>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

I Runda el.LE: Lech Poznań - FC Zhetysu Taldykorgan 05.07.2012 oraz rewanż 12.07.2012

Status
Zamknięty.
keyst 149

keyst

Użytkownik

Lech Poznań vs. Żetysu Tałdykorgan
Typ: Poniżej 3,5 gola
Kurs: 1.60
Bwin

Wynik: 2-0
✅✅✅

Powoli po mistrzostwach Europy czas wracać do piłki klubowej nim jednak wystartują najsilniejsze ligi w Europie i nasza ukochana ekstraklasa będziemy mogli ekscytować się walką klubów w eliminacjach o grę w europejskich pucharach. I tak więc już od pierwszej rundy eliminacji ligi europejskiej wystartuję nasz Lech Poznań, który nie tak dawno upokarzał tak kluby jak Juventus Turyn czy Manchester City. Dzisiejszy rywal to dużo niższa półka jednak nie można powiedzieć, że Lech jest już w drugiej rundzie rok temu przekonała się o tym Jagiellonia Białystok, która został wyeliminowana przez kazachski Irtysz Pawlodar. Klubem z tej samej ligi przyjdzie walczyć Lechowi, a jest nim Żetysu Tałdykorgan wicemistrz Kazachstanu z 2011 roku. W obecnym sezonie klubowi nie wiedzie się tak dobrze jak rok wcześniej i zajmuje dopiero 13 pozycją w lidze. Ostatnie pięć spotkań Żetysu, w których to nie padło w meczu więcej niż dwie bramki to zaledwie 1 zwycięstwo, 1 porażka i aż 3 remisy. W Kazachstanie liga jest rozgrywana systemem wiosna - jesień, także Żetysu jest w rytmie meczowym. Czego nie można powiedzieć o klubu z Poznania, który rozegrał zaledwie dwa sparingi przed nowym sezonem w pierwszym pewnie 3:1 pokonał Flotę Świnoujście, natomiast w drugim bezbramkowo zremisował z Arką Gdynia. W drużynie Lecha doszło do sporych zmian kadrowych po zakończeniu ostatniego sezonu. Z zespołem pożegnali się Rudnevs, Stilić, Wojtkowiak, Injac i Kikut. W ich miejsce zakontraktowano na razie Trałkę i Lovrencsicsa. Do Lecha wrócił również Jacek Kiełb, który był ostatnio wypożyczony do Korony Kielce. Z tych wszystkich nazwisk najważniejszy będzie król strzelców z ubiegłego sezonu Artjoms Rudnevs strata takiego zawodnika przez Lech będzie moim zadaniem znacząca i dlatego też bede stawiał na to że dzisiaj przy bułgarskiej nie zobaczymy, więcej niż trzech bramek. Śluśarski i Ubiparip to zawodnicy, którzy mają zastąpić Łotysza z tym, obaj z nich ma bardzo wielkie problemy ze skutecznością zaledwie 2 bramki w 23 meczach przez ostatnie dwa lata dla Lecha, drugi wcale nie jest lepszy ponieważ w takim samym okresie czasu zdobył zaledwie dla Lecha 4 gole w 25 meczach. Oczywiście był świetny Rudnievs w pierwszym składzie, ale stare porzekadło mówi że napastników rozlicza się za bramki których obu zawodnikom brakuje. Są jeszcze nieźli pomocnicy w składzie Lecha jednak &quot;bez&quot; napastnika bardzo wątpię żeby zespół z Poznania zdobył większą liczbę goli niż 3 do tego dochodzi ustawienie zespołu, który jak mówi trener Rumak ma czekać spokojnie na okazje z tym jakże egzotycznym przeciwnikiem.​
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Zhetysu - Lech
Mecz rewanżowy i zarazem długa podróż dla Poznaniaków. W pierwszym meczu poszukałem undera i poszło gładko, w tym meczu teoretycznie powinno być jeszcze słabiej z bramkami.
Lech ma dwie bramki zaliczki i tego rezultatu będzie bronił. Wiadomo jak ciężko gra się na takim terenie. Zapewne dadzą prowadzić grę rywalowi, a sami ograniczą się do kontrowania.
Warto sprawdzić jak w poprzednich latach polskie drużyny spisywały się na podobnych wyjazdach. Lech wygrał 1-0 z Interem Baku oraz 1-0 z Xazarem Lenkoran. Fatalna Wisła przegrała 3-2 z Karabachem Agdam. Legia wygrała również 1-0 z Olimpią Rustawi.
Jest dobry wynik, ewentualne zwycięstwo może być jako dodatek. Główny cel to nie dać rywalowi strzelić bramki, bo wtedy zacznie się nerwówka. Najlepiej chyba byłoby, gdyby Lech strzelił gola w miarę szybko i wtedy powinno być już wszystko jasne, Zhetysu chyba jest świadome, że 4 bramek Polakom raczej nie strzeli.
Myślę, że tradycyjnego 1X2 obstawiać w tym meczu nie warto, natomiast zawsze można poszukać korzystnego underu.
Moje propozycje:
Under 3.5 --- 1.47 @ Betsafe, Betsson ✅
Under 2.5 --- 2.25 @ Bet365 (2.20 Betsafe, Betsson, Tobet) ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Zhetysu Taldykorgan - Lech Poznań
Mój typ: Lech
Kurs: 1,83
Bukmacher: bet365
Z tego co czytałem, to podróż zajęła lechitom jakieś jedenaście godzin. Czy to dużo? No, trochę tak. Ale skoro w komfortowych warunkach, to nie powinno sprawiać większego problemu. A jak się jedzie w zgranej ekipie, to i czas jakoś szybciej płynie. Dla Lecha jedynym celem powinna być wygrana. Inny wynik odbiorę (i pewnie nie tylko ja) jako kompromitację (nawet remis). Kazachowie to nadzwyczajne ogórki. Wystarczy ich nieco zabiegać, zagrać jedną, składną akcję i po nich. Popełniają proste błędy w obronie, co pokazał pierwszy mecz. Nie wiem, jaka jest tam u nich murawa, warunki atmosferyczne, ale wiem, że dla jednych i drugich będą identyczne, więc o jakichkolwiek wymówkach nie może być mowy. W Poznaniu było tylko 2:0, ale liczę że w rewanżu worek z bramkami jeszcze bardziej się rozwiąże. Rumak wziął wszystkich podstawowych zawodników (poza kontuzjowanym Łukaszem Trałką).
 
K 1,7K

kfjatek

Użytkownik
Jacelkk - i kto ten worek z bramkami ma otworzyć? Ślusarski z Ubiparipem? Djurdjevic? Fakt faktem, są ofensywni skrzydłowi (Tonev, Węgier, Kiełb) czego w Lechu ostatnio brakowało.
Nie lubię grać u/o, ale zapowiada się underowo, a że kurs &gt;2 to wg mnie można próbować szczęścia.
Przewidywane składy:
KKS Lech: Kotorowski – Możdżeń, Wołąkiewicz, Kamiński, Henriquez – Lovrencsics, Murawski, Drewniak, Tonev – Ubiparip, Ślusarski.
 
swizz 22

swizz

Użytkownik
Zhetysu Taldykorgan - Lech Poznań
Typ: Lech Poznań wygra 0-1 [1-1] ⛔
Kurs: 7.5

Bukmacher: Bet365

Myślę, że to nie będzie porywający mecz. W Poznaniu nie był, w Taldykorganie też nie będzie. Wydaje mi się, że Lech wymęczy zwycięstwo lecz nie będzie to duża liczba bramek, a przeciwnie tylko jedna. Męczącej podróży Lechici nie mieli, podróż w dobrych warunkach samolotem. Ostatnie treningi Mariusz Rumak przeprowadzał o tej samej porze, o której ma się odbyć spotkanie. Ogólnie wydaje mi się, że Lech będzie spokojnie kontrolował przebieg zdarzeń m.in. chodzi mi o posiadanie piłki, utrzymywanie się przy niej, a przy okazji konstruowanie dobrej okazji podbramkowej. Oczywiście Lech na wyjazdach nie powala, więc myślę, że i under 2,5 gola może wejść spokojnie. Kazachowie ostatnio przegrali mecz ligowy, w który pewnie też włożyli siły więc czas regeneracji też krótki.
Proponuj również:
Zhetysu Taldykorgan - Lech Poznań
Typ: under 2.5 gola [1-1] ✅
Kurs: 1.95

Bukmacher: Bet365
 
poznaniak 128

poznaniak

Użytkownik
W 100% zgadzam się z Jackiem, ale nie za bardzo ze Swizzem.
Żetys nie ma co bronić, musi iść do przodu, mecz u Siebie, muszą odrobić 2 bramki, a Lech ma świetny duet ofensywny do kontr. Tonev, Lovrencsics, Vojo, Ślusarski, Muraś. Tonev i Lovrencsics mogą zapędzić się skrzydłem i dograć w pole karne.
Czuje że Lech pokona zespół z Kazachstanu więcej niż 1:0.
Można pisać że długa podróż i takie tam, ale oni grają z ciapkami, a do tego morale tam nie najlepsze, w poniedziałek aż 1:5 u Siebie.
Moje propozycję:
Lech wygra @1,8
Lech -1 @3,2
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Zhetysu Taldykorgan - Lech Poznań

Typ: Zhetysu Tałdykorgan
Kurs: 4,33

bwin

Dzisiaj nadeszła pora na mecz rewanżowy eliminacji do Ligi Europejskiej pomiędzy kazachskim Zhetysu Tałdykorgan a &quot;naszym&quot; Lechem Poznań. Wedłóg opini &quot;Kolejarz&quot; ma jechac tam po awans ale wcale tak łatwo być nie musi. W Poznaniu niepokazał tego że jest faworytem tego dwumeczu. Dopiero gdy na boisko Wszedł Rafał Murawski to gra Lechitów się ożywiła i zdobyli oni wtedy dwie bramki a konkretnie Gergo Lovrencsics i wymieniony wyżej Murawski. Gdyby zaraz na poczatku spotkania kiedy to po strzale Edina Junuzovicia z przed pola karnego Kotorowski nieobronił strzału to mogło się źle zacząc dla Poznaniaków. Podobnie jak i na poczatku pierwszej połowy tak i zaraz po wyjściu z szatni to goście zatakowali. W czterdziestej dziewiątej minucie Kotorowski z drobnymi problemami złapał piłkę uderzoną sprzed pola karnego przez Siergieja Skorycha. Faktem jest też to że to goście z Tołdykorganu oddali więcej celnych strzałów na bramkę bo było ich pięć podczas gdy gospodarze cztery. Kazachowie też grali bardziej agresywnie i częściej faulowali. Zatem w rewanżu Lech wcale niemusi odnieść łatwego zwycięstwa. Daleka podróż też napewno będzie miała wpływ. Poznaniacy najpierw przylecieli do Ałmaty potem pokonali ponad 250km autokarem. Serbski trener napewno niepozwoli miejscowym odpuścić tego spotkania. Pod sobą ma kilku zawodników z Bałkanów co jest jego atutem. Zapowaiada się twarda i nieustępliwa walka. Dlatego ja dzisiaj stawiam na gospodarzy.
 
mbmartin 84

mbmartin

Użytkownik
Dyscyplina: Liga Europejska - Kwalifikacje
Mecz: Zhetysu Taldykorgan - Lech Poznań
Data: 12.07.2012 14:00
Typ: Under 1.5
Kurs: 3.70
Bukmacher: Expekt
Mecz na trudnym terenie dla Lecha Poznań , czekała ich dość daleka podróż by dotrzeć na mecz , Kazachski Tałdykordan leży kilkadziesiąt kilometrów od granicy z Chinami. Przejdę może do meczu . Uważam ,że mecz zakończy się wynikiem 0-0 badź 1-0 dla którejś z tych drużyn . Myślę ,że padnie maksymalnie 1 bramka. Lech Poznań w swoich ostatnich meczach traci bardzo mało goli i też twierdzę ,że w tym meczu bramki nie powinni stracić , w ostatnich 7 dmiu meczach stracili zaledwie jedną bramkę co można wywnioskować ,że mają dosyć solidną formację defensywną. Potwierdzam także fakt ,że po tak dalekiej podróży Lechici mogą być podmęczeni i o zdobywanie bramek będzie trudno. W Poznaniu w pierwszym spotkaniu drużyna z Kazachstanu miała więcej strzałów celnych ,ale nie udowodniła tego bramką , zaś &quot;nasza&quot; ekipa zdobyła 2 bramki pokonując Zhetysu 2-0 . Myślę ,że o awans możemy być spokojni , ta przewaga wypracowana z pierwszego spotkania powinna wystarczyć i spokojnie patrzeć na ten mecz, który według mnie zakończy się wynikiem bezbramkowym.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom