>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

I Liga - Kto wywalczy awans? [Sezon 2011/2012]

Status
Zamknięty.
holdenvxr8 24

holdenvxr8

Użytkownik
Dla mnie grono liczące się do awansu to:
Arka Gdynia - spadkowicz, lecz z nowym trenerem który kilkukrotnie był bliski awansu z Flotą, wzmocniona kilkoma piłkarzami ze wspomnianej Floty.
Pogoń Szczecin - w minionym sezonie bardzo zawiodła w rundzie jesiennej, wiosna już dużo lepsza jeśli przez cały sezon będą grali równo tak jak teraz wiosną Ekstraklasa wróci do Szczecina.
Warta Poznań - zimą doszło do wielkich zmian w klubie, ze słabej drużyny z dołu tabeli Warta stała się jedną z silniejszych drużyn w 1.lidze. Na pewno będą się liczyć.
Na pewno dojdzie ktoś jeszcze jakiś &quot;czarny koń&quot; ale nie wiem kto nim może być, może Flota? Jak co sezon zmieniła się mocno kadra, ale może nowi gracze dorównają do dotychczasowych wyników.
 
S 0

shvanov

Użytkownik
Zawisza Forever
I znalazł się czarny koń to Zawisza Bydgoszcz który w tym sezonie jest beniaminkiem i ma ogromne szanse awansu do ekstraklasy jest to zespół nie pokonany jak dotąd w sezonie a u siebie od półtora roku już nie przegrał ????
 
ronaldinho1991 27

ronaldinho1991

Użytkownik
Imo myślę, że Zawisza w końcu odpadnie, Pogoń w pierwszym sezonie po awansie jako beniaminek też grała znakomicie i runde zakończyła z tego co pamiętam na drugim miejscu, wydaje mi się, że z Zawisza mogą być podobne rzeczy chociaz oczywiscie nie można wykluczyć, że utrzymają formę. Na dzień dzisiejszy dla mnie chyba najwiekszym faworytem do awansu jest Piast, mimo ze w tej kolejce przegrali to na przestrzeni 10 kolejek radzą sobie bardzo dobrze i co najważniejsze, na razie maja tylko jeden mecz jako gospodarz, dlatego wg. mnie są oni na dzień dzisiejszy faworytem do awansu. Z reszty drużyn ciężko powiedzieć, Pogoń nie przekonuje, fajna piłka u siebie, ładnie sie to oglada ale z relacji meczow wyjazdowych nie mozna dostrzec zbyt wiele optymistycznych informacji, jednak mam nadzieje ze w koncu ustabilizuja forme i przyjdzie seria kilki zwyciestw z rzedu. Piłkarsko dla mnie zespolem ktory ma szanse na walke o e-klase jest flota, jednak jest w zasadzie tak co roku a pod koniec sezonu ta druzyna notuje dziwne wyniki, jakby nie chciala awansowac...nie wiem w zasadzie z czego to wynika. Arka, Warta, Gieksa na razie zawodza na całej lini, piłkarze ze śląska i pomorza w zasadzie juz stracili szanse na awans, Warta jak sie przebudzi to moze jeeszcze nadgoni, ale widac ze po odejsciu Baniaka i kilkunastu tysiecy piknikow na trybunach to zupelnie inna druzyna...za 10 kolejek bedziemy wiedzieli juz dużo wiecej ????
 
robbn 23

robbn

Użytkownik
Pogoń w pierwszym sezonie po awansie jako beniaminek też grała znakomicie i runde zakończyła z tego co pamiętam na drugim miejscu.
Na pewno nie było to drugie miejsce, bo w 1 lidze 2 pierwsze miejsce dają awans do Ekstraklasy ;) (wtedy 1. Widzew Łódź, 2. Górnik Zabrze). Pogoń zajęła wtedy 5 miejsce co i tak było przyjęte dość dobrze mając na uwadze to, że w rundzie kotłowała się gdzieś w środku (tyle) tabeli.
e. zwracam honor, nie doczytałem ;)
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Zapraszam do oceny szans poszczególnych zespołów na awans!
Kursy zaproponowane przez Unibet, przed rozpoczęciem rundy rewanżowej wyglądają następująco:


Widać, że zdecydowanym faworytem do awansu jest szczecińska Pogoń. Zgadzacie się z taką oceną? Czy do walki o awans mogą włączyć się potentaci finansowi z Niecieczy - wioski, która nie dałaby rady zapełnić jednego sektora na przeciętnym stadionie Ekstraklasy?
Może o awans powalczy Piast lub Arka, które dobrze pamiętają smak walki w najwyższej klasie rozgrywkowej?

Na ten moment nie wyobrażam sobie innej kolejności na zakończenie rozgrywek niż:
1. Pogoń
2. Piast
3. Nieważne ale pewnie Nieciecza ;)
Arka rozgrywa kolejny słaby sezon... zmieni poziom rozgrywek i chyba na dłużej upodobnili się do otaczających ich drużyn. Postawy Warty nie warto w ogóle komentować.
Pogoń jest najlepsza, Piast z takim stadionem i zaangażowaniem ze strony miasta powinien awansować nawet ze słabym trenerem. Awansu Termalicy bym nie przeżył ;) a dla Zawiszy jest jeszcze za wcześnie.

Jakie są wasze opinie?
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Na pewno głównym kandydatem jest Pogoń. Jeśli oni z takim składem nie awansuję to będzie to ogromna porażka tego klubu. Pod każdym niemal względem są oni gotowi na Ekstraklasę. Dobry skład pozwalający walczyć o awans, a nawet w samej Ekstraklasie nie będzie konieczności wymiany połowy składu. Wielu piłkarzy to gotowy materiał do pracy na przyszłość. Jest kasa i co najważniejsze jest płynność finansowa. Zarobki dużo lepsze niż w wielu klubach Ekstraklasy. Spójrzmy tylko na zespół ŁKS-u. To co się tam dzieje, to istna patologia. Ja wiem, że pieniądze nie grają, ale moje myślenie może jest zero jedynkowe, ale uważam, że jeśli kogoś nie stać to w Ekstraklasie grać nie powinien. W Pogoni sprawy pozasportowe mają się dobrze. Są kibice, jest miasto, gdzie taki klub ma rację bytu i nastał w końcu czas Pogoni na nowe życie. Śmierć kliniczna i mozolna praca przynoszą teraz efekty. Ameryki nie odkryję, ale to oni są głównym kandydatem do awansu.
Nie wiem co z drugim miejscem.
Na drugim miejscu ta nieszczęsna Nieciecza. Ja swoje zdanie na temat tej drużyny już wyrobiłem i mam dużo przekonania, że będą ciekawe wyniki padał z udziałem tej drużyny. Nie lubię teorii spiskowych, nienawidzę, ale tu nie ma innego wytłumaczenia. Teraz 0 wzmocnień, dobra skład przyzwoity, można tylko z nimi pracować, ale jeśli solidnie by myśleli o tym awansie to wzmocnienia by poczyniono. Na miłość boską, dla kogo ten awans ? Schemat życia mieszkańców tej wioski to niedzielna msza święta, a później ksiądz jeszcze gada o tym, że piłkarze muszą wygrać mecz i cała wioska idzie na stadion. Nawet jak zasłużą sportowo na ten awans, to uważam, że piłka nożna jest dla kibiców. W Ekstraklasie zespoły powinny się prezentować. Mieć solidne stadiony, porządną drużynę i co najważniejsze kibiców. W Niecieczy nie ma nic, jest tylko kasa. Żeby coś wyjąć trzeba coś włożyć i podobnie jest w tym przypadku. Uważam, że pod koniec sezonu, kiedy Nieciecza będzie uważana jako potencjalnego kandydata do awansu to mogą padać ciekawe wyniki.
Teraz skupmy się na elemencie czysto sportowym. Jako drugiego kandydata widzę właśnie zespół Piasta. Na pewno dużym argumentem będzie fakt, że ogrom meczów Piast zagra na własnym stadionie. To powinna być ich mocna broń i jeśli tego nie wykorzystają to mogą pluć sobie w brodę. Ciekawy jestem jak wypadną Hiszpanie, którzy właśnie przyszli do Gliwickiego klubu. Transfery ryzykowne, ale oceniać będziemy na koniec sezonu.
Zawisza po mocnym początku znacząco odpuścił. Te transfery szczerze mówiąc też nie porywają. Sparingu z Wisłą nie widziałem, ciężko mi cokolwiek powiedzieć. Na pewno będą liczącą się siłą w stawce, ale awans jeszcze nie teraz. Na wszystko przyjdzie czas.
Ostatni kandydat to Arka. Tu oczywiście szanse są bliskie zeru, ale nie takie rzeczy w piłce się działy. Nemec konsekwentnie stawia na byłych podopiecznych z Floty. Nie ma co się dziwić. Tam gdyby były pieniądze, to awans byłby dawno. Najprzydatniejszym zawodnikiem, który przyszedł w tym okienku może okazać się Nwaogu. Niemcy nie wypaliły, więc wraca do polskiej ligi. Zawodnik, którym nie tak dawno interesowały się kluby z Ekstraklasy, zagra w Arce. Moim zdaniem bardzo dobry ruch. Zdecydowanie zwiększy to potencjał w ataku, który na wiosnę będzie spory. Arka może liczyć tylko na to, że górna połówka tabeli będzie na gwałt tracić punkty. Szanse są iluzoryczne, ale ich też trzeba brać pod uwagę. Może nie do końca w kontekście o walkę o awans z tym zespołem, ale mecze o zwykłe 3 punkty będą bardzo ciężkie. Może okazać się tak, że to Arka będzie często rozdawać karty w tym rozdaniu. Mają jednak wiele problemów, między innymi na linii kibice - zarząd, a pretensje kibiców są uzasadnione.
1. Pogoń
2. Piast
3. Zawisza
4. Nieciecza
5. Arka
 
B 2K

borek149

Użytkownik
Jako, że jestem fanem Portowców moja ocena może nie być obiektywana, a bardziej subiektywna ... ale niech będzie przestawie swój punkt widzenia, w który jak łatwo się domyśleć widze jednego głównego kandydata do awansu oczywiście zespół Pogoni Szczecin.

Co przemawia za Portowcami ?

Myśle, że obecnie w klubie jest wszysko (oczywiście prócz stadionu) na dobrej drodze do Ekstraklasy.
Władze klubowe, które swoimi ruchami wyznaczają jasny cel - awans. Miasto, które wspiera finansowo klub jak tylko może. Kibice, może ostatnio przeżywali kryzys ale widać, iż jest wielka mobilizacja i ta runda może być przełomowa, sponsorzy, których pojawia się coraz więcej oraz najważniejsze szeroka kadra zarówno szkoleniowa jak i zawodnicza. Dobre transfery, które mam nadzieje potwierdzą to na boisku.
Zawodnicy, którzy obecnie noszą barwy granatowo-bordowych dają do myślenia o Ekstraklasie, myślę, że z taką kadrą mieli by prawo bytu w wyżej klasie rozgrywkowej. Każda pozycja jest mocno obsadzona i jest duża rywalizacja o każdą pozycję na boisku. Trener mógłby wystawić dwie równe jedenastki z graczy, których posiada.


Bramkarze:
Bartosz Fabiniak
Radosław Janukiewicz
Krystian Rudnicki

Dwóch bardzo dobrych, doświadczonych bramkarzy. Na chwilę obecną rywalizacje wygrywa Janukiewicz. Na ławce musi siedzieć bramkarz, który ma 58 występów w Ekstraklasie.

Obrońcy:
Hernani Jose da Rosa
Peter Hricko
Dawid Kucharski
Emil Noll
Błażej Radler
Maksymilian Rogalski
Łukasz Wójcik
Przemysław Pietruszka
Mekeil Williams

Rywalizacja o 4 miejsca w obronie jest bardzo duża. Nie brakuje tutaj graczy z przeszłością Ekstraklasową, przede wszystki nowy nabytek Hernani, który nie tak dawno był na testach w klubie angielskiej pierwszej ligi West Ham United, ma za sobą 159 występów w najwyżej klasie rozgrywkowej. Kolejny Błażej Radler 116 występów. Dawid Kucharski 98 występów, do tego dochodzi jeden sezon w Heart of Midlothian FC gdzie rozegrał 14 spotkań. Emil Noll 29 spotkań w barwach Arki Gdyni, wcześniej występował w niemickich klubach m.in. Alemannia Aachen, Paderborn 07 czy FSV Frankfurt . Kolejnym graczem jest Peter Hricko rozgrywając 69 meczów w Ekstraklasie w barwach Polonii Bytom oraz ponad 100 w 1 lidze słowackiej, zdobywając tam superpuchar tego kraju, zaliczył także nawet występ w Champions League przeciwko Barcelonie :cool: Nowy nabytek Mekeil Williams zadebiutował ostatnio w pierwszej reprezentacji Trynidadu i Tobago. Plus do tego Rogalski oraz Pietruszka, którzy oboje dalj już się poznać z bardzo dobrej strony podczas ostatnich 4 sezonów. Gwarantuje to trenerowi kłopot bogactwa. Na prawdę silną linie defensywną dysponuje Maecin Sasal.

Pomocnicy:
Takafumi Akahoshi
Adrian Budka
Wojciech Golla
Robert Kolendowicz
Mateusz Lewandowski
Bartosz Ława
Sergei Mosnikov
Sebastian Rudol
Edi Andradina

Jeśli wcześniej pisałem o dużej konurencji w obronie, to co mamy powiedzieć o pomocy... Jest to najsilniejsza formacja Pogoni. Gdzie prym wiodą wiecznie młody Edi Andradina (153 spotkania w Ekstraklasie, 41 bramek), Bartosz Ława (175 spotkań w Ekstraklasie), Adrian Budka (104 spotkania w Ekstraklasie) oraz Robert Kolendowicz (74 spotkania w Ekstraklasie) do wyżej wymienionych graczy dochodzi Takafumi Akahoshi, który występował w bardzo silnej J-League, a także w Metalurgs Lipawa. Według mojej opinii jest to jeden z najlepiej wyszkolonych technicznie graczy, którzy obecnie występują w Polsce, imponuję swoją dynamiką, przeglądem pola ... obawiam się, że długo u nas miejsca nie zagrzeje, gdyż zdecydowanie wyróżnia się wśród pozostałych ligowych graczy. Bardzo ciekway zawodnik został sprowadzony z Flory Tallin - Sergei Mosnikov, mający za sobą występy w pierwszej reprezentacji Estonii, gracz ten został wybrany najlepszym zawodnikiem ligi estońskiej, w plebiscycie tym głosy oddawali trenerzy. Jak wiadomo poziom tej ligi jest dużo niższy od naszej, ale jednak nie można tego tak lekceważyć biorąć pod uwagę, iż w europejskich pucharach nasze rodzimy zespoły sobie z nimi nie radzą :razz: Także ich reprezentacja ostatnio poczyniła duże postępy grając w barażach dających szansę gry na EURO. Po piętach doświadczonym zawodnikach stąpają młodzieżowi reprezentanci Polski Mateusz Szałek, Wojciech Golla oraz Mateusz Lewandowski.
Śmiem twierdzić, iż jest to jedna z lepszych formacji w Polsce.

Napastnicy
Donald Djousse
Adam Frączczak
Vuk Sotirović
Łukasz Zwoliński

Za strzelanie bramek odpowiedzialny jest przede wszystkim kameruńczyk -Donald Djousse, najlepszy strzelec zespołu w pierwszej rundzie. W swoim piłkarskim CV ma występy w eliminacjach ligi mistrzów w barwach Dinamo Tbilisi oraz kilka spotkań w reprezentacji U-23 Kamerunu. Zaledwie 22 letni piłkarz bardzo dobrze wprowadził się do zespołu i myślę, że dzięki niemu możemy być spokojni o skuteczność naszej ofensywny. Silny, przebojowy, szybki zawsze robi dużo zamieszania na boisku, męczy niemiłosiernie obrońców. Vuk Sotirović mimo, że za nim nie przepadam jak i większość jak nie wszyscy kibice ze Szczecina, ma papiery na granie co już nie raz udowodnił w Ekstraklasie gdzie rozegrał 77 spotkań. Uzupełnieniem formacji ofensywnej, a ja mam nadzieje, że będą oni podstawowymi zawodnikami, bardzo solidny Adam Frączczak oraz najlepszy strzelec drużyny w sparingach Łukasz Zwoliński.

W skrócie opisałem powyżej kadre zespołu, która według mnie jest gwarancją dobrej gry na poziomie wyższej klasy rozgrywkowej.

Atutem Pogoni w tej rundzie powinien także być terminarz. Z zespołami z czołowej szóstki, tylko jedno spotkanie rozgrywają na wyjeździe mianowicie z Zawiszą w Bydgoszczy, pozostałe spotkania rozgrywać będą na własnym obiekcie, gdzie jak wiemy Portowcy miażdżą swoich rywali. Na 10 spotkań 9 zwycięstw przy bilansie bramkowym 27-9.

Krótko i na temat ... Jak nie teraz to kiedy ?!
Odpowiedź nasuwa się szybko : Nigdy
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
A 2

adamosky

Użytkownik
Z ta bardzo dobrą formacją defensywną trochę przesadziłeś. Jest solidna, ale zobac.z Pietruszka nie może grać z Piastem, Więc zagra albo drewienko Noll [A na srodku wtedy kto ? Kucharski ? ] a na lewej ....matuszczyk, ktory nie gral z zespolem
Ogolnie awansuje Pogon, wszystko juz zostalo napisane o tym klubie ;) 2 miejsce będzie sprawa otwarta-Arka, Piast, moze Zawisza-na któa ładny kurs był przed sezonem, i jesli jakis wariat sie trafil, to ma szanse sporo zarobic.
 
mirio 14

mirio

Użytkownik
i jesli jakis wariat sie trafil
Odniosę się do postu powyżej, pomimo wszystko, że za wariata się nie uważam. Przed sezonem rzeczywiście kurs na awans Zawiszy był atrakcyjny i można go było brać.

Jednak szanse, że powyższy kupon wejdzie są niewielkie i granie awansu Zawiszy po obecnych kursach mija się z celem. Moim zdaniem jeśli Zawisza zakończy rozgrywki na drugim miejscu i tak będzie to wielki sukces. Faworytem do wygrania ligi jest Pogoń i tutaj nie ma wątpliwości. Skład Pogoni na papierze wygląda najsolidniej ze wszystkich pierwszoligowców i Ameryki tutaj nie odkryje. Co do składu Zawiszy uważam, że prezentuje się również całkiem przyzwoicie na papierze i biorąc pod uwagę nazwiska są zaraz za Pogonią. Jedenastka Zawiszy może wyglądać następująco:
Pejkow - Stefańczyk, Skrzyński, Drzymont, Oleksy- Błąd,Ekwueme,Strąk,Zawistowski,Gevorgian (Kukol) - Wójcicki (Leśniewski).
Na papierze wygląda to obiecująco. W przerwie zadbano o wzmocnienia - Drzymont, Strąk, Kukol, Pejkow jednak pominięto bardzo ważną rzecz, przez którą walka o awans może okazać się nieskuteczna. Mianowicie chodzi o napastnika, typowego egzekutora. W aktualnej kadrze Zawiszy jest tylko dwóch napastników, z czego jeden przekwalifikowany na napastnika - Wójcicki a drugi dopiero odnajdujący się w zespole - Leśniewski. Jesienią ich dorobek nie rzucał na kolana, odpowiednio 5 i 2 gole. Zespół aspirujący do awansu nie może posiadać w całej kadrze dwóch napastników!!!! Jakaś kontuzja, kartki i nie będzie o czym mówić. A tego że pomocnicy będą w formie z jesieni i będą strzelać jak na zawołanie nie można być pewnym. Wyżej borek 149 napisał, że pomocnicy Pogoni na papierze to jedni z najlepszych w Polsce, myślę że nie trzeba szukać daleko i w zespole dwa miejsca niżej w tabeli mamy potencjał przynajmniej na tym samym poziomie co w Pogoni jak nie lepszy, jednak nazywanie jej jednej z lepszych formacji w Polsce to spore nadużycie. W pomocy Zawiszy naprawdę zajebiście wygląda Paweł Strąk i jeśli ktoś opiera swoje wiadomości i analizy z portalu weszlo.pl to nie mam pytań. O tym, że aktualnie ma najniższą tkankę tłuszczową w zespole Zawiszy już pisałem. ostatnio został także ojcem, tak więc wygląda że się ustabilizował i wraca do formy z meczów mistrzowskiej Wisły. Oprócz Strąka mamy Ekwueme jakby nie patrzeć dwukrotnego mistrza Polski, Adriana Błąda - odkrycie ligi z jesieni i Wahana, który zapewne doczeka się na wiosnę w końcu pierwszej bramki w barwach Zawiszy. Jeśli oczywiście wygra rywalizację ze słowakiem Kukolem, który szybkościowo bije wszystkich na głowę. Rozpisałem się o pomocy a i w defensywie mamy całkiem fajny monolit. W środku Drzymont i Skrzyński powinni trzymać linie defensywy w kupie. Jesienią czytałem opinie fanów Pogoni, że żałują że Hrymowicz od nich odszedł i by się przydał a na tę chwilę nie łapie się do składu Zawiszy. po flankach biegają Oleksy, reprezenatant z u21 o Stefańczyk, który powraca, po raczej nieudanym epizodzie w ŁKS - ale swoją drogą, kto tam się dobrze prezentuje??? W bramce również bogato, młody, solidny, od trzech sezonów podstawowy bramkarz Witan doczekał się nie lada konkurencji. Bułgar Pejkow, mający za sobą debiut w ich reprezentacji wydaje się, że przyjechał tutaj grać a nie siedzieć na dupie w pierwszej lidze polskiej. Jedynym mankamentem Zawiszy jest linia napadu o której wspomniałem wyżej, jednak dla mnie będzie to największy problem Zawiszy.
Co do awansu to mimo, że Piast na papierze wygląda gorzej od Zetki, to szansę ich na awans oceniam wyżej niż Zety. Oczywiście chodzi o rozgrywanie prawie wszystkich meczy w roli gospodarza. No ale to nie jest ich problem tylko konkurencji. Znakomicie spisywali się na wyjazdach jesienią i jeśli podtrzymają formę w domu, o co powinno być teoretycznie łatwiej to mogą otwierać szampany w maju.
Na trzecim miejscu widzę Zawiszę, za plecami którego może usadowić się Arka. Nie wydaje mi się aby dzieci kukurydzy z Niecieczy mogłyby by być wyżej niż piąte miejsce. Arka posiada za dużą stratę do miejsca gwarantującego promocję. Odrobienie 8 punktów w 14 meczach byłoby nie lada wyczynem. Niecieczy nie biorę pod uwagę, choć pieniądz podobno może wszystko. A skoro Niecieczy nie uważam za kandydata do awansu to co tu pisać o Kolejarzu i Flocie.
 
B 2K

borek149

Użytkownik
Z ta bardzo dobrą formacją defensywną trochę przesadziłeś. Jest solidna, ale zobac.z Pietruszka nie może grać z Piastem, Więc zagra albo drewienko Noll [A na srodku wtedy kto ? Kucharski ? ] a na lewej ....matuszczyk, ktory nie gral z zespolem

Ogolnie awansuje Pogon, wszystko juz zostalo napisane o tym klubie ;) 2 miejsce będzie sprawa otwarta-Arka, Piast, moze Zawisza-na któa ładny kurs był przed sezonem, i jesli jakis wariat sie trafil, to ma szanse sporo zarobic.
Przesadzilem ? uwazam, ze niekoniecznie, moja opinia odnosila sie do ligi w ktorej wystepujemy ... hm ... czy na tle pozostalych kandydatow defensywa Pogoni nie prezentuje sie bardzo dobrze ? sa to ludzie obyci na boiskach Ekstaklasowych, majacy duze doswiadczenie co jak wiadomo w formacjach obronnych pelni bardzo istotna funkcje. Oczywiscie moje slowa odnosza sie tylko do nazwisk, na papierze wyglada do bardzo solidnie, a czy to przelozy sie na ich dobra gre ? to zweryfikuje boisko. Rzeczewiscie lewa strona obrony to jedyna pozycja, na ktorej przydalby sie lepszy kandydat do rywalizacji z Przemkiem Pietruszka, ale nie mozna narzekac w spotkaniu z Piastem zagra zapewne na lewej stronie Noll, a w srodku rzadzic beda Hernani z Radlerem chyba nie masz watpliwosci, iz ten srodek defensywy jak na ten poziom rozgrywek moze zapewnic, wykluczyc glupie bledy, ktore moga slono kosztowac. Po za tym Sasal przez caly okres przygotowawczy wiedzial o absencji Pietruszki w spotkaniu z Piastem, takze na pewno ma jakies alternatywne wyjscie z tej sytuacji.

Pomijajac juz temat Pogoni, sadze, ze duze szanse na wywalczenie awansu ma druzyna z Gliwic, ktora ma fenomenalny uklad terminarza. Gra TYLKO DWA spotkania wyjazdowe z wczesniej swpomniana Pogonia oraz w Swinoujsciu z Flota, reszte spotkan rozgrywac beda na swoim nowym stadionie i to niewatpliwie jest wielki atut, ktory moze znacznie pomoc w awansie
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom