>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

I Runda Kwalifikacji Ligi Konferencji UEFA + Rewanże (12.07 - 19.07.2023)

Status
Zamknięty.
J 13,5K

janok

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Godzina: 20:45
Spotkanie: Vllaznia - Linfield
Typ: Vllaznia strzeli gola: tak
Kurs: 1.47
Bukmacher: Superbet
Post w dziale:

Analiza: W Belfaście Linfield było dużo lepsza bo wygrało 3:1. Goście zdołali zdobyć honorową bramkę pod koniec meczu.
W rewanżu gospodarze na pewno będą mieć łatwiej. Po pierwsze stadion - jeden z największych stadionów w Albanii, który według trenera Dobiego (udzielał wywiadu dla polskiej TV jako ekspert od albańskiej piłki) często zapełnia się do ostatniego miejsca a atmosfera jest gorąca. Gorące będzie również... powietrze. Aktualnie w Szkodrze jest, uwaga, 37 stopni i pełne słońce. O 20:45 będzie pewnie trochę "chłodniej", nie zmienia to faktu, że będzie bardzo gorąco. Albańczycy są do takiej pogody przygotowani. Irlandczycy? niezbyt. Aktualnie w Belfaście około 15 stopni i deszcz i w takich warunkach grają na co dzień piłkarze Linfield. To nie będzie bez znaczenia. Vllaznia będzie chciała zmazać plamę i od początku rzuci się do odrabiania strat. Pomoże im w tym publiczność oraz warunki, które teoretycznie są takie same dla wszystkich, ale w praktyce to jednak pewien handicap dla gospodarzy.
 
Ostatnia edycja:
thecakeisaspy 1,5K

thecakeisaspy

Użytkownik
Moje propozycje:

Birkirkara-Maribor TYP 2 kurs 1,65 5/10 g.17.00

PS: Bardzo dobra analiza powyżej u zacnego moderatora chamberlain

Glentoran-Gzira TYP 1 kurs 1,75 4/10
g. 20.30

PS: Pierwszy mecz 2:2. Gdyby Ogedi w 2 minucie strzelił karnego dla Glentoran myślę że mecz potoczyłby się inaczej. Brytyjczycy dobrze grają u siebie, w lidze na 16 spotkań wygrali 11. Gzira na koniec sezonu zajęła dopiero 4 miejsce. Tak czy siak jak gospodarze tego dziś nie wygrają to będzie kompromitacja na całego.


Santa Coloma-Penybont TYP 1 kurs 2,17 3/10 g.17.00

PS: Obejrzałem z pasją (haha) skróty pierwszego spotkania bo liga walijska z lekka mnie interesuje. Brytyjczycy mieli furę szczęścia że nie przegrali tamtego spotkania. Posiadanie, sytuacje podbramkowe wszystko po stronie piłkarzy z Andory. Sprawdziłem dziś jaka pogoda ma być w stolicy Andorze. Ok 26 stopni w cieniu. A w Bridgend 18 stopni i pada...może goście zatem bardziej się spocą i opadną pierwsi z sił 😉.

RFS-Makedonija TYP 1
Zimbru-La Fiorita TYP 1

AKO 1,71 5/10
g.17.30 i 19.00

PS: Dwóch bitych faworytów.

Dundalk-Magpies TYP 1 kurs 1,35 6/10 g.20.45

Dundalk-Magpies TYP -1,5 handi Dundalk kurs 1,92 4/10 g.20.45

PS: Czy jest sens robić rozległą analizę meczu dla kursu 1,35? Chyba nie..ale dla 1,92 już tak:

Drwale:

Ponieważ Lilywhites nie zagrali w Europie w zeszłym sezonie, jest to ich pierwsze spotkanie w Europie przed pełną salą kibiców gospodarzy na Carrick Road od czasu porażki z byłymi uczestnikami fazy grupowej Ligi Mistrzów, Qarabagiem w 2019 roku.
Czwartkowy mecz to odwrócenie losu, ponieważ zespół Louth ma ostatnio silniejszy europejski rodowód niż ich Gibraltarscy przeciwnicy, którzy zostali założeni dopiero w 2013 roku, a ich wycieczka do Oriel Park będzie dopiero ich czwartą grą w Europie, ponieważ sami ponieśli bolesną porażkę z rąk Crusaders w zeszłym sezonie.
Ponieważ wysokie temperatury odgrywają kluczową rolę w pierwszym meczu, a Dundalk wchodzi do gry z bardzo małą ilością informacji o Srokach, kibice gospodarzy będą oczekiwać zupełnie innego spotkania. W rozmowie z mediami klubowymi, główny trener Dundalk FC, Stephen O'Donnell, zachwycał się meczem: „ Oriel Park jest głodny europejskiego futbolu od 2019 roku, więc powinna panować naprawdę dobra atmosfera i naprawdę nie możemy się tego doczekać”. powiedział. „Wszystko jest po to, aby grać, a remis musi zostać wygrany w nocy, więc jest to noc, którą naprawdę chcemy się delektować.
„To wielki tydzień dla klubu. Po czwartku mamy mecz FAI Cup przeciwko Shamrock Rovers w Oriel Park w niedzielę; dwa wielkie mecze w ciągu czterech dni, ale skupiamy się całkowicie na Srokach.
„Chcemy być w samolocie do Islandii lub Walii w przyszłym tygodniu na drugą rundę. Jako gracz chcesz grać w gry w Europie i podróżować po Europie co drugi tydzień. To sprawia, że czujesz się jak prawdziwy piłkarz.
„Podejdziemy do czwartkowej nocy we właściwy sposób i miejmy nadzieję, że będziemy mieć trochę szczęścia i zagramy na miarę naszych umiejętności, co da nam wielką szansę na awans”.

Z innej beczki:

Stephen O'Donnell przyznał, że sukces w Europie w tym tygodniu prawdopodobnie pozwoli mu wzmocnić skład przed zamknięciem okienka transferowego – ale ruch Daryla Horgana, ulubieńca Oriel Park, zależy od preferencji gracza.
Dundalk zainkasuje dodatkowe 300 000 euro, jeśli w czwartek zmierzą się z Bruno's Magpies z Gibraltaru po bezbramkowym remisie na wyjeździe w pierwszym meczu rozegranym w palącym upale.
O'Donnell mówi, że „logika” podpowiada, że wynik będzie miał wpływ na biznes przed końcem miesiąca.Otwarcie przyznał, że chciałby sprowadzić swojego starego kolegę z drużyny, Horgana, z powrotem do Irlandii po zwolnieniu z Wycombe. Rozumie się, że Horgan (30 l.) rozważa swoje opcje w Anglii, ale jego żona Donna pochodzi z Dundalk i na stole pojawi się oferta.„Prowadziliśmy dialog, to tajemnica poliszynela”, powiedział O'Donnell. „Będzie to bardziej decyzja Daryla niż cokolwiek innego. Wie, że chcielibyśmy go mieć.
„Nie ma sensu, żebym próbował być sprytny lub tajemniczy, chcielibyśmy mieć Daryla w klubie. Myślę, że miałby ogromny wpływ na boisko, a także z punktu widzenia środowiska w szatni.
„Daryl Horgan to prawdopodobnie odosobniona sytuacja, jeśli chodzi o jego powiązania z klubem, jego sytuacja rodzinna z żoną, ale nic natychmiastowego”.
Horgan ma pięcioro małych dzieci – w tym bliźniaki, które urodziły się przedwcześnie na początku tego roku – a względy rodzinne będą głównym czynnikiem przy każdej decyzji.
Interesuje się nim z innych miejsc w League of Ireland, w tym z rodzinnego Galway, ale oczekuje się, że poczeka, aby zobaczyć, co jest dostępne w Wielkiej Brytanii, zanim podejmie decyzję w sprawie swojej przyszłości.
Dundalk musiałby mieć gracza podpisanego do piątku, jeśli miałby wystąpić w następnej rundzie Europy, ale O'Donnell odmówił wejścia w jakikolwiek tok myślenia, biorąc pod uwagę, że jego drużyna ma pracę do wykonania po harcie na Gibraltarze.
Jest jednak przekonany, że niższe temperatury w Dundalk ułatwią prowadzenie działań we właściwym tempie.
„Było bardzo ciepło, co utrudniało nam granie tak energiczne, szybkie i intensywne, jak byśmy chcieli” – powiedział. „Nie sądzę, aby upał był tak dużą wymówką w czwartek!”

Magpies:

Ze swojej strony Sroki przybywają do Irlandii, wiedząc, że jeden gol może po raz pierwszy w ich historii sprawić, że przejdą przez rundę w Europie. Podczas gdy byli wdzięczni swojemu bramkarzowi Jaylanowi Hankinsowi za fantastyczną podwójną obronę, aby zachować czyste konto w zeszłym tygodniu, menedżer Alfonso Cortijo może być również rozczarowany, że jego drużyna nie ma prowadzenia w rewanżu. Obrońca Dundalk, Darragh Leahy, uratował swoją drużynę wybiciem z linii bramkowej, zanim późny wysiłek Magpies przeskoczył poza słupek, pokonując Nathana Shepperda.
W wiadomościach drużynowych, kapitan klubu Sroki, Francisco Zuniga, przegapił pierwszy mecz i może wrócić, aby wzmocnić obronę w czwartek. Podobnie Jack Storer, który miał żywą pierwszą połowę, ponieważ to jego wysiłek został odparty przez Leahy'ego, został zmieniony w przerwie, a były frontman Cork City, Liam Nash, który zajął jego miejsce, mógł być w kolejce do startu.

Pzdr/Psycho.
Psycho, czy nie jesteś w stanie własnymi słowami opisać analizy meczu? Przecież takie wklejenie ściany tekstu z translatora to jest masakra do czytania. Dwa akapity Twojej oceny tego co tam wyczytałeś byłyby zapewne dużo lepsza informacja niż ten bełkot :) taka uwaga bez spiny z mojej strony :)
 
stanley-63 796,4K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Liga Konferencji
Godzina 18:45
Spotkanie : Levadia : Zilina
Typ : rzut karny
Kurs : 3.20

Bukmacher : Fortuna

Wiadomo na takie typy karny? czerwona ? to losowa sprawa ale w teraz rozgrywanych meczach są już trzy karne , nie mówię że tak będzie wszędzie ale ja próbuję wapno , w pierwszym ich meczu wygrywa Zilina ale 2:1 a druga bramka Zilina zdobyła w doliczonym czasie gry z karnego , dzisiejszy mecz poprowadzi sędzia z Czarnogóry pan Milos Savovic który w lidze już sporo tych jedenastek podyktował , choćby w poprzednim sezonie w 19 meczach 6 , zastanawiałem się nad czerwoną ale ostatnio wczoraj a dałem czerwień a był karny nie posłuchałem głosu rozsądku który podpowiadał czerwień lub karny w meczu a dałem czerwień a był karny , dziś nie ma u tego buka typu na jedno albo drugie to wybieram karnego .
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom