>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

I Runda kwalifikacji Ligi Mistrzów + Rewanże [11.07.2023 - 19.07.2023]

Status
Zamknięty.
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
  • Najlepsze analizy lipca 2023 (2. miejsce)
  • #2
Shamrock Rovers - Breidablik, Breidablik wygra @4.50 FORTUNA

Kwalifikacje do Ligi Mistrzów, czyli najbardziej prestiżowych rozgrywek klubowych na świecie. Oba zespoły dzieli daleka droga do fazy grupowej, co jest pokłosiem niskiego poziomu ligowego, a co za tym idzie - niskiego rankingu. Shamrock to irlandzki zespół, który dominuje w swojej lidze, ale w kwalifikacjach europejskich zazwyczaj nie ma czego szukać. Nowo-powstałe rozgrywki, które funkcjonują już dwa sezony czyli Liga Konferencji to nieco ciekawsza i bardziej prawdopodobna do ugrania czegokolwiek alternatywa, gdzie Irlandczycy grali w zeszłym sezonie i zajęli ostatnie miejsce w grupie przy takich zespołach jak Molde, Gent czy Djurgarden. Breidablik ostatnio pozytywnie zaskakuje i nie tylko wygrywa swoje mecze, ale robi to w efektownym stylu - zazwyczaj wręcz pastwiąc się nad swoimi rywalami i strzelając im kolejne gole. Przekonali się o tym, m. in. Czarnogórcy (Buducnost), którzy ulegli 0 - 5 przeciwko faworyzowanym Islandczykom. Tym razem to Shamrock jest faworytem, co wynika głównie z atutu własnego boiska, bo niezwykle trudno określić porównanie obu drużyn grających w zupełnie rożnych ligach i mających zupełnie inną specyfikę. Podobnie jest też w wielu innych rywalizacjach z 11 lipca. Myślę, że Breidablik może jutro zaskoczyć, a z pewnością atak kursu @4.50 na ich zwycięstwo nie jest bezpodstawny. Myślę, że może być w tej parze ciekawie i naprawdę zdziwi mnie ewentualna wygrana gospodarzy.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +4367
typerskoki 416,2K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
Startujemy z sezonem 2023/24, tradycyjnie od wczesnych rund eliminacji do Europejskich Pucharów. Zaczyna największa nadzieja na osiągnięcie przyzwoitego rezultatu w tych rozgrywkach Mistrz Polski Raków. Zaczyna u siebie z dużo słabszą Estońską Florą Tallin. Pierwszy mecz u siebie (jeszcze w Częstochowie a nie w Sosnowcu jak w kolejnych rundach). Warto się pokazać przed kibicami i zrobić solidną zaliczkę by w rewanżu nie drżeć o wynik i bardziej się skupić na weekendowym meczu o Superpuchar. Mamy także debiut trenera i kilku nowych twarzy w składzie. To wszystko powoduje, że moim zdaniem Raków powinien tutaj bardziej przycisnąć by uzyskać jak najlepszy wynik. Wiem, że Polskie drużyny miewają wpadki z takimi rywalami na tym etapie, ale z roku na rok wygląda to lepiej i np. Raków w poprzednich edycjach potrafił zdemolować słabszego przeciwnika. Sądzę, że tym razem będzie podobnie i Raków wygra większą liczbą goli, więc idę w handicupy. Przewidywany skład po letnich rotacjach w składzie:

Vladan Kovacević - Stratos Svarnas, Zoran Arsenić, Milan Rundić - Fran Tudor, Giannis Papanikolaou, Władysław Koczerhin, Jean Carlos Silva - Bartosz Nowak, Marcin Cebula, Fabian Piasecki.


Rezerwowi:
Kacper Bieszczad, Bogdan Racovitan, Mateusz Wdowiak, Deian Sorescu, Gustav Berggren, Ben Lederman, Maxime Dominguez, Szymon Czyż, John Yeboah, Łukasz Zwoliński.

Kontuzje:
Ivi Lopez, Adnan Kovacević, Adrian Gryszkiewicz


Mój typ:
Raków wygra co najmniej 3 bramkami (Handi -2,5) @ 2,51 @ Fortuna
 
mrokol 769

mrokol

Użytkownik
Żalgiris Wilno - Struga, Żalgiris wygra z hcp (-0:1) @2,65 STS

Żalgiris szedł jak burza w poprzedniej edycji eliminacji europejskich pucharów. Pokonując rok temu w eliminacjach Ligi Mistrzów Balkani z Kosowa później eliminując wyżej notowane Malmo potknęli się dopiero na oklepanym w europejskich pucharach Bodo/Glimt. W 4 rundzie eliminacji Ligi Europy trafili na mocny Ludogorec Razgrad z którym odpadli dopiero w 120 minucie dogrywki i wylądowali w fazie grupowej LKE to dla litewskiego futbolu był duży sukces i domniemam niemała odskocznia. Pewnie teraz apetyty też są duże na przetarcie macedoński mistrz Struga, wydaje mi się że rywal z dużo niższej półki. Na Litwie sezon trwa Żalgiris w lidze 4 ostatnie mecze 4 zwycięstwa w tym ostatnie 3 mecze wygrane przewagą 3 bramek. Struga same sparingi sezon niedługo się zacznie remis z Balkani i porażki z Tiraną i Partizani, wydaje mi się że Struga to całkiem nie ten kaliber. Dodatkowo Żalgiris jest dość mocny u siebie w poprzedniej edycji pucharów pokazywali to dobitnie. Na Macedonii za tydzień czeka ich pewnie 30 kilka stopni i dość gorący klimat i liczę że zamkną spotkanie u siebie wygrywając 2, 3 lub 4-0. Każdy inny wynik niż zwycięstwo Żalgirisu będzie dla mnie bardzo dużą niespodzianką.

Dodatkowe typy na wtorkowe el LM:
Olimpia Ljublana (hcp -1) @ 2,02
Ludogorec Razgrad @ 1,90
 
U 0

Usunięty użytkownik 176886

Gość
Unibet odpisał o kursach na awanse (szok) :

Kontaktuję się w sprawie zapytania o dodanie do oferty kursów na awanse Ligi Mistrzów - kwalifikacje. Uprzejmie informuję, że po dokładnym sprawdzeniu przez nasz zespół sportowy zapytane kursy nie są na tym etapie częścią naszej oferty.
 
successful 2M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Hacken - The New Saints
Typ: The New Saints strzeli
@2.35 Superbet

Rozumiem że liga szwedzka jest znacznie lepsza poziomem aniżeli jej walijski odpowiednik, ale szczerze mówiąc trudno jest mi zrozumieć, że daje się im takie niskie szanse na zdobycie bramki. To początek rywalizacji tegorocznej LM i kursy mogą być nieco ruchome. Osobiście dałbym im nieco wyższe szanse na zdobycie bramki, niż proponują oddsmakerzy. Warto zwrócić uwagę na to, że Hacken sensacyjnie wygrał w poprzednim sezonie rywalizację w Allsvenskan, stając się mistrzem kraju po raz pierwszy w historii, ale stracili 37 goli, czyli nawet więcej niż dziewiąte w tabeli Mjallby. W meczach wyjazdowych tracili bramki z najsłabszymi ekipami w kraju, jak np. Sundsvall czy Helsingborg. TNS jest z kolei wieloletnim mistrzem walijskiej Premier League i ich udział w poczatkowych fazach Ligi Mistrzów stał się już niemal rutyną. Idzie też za tym spore doświadczenie. W lidze w rundzie zasadniczej na przestrzeni 22 kolejek nie przegrali ani jednego spotkania, a przegrali pierwszy i jedyny mecz w Rundzie Mistrzowskiej. Od grudnia ubiegłego roku tylko w jednym spotkaniu nie stracili bramki. Myślę, że kurs na czyste konto gospodarzy jest przesadzony.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +5004
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Jaki jest sens pisania o wynikach TNS w amatorskiej lidze walijskiej?
Też tego nie rozumię, Jeśli Hacken potrafiło w lidze wyprzedzić takie zespoły jak Malmo, Hammarby, czy Djurgarden to ma się obawiać jakiś amatarów, których zarobki są gorsze niż w drugiej lidze Polskiej? Tutaj handicapy można spokojnie ładować na Hacken...
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Ja pierdykam :) jedna drużyna po sezonie, druga w trakcie, jedna zagrała 4 sparingi (brak wymienionych sparingów..) z drużynami różnych lig. Strzelili gola drużynie z Championship (jeden celny strzał w meczu, 3 niecelne). Ostatni oficjalny mecz TNS 30 kwietnia.

Hacken po 10 kolejkach bilans u siebie 38-16... TNS doświadczenie w pucharach... dwa lata temu odpadli z drużyną z Irlandii Północnej 1-0 u siebie i 0-2 (po dogrywce) na wyjeździe. Później w kwalifikacjach do LK porażka z drużyną z Islandii..

https://betsapi.com/r/5316723/Vikingur-Reykjavik-vs-The-New-Saints - tak wyglądał pojedynek dwóch półamatorskich... z Irlandczykami lepiej

https://betsapi.com/r/5192135/Linfield-vs-The-New-Saints

Kursy normalnie wystawione moim zdaniem. Ani w jedną ani w drugą to grać... jedyne co na live, bo przy tych pierwszych rundach rynki wrażliwe na interwały w meczach.

edit: rok temu to było, te wyniki.


edit2: przy tak wystawionych kursach pre... wystarczy czekać na live... 5-0 w niebeziecznych atakach (przykładowy interwał) zbija kursy w jedną albo drugą stronę, bo ludzie widzą co chcą widzieć a nie zakładają wszystkich możliwych scenariuszy dzieląc je na mniej i bardziej prawdopodobne...
 
Ostatnia edycja:
kamasutra10 598K

kamasutra10

Typer
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Hacken - TNS 19:00
Hacken / BTTS @ 3.20 Fortuna


Zgadzam się z kolegą który szuka bramki gości w tym starciu. Owszem nie ma co porównywać obydwu lig ani bezpośredniego potencjału jednych i drugich bo zdecydowanym faworytem są Szwedzi. Jednak bramkę można stracić zawsze , w najmniej spodziewanym momencie , nawet jeśli rywal gra przysłowiową "kichę". Własny błąd lub zdarzenie losowe , a są przecież jeszcze rzuty karne dyktowane za różne rzeczy mniej lub bardziej oczywiste. Na dodatek nie przesadzajmy z tym "dyskriminowaniem " Walijczyków bo pewne doświadczenie w rundach kwalifikacyjnych już mają. Mało tego
The New Saints są bardziej obyci w tych rozgrywkach, ponieważ awansowali do etapu kwalifikacyjnego 15 razy wcześniej, ale ostatni raz poza drugą rundę kwalifikacyjną przed sezonem 2010/2011, zanim zostali rozbici przez Anderlecht. Dla Hacken to pierwsze podejście w kwal. LM choć wcześniej 7 razy rywalizowali w kwal. Ligi Europy.

Drużyna Craiga Harrisona była niepokonana przez cały sezon ligowy, odnosząc po drodze kilka wysokich zwycięstw, pokonując Bala Town 6:0 w ostatnim meczu rywalizacyjnym, finale Welsh FA Cup.

Podsumowując , bez dwóch zdań Szwedzi są zdecydowanym faworytem nawet do wysokiej wygranej , ale jeśli mam szukać - hc 3.5 za @3.40 czyli cztero bramkową wygraną miejscowych to wolę zaryzykować opcję w której gospodarze wygrywają w jakichkolwiek rozmiarach ale tracą gola przy porównywalnym @3.20.

Nie są według mnie przyjezdni bez szans na strzelenie bramki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4651
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Oczywiście, że mają szanse na gola... chodzi o to czy te szanse są wyższe niż kurs a nie "widzi mi się". Przecież w waszych analizach nie ma ani słowa o tym, że oprócz ligi walijskiej grają jeszcze w innych brytyjskich rozgrywkach gdzie można ocenić siłę tego zespołu (odpadają tak szybko, że w historii spotkań na betexplorer czy tam flaschscore do tego nikt nie dotrze, bo po co xD), ligi... nie ma info o składach... rok temu jaki skład grał kwalifikacje a dwa lata temu jaki? :) I jakie były wyniki przez 2 ostatnie lata w pucharach i czy robił je ten sam skład? :) Słów niewymiernych używa się do analizy i interpretacji wiersza... jak ktoś miał jakąkolwiek styczność z analizą matematyczną... jakąkolwiek... to pewnie wie, żeby nie przywiązywać wagi do tego co tutaj się wypisuje.
 
Otrzymane punkty reputacji: +383
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna/eliminacje LM
Godzina: 20:45
Spotkanie: Shamrock Rovers vs Breidablik
Typ: Superbets: BTTS + każda drużyna powyżej 4.5 rzutów rożnych
Kurs: 6.00
Bukmacher: Superbet
Analiza:


Przenosimy się do Dublina i tam miejscowe Shamrock Rovers podejmie Breidablik. Gospodarze to wieloletni dominator irlandzkiej ekstraklasy. Jeżeli zerkniemy na poprzednie rozgrywki Premier Division to jest to projekt, który 3 lata z rzędu sięgnął po tytuł. Wydaje się, że obecna kampania również zakończy się sukcesem, ponieważ przewaga nad resztą stawki wynosi 4 punkty. Niedużo, ale jeszcze kawał rozgrywek przed nami. Niestety ostatnia forma Shamrock Rovers nie jest najlepsza i brak wygranej od dwóch meczów może martwić nieco kibiców tego zespołu. Teraz należy skupić się na europejskich pucharach i awans nawet do Ligi Konferencji będzie uznane za spore osiągnięcie. Pierwszą przeszkodą jest Mistrz Islandii, który do głównych kwalifikacji przebijał się przez rundę wstępną. Tam Breidablik nie dał większych szans ekipom z San Marino oraz Czarnogóry, sięgając po pewne wygrane 7:1 i 5:0. Trzeba przyznać, że futbol w tym kraju stale się rozwija, czego przykładem jest pierwszy udział islandzkiej młodzieży w EURO U19 w tym roku. Jest to mała nacja, ale za to ma sportowe serce. Klub z Kopavogur postara się o niespodziankę w Dublinie.

Dzisiaj spróbuję nieco bardziej ryzykownego typu. Muszę przyznać, że obserwuje ligi w Irlandii oraz w Islandii i są to rozgrywki, gdzie zbytnio się nie kalkuluje. Jest intensywność, a piłka często jest wrzucana w pole karne. Jestem zdania, że ujrzymy ciekawe widowisko i moim typem będą rzuty rożne oraz BTTS. Jedni i drudzy preferują futbol na tak i wiele dzieje się w spotkaniach z udziałem tych drużyn. Jeżeli zerkniemy na statystyki, to Shamrock Rovers wykonywało ostatnio 6, 3, 4, 7, 9 kornerów a Breidablik 10, 7, 5, 7, 12. Przyjezdni są przez bukmacherów dzisiaj skazywani na porażkę, ale poziom piłki na Islandii powoli zbliża się do tej w Irlandii i uważam, że czeka nas wyrównane starcie. Gospodarze poszukają trafienia, może dwóch, ale i goście mają swoje argumenty w ofensywie. Liczę, ze rozkład rzutów rożnych rozłoży się na obie ekipy w miarę równomiernie, a gole będą jedynie formalnością.
 
Ostatnia edycja:
kamasutra10 598K

kamasutra10

Typer
Oczywiście, że mają szanse na gola... chodzi o to czy te szanse są wyższe niż kurs a nie "widzi mi się". Przecież w waszych analizach nie ma ani słowa o tym, że oprócz ligi walijskiej grają jeszcze w innych brytyjskich rozgrywkach gdzie można ocenić siłę tego zespołu (odpadają tak szybko, że w historii spotkań na betexplorer czy tam flaschscore do tego nikt nie dotrze, bo po co xD), ligi... nie ma info o składach... rok temu jaki skład grał kwalifikacje a dwa lata temu jaki? :) I jakie były wyniki przez 2 ostatnie lata w pucharach i czy robił je ten sam skład? :) Słów niewymiernych używa się do analizy i interpretacji wiersza... jak ktoś miał jakąkolwiek styczność z analizą matematyczną... jakąkolwiek... to pewnie wie, żeby nie przywiązywać wagi do tego co tutaj się wypisuje.

Sam grałem w piłkę i wiem co piszę.... , przez lata później sędziowałem i widziałem rzeczy " nierealne" a jednak....Gdybyś chciał opierać tutejsze posty tylko i wyłącznie na analizie matematycznej to 95% z nich powinno iść do kosza jeszcze przed rozstrzygnięciem.... Dla mnie moja opcja jest warta gry przy kursie który jest proponowany przez bukmachera dużo bardziej niż wiele innych rozstrzygnięć z kursem @ 1.45 czy @ 1.5..... Nie mówimy tutaj o wygraniu spotkania przez Walijczyków czy postawieniu trudnych warunków a jedynie o utracie bramki przez Hacken a to dwie różne sprawy . Odnoszenie się do składu TNS czy Hacken sprzed 2-3 lat i porównywanie go z dzisiejszym też jest bez sensu bo w konfrontacji ze Szwedami zawsze był i jest słabszy. Nie takie rzeczy piłkarski świat widział . Też bym chciał żeby za utratę bramki przez Hacken buki płaciły @ 5.00 - @ 6.00 ale niestety tak nie jest co nie znaczy że @3.20 jest nieopłacalne ( z jednoczesną wygrana Szwedów która w singlu jest wyceniana na @ 1.13)..Uważam że spokojnie kurs jest wart ryzyka....Tak jak napisałem w analizie wolę zagrać taką opcję , niż szukać innego porównywalnego kursu w tym starciu......
Post automatycznie złączony:

Oczywiście, że mają szanse na gola... chodzi o to czy te szanse są wyższe niż kurs a nie "widzi mi się". Przecież w waszych analizach nie ma ani słowa o tym, że oprócz ligi walijskiej grają jeszcze w innych brytyjskich rozgrywkach gdzie można ocenić siłę tego zespołu (odpadają tak szybko, że w historii spotkań na betexplorer czy tam flaschscore do tego nikt nie dotrze, bo po co xD), ligi... nie ma info o składach... rok temu jaki skład grał kwalifikacje a dwa lata temu jaki? :) I jakie były wyniki przez 2 ostatnie lata w pucharach i czy robił je ten sam skład? :) Słów niewymiernych używa się do analizy i interpretacji wiersza... jak ktoś miał jakąkolwiek styczność z analizą matematyczną... jakąkolwiek... to pewnie wie, żeby nie przywiązywać wagi do tego co tutaj się wypisuje.



Hacken possible starting lineup:
Abrahamsson; Fridriksson, Sandberg, Hovland, Lund; Rygaard, Samuel Gustafson, Simon Gustafson; Oscar, Sana, Sadiq

The New Saints possible starting lineup:
Roberts; Astles, Davies, Pask, Marriott; Clark, Redmond, Smith, Brobbel; Williams, McManus

Tutaj masz prawdopodobne składy...Tylko na co i po co one komuś jeśli mówimy o strzeleniu lub nie gola , a nie o szansach na wygraną czy remis....
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +816
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Raków CZ. - Flora T.
dokładny wynik 2:0 @ 5.20
Fortuna


Czas na start polskich drużyn w europejskich pucharach. Na pierwszy rzut leci zespół z Częstochowy, który w pierwszym spotkaniu I rundy kwalifikacji podejmować będzie Florę. Jak to bywa w pierwszych rundach gramy z zespołami, które są w trakcie sezonu co jest zdecydowanie plusem dla rywala. Goście to obecnie wicelider swoich rozgrywek ligowych, który będzie chciał sprawić niespodziankę już w pierwszej rundzie i awansować dalej. Myślę, że tu presja stroi po stronie Rakowa i stad wyrzucam ciężary w tym spotkaniu. Raków w pierwszym oficjalnym i ważnym spotkaniu przystąpi z nowym trenerem bowiem dobrze wiemy, że po sezonie klub opuścił Marek Papszun. Na dodatek gospodarze do tego spotkania przystępują na pewno bez swojego lidera Ivi Lopeza oraz dwóch napastników Pedro Vieira oraz Vladislavs Gutkovskis. Obaj panowie odchodzą z Rakowa. Na dodatek kilka dni temu z klubu odszedł Musiolik. Gwarancja goli ma być pozyskanie Zwolińskiego oraz w klubie pozostał Piasecki, który raczej niema wielkich statystyk. Do klubu dołączył również John Yeboah, ale czy dostanie dzisiaj jakiekolwiek minuty?
Tak jak wspomniałem, wyczułam tutaj męczarnie Rakowa, który musi udowodnić coś na europejskim boisku, a z takim rywalem odpaść nie wypada. Pierwsze minuty to pewnie spory chaos po obu stronach. Raków będzie chciał jak najszybciej strzelić pierwszego gola aby móc potem kontrolować ten mecz. W drugiej połowie to pewna kontrola i próba dobicia rywala, i liczę tu na drugi gol dopiero w końcówce spotkania.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Sam grałem w piłkę i wiem co piszę.... , przez lata później sędziowałem i widziałem rzeczy " nierealne" a jednak....Gdybyś chciał opierać tutejsze posty tylko i wyłącznie na analizie matematycznej to 95% z nich powinno iść do kosza jeszcze przed rozstrzygnięciem.... Dla mnie moja opcja jest warta gry przy kursie który jest proponowany przez bukmachera dużo bardziej niż wiele innych rozstrzygnięć z kursem @ 1.45 czy @ 1.5..... Nie mówimy tutaj o wygraniu spotkania przez Walijczyków czy postawieniu trudnych warunków a jedynie o utracie bramki przez Hacken a to dwie różne sprawy . Odnoszenie się do składu TNS czy Hacken sprzed 2-3 lat i porównywanie go z dzisiejszym też jest bez sensu bo w konfrontacji ze Szwedami zawsze był i jest słabszy. Nie takie rzeczy piłkarski świat widział . Też bym chciał żeby za utratę bramki przez Hacken buki płaciły @ 5.00 - @ 6.00 ale niestety tak nie jest co nie znaczy że @3.20 jest nieopłacalne ( z jednoczesną wygrana Szwedów która w singlu jest wyceniana na @ 1.13)..Uważam że spokojnie kurs jest wart ryzyka....Tak jak napisałem w analizie wolę zagrać taką opcję , niż szukać innego porównywalnego kursu w tym starciu......
Post automatycznie złączony:






Hacken possible starting lineup:
Abrahamsson; Fridriksson, Sandberg, Hovland, Lund; Rygaard, Samuel Gustafson, Simon Gustafson; Oscar, Sana, Sadiq

The New Saints possible starting lineup:
Roberts; Astles, Davies, Pask, Marriott; Clark, Redmond, Smith, Brobbel; Williams, McManus

Tutaj masz prawdopodobne składy...Tylko na co i po co one komuś jeśli mówimy o strzeleniu lub nie gola , a nie o szansach na wygraną czy remis....
przecież tu chodzi ewidentnie o punkty odniesienia... jeden i drugi pisze analizę pod typ dnia i jeszcze to broni :) Ja też grałem a piłkę, to mówisz że analitycy w piłce nie istnieją? :) Istnieją w sporcie i wystawiają wam kursy... 95% z Was przegrywa, bo analizuje tak jak oni tego chcą chwytając się jednych punktów odniesienia... Manipulacja podprogowa... a potem reszta tak samo interpretuje to... To jaka jest siła ligi walijskiej na tle innych lig? :) Albo nie... jaki jest prawidłowy kurs wg Ciebie (3,2 jest) na to zdarzenie? :) zakładam, że jak tam jest value to biorąc fakt istnienia marży, pomijam fakt istnienia podatku... za mały, ża duży... ale O ILE, mniej więcej... to pewnie w okolicach 2,2 mniej więcej powinien być dla mnie (aby bym był powyżej tej marży długofalowo, wykluczył się z błędu statystycznego i "pecha"). A pisanie kurs jest za duży nie znając jej przybliżonej wartości (nawet nie prawidłowej, bo to długofalowo wychodzi) przy działaniu y=x/z gdzie y to yield pisanie kijem na piasku albo palcem na wodzie...


ps. odniosłem się do wyników Walijczyków sprzed 2 ostatnich lat, bo były 2 skrajnie różne... a dlaczego? :)
 
kamasutra10 598K

kamasutra10

Typer
Najwazniejsze że tylko Ty wygrywasz 😏..., Dla mnie granie tej opcji za przysłowiową " stówkę " przy kursie @3.20 jest dużo lepszym rozwiązaniem niż wygranej Hacken do zera z kursem @1.66....Wez pod uwagę że Hacken to nie Atletico M, Man City czy Bayern żeby płacili za gola TNS @5.00 lub @6.00....Sila ligi Walijskiej na tle szwedzkiej nie ma tu nic do znaczenia bo po raz wtóry powtarzam że nie mówimy o wygranej, remisie czy nawet nawiązaniu wyrównanej walki przez TNS a o strzeleniu przez nich gola , lub stracie bramki przez Hacken jak kto woli ...To jest mój " Typ Dnia" i nikt mi nie zabroni go tam umieścić ...Nikomu też nie nakazuje go grać ...Zawsze możesz coś od siebie "sensownego" tam wrzucić jako wybitnego speca , najlepiej kilka razy w tygodniu by było to w jakikolwiek sposób miarodajne....😏👍..
 
Otrzymane punkty reputacji: +816
successful 2M

successful

ModTeam
Członek Załogi
przecież tu chodzi ewidentnie o punkty odniesienia... jeden i drugi pisze analizę pod typ dnia i jeszcze to broni :) Ja też grałem a piłkę, to mówisz że analitycy w piłce nie istnieją? :) Istnieją w sporcie i wystawiają wam kursy... 95% z Was przegrywa, bo analizuje tak jak oni tego chcą chwytając się jednych punktów odniesienia... Manipulacja podprogowa... a potem reszta tak samo interpretuje to... To jaka jest siła ligi walijskiej na tle innych lig? :) Albo nie... jaki jest prawidłowy kurs wg Ciebie (3,2 jest) na to zdarzenie? :) zakładam, że jak tam jest value to biorąc fakt istnienia marży, pomijam fakt istnienia podatku... za mały, ża duży... ale O ILE, mniej więcej... to pewnie w okolicach 2,2 mniej więcej powinien być dla mnie (aby bym był powyżej tej marży długofalowo, wykluczył się z błędu statystycznego i "pecha"). A pisanie kurs jest za duży nie znając jej przybliżonej wartości (nawet nie prawidłowej, bo to długofalowo wychodzi) przy działaniu y=x/z gdzie y to yield pisanie kijem na piasku albo palcem na wodzie...


ps. odniosłem się do wyników Walijczyków sprzed 2 ostatnich lat, bo były 2 skrajnie różne... a dlaczego? :)
Jaki ma sens taka analiza... To jest bardziej rozprawka i dywagacje a nie subiektywny argument przemawiający za tym, że TNS nie strzeli gola. Dlaczego miałby nie strzelić? Tego chcemy się dowiedzieć. Tutaj ludzie chętnie przeglądają forum szukając argumentów mówiących o tym, że jest szansa na wystąpienie danego zdarzenia (i z jakiego powodu), a nie czytając kształtnych dywagacji czy w danym typie jest uwzględniona marża, jak wysoka, i czy jest podatek. Przecież to każdy wie, a jak nie wie, to od tego są inne działy dla początkujących :D

PS. I nie, że 95% z nas przegrywa. My się po prostu bawimy w obstawianie zdarzeń (i cieszymy, jak trafimy), dlatego w pełni dopuszczamy i akceptujemy fakt, że bukmacher narzuca marżę, a polski buk podatek. Nie mówiąc o tym, że nawet mimo tego da się być w ogólnym rozrachunku na plus.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom