>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

IASBET Freebet 17$

bludek 367

bludek

Użytkownik


A ja miałem i mam nadal coś takiego ???? Czekamy aż Melbourne rozwali Queensland Roar :spokodfhgfh:
Z tego co wiem w Australii są nieco inne play-offy:
1 drużyna gra dwumecz z 2gą o wejście do finału.
3 drużyna z 4 gra dwumecz o przywilej gry z przegranym z pierwszego meczu.

czyli:
Melbourne wygrało z Adelaidą, Queensland wygrał z Central Coast.
Melbourne już jest w finale, w którym zagra z lepszym z pary Queensland - Adelaida. Mecz 21.02.
 
D 0

darkog

Użytkownik
arturo_pl dzięki za info!
Ugrałem z tego bonusa $86 i dzisiaj wpłaciłem $20 przez moneybookers wcześniej wymęczyłem weryfikacje konta, zobaczymy czy uda się wypłacić...:-?
 
D 0

dangorka

Użytkownik
narazie adelaide kompletnie nie istnieje na boisku,ale i Melbourne nie gra jakos mega przekonujaco.
Dobrze sie broni to Adelaide,ale warto zaznaczyc ze od 10 minut graja bez Christiano, i grają w 10.
Mysle ze w drugiej polowie Melbourne przycisnie ich mocno, i strzeli decydujaca bramke.
Do przerwy 0:0
a w drugiej polowie zupelnie inna gra Adelaide ;( jedna swietną sytuacje mieli,zamieszanie podbramkowe,ale na szczescie bramkarz Melbourne instynktownie wybronil
duzo odwazniej gra Adelaide,mimo gry w oslabieniu
edit
kolejna swietna sytuacja dla Adelaide ... napastnik minal czterech obroncow druzyny Melbourne,ale na szczescie strzal mocny,ale w bramkarza
 
D 0

dangorka

Użytkownik
Gol Dla Melbourne ????

edit
a asystent sedziego kolejny raz sugeruje czerwona kartke ;) i Melbourne gra w 10 ????
mala klotnia sie wywiazala na boisku, i druzyny juz graja 10 na 10
 
D 0

dangorka

Użytkownik
postawilem 19.55 usd na kupon z trzema zdarzeniami,lacznie z kursem okolo 3.83
kupon wygrany,powinienem wygrac okolo 75.95 dolarow
ale do mojego konta zostalo dopisane 75.95+19.55 dolarów,to jakis zwrot/bonus?spotkal sie ktos z czyms takim? otrzymalem jakby zwrot stawki,mimo wygranego zakladu,czy musze tym obracac?bo livechat milczy ;/
 
Do góry Bottom