne wyjazdowy mecz ze Stomilem Olsztyn. Gracze Pogoni zagrali katastrofalnie nie angażując się zbytnio. W niedzielę będą mieli okazje do rehabilitacji gdzie zagrają najważniejszy mecz sezonu zasadniczego.
powodzenia w niedzielę. W olsztynie Stomil z wami rozegrał najlepsze spotkanie od pól roku, więc nie mieliście za dużo do powiedzenia, ale życzę utrzymania.
 
K 0

-kulfon-

Użytkownik
Marcin Brosz trenerem Górnika Zabrze! Z Koroną Kielce wykręcił dobry wynik w poprzednim sezonie posiadając bardzo przeciętny skład, który był skazywany na spadek. Myślę, że to dobra informacja dla kibiców z Zabrza.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Wyjaśniła się saga dotycząca właściciela Zawiszy
Artur Czarnecki został nowym właścicielem Zawiszy Bydgoszcz. Odkupił on 95 procent akcji od Radosława Osucha.
Czarnecki jest też jedynym kandydatem na stanowisko prezesa spółki. Obowiązki prezesa pełniła do tej pory Katarzyna Piątkowska.
90minut.pl
Zobaczymy czy odwołanie zostanie uznane a Zawisza zostanie w 1 lidze, słychać znów różne opinię kibiców. Liczę że nowy właściciel podzieli się z nimi pomysłem na klub.
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Wiadomo już że kontrakty z Pogonią Siedlce przedłużyli Rafał Misztal i Mateusz Żytko. Szczególnie cieszy pozostanie bramkarza. Grał on we wszystkich spotkaniach ligowych nie opuszczając ani minuty. Należał też do najlepszych bramkarzy ligi pod względem ilości spotkań bez puszczonych bramek. Żytko też był mocnym punktem zespołu. Do Siedlec wraca Tomasz Lewandowski, związał on się z klubem na rok. W premierowym sezonie wystąpił on 32 razy w ekipie z Siedlec i strzelił trzy gole co pokazuje że radził se tu bardzo dobrze.
Z klubem natomiast pożegnali się Rafał Maćkowski i Kamil Jonkisz. Obu zawodnikom skończyło się wypożyczenie. Żal będzie Jonkisz który prezentował się dobrze na wiosnę a jego przepiękną bramkę strzeloną Zagłębiu Sosnowiec kibice będą długo pamiętać.
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Nowym trenerem Pogoni Siedlce został Dariusz Banasik. Ma on 42 lata a ostatni sezon może zaliczyć do bardzo udanych gdyż wywalczył awans do 1 Ligi ze Zniczem Pruszków.
Kolejni zawodnicy przedłużyli kontrakty z klubem. Są to 28-letni obrońca Daniel Chyła, 25-letni pomocnik Daniel Dybiec. Oraz Marcin Paczkowski, mający już 25 wiosen wychowanek klubu grający na pozycji pomocnika.
Z klubem rozstanie się Mariusz Rybicki, który podpisał dwuletni kontrakt z Koroną Kielce. Należał on do najlepszych graczy w zespole, choć jest on zawodnikiem który zalicza bardzo dużo strat. Czy będzie grał w podstawowym składzie Kielczan ? Ja osobiście wątpię.
Kontraktu nie przedłużył Bartosz Osoliński. Ten 28-letni pomocnik nie zachwycił w rundzie wiosennej i raczej było pewne że nie zostanie na następny sezon.
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
GKS Katowice póki co opuścili Rafał Dobroliński (Cracovia) oraz Patryk Szymański (obecnie testy w Jagielloni). Do tego z wypożyczeń wracają do swoich klubów Flis oraz Kuchta.
Obecnie klub podpisał kontrakt z bramkarzem Sebastianem Nowakiem (Termalica), Adrejem Prokiciem (Stal Mielec) oraz Dawidem Abramowiczem z Puszczy Niepołomice.
Do tego mówi się głośno już o zainteresowaniu Zjawińskim.
Wygląda obiecująco jak na ten etap. Liczę jeszcze na pożegnanie kilku graczy. którzy nie rokują dobrze; Leimonas, Wołkowicz, Duda, Iwan.
 
macio106 130,9K

macio106

Znawca - MMA
Komisja ds. Licencji Klubowych PZPN rozpatrzyła wnioski licencyjne beniaminków II ligi - wszystkie cztery kluby otrzymały licencje. W II lidze nie zagra Zawisza Bydgoszcz, który nie złożył wniosku o licencję. W związku z tym w II lidze utrzymał się Gryf Wejherowo.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom