>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

I runda kwalifikacji Ligi Mistrzów [17-18.07.2018] REWANŻE

Status
Zamknięty.
pawel1980 35,8K

pawel1980

Użytkownik
Apoel za to znakomicie spisywal sie w ataku.to nieistotne ile strzalow oddali, bo za to buki nie placa;)
Buki zapraszaja jutro obstawiac Rosenborg z handi -2.5,duza ilosc strzalow gwarantowana gole niekoniecznie, najlepiej po pare stowek.
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
To masz pecha. Bo ja inny handi gralem
Nie podałeś jaki handicap grałeś więc nie pisz że na plus, skąd ktoś mógł wiedzieć co grałeś skoro nie było tego w poście na forum...tak samo mogłbym napisać ze gram overy w jakimś meczu ale nie podam czy to over 2.5 czy 3.5, a potem sobie wpisze typ na plus troche nie fair takie pisanie
 
kris_nh 2,7K

kris_nh

Użytkownik
Nie podałeś jaki handicap grałeś więc nie pisz że na plus, skąd ktoś mógł wiedzieć co grałeś skoro nie było tego w poście na forum...tak samo mogłbym napisać ze gram overy w jakimś meczu ale nie podam czy to over 2.5 czy 3.5, a potem sobie wpisze typ na plus troche nie fair takie pisanie
Masakra. Luknij w moj temat. Ja sie sporadycznie udzielam w
Typ Krisa na forum był. Fakt, że w innych tematach, ale był..
Dokladnie. Za bajkopisarza mnie ma?to gruba pomyłka.
 
mezamorto_ 36,4K

mezamorto_

SantoSubito
Wysokie kursy za niska stawke( fortuna ):
Qarabag-O. Ljubljana- X2- 2.49 0-0✅
Wydaje mi sie ze kursy na Qarabag sa nieco przesadzone,rozumiem ze Ljubljana to nie jest potega pilkarska,ale Azerowie sie tez do tego grona sie nie zaliczaja.Sadze ze wielu ludzi gra na gospodarzy ze wzgledu na ostatnie poczyniania w LM,co moze byc mylne bo obie ekipy sa dosc zblizone pilkarsko,co bylo widac w 1 spotkaniu.Gra warta swieczki,nie sadze by zawodnicy gosci az tak odstawali od rywala.
FC Sheriff - Tor.Kutaisi BTS- 2.09 3-0⛔
Poziom pilkarski bardzo zblizony ten sam wiec czemu by nie sprobowac? Szeryfowie wiedza ze trzeba zdobyc chociaz ta jedna upragniona bramke,a watpie by gracze z Gruzji byli az tak glupi by caly mecz bronic wyniku,bo wiadomo czym zazwyczaj sie to konczy.
Zrinjski Mostar - Trnava X- 3.05 1-1✅
Kursy Bukow mowia same za siebie,raczej bedzie to mecz underowy bo na tyle stac te zespoly,watpie by Trnava zmarnowala przewage wypracowana w 1 meczu.

Celtic-Alashkert
- 2druzyna strzeli gola-Tak- 3.30 3-0⛔
Warto sprobowac,Celtic pokazal w 1 spotkaniu ze jest o klase lepszym zespolem ale kurs raczej podyktowany jest ostatnimi poczynianiami w lidze gdzie u siebie prawie wogole nie tracili bramek.Szkoci dopiero zaczynaja sezon wiec raczej ten mecz zwazywszy na wynik 1 spotkania potraktuja raczej sparingowo.Wiem ze ekipy takie jak Alashkert graja piach na wyjazdach ale to jest dobra okazja by pokazac sie,zrobic mala niespodzianke,nic nie traca,wiec jeden maly kontraatak moze poskutkowac golem.
Powodzenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
P 11

pocios

Użytkownik
Wysokie kursy za niska stawke( fortuna ):
Qarabag-O. Ljubljana- X2- 2.49
Wydaje mi sie ze kursy na Qarabag sa nieco przesadzone,rozumiem ze Ljubljana to nie jest potega pilkarska,ale Azerowie sie tez do tego grona sie nie zaliczaja.Sadze ze wielu ludzi gra na gospodarzy ze wzgledu na ostatnie poczyniania w LM,co moze byc mylne bo obie ekipy sa dosc zblizone pilkarsko,co bylo widac w 1 spotkaniu.Gra warta swieczki,nie sadze by zawodnicy gosci az tak odstawali od rywala.
FC Sheriff - Tor.Kutaisi BTS- 2.09
Poziom pilkarski bardzo zblizony ten sam wiec czemu by nie sprobowac? Szeryfowie wiedza ze trzeba zdobyc chociaz ta jedna upragniona bramke,a watpie by gracze z Gruzji byli az tak glupi by caly mecz bronic wyniku,bo wiadomo czym zazwyczaj sie to konczy.
Zrinjski Mostar - Trnava X- 3.05
Kursy Bukow mowia same za siebie,raczej bedzie to mecz underowy bo na tyle stac te zespoly,watpie by Trnava zmarnowala przewage wypracowana w 1 meczu.

Celtic-Alashkert
- 2druzyna strzeli gola-Tak- 3.30
Warto sprobowac,Celtic pokazal w 1 spotkaniu ze jest o klase lepszym zespolem ale kurs raczej podyktowany jest ostatnimi poczynianiami w lidze gdzie u siebie prawie wogole nie tracili bramek.Szkoci dopiero zaczynaja sezon wiec raczej ten mecz zwazywszy na wynik 1 spotkania potraktuja raczej sparingowo.Wiem ze ekipy takie jak Alashkert graja piach na wyjazdach ale to jest dobra okazja by pokazac sie,zrobic mala niespodzianke,nic nie traca,wiec jeden maly kontraatak moze poskutkowac golem.
Powodzenia.
co to za Argumenty?? jak dla mnie połowa jak nie większość tych typów nie wejdzie ale życzę szczęścia
 
pawel1980 35,8K

pawel1980

Użytkownik
FC Sheriff - Tor.Kutaisi BTS- 2.09
Poziom pilkarski bardzo zblizony ten sam wiec czemu by nie sprobowac? Szeryfowie wiedza ze trzeba zdobyc chociaz ta jedna upragniona bramke,a watpie by gracze z Gruzji byli az tak glupi by caly mecz bronic wyniku,bo wiadomo czym zazwyczaj sie to konczy.
Powodzenia.
Zblizony? Moldawianie to krezus finansowy jak na poziom takich lig,zobacz sobie jakich obcokrajowcow tam zatrudniaja, Gruzini przy nich finansowo to jak Sandecja przy Legii.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom