>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Iberobet 3 Euro free

endriu 361

endriu

Forum VIP
rejestrowałem sie w wtorek dzisiaj koło 15 dostałem kod ???? promo nadal aktualne
kurcze, powiedz dokładnie co zrobiłeś po rejestracji, bo ja może coś źle robię, że tyle czekam a kaski nie mam, chociaż sądzę że dobrze :kwasny4565: ?
 
arti1700 0

arti1700

Użytkownik
Rejestrowałem sie bez żadnego kodu. Wysłałem meila w temacie napisałem Iberobet 3 euro free a w wiadomości mój nick... i to wszystko.
 
endriu 361

endriu

Forum VIP
Rejestrowałem sie bez żadnego kodu. Wysłałem meila w temacie napisałem Iberobet 3 euro free a w wiadomości mój nick... i to wszystko.
dzięki, wiele meilie wysłałem ale twój wzór był tym najlepszym jest kaska :spokodfhgfh:

temat: Iberobet 3 euro free
treść: username: swój login
 
odzien 153

odzien

Użytkownik
W koncu nadszedł czas na mnie.. ????
Bonus przyznany po 2 interwencji. Plus dla firmy, że rozwiązali problem minus za to, że trwało to tak długo.

Ogólnie są u mnie na zero zobaczymy co będzie dalej.
 
arti1700 0

arti1700

Użytkownik
Zeby wypłacić musisz ugrać minimum 20 e. Nieważne po jakich kursach bedziesz grał i ile zakładów obstawisz. Wypłacalni na 100% chyba za założyłes wiecej niż 1 konto ????
 
endriu 361

endriu

Forum VIP
ja już w prawdzie przegrałem te 3 ojro lecz szkoda że mają takie wysokie limity wpłat, bo bym tam wpłacił, niestety ale minimum to 80pln ????
 
T 0

tomkasz

Użytkownik
zarejestrowałem się o 10:30, a o 1:35 przyszedł kod na maila. wysłałem maila jak pisał kolega kilka postów wyżej. wszystko działa i jak najbardziej aktualne ????
 
U 0

unibecik1

Użytkownik
ja wysłalem z 6 równych meili proźbe o kod załadowałem je na jedno konto miałem 18 euro zagrałem za wszystko w ruletke wygrałem 36 euro i wypłaciłem dzisaj rano miałem kase już na mb :p
 
Do góry Bottom