>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

I tura meczy grupowych

Status
Zamknięty.
domel 49

domel

Forum VIP
Chelsea FC - SV Werder Bremen
FC Barcelona - Levski Sofia
FC Bayern München - Spartak Moscow
Sporting Lissabon - Inter Mailand
Galatasaray - Girondins Bordeaux
PSV Eindhoven - Liverpool FC
AS Roma - Shakhtar Donetsk
Olympiakos Pireus - CF Valencia
AC Milan - AEK Athen
RSC Anderlecht - OSC Lille
FC Kopenhagen - Benfica Lissabon
Manchester United - Celtic Glasgow
Dynamo Kiev - Steaua Bucuresti
Olympique Lyonnais - Real Madrid
FC Porto - CSKA Moscow
Hamburger SV - Arsenal FC

W tym temacie możecie podawac swoje typy z analizami co do tej tury. Suche typy beda usuwane.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Manchester United vs Celtic Glasgow

Typ: 1
Analiza: Manchester jest w świetnej formie, w lidze narazie komplet punktów. Czerwone diabły strzelają sporo bramek )5:1 z Fulham ; 3:0 z Charltonem i 2:1 z Watfordem). Celtic w tym sezonie nic nie pokazał, jak dla mnie to najsłabsza drużyna w grupie. W lidze już przegrali mecz z Heartsem, ale są liderami choć już w tym sezonie nie wygrają zdecydowanie ligi jak pare sezonów temu, jeśli w ogóle wygrają...
 
damian77 34

damian77

Forum VIP
Manchester United vs Celtic Glasgow

Typ: 1
Analiza: Manchester jest w świetnej formie, w lidze narazie komplet punktów. Czerwone diabły strzelają sporo bramek )5:1 z Fulham ; 3:0 z Charltonem i 2:1 z Watfordem). Celtic w tym sezonie nic nie pokazał, jak dla mnie to najsłabsza drużyna w grupie. W lidze już przegrali mecz z Heartsem, ale są liderami choć już w tym sezonie nie wygrają zdecydowanie ligi jak pare sezonów temu, jeśli w ogóle wygrają...
Popieram typ , benka..W tym meczyku mozna sie tez polaszczyć o over nawet , kurs bedzie wmiare wysoki i moim zdaniem pewny ;) MU w 3 meczach strzelilo aż 10 bramek :!: Zaryzykuje i puszcze w combo MU over i jeszcze coś doloze...pozdrawiam :!: :mrgreen:
 
impulsive 0

impulsive

Użytkownik
Manchester United vs Celtic Glasgow

Typ: 1
Analiza: Manchester jest w świetnej formie, w lidze narazie komplet punktów. Czerwone diabły strzelają sporo bramek )5:1 z Fulham ; 3:0 z Charltonem i 2:1 z Watfordem). Celtic w tym sezonie nic nie pokazał, jak dla mnie to najsłabsza drużyna w grupie. W lidze już przegrali mecz z Heartsem, ale są liderami choć już w tym sezonie nie wygrają zdecydowanie ligi jak pare sezonów temu, jeśli w ogóle wygrają...
Popieram typ , benka..W tym meczyku mozna sie tez polaszczyć o over nawet , kurs bedzie wmiare wysoki i moim zdaniem pewny ;) MU w 3 meczach strzelilo aż 10 bramek :!: Zaryzykuje i puszcze w combo MU over i jeszcze coś doloze...pozdrawiam :!: :mrgreen:
Czyzby pojedynek polskich bramkarzy ?
Tez mysle ze MU powinno wygrac.
 
impulsive 0

impulsive

Użytkownik
FC Barcelona - Levski Sofia

Nie wiem dlaczego ale sądze ze ten mecz zakonczy sie remisem.
Wlasciwie to moze wytlumacze moje przypuszczenie.

Levski w ostatniej kolejce wygrywa na wyjezdziw 8-0 !!
Obojetnie czy to slaba druzyna ale taki wynik mowi sam za siebie.

Barca co prawda tez wysoko wygrywa (3-0) ale nie tak jak Levski.
Moze nie powinno sie wyciagac wnioskow na takiej podstawie ale ja podtrzymuje ze mecz zakonczy sie remisem.

PSV Eindhoven - Liverpool FC

Przegrana 0-3 z Evertonem moim zdaniem to efekt oszczedzania sie na mecz z holendrami.

Mecz zakonczy sie remisem.


AS Roma - Shakhtar Donetsk

Mecz pewnie bedzie ciekawil wielu polskich kibicow.
Bo odpowie posrednio na pytanie jak plasuje sie legia na tle europejskich druzyn najwyzszej klasy.
Oczywiscie im lepiej zagra Szachtar tym lepiej dla legii...

Ale Roma to firma i z pewnoscia wynik jest sprawa zamknieta...
Roma wygra nie ulega watpliwosci i niestety pogrozy posrednia legie ktora pewnie juz powoli idczuwa ze moze ich przeciwnik niedawny z ukrainy dostac lanie od rzymian.
(Ostatnio tylko resmis z Arka... i legia okupuje srodek tabeli a nie tego oczekuje kibice warszawscy ale to juz inny rozdzial...)


Hamburger SV - Arsenal FC

Anglicy tradycyjnie oszczedzaja sie lidze gdy przed nimi gry CL.
Remis u siebie z Middle&#39;s potwierdza to.
Hamburger raczej tez nie zagral na maksa w DFB Pokal z druzyna z nizszej klasy rozgrywek i po dogrywce przegral.

Mysle ze arsenal wygra mecz.Przemawia za tym wieksze doswiadczenie w CL i ono zaprocentuje w tym memczu.


Olympique Lyonnais - Real Madrid

Czy powtorzy sie historia z ostatniej edycji kiedy real dostal lanie od francuzow?

Kto wie.Francuzi u siebie sa potega i nie straszny im zaden zespol nawet galactikos.
Moim zdaniem i nie tylko moim historia lubi sie powtarzac i mecz wygra lyon.

impulsive jesli chcesz podac wiecej typow to prosze pisac to w jednym poscie a nie pisac jeden pod drugim! domeL
 
Z 0

zeus

Użytkownik
Manchester United vs Celtic Glasgow 1x

Wątpię, czy będziemy mieli możliwość obejrzenia pojedynku polskich bramkarzy w tym meczu, raczej tylko Boruc wystąpi. Zdecydowanym faworytem spotkania jest Manchester, który dosyć dobrze sobie radzi już na starcie ligi, a Celtic gra w kratkę. Wydaje mi się, że Anglicy nie będą mieli wielich problemów ze Szkotami, z drugie zaś strony mam nadzieję, że Artur nie da się pokonać w tym meczu - typ trochę subiektywny.
 
pele69 3

pele69

Użytkownik
AS Roma - Shakhtar Donetsk 1 !!!
Według mnie najpewnieszy typ pierwszej kolejki Champions Lague, no nie licząc barcelony. Roma jest na przysłowiowej fali(zwycięstwo z juve 1-0 kilka dni temu oraz z livorno 2-0 w pierwszej kolejce seria A a takze swietny mecz z interem ). Maja ogromny potencjał, swietne transfery tego lata(Pizzaro oraz bramkostrzelny Vucinic)a takze genialny trener. A Szachtar no cuż...praktycznie tymoszczuk jest tylko zawednikiem swiatowej klasy. Typ moze byc tylko 1 wg. mnie
 
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
Jak zwykle na Lige mistrów napisze coś od siebie. Opisze tylko wedługł mnie tzw perełki z 1 kolejki które wejdą na 98% i można je grac na luzie za grubsze pieniadze

FC Barcelona - Levski Sofia Typ:1 @ (10/10)
W tym meczu nie możliwe jest inne rostrzygnięcie niż zwycięstwo gospodarzy gdyby padł każdy inny wynik był by to niespodzianka na miarę historyczną ligi mistrów tak więc ona jest niemozliwa. Fc Barcelona po wpadce w Super pucharze europy nauczyli się czegoś o czym będą pamietali przez cały sezon a mianowicie nie mozna lekcjoważyc zadnego przeciwnika. FC Barcelona jest o 5 klas lepszym zepołem a nizeli Levski. Tym bardziej piłkarze barcelony wracają do formy Eto wczoraj z Ossasuną trafil dwa razy do siatki. Ronadinho jest wypoczęty wczoraj nie grał tak więc napewno będzie swiezy. W Barcelonie na obecną chwile Rejkard moze skorzystac z każdego zawodnika. Levski gra w lidze mistrów dzienki aferze we włoskiej piłce bo gdyby Fiorentina nie została wygluczona z eropejskich pucharów to wałsnie ona spotkała by się z Levkim i z całą pewnoscia Fiora odprawiła by Levskiego z kwitkiem a los chciał że trafili na przeciętne Chevo które nie było nawet w formie bo ich piłkarze dawno nie grali meczy o stawkę gdyż nie mają oni nawet graczy którzy grają w zespołach narodwych. W grupach Levski napewno nic nie zdizała i jezeli zdobędoą więcej niż 1 punkty to będzie dla mnie ogromne zaskoczenie.

Manchester United vs Celtic Glasgow Typ:1 @ (10/10)
Kolejna perełka z ligi mistrzów. Man Utd jest w kapitalnie formie dodatkowo mogę dodac że w tym meczu Manchster będzie grał mocniejszym składem niż w premiership bo w tym meczu zagra juz napewno Paul Schols i Wayne Rooney niegrali oni w ostatnich 3 meczach Ligowych gdyż byli zawieszenia za czewone kartki które zarobili w sparigu z Fc Porto. Ferguson napewno zmotywuje swoich piłkarzy na 100% bo nie będzie chcial sytłaci z zeszłego roku gdzie jego piłkarze zajeli ostatnie miejsce w grupie. Celtic tutaj praktycznie szans nie ma żadnych ostatnio sprzedali mózg całej swojej drużyny a mianowice S. Petrova do Aston Villi. Celtic to juz nie jest ten sam zepoł za czasów Larssona bo teraz ogromne problemy sprawiają im tzw kelnerzy z własnej ligi. Co prawda w sparingu udało im się zremisowac z Chlsea ale to tylko sparing zresztą wtedy grał jeszcze Petrov. Dodatkowym atutem Manchesteru będzie komplet widzów na stadionie i gorący doping.

Bayern - Spartak Moskwa Typ:1 @ (10/10)
Kolejną perła jest jak dla mnie mecz na alianz arena równierz bedzie jedno stronnym widowiskiem. Bayern moze nie błyszczy az tak w bundeslidze ale liga mistrów to jes inna bajka kazdy piłkarz traktuje mecz w tych rozgrywkach jako ważne wydażenie w jego zyciu i mobilizacja jest ogromna przykład liverpoolu 2 lata temu w lidze nie zachywycał za to w lidze mistrzów grał swietnie. Goscie z Moskwy będą napewno walczyc u siebie ale na wyjadach będzie im bardzo cieżko z Moskwy do Monachium długa droga podruż napewno jest dodatkowym obciązenie jak i strefa czasowa jest inna to tez ma jakies tam małe znaczenie. Po za tymi szczegółami odstają dużo jako drużyna mają gorszych graczy niz bayern tym bardziej że napastnicy bayernu są w formie mowa tu o Podolskim i Makayu świetnie się równierz prezentuje Szwastajger. Bayern raczej nie zdeklasuje Spartaku ale spokojnie wygra 1-2 bramkami

Reszta typów bez analiz bo juz mi się troszkę nie chce pisać

Chelsea - Werder Typ:1 @ (9/10)

Galatasaray - Bordeaux Typ:1X @ (7/10)

PSV - Liverpool Typ:Under 1.5 First Half @ (7/10)

Olympiacos - Valencia Typ:X2 @ (6/10)

Roma - Shakhtar Typ:1X @ (8/10)

Dynamo Kijów - Steaua Typ:Steaua streli gola @ (7/10)

Lyon - Real Madryt Typ:Lyon strzeli gola @ (8/10)

Kopenhaga - Benfica Typ:X2 @ (6/10)

Porto - CSKA Moskwa Typ:Under 2.5 @ (7/10)

Hamburg - Arsenal Typ:X2 @ (6/10)

Anderlecht - Lille Typ:X2 @ (3/10)

Milan - AEK Typ:1 @ (8/10)




 
mooserix 0

mooserix

Użytkownik
No więc moje analizy czas zacząć:

Chelsea FC - SV Werder Bremen Mój typ: 1
W tym meczu faworyt jest jeden i nazywa się Chelsea. Nie ma co się rozpisywać na temat gry Londyńczyków ponieważ chyba wszyscy wiedzą jakimi piłkarzami i budżetem dysponują. Natomiast Werder to solidna drużyna ale nic poza tym. Dlatego w tym meczu spokojne 1.

FC Barcelona - Levski Sofia Mój typ: 1
Czy do tego meczu potrzeba komentarza? Zwycięzca poprzednich rozgrywek spotyka się z najsłabszym zespołem grupy dlatego ciężko oczekiwać innego wyniku niż zwycięstwo gospodarzy.


FC Bayern München - Spartak Moscow Mój typ: 1
Bayern słabo prezentuje się w lidze ale europejskie puchary to co innego. Tutaj wszyscy grają na 100% nikt się nie oszczędza. Niemcy są dużo lepsi kadrowo więc powinni wygrać ze Spartakiem. Zespoły rosyjskie mają to do siebie że dobrze graja u siebie, a gorzej na wyjazdach więc myśle że mecz zakończy się zwycięstwem Bayernu.

Sporting Lissabon - Inter Mailand Mój typ: X2
Ten mecz wydaje się być pojedynkiem drużyn o podobnym potencjale, aczkolwiek z lekką przewagą Interu. Swego czasu o włochach mówiło się, że nie ma takiego meczu którego Inter nie potrafiłby zremisować dlatego podparłem 2 remisem.


Galatasaray - Girondins Bordeaux Mój typ: 1
Bordeaux słabo zaczęło sezon i według mnie nic w tej edycji Ligi Mistrzów nie osiągną. Natomiast Galatasaray jest drużyną solidną, która ma perspektywy żeby w tym sezonie coś osiągnąć. Awans do dlaszych rozgrywek jest jak najbardziej realny. Myśle że nawet pierwsze miejsce w grupie nie byłoby wielkim zaskoczeniem. Dlatego sądze że w meczu z najsłabszym zespołem w grupie (i to na dodatek u siebie) piłkarze Galatasaray zdobędą 3 pkt.

PSV Eindhoven - Liverpool FC Mój typ: 1X
To jest jeden z najtrudniejszych (wg mnie) meczów do wytypowania. Liverpool fatalnie zaczął sezon, natomiast PSV dobrze. Należy pamiętać jednak, że sukcesy PSV na arenie europejskiej to w znacznej mierze zasługa Hiddinga. Ponieważ już go nie ma więc Holendrzy mogąnie dać rady. Natomisat Liverpool jest cieniem tej drużyny która wygrała Lige Mistrzów. Dlatego mecz no bet ale ja pokusze się o postawienie 1X.


AS Roma - Shakhtar Donetsk Mój typ: 1
Roma wydaje się być faworytem tego meczu. Wszyscy widzieli jak Shakhtar męczył się z Legła. Jedyny zawodnik który wibija się ponad przeciętność to Tymoshczuk. Natomiast Roma gra nieźle i takie spotkania powinni wygrywać.

Olympiakos Pireus - CF Valencia Mój typ: X2
Chyba wszyscy spodziewają się w tym meczu zwycięstwa Valenci jednak należy pamiętać że Olympiakos to nie jest zła drużyna i mogą spokojnie wywalczyć u siebie remis.


to samo co impulsive!! domeL
 
stokal 1

stokal

Użytkownik
Dynamo Kiev - Steaua Bucuresti
Typ: 1

Analiza: Jak widac jest to spotkanie typowach sredniakow ligi mistrzow .. ale co do czego przychodzi sprawiaja male niespodzianki ale przejdzmy do meczu ... Dynamo Kijow jest taka druzyna ktora raczej u siebie stara sie zdobywac pkt i wygrywac mecz nawet z tymi lepszymi druzynami . Steua jest niewatpliwie dobra druzynie co juz pokazalo m.in w pucharze uefa ale sadze ze raczej dynamo u siebie powinno zdobyc 3 pkt jezeli chca powalczyc o 2 miejsce.
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
FC Barcelona - Levski Sofia

Nie wiem dlaczego ale sądze ze ten mecz zakonczy sie remisem.
Wlasciwie to moze wytlumacze moje przypuszczenie.

Levski w ostatniej kolejce wygrywa na wyjezdziw 8-0 !!
Obojetnie czy to slaba druzyna ale taki wynik mowi sam za siebie.

Barca co prawda tez wysoko wygrywa (3-0) ale nie tak jak Levski.
Moze nie powinno sie wyciagac wnioskow na takiej podstawie ale ja podtrzymuje ze mecz zakonczy sie remisem.
Tutaj nie zgodze się z kolegą... Levski to gra w lidze Bułgarskiej a tam są 2-3 drużyny które rulez tą ligą a Primera Division to o 700% mocniejsza liga. A wracając do rzeczy moje typiory

Barca-Levski
typ: więcej goli w 1 połowie
kurs: 2,15 (GB)

⛔ (do 93 min było ok)
analiza: Barca nie będize chciała się mordować niepotrzebnie, to jest rywal rzekomo najsłabszy w grupie no to nie pozostaje tylko nic innego jak wygrać z nim wysoko u siebie i tyle. Mecz z Ossasuną był rozstrzygnięty w 1 połowie (3-0) i potem się bawili myślę że tutaj Barca powinna strzelić 2 bramki w 1 połowie i 3 na dobicie w 2 połowie i finito.

PSV Eindhoven - Liverpool FC
typ: X
kurs: 3,10 (STS)

Tutaj nie ma zdecydowanego faworyta. Liverpool nie zachwyca w lidze przegrał z rywalem za miedzy 3-0 :!: Natomiast PSV po stracie genialnego maga Huusa Hiddinka jest sporo słabsze. Dodatkowo grają bardzo nie równo-tutaj wynik remisowy wysoce wskazany.
✅
AS Roma - Shakhtar Donetsk
typ: under 2,5 gola
kurs: 1,75
⛔
Roma ma w składzie znakomitych piłkarzy i najlepszego skrzydłowego świata Francesco Tottiego-mimo że nie jest młody gra genialnie i czaruje dalej swoją grą. Szachtar to nie Legia że wystarczy podaniami prostopadłymi grać i myśląc że się uda ograć rywala-Szachtar bardzo dobrze umie się bronić . Szachtar będzie się nastawiał na głęboką defensywę i szybką kontre. Ma do tego idelnego zawodnika (Matuzalem). Roma raczej nie wbije więcej niż 2 gole, a Szachtar wątpię by mógł strzelić Rzymianom choćby gola (ryzykowne) dlatego stawiam na Under 2,5 gola lub bardzo ryzykowny typ że Szachtar nie strzeli gola kurs 2,1

Sporting Lissabon - Inter Mediolan
typ: liczba goli 0-1
kurs: 7,00
✅
Faworytem jest minimalnym Inter. Dodatkowo Inter ma już rozegranych kilka spotkań. Co ciekawe obie ekipy niedawno grały ale sparing gdzie górą był Inter ( w lipcu lub sierpniu bodajże).

Chelsea-Werder
X/1
kurs: 4,00
⛔
Chelsea lubi często w 1 połowie remisować a potem nagły zryw i 1 2 gole wbija rywalowi-potwierdzają to mecze na wyjazdach i nie tylko-tutaj rywal jest o niebo mocniejszy niż jakiś tam średniak z Premiership.

FC Bayern München - Spartak Moscow
X/1 ✅
kurs: 4,00

Tutaj to samo. Lecz Spartak to wiem że jest baardzo nieobliczalny, po kilkuletniej absencji wraca do elitarnego grona. W formie jest Kowalewski, i to będzie atut na 1 połowę ale może tego zabraknąć w 2 bo Bayern wystawi najlepsze swe &quot;armaty&quot; przeciwko nim (Podolski, Makaay)

Galatasaray - Girondins Bordeaux
typ: under 2,5 gola
buk: GB, STS
kurs: 1,75
✅
Francuskie ekipy oprócz Lyonu grają na maaało goli-co sprawia grę mało efektowną a już Bordo to typowy przedstawiciel tego gatunku. wyrafinowana gra w obronie i gra z tyłu na 0-w zeszłym roku Bordo miało na 29-9 na under więc samo chyba przez siebie mówi co można stawiać...

Olympiakos Pireus - CF Valencia
typ: under 1,5 gola
buk: ?
⛔ :zy3ou:
Olympiakos to baaardzo trudny rywal a kto widział jego poczynania w meczach sparingowych ten będzie w szoku po 5-0 5-1 wygrywał z Bordo, Bremą, Mallorcą :!: :!:
Tutaj skuszę się na wynik że będzie max 1 gol w meczu mam nadzieję że po stronie gości. Valencia w 1 meczach LM lubi grać na under potwierdzają to poprzednie sezony w LM
 
grzegorz78 0

grzegorz78

Forum VIP
Anderlecht-Lille

Drużyna z Belgii ostatnie dwa sezony w LM to klęska. W tym meczu będą szczęśliwi jak zdobędą punkt. Również Lille będzie zadowolony z 1pkt. W zeszłym sezonie zajęli trzecie miejsce w grupie zostawiając na czwartym MU. Jednak bilans bramkowy (1-2 w sześciu meczach) pozostawiał wiele do życzenia.
Mój typ: X-3,0 ✅ (1:1)

Galatasaray-Bordeaux

Turcy to fanatycy i na pewno oczekują od swojej drużyny zwycięstwa. Francuzi z tej dalekiej podróży przywiozą jedynie wspomnienia bo o punkty będzie im ciężko. Moim zdaniem Galatasaray to silna ekipa zwłaszcza na swoim podwórku.
Mój typ: 1-2,2 ⛔ (0:0)

Hamburger SV-Arsenal

Hamburger to drużyna która zawsze najmniej interesowała mnie z Bundesligi. Arsenal grał fantastycznie w poprzednie edycji LM, a na wyjeździe w fazie grupowej wygrał wszystkie mecze i to właśnie na wyjazdach spisywał się lepiej niż u siebie. Ale teraz skroiłem się że prawdopodobnie w tym meczu nie zagra Henry. No ale juz postawiłem także:
Mój typ: 2-2,55 ✅ (1:2)

Olimpiakos-Valencia

Grecy dobrze grają na własnym obiekcie. Moim zdaniem w tym sezonie mogą trochę powalczyć. Trochę się wzmocnili, w lidze spisują się dobrze. Valencia w eliminacjach przegrała mecz wyjazdowy 0:1 z Salzburgiem. Myślę że będą bardzo mocni ale na własnym podwórku, a z wyjazdów będą starali się przywozić przynajmniej punkt.
Mój typ: X-3,0 ⛔ (2:4)
 
piecia999 0

piecia999

Użytkownik
Chelsea FC - SV Werder Bremen typ: 1 ✅ 2-0
Chociaż Werder pokazał się z dobrej strony rok temu w LM minimalnie przegrywając z Juve w ćwierćfinale to jednak dzisiaj zwycięzca moze być tylko jeden. Wzmocnieni Ballackiem i Schevą spokojnie wygrają.

FC Barcelona - Levski Sofia typ: 1 ✅ 5-0
Nie ma co dużo pisać nawet remis w tym meczu równa się mega sensacji.

FC Bayern München - Spartak Moscow typ: x ⛔ 4-0
Myslę że Kowalewski uchroni zespół Spartaka od porażki i w tym meczu będzie remis. Bayern ostatnio się męczył z trzecio ligowcem st Pauli więc i teraz będzie im bardzo ciężko.

Sporting Lissabon - Inter Mailand typ x2 ⛔ 1-0
Mistrz Włoch spokojnie ogra prezentującą słabą formę Sporting. Inter wzmocnił się kilkoma graczami i to powinno doprowadzić do tego że dzisiejszego meczu nie przegrają Włosi.

Galatasaray - Girondins Bordeaux typ: x ✅ 0-0
Dwa średnie zespoły europejskie. I faworyta nie ma pewnego więc remis jest bardzo realny.

PSV Eindhoven - Liverpool FC typ: x2 ✅ 0-0
Liverpool wzmocniony Kujitem Pennantem poradzi sobie z PSV. Z PSV odszedł wielki trener Hidding i to jest wielki cios dla zespołu.

AS Roma - Shakhtar Donetsk typ: 1 ✅ 4-0
Shakhtar nic wielkiego nie pokazał w meczu z legią. Wtedy zagrały podobne zespoły więcej szczęścia mieli ukraincy. Roma to nie jest legia i o zwycięstwo schakhtarowi będzie ciężko.

Olympiakos Pireus - CF Valencia typ: x2 ✅ 2-4
Joaqin, Morientes te nazwiska mówią same za siebie. Wygrana Olimpiakosu= sensacja

AC Milan - AEK Athen typ 1 ✅ 3-0
Milan po aferach prezentuje się dobrze i pewnie zwycięży z Grekami.

RSC Anderlecht - OSC Lille typ: x ✅ 1-1
Średnie drużyny zaprezentują średnie widowisko zakończone remisem.

FC Kopenhagen - Benfica Lissabon typ: 1x ✅ 0-0
Mistrzowie Danii swoją walecznością powinni nadrobić braki dzielące ich od portugalczyków. Benfica przegrała z Boavistą aż 0-3 i raczej będzie im ciężko o zwycięstwo.

Manchester United - Celtic Glasgow typ:1 ✅ 3-2
dwa sparngi przed sezonem i dwa zwycięstwa ManU teraz nie może być inaczej.

Dynamo Kiev - Steaua Bucuresti typ: x ⛔ 1-4
Steaua namieszała w p UEFA ale teraz raczej nic wielkiego nie zdziała w LM gdyż na przeciwko stanie równożędna druzyna z Kijowa.

Olympique Lyonnais - Real Madrid typ x2 ⛔ 2-0
Madryd odbudował się po kilku latach nie powodzeń. Nowy trener, wzmocniony skład nowy prezes klubu powinni walczyć o nawet wygranie tej edycji LM.

FC Porto - CSKA Moscow typ x ✅ 0-0
dwie nieprzewidywalne druzyny i wynik również nie przewidywalny. Jednak najbardziej prawdopodobny remisowy.

Hamburger SV - Arsenal FC typ: 1x ⛔ 1-2
Niemiecka solidność wygra z twardą angielską piłką. Gracze Arsenalu bez formy będąc w ogonie tabeli ligi angielskiej.

Ciekawe ile z moich typów wejdzie. ???? (prosiłbym o nie kasowanie moje postu)
 
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
Rezultaty typów

Poniedziałek:7/7 (100%) Wtorek:8/8 (100%)

Razem:15/15 (100%)
FC Barcelona - Levski Sofia Typ:1 @ (10/10) ✅

Manchester United vs Celtic Glasgow Typ:1 @ (10/10) ✅

Bayern - Spartak Moskwa Typ:1 @ (10/10) ✅

Chelsea - Werder Typ:1 @ (9/10) ✅

Galatasaray - Bordeaux Typ:1X @ (7/10) ✅

PSV - Liverpool Typ:Under 1.5 First Half @ (7/10) ✅

Olympiacos - Valencia Typ:X2 @ (6/10) ✅

Roma - Shakhtar Typ:1X @ (8/10) ✅

Dynamo Kijów - Steaua Typ:Steaua streli gola @ (7/10) ✅

Lyon - Real Madryt Typ:Lyon strzeli gola @ (8/10) ✅

Kopenhaga - Benfica Typ:X2 @ (6/10) ✅

Porto - CSKA Moskwa Typ:Under 2.5 @ (7/10) ✅

Hamburg - Arsenal Typ:X2 @ (6/10) ✅

Anderlecht - Lille Typ:X2 @ (3/10) ✅

Milan - AEK Typ:1 @ (8/10) ✅
 
domel 49

domel

Forum VIP
Wyniki dzisiejszych spotkan:


Grupa A:
&lt;&gt;Chelsea Londyn (Anglia) - Werder Brema (Niemcy) 2:0 (1:0)
Bramki: Essien (24 min.), Ballack (68 min. - karny)

&lt;&gt;FC Barcelona (Hiszpania) - Lewski Sofia (Bułgaria) 5:0 (2:0)
Bramki: Iniesta ( 7min.), Giuly (40 min.), Puyol (49 min.), Eto&#39;o (58 min.), Ronaldinho (90 min.)

Grupa B:
&lt;&gt;Sporting Lizbona (Portugalia) - Inter Mediolan (Włochy) 1:0 (0:0)
Bramka: Caneira (64 min.)

&lt;&gt;Bayern Monachium (Niemcy) - Spartak Moskwa (Rosja) 4:0 (0:0)
Bramki: Pizarro (48 min.), Santa Cruz (52 min.), Schweinsteiger (71 min.), Salihamidzic (84 min.)

Grupa C:
&lt;&gt;Galatasaray Stambuł (Turcja) - Girondins Bordeaux (Francja) 0:0

&lt;&gt;PSV Eindhoven (Holandia) - Liverpool FC (Anglia) 0:0

Grupa D:
&lt;&gt;Olympiakos Pireus (Grecja) - CF Valencia (Hiszpania) 2:4 (1:2)
Bramki: Konstantinou (27 min.), Castillo (65 min.) - Morientes (32 min., 36 min. i 89 min.), Albiol (84 min.)

&lt;&gt;AS Roma (Włochy) - Szachtar Donieck (Ukraina) 4:0 (0:0)
Bramki: Taddei (67 min.), Totti (78 min.), De Rossi (81 min.), Pizarro (89 min.)
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
U mnie skuteczność 50% (na wtorek tylko) ale kursy różne.....może ktoś komentować tutaj typy czy nie za bardzo ??

Moje typy na LM na środę

Anderlecht-Lille
under 2,5 - 1,55 ✅
Anderlecht nie strzeli gola 2,65 ⛔

Lyon-Real M
typ over 2,5-2,15 ⛔ (bardzo mało brakło ;( )

FC Kopenhaga-Benfica
under 2,5 gola 1,65 ✅

FC Porto-CSKA Moskwa
typ: X-w 1 połowie 2,1 :mrgreen: ✅
X/1 4,00 ⛔

Dynamo Kijów-Steua Bukareszt
typ: 1
kurs1,75 ⛔

Hamburger-Arsenal
typ: X -1 połowa
kurs-2,0 ⛔

Menczyster UTD :twisted: -Celtic
typ: 1 HT, under 2,5 ⛔
dokładny wynik 1-0. ⛔

Milan-AEK Ateny
typ: 1 ✅

Sorki że dziś bez analiz ale może nad ranem albo w południe dopisze analizy-bo jestem zmęczony :roll: proszę modów o nie usuwanie posta-dopiszę analizkę-dajcie ludzie odpocząć ;)

ostatni raz takie cos ????

domeL

LOL-panie modzie DOMEL-nie moja wina że miałem słaby sygnałek neta w dzień-typy na dziś baaardzo nie celne :zy3ou: jedynie w typach dnia dobry typek dałem-eeech szkoda gadać....
 
D 6

daniel_2b

Użytkownik
Manchester-Celtic

Manchester United-faworyt do wygrania Ligi Mistrzów,oraz zajęcia pierwszego miejsca w grupie...W obecnym sezonie Premiership,niepokonany,stracił tylko dwie bramki,strzelając 11.Myślę że spotkanie rostrzygnie się już w pierwszej połowie,a w drugiej Czerwone Diabły,beda tylko spokojnie kontrolowac przebieg meczu.Nawet dobra forma Artura Boruca,i Macieja Żurawskiego,chyba nie pozwoli na odniesienie korzystnego wyniku w meczu z Manchesterem.

Faworyt 1
 
P 0

piml

Użytkownik
Co do Manchesteru to dzisiaj nie pokazał że jest drużyną zdecydowanie lepszą , myślałem o jakimś wyniku 4:1 , 3:1 albo 2:0 a nie 3:2 .Cały mecz się denerwowałem bo postawiłem 1/2 swojego budżetu na ten mecz.
Chciałbym podziękować za ten typ
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom