>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

I runda kwalifikacji Ligi Europejskiej 01-03.07.2014

Status
Zamknięty.
hugo997 37

hugo997

Użytkownik
Te pierwsze rundy pucharowych eliminacji jak na razie przynoszą niespodzianki. Faworyci na wyjazdach wcale nie zabijają się, żeby wygrać mecz, remis bramkowy ich zadowala.
Gdybym miał dzisiaj typować niespodzianki to na pewno Tromso na wyjezdzie, które gra z Tartu Santosem. Na pierwszy rzut oka powinni oni być dwie klasy lepsi niż przeciwnicy z 3 ligi estońskiej. Sami zresztą prawdopodobnie wrócą do norweskiej elity. Ale tak jak wspomniałem już wyżej, Tromso nie musi dzisiaj wygrać tego meczu, remis ich zadowoli, ich priorytetem jest na pewno powrót do Tippeligaen. Po drugie boisko w Tartu jest w opłakanym stanie,a sam Santos tez prezentuje poziom dużo wyższy niz 3 liga. Co więcej Tromso w ostatnich latach zalicza jakieś wpadki w tych wstępnych rundach:
Differdange 03 1 - 0K Tromsø
İnter Bakı 1 - 0 Tromsø
No i przede wszystkim kurs na to spotkanie wynosi 1.12. Wygląda to jak klasyczna podpuszczka buków(albo po prostu ludzie grają 1x bo kurs wzrósł nieco). Dlatego omijał bym ten mecz albo dla zabawy puścił 1x za drobne w Marathonbet @7.4.

Kolejna sprawa to druzyny z Luksemburga, które grają z roku na rok coraz lepiej, a są lekceważone. Differdange co roku nawiązuje równorzędną walkę ze znanymi ekipami(wyeliminowanie Utrechtu) strzelając sporo bramek. Na plus na pewno atut własnego boiska.
Differdange @2
Differdange over 1.5 @2.2
To samo tyczy się drugiej drużyny z Luksemburga - Foli Esch. U siebie rok temu byli w stanie zremisować 1-1 z Elfsborgiem, co prawda już losy dwumeczu były rozstrzygnięte, ale biorąc pod uwagę fatalne pucharowe poczynania Goteborga nie zdziwi mnie tu jakaś niespodzianka. Można spróbować puścic np. Obie strzelą po 3.25.
 
scott99 4,6K

scott99

Użytkownik
Botev - Libertas✅
Typ: Botev czyste konto
Kurs: 1.50
FC Vaduz - College Europa✅
Typ: BTS? Nie
Kurs: 1.50
Ako: 2.25✅
Buk: bet365​

Według mnie powyższa opcja jest ciekawa do gry z tego względu, że gospodarzami w obydwu spotkaniach są drużyn z lig zdecydowanie mocniejszych od lig swoich przeciwników. Drużyny gości w tym wypadku to kompletni amatorzy i o ile takie drużyny u siebie są tam w stanie jakąś bramkę zdobyć to na wyjeździe są zazwyczaj bezradni i skupiają się jedynie na zamknięciu dostępu do własnej bramki. Libertas kilka razy grał w eliminacjach do europejskich pucharów i na wyjeździe bramki nie zdobył nigdy, dodatkowo Botev na własnych śmieciach gra bardzo dobrze.
College Europa drużyna kompletnie nikomu nie znana, która w swojej żenującej lidze zajęła 4 lokatę gra z beniaminkiem ligi szwajcarskiej, czyli FC Vaduz. Drużyna ta w zeszłym sezonie miała zdecydowanie najmniej straconych bramek.
W overy się nie pcham, bo różnie to z tymi autobusami może być.:grin:
Jeżeli mecze będą czyste to nie widzę innej opcji niż powodzenie tego kuponu.
Dodatkowo gram na dziś jeszcze to:
FC 03 Differdange - FK Atlantas✅
Typ: 1 DNB
Kurs: 1.61
Buk: bet365​

Ekipy z Luxemburga zdecydowanie podniosły swój poziom w porównaniu do tego sprzed kilku lat, czego przykład mieliśmy w zeszłym roku.
Zabezpieczam się opcją DNB z tego względu, że liga gospodarzy jeszcze nie wystartowała. FK Atlantas to średniak łotweskiej ligi, który ostatnio nie zachwyca, formą.
Tak jak pisałem ja zabezpieczam się DNB, aczkolwiek gdybym miał grać na czyste to już wolałbym sobie zagrać FC 03 Differdange -1AH po kursie 2.75.
Zapraszam do systematycznego odwiedzania mojego tematu:
http://forum.bukmacherskie.com/f...ml#post4620815
Każdy miesiąc na✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
matcyp 3,2K

matcyp

Użytkownik
Botev - Libertas
Typ: +10 rzutów rożnych / 16 ✅
Kurs: 1.83
Bet 365
Meczy w czwartkowy dzień w ramach eliminacji ligi europejskiej jest tak dużo , że aż ciężko wybrać , ale ja wybrałem pojedynek zespołów z Bułgarii i San Marino. Większość z was wie, że Libertas to zespół amatorski, a niektórzy z zawodników, który zagra jutro są w wieku powyżej 30 (myślę, że najstarszy jest 42 lub 44). Więcej o tym zespole napisać nie napiszę , bo wiedza moja jest marna na ich temat. W zespole bułgarskim choć wstrzymali budowę stadionu , a zawodnikom wynagrodzenia zamrożono , bo mają w banku w którym grozi bankructwo. Z kluczowych graczy, takich jak napastnik Hamza i ofensywny pomocnik Dore są wystawieni na liście transferowej, jak i kilku innych i nie wiadomo jak z przyszłością klubu , ale jutro nie widzę innej opcji jak ofensywna gra i wysoki wynik graczy z Bułgarii. Jutro braknie kilku ważnych graczy, ale są napastnicy , którzy stanowią siłę zespołu i wątpię , aby gracze z San Marino chociaż kilka razy przedostali się pod bramkę ponieważ Botev ma bardzo dobrych obrońców i bramkarza w swojej drużynie. Fani będą na pewno wspierać swoich zawodników , którzy powinni atakować co chwilę , a to przyniesie dużo rzutów rożnych. Klasa obydwu zespołów jest ogromna i to potwierdzą na boisku pokrywając ponad 10 rzutów rożnych.
 
kubson21 1,8K

kubson21

Użytkownik
Gabala ₋ Siroki Brijeg


Panowie widzę że padły tutaj już propozycje pogrania gospodarzy,i najlepszą opcją jeszcze kilka dni temu było granie 1DNB po kursie 2~.
Dzisiaj kursy na gospodarzy już w okolicach 1.5-1.7,moim zdaniem granie na gospodarzy mija się teraz z celem.Spadki kursów są ogromne,są to pierwsze rundy europejskich pucharów,egzotyczne zespoły,nie chce mi się wierzyć że po takich spadkach Gabala wygra,to nie jest jakiś topowy zespół,w chwili obecnej moim zdaniem warto zagrać czysty remis.

Gabala ₋ Siroki Brijeg
typ:Remis
kurs: 3.8
buk: Bet365
⛔

Tak jak myślałem nie było dzisiaj opcji na win gospodarzy,remis wydawał się najlepszą opcją ale cóż,bośnia to bośnia ????
 
chapi 555

chapi

Użytkownik
Gabala ₋ Siroki Brijeg

Panowie widzę że padły tutaj już propozycje pogrania gospodarzy,i najlepszą opcją jeszcze kilka dni temu było granie 1DNB po kursie 2~.
Dzisiaj kursy na gospodarzy już w okolicach 1.5-1.7,moim zdaniem granie na gospodarzy mija się teraz z celem.Spadki kursów są ogromne,są to pierwsze rundy europejskich pucharów,egzotyczne zespoły,nie chce mi się wierzyć że po takich spadkach Gabala wygra,to nie jest jakiś topowy zespół,w chwili obecnej moim zdaniem warto zagrać czysty remis.
Gabala ₋ Siroki Brijeg
typ:Remis
kurs: 3.8
buk: Bet365
Nawet jeśli będzie remis to trochę durna argumentacja. Gabala ma nie wygrać bo spadają kursy? Znaczy że co, mniej im się będzie chciało z tego powodu? Owszem, 1.67 już tak bardzo nie zachęca do gry, co nie znaczy że nagle X2 stało się bardziej prawdopodobne.
 
kubson21 1,8K

kubson21

Użytkownik
Proponowałem w tym meczu remis nie biorąc po uwagę umiejętności sportowych,bo te przemawiają za gospodarzami.Chodzi mi o spadki kursu,mówisz że przez to że kurs spadł to bd mieli mniejszą ochotę na zwycięstwo,nie oto mi chodzi.Ja patrze na to z tej strony ,1 runda eliminacji do ligi europy,azerowie vs bośniacy ,w lidze europejskiej za duże cyrki się dzieją żebym uwierzył w to że azerowie wygrają mecz po kursie 1.6 ,zważywszy że na początku było 4~,ten mecz śmierdzi na kilometr,dla mnie to troche zbyt oczywiste,i dlatego sądzę że bd remis.
 
kubson21 1,8K

kubson21

Użytkownik
Na wstępie jak najbardziej popieram użytkownika &quot;Ofensywnie&quot; w sprawie meczu DVTK - Birkirkara. Od siebie dodam że zespół gospodarzy opuścili:
Futács Márkó (F 22/9) najlepszy strzelec
Rajic Nenad (GK 17/0)
Kostic Zoran (M 23/4)
Mohamadou Abdouraman (M 14/2)
Augusto Alehi Qvintero Batioja (F 19/2)

Birkirkara +2 @ 2.22 świetny kurs złapany przez ofensywnego,na ten moment pozostaje mi pogranie Birkirkara +2 @ 1.85 buk:WH
✅

Rosenborg - Jelgava

Buki uznają Rosenborg za mega faworyta tego meczu,bo jakby nie patrzeć jest to dosyć znana drużyna.Wygrać pewnie wygrają ale ja tutaj idę w stronę gospodarzy z handi+3 .Goście grają w miarę solidnie,raczej nie przegrywają ,a jak już to 1 bramką,podejrzewam że dzisiaj zaprezentują raczej defensywny futbol z nadzieją na kontry.Następna sprawa to fakt iż Rosenborg nie jest w niewiadomo jakiej formie,raczej rzadko pokrywają takie handi.

typ: Jelgava +3
kurs:1.75
buk: WH

⛔

Differdange - Atlantas

Tutaj krótko,Litwini (goście) wtapiają praktycznie wszystko co się da,ostatnio grali sparing z Legią,w którym przegrali 2-0,z tego co wyczytałem to w klubie też jest jakieś zamieszanie,ale nie chcę nikogo wprowadzać w błąd.Forma gospodarzy to jedna wielka niewiadoma,jednak na swoim podwórku są mocni,tym bardziej grając u siebie.

typ: Differdange win
kurs:1.9
buk:WH


✅

Wszystkie typy grane w W i lliamHillu, nie wiem czemu ale nie chcą wskoczyć.Proszę moda o podczepienie tego posta do wcześniejszego.

Edit ???? zisiejsza LE bilans 2-2
Bilans pierwszej kolejki 3-2
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Stjarnan - Bangor 0:0 ⛔
TYP : Bangor over 0,5 gola
1,80 Bet365

Ja próbuje to zagrać.
Bangor w ostatnich meczach statystycznie prawie zawsze coś strzelał.
Drużyny według mnie bardziej równe niż wskazują na to kursy.
Mecz za chwile więc wrzucam ten typ na szybko.
Moim zdaniem powinno wejsc.
 
matcyp 3,2K

matcyp

Użytkownik
Hafnarfjordur - Glenavon
Typ: Hafnarfjordur wygra 1 połowę oraz mecz |1.53| 3:0 (0:0) ⛔
Bet365 !


Glenavon na dzisiejszy pojedynek zagra bez następujących zawodników : Mark Patton, James Singleton, William Murphy, Tiarnan Mulvenna i Andy Kilmartin. Może te nazwiska wymienione nic nikomu nie mówią , ale pamiętajmy o tych zawodnikach jakimi są: Patton, Murphy i Kilmartin to kluczowe postacie swojego zespołu. Widać , że wewnętrzne problemy w klubie są bardzo duże! Za dużo o zespole gospodarzy z Islandii nie napiszę , bo za krótko na analizę jedynie mogę napisać , że bez większych braków w składzie i powinni śmiało wygrywać już w pierwszej połowie jak i na zakończenie meczu.

Fram - Kalju
Typ: Kalju / 0:1 ✅
Kurs: 2.25
Bet365

Jeszcze jeden typ wybrałem na dzisiejszą ligę Europy. Islandzki Fram ma po swojej stronie młodych i niedoświadczonych zawodników , a w jej lidze idzie im ciężko bo zajmują miejsce w dolnej części tabeli z 9 punktami (9miejsce). Żaden z ich obecnych graczy kiedykolwiek nie grał w żadnych pucharach w Europie. Kalju z drugiej strony jest jednym z najlepszych zespołów w Estonii i doświadczywszy europejskiej piłki nożnej szczególnie w zeszłym sezonie, kiedy udało im się szokująco wybić HJK Helsinki, przegrywając z Pilzna w następnym etapie CL. Póżniej mieli do czynienia z Dnipro w meczu play-off, ale zostali już wyeliminowani. Porównując poziom futbolu Estonii i na Islandii myślę Kalju doświadczona drużyna w pucharach powinna być faworytem do wygrania tego meczu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Crusaders - Ekranas 7,2 marathonbet Crusaders +1 2,05 marathonbet

Ekranici są bardzo słabi w tym sezonie, rok temu stracili swoją pozycję w lidze.
Wspominałem o nich już wcześniej, gdy przegrali ze Steauą czy dostali celowo kilkoma golami z Anderlechtem.
Dla mnie ten kurs to science-fiction, takiej promocji nie mają Tesco, Biedronka i Żabka razem.
Crusaders 3-1 :spokodfhgfh:

mam nadzieję, że ten mecz otworzy oczy, nawet kolorowym, bo dziś wyglądało to tak

http://www.oddsportal.com/soccer/europe/europa-league/crusaders-ekranas-MuKYJ8yC/


najwazniejsze na betting jest kurs,jezeli ja bede pisac jeden albo dwa dni przet macth
i kurs jest inni to dla mnie niema senzu pisac,bo jezeli cie grac na kursi spadaoinci na koniec roku przegrac na 1000%.
wiem kto na 4-6 7 dni moze duzo zecie ziminic ale czeba potrafic zagrac na early market i nie jest latwy.
podpisuję się po tym.
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
sprwdzcie sobie sytuacje w druzynie Kalju .. kursy wysmienite na HW a u gosci same problemy ... ( zapewne to ktos usunie ale jak napisze o co chodzi to kursy spadna o polowe - wiadomo ze buki nie spia )
Przede wszystkim to ty nie śpisz, bo sam pracujesz dla buków. Było dokładnie odwrotnie. Kursy wzrosły, a nie spadły (pytałem o to, ale usunięto mój post). W meczu Kalju miało olbrzymią przewagę. Bez analizy na szybko to zagrałem, ale dzięki użytkownikowi MATCYP, który napisał świętą prawdę skontrowałem te twoje rewelacje. Ostrzegam przed gościem o niku Ateo87, nie dajcie się nabrać na jego &quot;fixy&quot;
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom