>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

IEM Cologne 2023

'Corek 217,7K

'Corek

Znawca - e-sport
Astralis vs NiP
Astralis win @ 1,64 pinnacle

Trzeba to zagrać. Astralis wygląda coraz lepiej, oczywiście nadal lepsze rundy przeplatane gorszymi i nie można zapomnieć, że Astralis mocno jest zależne od devica i blemefa, mówiłem o tym i nadal mówić będę, bo po prostu taka jest prawda. Obaj są w formie i z meczu na mecz grają coraz lepiej, koledzy znacznie nie odstają i jakoś to gra, device zagra na swoim optymalnym poziomie i to może spokojnie poprowadzić ich do zwycięstwa a w razie jakiegoś dołka, blamef zawsze zrobi coś kosmicznego. Grałem przeciwko nim w spotkaniu z G2 i zagrał bym ponownie w dniu dzisiejszym, ale Astralis zagrało na prawdę dobre spotkanie i nie wiele brakowało, aby to zakończyli w dwóch mapach. Jeśli chodzi o Szwedów to po Blaście i tym jak się tam pokazali kończąc zwycięstwem nad Vitality 2:0, wydawało się, że tam zaczyna wszystko grać jak powinno, tutaj zaczęli od zmiażdżenia ITB, porażka z Mouz do zera i wymęczone zwyeocstwo ze słabiutkim Imperialem. Dziś wygrali mapę na Faze, ale widzieliśmy co tam się działo. Później już Faze zagrało swoje i strzelali jak do kaczek na dwóch następnych.
Na chwilę obecną nie wiem jak dobrze musiał by zespołowo zagrać NiP, aby to wygrać, przede wszystkim stabilnie a u nich to w tym momencie jest dalekie od zrealizowania. Idę w Astralis.

Fnatic win + G2 wygra mapę @ 2,00 ajj fnatic

GamerLegion wczoraj wygrał z Mongolz, ale nie zaskoczyli niczym, nie było to świetne spotkanie w ich wykonaniu i uważam, że zwycięstwa już tutaj nie zaznają. Fnatic wygląda tutaj znacznie lepiej od GL i najzwyczajniej w świecie nie widzę tutaj zbytnio argumentów za GL.
Kurs na G2 troszkę za wysoki, ale zasłużenie to Faze jest tutaj faworytem bo wchodzą w swoją grę a G2 wygląda przeciętnie, ale też trzeba zacząć grać swoje i wziąć rewanż za ostatnie spotkanie. Monesy zagrał wtedy bardzo słabo, dziś się poprawi i G2 powinno choć mapę ugryźć.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +709
kns_esport 167K

kns_esport

Moderator
Członek Załogi
Astralis - NIP
Wygrana NIP @ 2.26
Totalbet

Kompletnie nie rozumiem kursów. Dzisiaj pierwszy raz nie zgodzę się z corkiem. Klasa i poziom zawodnikow między Astralis i NIP w mojej ocenie na korzyść Szwedów.

Nawet wziąć h2h zawodników to gołym okiem to widać. Pisałem o nowy Astralis w podczas tego turnieju dwa razy. Jeśli chodzi o NIP mogli szarpnąć wczoraj. Słabe tt na początku spowodowało że ciężko było by wracać na FaZe przy takim wyniku jak 11:4. W Astralis blamef cały czas poniżej swojej średniej a gdy on nie weźmie spraw w swoje ręce nie dźwigna tego Duńczycy. Device też ma przeplatane spotkania albo 20+, 25+ albo dół tabeli, ostatnio fakt bardziej otwiera niż zamyka. Steahr ? Co on tam robi? Rola prowadzącego, ale też powinien grać i strzelać. Nie wróżę mu jakiejś długiej kariery w tym zespole.
W NIP też jest kto strzelać konfig, rez czy szczekający hampus potrafi odpalić. Młody snajper ma gorszy okres ale czasami jego awp tak siada mocarnie że na pewno też należy na niego uważać.

Reasumując zapowiada się ciekawie spotkanie.
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Mnie zastanawia dlaczego c9 jest tak faworyzowane. Według mnie oni nie grają nic nadzwyczajnego. Oglądałem ich spotkania i trzeba przyznać że w decydujących momentach ratują ich indywidualnosci, przede wszystkim sh1ro. Widać brak Ax1le, którego zastępuje buster. Ich gra mnie jakoś nie przekonuje.
Co innego Monte. Może przeciwnicy z którymi wygrali czyli Furia i GamerLegion nie są z najwyższej półki ale jednak trzeba docenić że były to w miarę spokojne wygrane.
Wczoraj natomiast pograłem na Heroic z Monte i napędzili mi trochę strachu. Bo na pierwszej mapie wygrywali już 14:11 ale heroic odrobili i było 14:16 . Potem na mapie Heroic wygrali pierwszą połówkę 10:5 ale też nie udało im się tego domknąć. Myślę, że z Cloud9 powinni dać radę

Monte wygra z Cloud9 @2.30 STS
 
Ostatnia edycja:
U 0

Usunięty użytkownik 163606

Gość
Fnatic - GamerLegion - 1 @1.45

Navi na plus więc jeszcze probujemy na wieczór.

GamerLegion wczoraj uciekło spod topora, ale dalej tam bardzo dużo nie gra. Fnatic prezentuje się niebo lepiej. Ok, przegrali wczoraj wyraźnie z Ence, ale dzisiaj mają przeciwnika o dwie klasy słabszego i powinni dać radę
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
'Corek 217,7K

'Corek

Znawca - e-sport
Faze vs Navi
Faze win @ 1,61
I dlatego nie lubię grać przeciw Navi.

Trzeba zagrać Faze. Nie lubię strasznie grać przeciwko Navi i bardzo rzadko to robię, ale dziś nie odpuszczę. Navi fajnie zaprezentowało się na Blaście jak na pierwsze mecze w takim składzie, ale tutaj jest znacznie gorzej. Bardzo niestabilnie, chaotyczne rundy często dawały punkty czy jakieś indywidualne momenty, ale drużynowo bardzo średnio tam to wygląda i na Faze, to po prostu nie wystarczy. Dostali łomot od G2, ale sama porażka nie była zaskoczeniem, co innego już skala tej porażki. Dziś już powinni na swoim poziomie poradzić sobie, co się może stać? Simple może zagrać kosmos i Navi wygrać, ale koledzy również musieli by nie odstawać, ale tam nie ma jeszcze dobrej komunikacji.

Mouz vs Astralis
Astralis win 1,77

Idę dalej w Astralis. Zrobili co chcieli ze szwedami i nie zdziwi mnie podobny rezultat dziś. Astralis jako kolektyw wygląda znacznie lepiej. Oczywiście lepiej w porównaniu do myszy co nie do końca powinno być tak oczywiste, ale na ten moment tak ot wygląda. Po za tym ma to tam kto ciągnąć, device słabo wchodził w mapy ale później wszystko już grało jak u całego Astralis.
Mouz z Vitality jak dzieci we mgle, pełna dominacja, dziś nie będzie tak słabo, ale również nie wróżę im zwycięstwa.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +504
U 0

Usunięty użytkownik 163606

Gość
Faze-Navi - 1 @1.61

Wczoraj grałem na Navi i mimo, że dosyć spokojnie ogarnęli trzecią mapę to ta ich gra nie wygląda najlepiej. Simple z Bitem wyglądają bardzo dobrze, ale widać, że brak im zrozumienia z nowymi graczami. Dzisiaj zagrają z Faze, które mimo, że wczoraj dostali srogie lanie od G2 to dzisiaj będą mieli za rywala który będzie popełniał sporo błędów taktycznych i na pewno będzie im się grało łatwiej.

Navi indywidualnie ma bardzo dobrą pakę, ale na najwyższym poziomie CS najważniejsza jest komunikacja, taktyka i szybkie reakcje na to co się dzieje w danej rundzie i tutaj widzę ogromną przewagę zespołu Karrigana który zna się ze sobą na wylot czego na pewno nie można powiedzieć o ich rywalach.

Vitality - G2 - 1 @1.60

Vitality w składzie z dupreehem wygrali majora, a teraz po przyjściu za niego Flameza wyglądają jeszcze lepiej. Tam wszystko chodzi perfekcyjnie i praktycznie nie ma słabego punktu. Oczywiście Apex często miewa mecze, że odstaje z ilością fragów, ale on jest prowadzącym i ma trochę inne zadania - zresztą i tak porównując go do prowadzącego G2 Hooxiego wygląda o niebo lepiej.

Ogólnie porównując oba składy to myślę, że jedynie Niko miałby szansę załapać się do Vitality.

Zwycięstwo G2 oczywiście nie będzie tutaj żadną sensacją, bo jest to przecież TOP 3-4 na świecie, ale moim zdaniem Vitality to w tym momencie lepsza drużyna w bardzo dobrej formie.

Cloud9 - GamerLegion - 1 @1.25

Myślę, że można to sobie spokojnie wrzucić do jakiegoś kuponu. Koniec farcenia GamerLegion. Wygrali dwa mecze po dogrywkach na 3 mapie, ale ani Mongolz, ani Fnatic to nie są zespoły pokroju C9, które z meczu na mecz wygląda coraz lepiej. Wczoraj pokonali w dwóch mapach zawsze groźne Monte a Shiro zagrał kapitalne zawody. Ja wiem, że już dwa razy się przejechałem na GamerLegion w Kolonii, ale w tym meczu nie wiem co by się musiało zdarzyć, aby rosyjsko-kazachska formacja tego nie wzięła.


Kilka słów o pozostałych dwóch meczach:

Astralis - Mouz - Gdyby nie wczorajszy dzień to bez wątpienia szedłbym w kierunku Mouz, bo do tej pory wyglądali naprawdę solidnie. Niestety wczoraj nawet nie pierdnęli przeciwko Vitality, a Astralis za to gładko przejechało się po NiP które co prawda nie zachwyca, ale jednak nie spodziewałem się aż takiej dominacji Duńczyków. Mimo, że Astralis złapało wiatr w żagle to dalej mam do nich ograniczone zaufanie i ja podobnie jak bukmacherzy oceniam tutaj szansę 50/50 z leciutkim wskazaniem na Astralis właśnie ze względu na wczorajszy dzień

Heroic - Ence - Ence z 9ine nie zagrało zbyt dobrze, ale jednak wyciągnęli spotkanie i chyba potrzebowali takiego meczu na przetarcie, bo z Fnatic wyglądało to już obiecująco. Heroic niby wygrywa, ale mam wrażenie, że ta ich dyspozycja nie jest topowa. Dzisiaj przed nimi spory test bo Ence powinno się tutaj postawić. Nie zdecydowałem się jednak na jakiś handicap w ich kierunku bo nie lubię grać przeciwko Heroic, chociaż gdybym miał wybierać: zwycięstwo meczu przez Heroic a wygrana chociaż jednej mapy Ence to raczej poszedłbym w to drugie.
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
'Corek 217,7K

'Corek

Znawca - e-sport
Astralis vs Navi
Navi win @ 1,85

Dosłownie w dwóch zdaniach bo czas goni.
Świetnie dziś wyglądało Navi jak i Simple, który na drugiej mapie zagrał swojego csa, czyli nikt nie miał podjazdu i odziwo drużynowo Navi wyglądało na prawdę świetnie, ta akcja na raina dziś...piękne.
Astralis grałem w spotkaniu z NIP i Mouz czyli w meczach, gdzie trzeba było ich zagrać bo grali z ekipami bardziej niestabilnymi na ten moment od siebie, ale już nie popełnię tego błędu co wcześniej i będę trzymać się swojej zasady, czyli nie gram przeciw Navi. Uważam, że jeśli Navi zagra to samo co dziś, to nawet device nie będzie w stanie nic zrobić. Na pewno zapowiada się piekielnie interesujące spotkanie.
 
krol-julian 5K

krol-julian

Użytkownik
Co Vitality robi właśnie na 3 mapie to jakiś wał w biały dzień ...
Mają na mirage po ct 7-1, wszystko pod kontrolą i nagle totalnie przestają grać, dosłownie jakby poziom gry ktoś im przestawił. Robi się 7-8 po ct a dochodzimy do 7-12 czyli 0-11... Kryminał totalny, szok, kabaret.
 
U 0

Usunięty użytkownik 163606

Gość
Vitality - Cloud9 - 1 @1.60

Jutrzejszy mecz o awans do półfinału. Początkowo kursy na Vitality wahały około 1.40-1.45 i to była dla mnie prawidłowa ocena szans więc nie chciałem tego ruszać. W tym momencie kursy skoczyły do 1.60 czym jestem nieco zdziwiony.

Vitality wypuścili z rąk zwycięstwo z G2 gdzie na 3 mapie prowadzili już 7:1, a skończyło się 8:16. Nagle wszystko tam przestało działać i nie byli w stanie już wrócić do swojego rytmu. Wypadek przy pracy? Oby!

Grałem Cloud9 dwukrotnie na tym IEM-ie i się nie zawiodłem natomiast były to mecze dalekie od ideału w ich wykonaniu gdzie w obu przypadkach trzeba było drżeć o wynik w dogrywkach. Cloud9 ma momenty kapitalne i ma bardzo słabe co z pewnością spowodowane jest sporymi zmianami w przerwie letniej. Na pewno trzeba pochwalić Shiro za kapitalną formę, bo to co on w niektórych rundach wyczynia to się nie mieści w głowie i cała drużyna może na nim opierać swoją grę.

Niemniej jednak stawiam tutaj z pełnym przekonaniem na francuską organizację. Bukmacherzy dawali 1.60 z G2 i dają również 1.60 z C9? No przepraszam bardzo, ale G2 w tym momencie jest trochę lepszą ekipą niż C9 które jeszcze będzie potrzebować czasu na zgranie. Liczę, że Vitality po kuble zimnej wody teraz się otrząśnie i wróci do grania jakiego przyzwyczaili nas w ostatnich miesiącach.
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
U 0

Usunięty użytkownik 163606

Gość
Pominąłes fakt, iż axile wraca do składu na ten mecz, wiec na pewno to będzie potężne wzmocnienie
Aha, to wyjaśniło się skąd te wzrosty kursow. Cenne info.

Faktycznie Axile wraca, o czym nie wiedziałem. Zdecydowanie Axile to lepszy gracz niż Buster, ale czy to od razu będzie żreć? Będzie to ich pierwszy oficjalny mecz w takim składzie, a na przeciw nie będzie GamerLegion, Monte czy 9ine tylko Vitality.

Cóż, 1.60 uważam, że i tak jest do gry, nie do mocnej gry bo C9 już z Axilem indywidualnie wygląda bardzo mocno, ale tak jak już pisałem, tutaj jeszcze może brakować zgrania co tak klasowa drużyna jak Vitality powinna wykorzystać.
 
'Corek 217,7K

'Corek

Znawca - e-sport
Vitality vs Cloud9
win Cloud9 @ 2,35 ggbet

Zagram C9. Wraca przede wszystkim Ax1le co jest bardzo dużym wzmocnieniem i to nie podlega dyskusji, tym bardziej w tym przypadku, gdzie buster często nie stawał na wysokości zadania. C9 z Sergiejem to zupełnie inna drużyna i jutro się o tym przekonamy. Prawda jest taka, że gdyby buster dojechał na vertigo a zrobił tam 5 fragów...to nasze dziewiątki mapy by nie powąchali. Jeśli chodzi o spotkanie z Monte, które dobrze wiemy wkroczyło kilka tygodni temu na wysoki poziom i go cało czas utrzymuje, wygrali 2:0 i znów, gdyby nie buster to skończyło by się to nawet nie chce myśleć jakim pogromem, ale jeśli się robi 20-32 na dwóch mapach no to coś ewidentnie jest nie tak i jutro Ax1le da dużo jakości.
Osobiście darzę Vitality dużą sympatią, ale troszkę nie rozumiem na tym IEM tych zachwytów nad nimi. Oczywiście są solidni i grają swojego csa, ale tutaj nie ma nic specjalnego, nic ponad stan. Ograli słabiutkie BiG po przebudowie, ograli Mouz, które po za zwycięstwem z Navi i Szwedami to dwa ostatnie spotkania łomot od Vita i łomot od Astralis. Osobiście uważam, że to spotkanie jest bardziej wyrównane niż sugerują nam buki i może minimalnym faworytem Vitality jest, ale nie na tyle aby oferować 2,35 na C9. Ja próbuję.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +130
U 0

Usunięty użytkownik 163606

Gość
Vitality vs Cloud9
win Cloud9 @ 2,35 ggbet

Zagram C9. Wraca przede wszystkim Ax1le co jest bardzo dużym wzmocnieniem i to nie podlega dyskusji, tym bardziej w tym przypadku, gdzie buster często nie stawał na wysokości zadania. C9 z Sergiejem to zupełnie inna drużyna i jutro się o tym przekonamy. Prawda jest taka, że gdyby buster dojechał na vertigo a zrobił tam 5 fragów...to nasze dziewiątki mapy by nie powąchali. Jeśli chodzi o spotkanie z Monte, które dobrze wiemy wkroczyło kilka tygodni temu na wysoki poziom i go cało czas utrzymuje, wygrali 2:0 i znów, gdyby nie buster to skończyło by się to nawet nie chce myśleć jakim pogromem, ale jeśli się robi 20-32 na dwóch mapach no to coś ewidentnie jest nie tak i jutro Ax1le da dużo jakości.
Osobiście darzę Vitality dużą sympatią, ale troszkę nie rozumiem na tym IEM tych zachwytów nad nimi. Oczywiście są solidni i grają swojego csa, ale tutaj nie ma nic specjalnego, nic ponad stan. Ograli słabiutkie BiG po przebudowie, ograli Mouz, które po za zwycięstwem z Navi i Szwedami to dwa ostatnie spotkania łomot od Vita i łomot od Astralis. Osobiście uważam, że to spotkanie jest bardziej wyrównane niż sugerują nam buki i może minimalnym faworytem Vitality jest, ale nie na tyle aby oferować 2,35 na C9. Ja próbuję.
Corek w poniedziałek na chacie:

" Na prawdę myślicie że axile przyjdzie i oni od razu zaczną niszczyć? Nie oslabiajcie mnie"

To jeśli Vitality przejechało się po Mouz, OG i przegrało w 3 mapach z G2 to jak zestawić to z porażką z Fnatic męczarniami z 9nine i z GamerLegion oraz wygraną z Monte zespołu C9? Chyba nie chcesz mi powiedzieć, że C9 miało trudniejszy zestaw rywali?

Wygrana C9 mnie specjalnie nie zdziwi bo oczywiście mają w tym składzie ogromny potencjał, ale według mnie to nie nastąpi jeszcze dzisiaj.
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
'Corek 217,7K

'Corek

Znawca - e-sport
Heroic vs Astralis
Heroic @ 1,55 pinek

Witam, dorzucam na dziś jeszcze zwycięstwo Heroic.
Astralis owszem, zaczyna wyglądać na prawdę dobrze i zaczynają grać bardzo dobrego csa, ale nadal świetne rundy są przeplatane prostymi błędami w komunikacji czy ustawieniu. Heroic już wiele razy mówiłem, jeśli grają swoje to jest to najsolidniejsza ekipa, największa stabilność. Uważam, że to jeszcze nie czas dla Astralis, aby znaleźć się w finale. Gram w dubelku z czymś Heroic.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +130
'Corek 217,7K

'Corek

Znawca - e-sport
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Vitality @ 1,58 ggbet

W obu dzisiejszych meczach nie ma co kombinować, tylko trzeba grać faworytów.
Vitality moim zdaniem powinno spokojnie poradzić sobie z Ence, które tutaj nic specjalnego nie pokazuje. Pomęczyli się z dziewiątkami, ograli fnatic czy Heroic, które tutaj po prostu wypadło słabo. Jeśli obie zagrają swojego csa to i tak górą powinna być ekipa Apexa. Nie chcę mi się wierzyć, że Ence zamelduje się w finale. Gram Vitality.

G2 win @ 1,74 ggbet

Kurs tutaj mamy większy niż na Vitality, ale osobiście jestem zdecydowanie bardziej przekonany co do zwycięstwa G2 niż Vitality, ale koniec z końców myślę, że właśnie taki finał zobaczymy w niedzielę. Osobiście grał bym G2 tutaj nawet po 1,50. Astralis zaczyna grać bardzo dobrego csa i to nie podlega wątpliwości, ale już pisałem że nie widzę ich w finale i zdanie podtrzymuje. Wczoraj Heroic dało ciała po całej linii, oczywiście w pewnym stopniu Astralis się do tego przyczyniło, ale Caidian i spółka swoje dołożyli. Jeśli Astralis będzie iść w tym kierunku to za kilka tygodni może to grać jak w mało której ekipie, ale na dzień dzisiejszy nie dam się nabrać na Astralis w tym półfinale i uważam że nawet wybitny device tutaj może nie dać zwycięstwa Duńczykom. Grali tutaj już że sobą i G2 zwyciężyło w trzech mapach. Jest device i blamef, ale po za tym więcej jakości widzę w ekipie G2 i gram ich bez jakiekolwiek zastanowienia, moim zdaniem po bardzo dobrym kursie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +130
U 0

Usunięty użytkownik 163606

Gość
Astralis - G2 - Zwycięzca 1.mapy - Astralis (+2.5hc) @1.75

Zacznijmy od tego, że G2 zawsze banuje overpassa i tutaj nic się nie zmieni zwłaszcza, że Astralis dobrze sobie radzi na tej mapie. A więc wybór Astralis padnie na Ancienta.

Jak sobie radzą obie ekipy na tej mapie?

G2 w ostatnich 3 miesiącach grało tutaj 9 razy. 4 razy wygrali 5 razy przegrali.

Wygrywali z: Faze 2x, Imperial i OG
Przegrywali z: Bad New Eagles, Fnatic, Heroic, Liquid I właśnie na tym turnieju z Astralis (12:16)

Jak na tak mocna drużynę jaka jest G2 ten wynik nie rzuca na kolana

Astralis

Ostatnie 3 miesiące na Anciencie to 13 zwycięstw i tylko 2 porażki.

Co ciekawe Astralis tutaj w Kolonii we wszystkich meczach grało Ancienta. Miało to miejsce aż 7-krotnie i wszystkie te mecze wygrali.

Astralis w koncu złapało bardzo dobra formę, grają z polotem i ogrywają kolejne ekipy. Szczerze ? To właśnie ta druzyna robi póki co na mnie największe wrażenie. Device gra fenomenalnie, blamef również trzyma poziom, a wczoraj z Heroic świetnie pokazał się młody Buzz. Dodatkowo widać , że jest tam świetna atmosfera i chłopaki dobrze się ze sobą czują.

Nie wiem czy to wystarczy na zwycięstwo z G2 (chociaz dla mnie mają duże szanse), ale Ancienta powinni zgarnąć. Na wszelki wypadek zabezpieczam się minimalnym handicapem gdyby mapa okazała się bliska.


Co do drugiego meczu:

Niby Vitality powinno to wziąć, ale te kursy 1.4-1.5 moim zdaniem nie są opłacalne. Vitality świetnie zaczęło, ale coś tam się zacięło w meczu z G2, a wczoraj mimo, że tak jak obstawialem poradzili sobie z C9 to ich gra nie była porywająca. Dobre rundy przeplatali z bardzo słabymi i ten mecz był naprawdę bliski.

Dzisiaj zmierza się z Ence które moim zdaniem postawi poprzeczkę co najmniej na tej samej wysokości co C9 a może nawet i wyżej a kursy na Vitality mamy trochę niższe niż wczoraj co jest nie do końca dla mnie zrozumiałe.

Jeśli tylko Ence się nie spali mentalnie to spokojnie mogą tutaj pokusić się o niespodziankę, ale ja jednak zostawię ten mecz bez typu i po prostu będę trzymał kciuki za Dychę i kolegów
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
xbrajanx 13,3K

xbrajanx

Użytkownik
Ence powyzej 32,5 rundy + Astralis powyzej 32,5 rundy @3,98 gobet G2 za mocne

Tak sobie dzisiaj zagram, mamy już półfinały i myślę że będzie walka z obu stron (Ence i Astralis) bo faworytów mamy, ale G2 to nadal niewiadoma i hooxi raz gra słabo a raz świetnie, Astralis na prawdę swietnie się ogląda i widać że panuje tam świetna atmosfera device+blamef i buzz szaleje, a borup dobrze się wpasował do drużyny dlatego tutaj na prawdę widzę wyrównane i zacięte spotkanie, a Ence ? tutaj linia trochę wysoka się wydaje 32,5 rundy ale to jest zespół który ma mocne jednostki, sunpayus wygląda bardzo dobrze no i nertz też zaskakuje, Ence ma indywidualności a Vitality ? Tak mocne ale pojawiają się słabsze momenty, a Ence mając takich zawodników to wykorzysta, jeśli te momenty będą mieli a na to licze, dogrywka lub 1 mapa dla Ence - tak to widzę
 
Ostatnia edycja:
U 0

Usunięty użytkownik 163606

Gość
G2 - Ence - 1 @1.88 pinnacle


Dla mnie ten kurs to spore zaskoczenie. Spodziewałem się maks 1.50.

G2 dzisiaj pokazało moc, przed Kolonią wyglądali bardzo przeciętnie ale tutaj już trafili z formą i są bardzo mocni. Niko, Hunter, Monesy są w top 5 zawodników tego turnieju co tylko pokazuje ich moc. Nie dali dzisiaj szans Astralis które prezentowało się na tym turnieju bardzo dobrze

Ence pokonało vitality i chwała im za to bo zagrali naprawdę dobry mecz. Jednakże Vitality po świetnym wejściu w turnieju im dalej w las wyglądali coraz słabiej i to nie było już to mocarne Vitality.

Ponadto G2 ma dużo większe doświadczenie w rozgrywaniu takich finałów i tutaj sfera mentalna może mieć spore znaczenie. Przypominam, że jutro gramy w formacie B05 i jest to dodatkowy argument za Niko i spółką
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
'Corek 217,7K

'Corek

Znawca - e-sport
Ence vs G2 / zwycięstwo G2 @ 1,91 marathonbet

Niestety nie mam zbytnio czasu, więc króciutko. Piękny jest ten kurs, i zdecydowanie jest to warte gry.
Osobiście i po 1,60 wchodził bym w to bez zastanowienia. Nie uważam ten kurs za jakąś minę, tylko buki najzwyczajniej w świecie zrobiły błąd wystawiając takie kursy. Ence swoje tutaj pokazało, bardzo solidnie, ale decydujące rundy często były wygrywane indywidualnościami, można by takie wymieniać i wymieniać. Ograli Vitality czy Heroic, które tutaj wypadło bardzo blado. Uderzałem mocno w G2 w spotkaniu z Astralis bo tam buki również wystawiły błędne kursy i dziś robią to nadal. G2 ma Monesy, który Hiszpana może przykryć dziś czapką. w 99% przypadkach wiem, czym się sugerują buki, ale tutaj? Dając 1,9 na Niko i spółkę? Poszaleli i nie wiem czym jest to spowodowane. 1,60 było by jak najbardziej adekwatne do sytuacji. Idę w kuzynków.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +683
Do góry Bottom