>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ID bonus

piterptf 424

piterptf

Użytkownik
Witam kolega zakładał u mnie konto na bwin, dostał bonus, jak ja teraz ze swojego IP załoze na siebie to bedą problemy?
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
Zależy wszystko od tego jaki masz internet. Jeśli masz internet ze zmiennym IP to nie ma większej różnicy czy ktoś zakładał u Ciebie wcześniej konto czy nie - ważne jest tylko to czy ktoś wcześniej zakładał konto z tego IP, które akurat będziesz miał (a nad tym nie panujesz, bo IP przydzielane jest losowo). W takim wypadku możesz wyjaśnić sobie sprawę z supportem, wytłumaczyć, że masz zmienne IP, że nie zakładałeś konta, a chcesz skorzystać z promocji.

Jeśli masz internet osiedlowy to zapewne masz takie samo IP jak kilka / kilkadziesiąt innych osób i tu sprawa wygląda identycznie - musisz wyjaśnić sobie sprawę z supportem. Nie ma różnicy czy ktoś zakładał konto z Twojego komputera, bo równie dobrze mógł to zrobić sąsiad u siebie w domu, a zewnętrzne IP macie identyczne i support bwin nie będzie tego w stanie wyłapać. Tu również wszystko zależało będzie od decyzji supportu.

Trzecia opcja wygląda tak, że masz swoje unikalne - stałe IP tylko dla siebie i w tym wypadku Twoje IP będzie już &#39;użyte&#39;, a z promocji nici. Oczywiście możesz &#39;negocjować&#39; i twierdzić, że dzielisz IP zewnętrzne w sieci z wieloma osobami, ale tu również będziesz skazany na ich decyzję.

Nie pozostaje Ci więc nic innego jak kontakt z supportem. W zależności od tego jaki masz internet dobierz odpowiednią wersję i czekaj na ich decyzję. W dyskusji poproś o &#39;definitywną&#39; decyzję i jeśli się zgodzą to zachowaj na wszelki wypadek maila z ich odpowiedzią. Jeśli odmówią Ci bonusu to nawet nie masz co kombinować, bo najprawdopodobniej stracisz tylko czas i pieniądze.
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Jeśli nawet masz zmienne IP, to i tak się mogą przyczepić. Raz już tak się rejestrowałem w jednym kasynie i potem moje i kolegi konta zostały zablokowane, także dla pewności można napisać do supportu, czy tak można, żeby potem nie było przykrej niespodzianki, jak uda się coś więcej wygrać.
 
Do góry Bottom