>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

IHF Women's World Championship-Denmark 2015

Status
Zamknięty.
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Polska - Holandia
typ: under 50
2.39
Pinnacle
Dziwne że jeszcze nikt na to nie wpadł,ja idę w stronę bramek,z Rosją padło tylko 41, z Węgrami 47. Za tym typem przemawia to że obie drużyny grają genialnie w defensywie,obie nasze bramkarki grają dobrze, zaś pierwsza bramkarka Oranje ma 46 % skuteczności ! Nasze dziewczyny grają twardo w obronie więc na ten moment nikt nie jest im straszny,Rosjanki rzuciły nam tylko 21 bramek,Węgierki 23, Polki są w stanie sprawić że ta linia nie zostanie pokryta,jeśli jeszcze Tess Wester utrzyma tą genialną skuteczność w bramce w meczu nie powinno paść wiele bramek
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Dania-Czarnogóra 2 do ht i 2 na koniec, pech, bo Majda miała przynajmniej 3 czyste sytuacje :/
Mehmedović over 2.5 gola 1.85 Unibet
⛔ 2
Linia niska jak na ostatnie dokonania Majdy, jednak myślę, że na to wpływ miał pierwszy mecz pomiędzy obiema ekipami. Tam sympatyczna skrzydłowa zaliczyła marne 1/2. Tam jednak byłą walka na całego, spora stawka to i gra trochę inna, niż powinniśmy zobaczyć w tym już mniej prestiżowym starciu. Nie chce mi się wierzyć, że dziewczyny będą się tutaj tłukły, gdy walka idzie o podejście do meczu o marne, jak na realia obu reprezentacji, 5 miejsce. W pierwszym spotkaniu tylko 44 bramki, tutaj powinno być trochę więcej. Co do cyferek Majdy wygląda to następująco: 3/3 w rzutach i 60 minut z Serbią, 2/5 i 58 z Japonią, 6/7 i 57 z Węgrami, 2/3 i 43 z Tunezją, wspomniane 1/1 i 59 z Dunkami, 7/10 i 60 z Angolą oraz 6/8 i 60 z Norwegią. Ważna kwestią tutaj, o ile nie najważniejszą jest czerwona kartka Lazović w ostatnim meczu(skąd ja to znam...). Adziciovi wypada podstawowa kołowa, a doświadczony szkoleniowiec nie rwie się do stawiania często na młodą Ramusović, a woli sprawdzony już wariant z przesunięciem właśnie Mehmedović na koło. Mimo że Majda to na co dzień skrzydłowa, to nie należy do wątłych, dzięki czemu ma sporo siły, aby powalczyć na 6 metrze. Zresztą w takim meczu Adzić powinien trochę porotować składem. Jakieś minuty powinna dostać właśnie Ramusović, trochę na lewym skrzydle pogra Pavicevic, ale i dla Majdy na tych obu pozycjach powinno znaleźć się trochę czasu. Ostatnio jest w dobrej formie rzutowej, co pokazały mecze z Angolą i Norwegią w PO, więc te 3 bramki to nie jest jakiś wygórowany poziom. Zagrożeniem jedynie może być decyzja Adzicia o prawdziwym odpuszczeniu i zluzowanie podstawowym zawodniczkom, czyli Raicević, Bulatović, Mehmedović właśnie oraz Radicević.
E: Lazović jednak gra, dla mnie trochę dziwne, gdyż praktycznie zawsze za bezpośrednie czerow jest zawieszenie na co najmniej 1 mecz.
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Polska @ 5 Bet365 5/10⛔
Już przy okazji 1.meczu pisałem, że jest to niemal 50/50... Wtedy Polki się męczyły w grupie same z sobą, Holenderki zmiatały rywalki i zamiast kursu &lt;3 mieliśmy 5.50 i więcej, wynik był jaki był i każdy potem oczami wyobraźni widział tęgie baty naszych od Węgierek i Rosjanek...
Co ciekawe mówi się, że każda drużyna ma jeden słabszy mecz na danej imprezie, dziś czas na Pomarańczowe, żebyście nie oszaleli i nie myśleli że Holandia ma tu 80% szans...
Jedno mnie tylko trapi. Wygrana oznacza dla nas w 1/8 Dunki lub Czarnogórki (bo jeśli dobrze liczę to Węgierki nie mogą zająć 3 miejsca, o ile się nie wygłupią z Japonkami rzecz jasna). Zajmując 3 miejsce trafiamy właśnie najprawdopodobniej na Węgierki. Czy takiego układu by Kim nie wolał? Nic nie sugeruję, głośno tylko myslę.
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
@Macko18 co myślicie o meczu Francja - Rosja ? Francuski dadzą radę? Bo zamierzam to grubiej pograć ;)
Po pierwsze to FrancuZki. Po drugie tak jak napisałem przy becie na Majdę, te mecze będą inne, niż te po drodze o medale. Tutaj nie powinno być już takiego zaangażowania. Dla nich te mecze są jakby z przymusu, a do tego trenerzy mogą mieć w głowie, że lepsze z perspektywy kwali do Igrzysk będzie miejsce 7, bądź 8. Nic grubiej w kwestii 1X2 w tych meczach nie polecam.
 
A 220

andrzej78

Użytkownik
A jak to jest z kwalikacjami do igrzysk na tę chwilę? Dalej jest tak że jak Norwegia zdobędzie mistrza to 8 miejsce zostaje z niczym?
W takim układzie grający o 5-8 są w szachu i na kombinowaniu można się przejechać
 
harry-hole 1,4K

harry-hole

Użytkownik
Update on Rio situation, after todays completing of quarterfinal at WCh:
100% qualified for Rio 2016 --&gt; Brazil, Norway, Angola, Argentina, South Korea
100% qualified AT LEAST for an Olympic Qualification Tournament --&gt; Spain, Poland, Netherlands, Romania
100% qualified for an Olympic Qualification Tournament --&gt; Uruguay, Mexico, Japan, Tunisia, Sweden, France, Montenegro
Current composition of Olympic Qualification Tournaments --&gt;
OQT #1: / / Japan / Tunisia
OQT #2: / / Uruguay /
OQT #3: / / / Mexico
Possibility to qualify for an Olympic Qualification Tournament - depending on further development at WCh --&gt; Russia, Denmark, Hungary
O ile Francja i Czarnogóra już mają zapewniony start w turniejach kwalifikacyjnych do IO, o tyle Dania i Rosja jeszcze tego nie mogą być pewne. One powinny mieć zatem ciut więcej motywacji dziś.
Co więcej, 5 miejsce może dać prawo do organizowania eliminacyjnego turnieju u siebie, więc też jest się o co bić.
Kolejna rzecz to kwestia tego 7 miejsca dającego łatwy turniej z Tunezją i Japonią.
Tutaj i tak będzie wszystko zależało od Norweżek (a finał grany jest na końcu) i nikt nie może być pewnym, czy mecz o 7 miejsce bardziej będzie sie opłacało wygrać, czy przegrać. Bowiem przegrana Norweżek w finale zmieni układ (8 miejsce wskoczy wówczas do tego łatwego turnieju kwalifikacyjnego).
Podsumowując:
-Dania i Rosja mają ciut większą motywację by uniknąc walki o 7 miejsce i juz dziś zapewnić sobie turniej o IO
-dla wszystkich 4 drużyn piąte miejsce jest celem (daje prawo organizacji turnieju o IO EDIT: w przypadku przegranej Norweżek w finale/półfinale)
-spekulacje, które miejsce jest lepsze 7, czy 8 wezmą dziś w łeb jeśli Norwegia awansuje do finału
Chyba nic nie pomieszałem.
HH
 
m4ku 63

m4ku

Użytkownik
Francja - Rosja
over 48.5 @1.80 ✅
Rosja -1.5 @2.00 (za dużo $)

Unibet
Rosja po porażce z Polską mam nadzieje że się odbudowała mentalnie jak i fizycznie. Co przemawia za overem? Chociażby fakt, że Rosja na tym turnieju pokryła tą linię aż 4 razy w meczach z drużynami czołowymi (Korea, Norwegia, Hiszpania, Rumunia - nie udało im się tylko w meczu z Polską). Rosja średnio na mecz rzuca około 27 bramek a traci 25. Przy fakcie gdzie Trójkolorowi tracą 22 a rzucają 24. Idąc tym tokiem myślenia to mecz powinien zakończyć się wynikiem 24:27. Nic bardziej mylnego, myślę że zawodniczki z Sbory pokażą klasę po raz kolejny na tym turnieju i zepsują statystyki bramkarki Francji. Drużyna Francji jest już pewna awansu do turnieju kwalifikacyjnego IO czego nie może powiedzieć zespół Rosji. Oni mają o co walczyć.

Francja - Rosja
Vyakherera over 5.5 bramki @1.85 ✅
Unibet
Zawodniczka z Rosji to najskuteczniejsza zawodniczka drużyny, uplasowała się w rankingu IHF na miejscu 10 z skutecznością 65% (39/60). Vyakherera średnio na mecz oddaje 8 rzutów z czego trafia średnio 5. Jest także egzekutorką rzutów karnych 23/28! Myślę że, w meczu może być trochę tych karnych z uwagi na dobrze broniącą bramkarkę Francji oraz ich dobrą defensywie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
harry-hole 1,4K

harry-hole

Użytkownik
Tylko jeśli Norwegia nie zostanie mistrzem. Jeśli wygrają to finalista nie ma bezpośredniej kwalifikacji, tylko Hiszpania jako wicemistrz Europy
Jeszcze raz, bo coś można łatwo pomieszać.
1 Norwegia zdobywa MŚ
-Hiszpania jedzie do Rio jako v-ce mistrz Europy
2 Norwegia przegrywa i nowy MŚ jedzie do Rio
I teraz kwestia turniejów el. do Rio.
W 1 przypadku w turnieju z Tunezją i Japonią grają zespoły z miejsc 2 i 7, a z 3 i 4 są organizatorami pozostałych 2 turniejów kwal.
W 2 scenariuszu z Tunezją i Japonią grają zespoły z miejsc 3 i 8, a ekipy z miejsc 4 i 5 są organizatorami pozostałych 2 turniejów kwal.
Zatem faktycznie walka o 5 miejsce może miec istotne znaczenie jeśli Norwegia nie zdobędzie MŚ.
 
D 224

dboniem

Użytkownik
Mistrzem świata Norwegia:
Są 3 turnieje kwalifikacyjne - gospodarzami będą: Polki, Rumunki i Holenderki.
Norwegia nie wygrywa MŚ:
Dwie drużyny z półfinałów są gospodarzami + 5 drużyna, Hiszpania z MŚ nie kwalifikuje się do turnieju, jak dobrze liczę to zagrają jako najwyżej sklasyfikowana drużyna z ME
Czarnogóra też nie ma zapewnionego miejsca, na ME wicemistrzem została Hiszpania, a brązowy medal zdobył zespół Szwecji. Czarnogóra zdobędzie awans do turnieju kwalifikacyjnego, jeśli Norwegia zostanie mistrzem, wtedy, zwalnia się miejsce Hiszpanek na rzecz właśnie drużyny Czarnogóry.
 
harry-hole 1,4K

harry-hole

Użytkownik
lecą kursy, oj lecą

Fortuna - 3.20
STS - 3.26
Totomix - 3.10
Milenium - 3.30
&quot;Najgorszy sort graczy&quot; ;) jak widać gra na Polki, po tak zaniżonych kursach i z podatkiem. Niech sobie grają.

W Marathonbet 5.40 nadal do złapania, bądź 5.14 w pinku, dla normalnych.
 
harry-hole 1,4K

harry-hole

Użytkownik
Mistrzem świata Norwegia:
Są 3 turnieje kwalifikacyjne - gospodarzami będą: Polki, Rumunki i Holenderki.

Norwegia nie wygrywa MŚ:
Dwie drużyny z półfinałów są gospodarzami + 5 drużyna, Hiszpania z MŚ nie kwalifikuje się do turnieju, jak dobrze liczę to zagrają jako najwyżej sklasyfikowana drużyna z ME

Czarnogóra też nie ma zapewnionego miejsca, na ME wicemistrzem została Hiszpania, a brązowy medal zdobył zespół Szwecji. Czarnogóra zdobędzie awans do turnieju kwalifikacyjnego, jeśli Norwegia zostanie mistrzem, wtedy, zwalnia się miejsce Hiszpanek na rzecz właśnie drużyny Czarnogóry.
Czarnogóra ma zapewniony.
Jeśli Norwegia nie będzie mistrzem, to miejsce w turnieju kwal. i tak &quot;ustąpi&quot; nowy mistrz przecież. Czarnogórek nic z turniejów o Rio nie może już wyeliminować.
 
C 30

ckmis

Użytkownik
Kurs na Danie spadł niesamowicie. Teraz zastanawiam się nad Czarnogórą, przecież powinien to być wyrównany mecz, a kurs kusi.
 
harry-hole 1,4K

harry-hole

Użytkownik
Kurs na Danie spadł niesamowicie. Teraz zastanawiam się nad Czarnogórą, przecież powinien to być wyrównany mecz, a kurs kusi.
No tuż po otwarciu można było łapac w b e t 365 nawet po 2.8 Danię.
Tylko osobiście dopiero dziś siadłem do analizy komu co potrzebne.
Wszystko w głowach Czarnogórek. Jeśli podejdą normalnie, to 2.86 dobre.
Tylko to trochę wróżenie z fusów jednak.
 
harry-hole 1,4K

harry-hole

Użytkownik
Fajna dubla w Fortunie ode mnie.

Herrem under 4.5 1.80 ✅
Bradeanu under 4.5 1.80 ✅

ako 3.24 (2.85 po podatku) 3/10 ✅
w regulaminowym czasie Herrem 3/3, Bradeanu 0/3

Herrem z Rosją 3/4, w pierwszym meczu z Rumunią 3/4, z Hiszpanią 3/4, z Niemcami 3/5, z Czarnogórą perfekcyjne 5/5. Przed rokiem w ME też Norwegia grała z Rumunią i Herrem 3 gole na 5 prób.
Jak widać skrzydełko/kontra Norweżek z jej udziałem nie jest jakoś bardzo często grane i w wymienionych meczach z poważnymi rywalami tylko raz przeszła linię.
No i betsson/betsafe prawidłowo tu ma raczej ocenione to na 3.5 gola i under po 1.52.

Bradeanu z Hiszpanią 0/3, z Norwegią 4/6, z Rosją 3/5, z Brazylią show i 7/10 (1/1 z karnych, bo Neagu się pomyliła), z Danią w regulaminowym czasie 4/8. Przed rokiem w ME z Norweżkami 3/10.
Ciężko Rumunce będzie sypnąć 5 bramek.
Betsson ma linie 3.5, choć overa po 1.70.

Dla mnie ta dubla warta około 2.10, może 2.20. Po realnym 2.85 nadal opłacalne.

Powodzenia życzy
HH
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
D 15

dondiego

Użytkownik
z Dunkami Bradeanu miała 5/10.
Ja właśnie te pannę w tym meczu widzę na over bo przecież Neagu sama meczu nie wygra a linia wystawiona na nią +7.5 jest dla mnie zbyt ryzykowna.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom