>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

IHF Women's World Championship-Denmark 2015

Status
Zamknięty.
M 218

mhb

Użytkownik
No w sumie masz rację. Nie może byc tak, że Portorykankom dają tylko 3% szans. Bez sensu. Widziałem je w pełni co prawda tylko z Kazachstanem, a Argentynki kilka razy przynajmniej w symultanicznych streamach.
Jedno jest pewne. Kilka obserwacji luźnych tu się pojawia. Argentyna broni lepiej, ale przejście do ataku i ogólną fizyczność ma raczej ciut gorszą.
Ma niestety też więcej ogrania i doświadczenia. Z drugiej strony Portoryko na fali po wygranej z Kazaszkami.
Taki Kazachstan potrafił ograć w tym roku Chinki, czy przegrać tylko -1 z Japonkami, a Portoryko zrobiło z nim sensację.
Czemu nie ma jej zatem zrobić i z Argentyną?
Może to być mecz z gatunku tych, gdzie kilka dobrych akcji na samym początku ustawia spotkanie (tak było właśnie z Kazachstanem).
No i te procenty. Nie można z nikim w MŚ ustawiać Argentynek 1X na 97%.

Dałem zatem 1/10 w czyste Portoryko @31.00, ale w handicap więcej niż 2/10 nie zainwetuję.
Bo czuję, że odchylenie tu może być w szacunkach od +3 dla Portoryko do +15 dla Argentyny.
Co do handicapu w ogóle się nie zgodzę! Kiedy te Argentynki mają nabić te plus 15 bramek? One nie potrafią zagrać składnej kontry, to co prezentują w ataku to jest brzydko mówiąc żenada... Żeby wygrały 15 musiałby być wyniki coś koło 35:20. Naprawdę myślisz, że Argentyna jest w stanie rzucić 30 bramek? Bo ja jakoś tego nie widzę. Sztywna linia +11.5 dla mnie jest bez szans do pokrycia.
 
harry-hole 1,4K

harry-hole

Użytkownik
Troche się zagłebiłem też w azjatyckie kwalifikacje olimpijskie. Tam niby Japonia 29-19 z Chinami, ale turniej się odbywał w Japonii. Czy tu też dawanie przez buki tylko ciut ponad 10% szans Chinkom to nie przegięcie?
https://en.wikipedia.org/wiki/Handball_at_the_2016_Summer_Olympics_%E2%80%93_Women%27s_qualification#Asia
Z Koreą i jedne i drugie baty (-12 Chiny i -14 Japonia), z Kazachstanem obie wygrały (Chiny +10, Japonia tylko +1).
Może ten mecz Japonia - Chiny po prostu się bardzo źle Chinkom ułożył i teraz z pełną chęcią rewanżu wezmą to?
 
M 218

mhb

Użytkownik
więc czas na 1/8 i kilka ciekawych propozycji:

Argentyna - Portoryko 2 (+9.5) 2.38 bet365 ⛔⛔ Zawiodłem się, 30 strat w jednym meczu to jest jakaś masakra.

Główny typ na dziś. Pisałem już o tym meczu we wcześniejszych postach. Argentyna nie ma takie siły w ataku, żeby nabić tak dużo przewagę. Buki się przeliczyły. Jeśli dziewczyny wygrają to kilkoma bramkami co najwyżej. Zwłaszcza do tego typu przekonuje mnie również postawa pań z Portoryko w meczu z Kazachstanem. Potrafiły dużo same pogonić kontry. Bramkarki nawet pomogły, ale co najważniejsze walczyły o każdą piłkę. Jak dla mnie bardzo dużo prawdopodobieństwo sukcesu na to obstawienie. P.S u niektórych buków spadł kurs z 31 na 14 i to może o czymś świadczyć. Oczywiście mowa o zwycięstwie Portoryko.

Brazylia - Rumunia poniżej 45.5 1.85 Bet365
Brazylia wygra 1.66
⛔⛔ kolejny zawód, ale trzeba być skoncentrowanym cały mecz

W meczach Brazylijek pada bardzo mało bramek. Nawet grają z o wiele słabszą drużyną to nie forsują tempa. Wszystkie akcje rozgrywają spokojnie i dokładnie. W obronie są mocne, bramka pomaga. Rumunki ostatnio pofolgowały sobie z Rosjankami, ale dla Sbornej to był mecz o nic więc mecz mógł się otworzyć. Jeśli mecz był o stawkę to Rumunki już też tak nie forsowały tempa. Mecz ważny, każda piłka będzie się liczyć. Jeśli żadna drużyna nie osiągnie dużej przewagi i druga nie będzie musieć gonić to prób nie zostanie pokryty. Drugi typ taki na dołożenie, po prostu dla mnie Brazylia jest lepszym zespołem, ma więcej atutów i w meczach na styku potrafi to pokazać

Kazachstan - Kongo 1 2.5 bet365
⛔⛔ niestety dopiero po karnych

Bukmacher zasugerował się poprzednim meczem z Portoryko i uważa, że Kongo jest mocniejsze. Ja bym tu tego tak nie widział. Kazaszki w meczu z mocnym drużynami długo ciągnęły wyniki na remisie i potrafiły walczyć jak równy z równym. Kongo w każdym meczu od początku bez szans. Kazachstan mecz z Portoryko zwyczajnie zlekceważył, a ostatniego miejsca nikt nie chce mieć i dziś na pewno będą skupione i gotowe do walki. Kurs zachęca do grania i można próbować.

Dania - Szwecja 1 1.9 bet365
✅ Gospodynie nie mogły odpaść

Gospodynie przegrały z kretesem z Węgierkami. Również sądzę, że je zlekceważyły, a gdyby trzeba było gonić wynik to nic nie szło. Czarnogóra okazała się najzwyczajniej o wiele mocniejsza. Ciężko sobie wyobrazić ćwierćfinał bez gospodyń, ale za to przepustki dalej się nie daje. Analizują dalej, Szwedki wypruwały flaki w meczu z Kubą, a i tak to nic nie dało. Kilka zawodniczek samych prosiło o zmianę. Trener bez sensu je zajechał i to może się dziś obić przy 45-50 minucie, kiedy to często zespoły budują 4-5 bramkową przewagę i nie oddają jej do końca. Gulden bardzo zmęczona, eksploatowana w każdym meczu na maksa. Myślę, że dziś przy pełnej hali niesione dopingiem Dunki pokażą swoją siłę, zwłaszcza środkowa Kristiansen (nie wiem czy dobrze napisałem), która bardzo chce ale jej na razie nie wychodziło. Kurs godny grania, więc można próbować.

Na sucho dołożył bym:
Serbia + 6.5 ⛔
Chiny +6.5 ✅
Norwegia -4.5 ✅
Tunezja - Kuba poniżej 59.5 ✅
 
grixu 13

grixu

Użytkownik
Zamiast grania dodatniego handicapu na Portoryko nie lepiej uderzyć w bramki zdobyte z kontry? Linia w Betsyfie ustawiona na 7,5. Tak jak pisali poprzednicy, Argentyna bardzo wolno zbiera się z obrony do ofensywy. Liczba bramek zdobytych z kontry w poprzednich meczach:
z Kongo 6/6
z Koreą 1/1
z Niemcami 0
z Francją 1/2
z Brazylią 0
Oprócz tego, że Argentyna zdobywa mało bramek z kontry to myśle, ze Portoryko jest w stanie dołożyć kilka od siebie i linia 7,5 nie powinna być zagrożona. Ten typ wydaje mi się o wiele pewniejszy niż granie zwykłego handicapu na Portoryko. Co o tym sądzicie?
ARGENTYNA - PUERTO RICO
Bramki zdobyte z kontry ( 0 : 7.5 ) 2 @ 1,96 Betsyf
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
u niektórych buków spadł kurs z 31 na 14 i to może o czymś świadczyć.
Wyjaśnię tylko, że spadło w 1 (jednym) buku ???? a w nim wystarczy dać kilkadziesiąt zł na taki @ i mamy taką zmianę...
Co do typów...
Widzę Maćko w triplu 2/10 daje Ruskie... No proszę Was... 1.20 na kogokolwiek przeciw Koreankom jest całkowicie nie do gry. Co innego 6.50 obecne, a wcześniejsze nawet 8-9 na Azjatki. One są w stanie walczyć z każdym, to jest play-off, remisowały z Francuzkami i Brazylijkami, gdzie oba mecze mogły wygrać, a mają gładko przegrać z Rosjankami ?
Pojedynek azjatycki - value w Chinkach.
Tunezyjki niby duużo lepsze od Kubanek, ale trzeba było grać na Angolki? z nimi a nie teraz...
Puerto ? Wiedziałem, że nagle zaczniecie na nie grać po meczu z Kazachstanem... Tylko pytanie dlaczego teraz a nie 2dni temu, bo ARG&gt;KAZ, a i tu dziewczyny się znają, różnica klas do zobaczenia w kontynentalnych pojedynkach, a Kazaszki nie wiedziały, co począć z rozgrywającą 151cm ????
Kazachstan - jak wyżej MHB. Jak dla mnie są faworytkami i je gram.
Brazil - faworyt, ale o typ ciężko.
Norweżki mniej niż 1.20, gdzie forma słabsza niż w poprzednich latach..? Niet..
Skandynawki - niczym u Anity L. &quot;wszystko się może zdarzyć&quot;... Ja bym chciał karne, już widzę pytania w HP, co się dzieje, gdy jest remis...
Serbki - +@8 biorę, bo widzę value, bo nikt mnie nie przekona, że Holenderki mniej niż 1.2 warto grać... zobaczymy, czy w defensywie się wykażą, bo póki co nikt z nimi db nie bronił i na to liczę ze str.Serbek...
Hiszpanki - jak Skandynawki...
Polki - a może by w końcu zagrać db mecz ? choć nic z tego meczu jeszcze nie widzę...
Ruskie macie powyżej, nie idźcie tą drogą...
Czarnogórki wygrają, ale czy 30-19, czy 26-21 to hgw...
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
jony-pistolet 48

jony-pistolet

Użytkownik
Dania K - Szwecja K⛔
Typ: Szwecja K
Kurs:2,30
Betclic
Dla mnie faworytem jest Szwecja.Derby Skandynawii to święta wojna i mecz może być zacięty bo zapewne nikt tutaj nie odpuści.Dunki grają jak sparaliżowane wystarczy ,że coś nie idzie po ich myśli i zaczynają się nerwy, rzuty z dystansu z kompletnie nie przygotowanych pozycji.Nie wiem co na nie tak wpływa presja kibiców mediów rola gospodarza ciężko mi to jednoznacznie stwierdzić.Oglądałem wszystkie mecze Szwecji na tym turnieju i dziś stawiam na drużynę trzech koron, grają szybko,dynamicznie, potrafią szybko zainicjować kontratak i rzucają dużo bramek.Dziś muszą zagrać dużo lepiej w obronie niż chociażby z Polską czy Holandią, a powinno być dobrze.

Brazylia K - Rumunia K⛔
Typ: Brazylia K
Kurs: 1,70
Betclic

Tutaj widzę zdecydowanego faworyta w Canarinhos.Bazylia gra bardzo zdyscyplinowaną piłkę ręczną i nie powinny mieć większego problemu z Rumunkami.Nie spodziewam się jakiegoś pogromu, raczej spokojnego kontrolowania meczu przez Brazylię.Mecz raczej na under.Brazylia moim zdaniem jest drużyną lepszą i bardziej poukładaną niż Rumunki, które jak dotąd ograły tylko Kazachstan i Portoryko.
Podajemy bukmachera przy kursach./Macko18
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Kazachstan - Kongo 1 2.5 Bet365
Bukmacher zasugerował się poprzednim meczem z Portoryko i uważa, że Kongo jest mocniejsze. Ja bym tu tego tak nie widział. Kazaszki w meczu z mocnym drużynami długo ciągnęły wyniki na remisie i potrafiły walczyć jak równy z równym. Kongo w każdym meczu od początku bez szans. Kazachstan mecz z Portoryko zwyczajnie zlekceważył, a ostatniego miejsca nikt nie chce mieć i dziś na pewno będą skupione i gotowe do walki. Kurs zachęca do grania i można próbować.
Kazachstan - jak wyżej MHB. Jak dla mnie są faworytkami i je gram.
Podobnie myślę jak wy. Kongijki balansowały w fazie grupowej na poziomie 15-17 bramek, a to przecież bardzo mało. Rzucały tyle, gdy nawet mocniejsze przeciwniczki luzowały w obronie i bardziej skupiały się na ataku ładując im około 30 bramek, albo i więcej. Kazaszki za to potrafiły toczyć z początku równe boje z mocniejszymi ekipami. Pograły chwilę z niezłym wynikiem z Rumunkami. Fakt, nie był to dłuższy okres gry, ale zwróciłbym uwagę nawet na taki fragment. Afrykanki praktycznie od początku w każdym meczu pokazywały, że są słabsze i to znacznie. Kazaszki wydają mi się &quot;bardziej cywilizowaną&quot; drużyną piłki ręcznej, a porażka z Portoryko mogła być spowodowana zlekceważeniem rywalek. Dziewczyny poniosły już nauczkę i wiedzą. że nawet ze słabszym rywalem na papierze mecz sam się nie wygra i trzeba zostawić trochę zdrowia na parkiecie. Dlatego idę waszym tropem i pobiorę:
DR Kongo-Kazachstan 26-26
Kazachstan 2.60 b365
⛔ Kazaszki same sobie winne, ale ostatni gol z bezpośredniego kosmos!
 
harry-hole 1,4K

harry-hole

Użytkownik
Argentyna - Portoryko 2 +11.5 2.02 2/10 p i n n a c l e ⛔
2 @31 1/10 b e t 365 ⛔
28-14

Pisałem wcześniej. Typ może i na wariata, ale ponad 3% mają na bank. Małem handicapu nie ruszać, bo może być tu duże odchylenie. I buki to wystawiały na czuja i grać trzeba na czuja, bo mimo wszystko strasznie zagadkowe. Tylko przy underowej inklinacji Argentyny taki spread wydaje sie w teorii łatwy do obrony i 2/10 jednak dałem.

Japonia - Chiny 2 9.60 1/10 Parimatch ✅
24-29. Jak sie okazało azjatyckie derby z dużą ilością walki, fauli i kar. Underowo, dla pałających żądzą rewanżu za kwale olimpijekie Chinek.

Tu też pisałem o przeczuciu, że ponad 10% Chinki mają. Handicapu nie ruszam, ale jak wejdzie dwójka po takim kursie, to sobie nie daruję. Tak jak nie mogę sobie wybaczyć nie zagrania Portoryko z Kazachstanem @14.

Brazylia - Rumunia 1 -1 1.91 4/10 p i n n a c l e ⛔
22-25

Spodziewałem sie linii -2, może nawet -2.5.
Solidność mistrzyń świata nie do kwestionowania. Rumunki za to 14 minut bez gola z Rosją. Z Hiszpanią je grałem, bo wydawało się to perfekcyjnym momentem biorąc pod uwagę brak Mangue i znakomity H2H z Hiszpanią. Jak się okazało były tam w stanie powalczyć na dobrym poziomie przez 1/3 meczu (12-9 w 23 minucie, na 12-13 ht. W końcu 13 gol w 38 minucie, zatem po blackoucie na ponad 15 minut. Dłuższym nawet niz z Rosją). Wyłączenie Neagu powinno zagwarantować Brazylii spokojną wygrana bez nerwowej końcówki i pokrycie -1.

Dania - Szwecja 1 1.95 3/10 betclic, bwin ✅
26-19

Gospodynie odpadające w 1/8? IHF ma na to pozwolić i zabić klimat mistrzostw? No way. Kibice, sędziowie pomogą.
Dania nie grałą dotąd dobrze i z Węgrami i z Czarnogórą dostała lanie (choć ten drugi mecz był dla nich bez specjalnego znaczenia, bo miały 1 miejsce już zamiecione).
Teraz zaczyna sie jednak poważne granie. Szwedki po fazie grupowej troche ciężkie do oceny. Z Polską roztrwoniły wyraźną przewagę. Niby zagrożenia dla wygranej realnego nie było, ale szału też nie. Z Holandia niezły come back, głownie za sprawą mocnego przestoju Holenderek jednak.
Wydaje mi się, że w taki, czy inny sposób, ale Dunki wygrają ten mecz i spodziewałem się raczej -1.5 niż -0.5 po prawie @2.

Totale w meczach Pucharu Prezydenta to loteria pełna i zdecydowanie wolę na nie poczekać na live. Mogą tam byc dość czyste opinie już po paru minutach obserwacji.

Z poważnych meczów skłaniam sie ku underowi Serbek, bo 56.5 to wysoka linia jak na 1/8 finału. Więcej walki tam może być niż to sie bukom wydaje, a i Holandia pokazała niezłe momenty w defensywie i z Polską i ze Szwecją (undery były w obu).
Brazylia z Rumunią będzie underowo. Tu bym wystawił 43.5-44.0, bo spodziewam się max 75 strzałów, ale linia jest 45.0 i to za mała różnica na bet.
Niemki z Norweżkami mają chyba idealnie ustawionego totala.
W końcu Dunki ze Szwedkami. Szwedki to biegaczki, tu ważna będzie sytuacja w meczu. Lekki odjazd (oby Dunek) i może się zrobić overowo. Na live trzeba reagować w porę.

Powodzenia życzy
HH
 
D 15

dondiego

Użytkownik
Japonia Chiny
Chinki mają średnią trafień na poziomie +28,2
Japonki natomiast +23,6
Chinki +30 nie dostały tylko od Polek, przy średniej -36 ale tu znacznie ją zawyżają bramki w plecy od Holenderek 42 oraz Szwedek 47
Japonki piłkę z bramki średnio wyciągają -27,6 na tych mistrzostwach
Chiny over +24.5 1.73
Kongo - Kazachstan
Sądzę iż ten mecz wygrają Kazaszki a kurs 2.50 jest atrakcyjny
do tego warto się zastanowić również nad Kongo under -26.5 1.67 oraz Kazaszki over +24.5 1.71

Argentyna - Portoryko
Portoryko +13 2 1.62
W pojedynku Duńsko Szwedzkim dla mnie osobiście lepsze są Szwedki ale warto iść w linie
over +50.5 1.56
Szwecja over +24.5 1.52

buk fortuna.
 
harry-hole 1,4K

harry-hole

Użytkownik
Japonia Chiny
Chinki mają średnią trafień na poziomie +28,2
Japonki natomiast +23,6
Chinki +30 nie dostały tylko od Polek, przy średniej -36 ale tu znacznie ją zawyżają bramki w plecy od Holenderek 42 oraz Szwedek 47
Japonki piłkę z bramki średnio wyciągają -27,6 na tych mistrzostwach

Chiny over +24.5 1.73

Kongo - Kazachstan
Sądzę iż ten mecz wygrają Kazaszki a kurs 2.50 jest atrakcyjny
do tego warto się zastanowić również nad Kongo under -26.5 1.67 oraz Kazaszki over +24.5 1.71


Argentyna - Portoryko
Portoryko +13 2 1.62

W pojedynku Duńsko Szwedzkim dla mnie osobiście lepsze są Szwedki ale warto iść w linie
over +50.5 1.56
Szwecja over +24.5 1.52

buk fortuna.
Trochę takie licznie złudne.
Chiny - Japonia w tym roku 19-29
Szwecja z Danią ostatnie 3 mecze na dużych imprezach to 19-20, 18-21, 27-26.
To tak tylko informcyjnie, bo typów nie neguję. Inna sprawa, że np. over Dan-Swe 50.5 po 1.56 jeszcze przy podatku to smobójstwo, jak masz np. w p i n n a c l e over 51 po 1.76.
 
harry-hole 1,4K

harry-hole

Użytkownik
Oglądam Portoryko i niestety różnica klasy. (6-13 w przerwie)
Szybka kontra na -11.5 Argentyny po 1.80 w b e t 365, bo to się dobrze nie skończy.
Argentynki solidnie w obronie, Portoryko ma ogromne problemy z dojściem do sytuacji rzutowej. Kilka kontr Argentyny, a w pozycyjnym też sobie radzą.
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Brazylia-Rumunia 22-25
Brazylia 1.76 Unibet
⛔
Stawiam tutaj na solidność Mistrzyń Świata. Cały mecz powinny mocno bronić z czego są znane. W ataku nie zawsze będzie najlepiej, ale powinny to właśnie nadrabiać z tyłu. Rumunki też raczej underowe, ale miewają swoje przerwy w ogóle całej gry. W ważniejszych meczach mocno opierają się na postawie Neagu, a przecież Brazylijki powinny ją dobrze wyłączyć z gry. Imo zespół z Ameryki Południowej ma bardziej wyrównaną kadrę, może lekka luka na prawym rozegraniu ze względu na brak lewej ręki, ale dają radę. Wiele nie napisałem, do meczu mało czasu, a i weny mi brak, bo dalej jestem pod wrażeniem rzutu dającego karne Kazaszkom w wykonaniu tej 16-latki. Zdecydowanie gol do top5 całego turnieju. Popieram też tezę o tym, iż skandynawski pojedynek to raczej no bet.
 
canabis 2,5K

canabis

Użytkownik
Brazylia vs Rumunia
Rumunia Over 21,5 @1,75 Sportingbet
✅
Rumunia pokonała Kazachstan (20-36) i Portoryko (47-14), zostali rozbici przez Hiszpanie (26-18), Norwegię (22-26) i Rosję (27-30).
Rumunia wykazała imponujące walory ofensywne wobec wszystkich zespołów!!
Grali imponująco ofensywnie na koszt słabej defensywy, i przez to w kluczowych momentach przegrywali, ważne akcje.
I na ich główną broń dzisiaj liczę !!
Jeśli chodzi o Brazylię to myślę że, dziś nie zagrają tak db. obronnie jak zwykle i żeby pokonać niedoceniane rywalki postawią na grę ofensywną aby zgubić rywalki na parę pkt.
Spróbuję jeszcze:
Norwegia under 28,5 @1,95 sportingbet ✅
Serbia 1 połowa over 12,5 @1,85 sportingbet ⛔
Szwecja 1 połowa over 12,5 @1,75 sportingbet ⛔
W dziale piszemy po polsku./Macko18
 
daniel_g-ce 0

daniel_g-ce

Użytkownik
Witam wszystkich. Jest szansa, żeby ktoś z Was wrzucił tu aktualna drabinke kto na kogo trafia od 1/8 ? Albo link z takimi informacjami. Z góry dziękuję i pozdrawiam
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Węgry-Polska 13 minut i siedzi!!!
Szandra Szöllősi-Zácsik over 2.5 gola 1.81 betsafe✅✅✅ IZZI :cool:

Na bramki Zacsik czaiłem się już od pierwszego meczu. Buki jednak za każdym razem wystawiały linię 3.5 i to z niższym kursem, niż dzisiaj na 2.5. Odstraszało mnie to, a w 3 na 5 meczów Szandra pokrywała tę linię. Co do dzisiejszej linii to Węgierka robiła ją w 4 na 5 meczów i co ciekawe w jedynym meczu, gdy nie zanotowała minimum 3 bramek zaliczyła 100% skuteczności, gdyż oddała tylko 2 rzuty i 2 z nich trafiła. Co do minut na parkiecie to nie wygląda to źle. Trener Madziarek w podstawowej siódemce stawia na &quot;stare&quot; troi z Ferencvarosu, czyli Zacsik-Szucsanski-Tomori. Gorbicz nie prezentuje swojej najlepszej formy, nie jest już takim zagrożeniem rzutowym, wprawdzie dalej imponuje pięknymi asystami, ale zdarzają się jej też głupie straty i mecz z Czarnogórkami najbardziej to uwidocznił. Nie dziwi, więc, że chodząca legenda węgierskiej piłki ręcznej na początku meczu zajmuje miejsce na ławce. Jeśli chodzi o te minuty na boisku Zacsik to wygląda to następująco 22 z Tunezją i 4/7 w rzutach, 47 z Serbią i 7/10, 27 i 3/7 z Czarnogórą, 30 i 2/2 z Dunkami oraz 26 i 4/4 z Japonią. Widać, że Szandra potrafi często grać na dobrej skuteczności jak na boczną rozgrywającą. Ma ona wyjątkowy ciąg na bramkę, potrafi bez większego przygotowania wyjść pewnie w górę i ulokować piłkę w samym okienku bramki, gdzie broniąca nie ma szans na wyjęcie takiego rzutu. Do tego dochodzą składne akcje, gdzie koleżanki poprzez odpowiednią krzyżówkę, bądź inny wariant zastosowanej zagrywki wypracowują dogodną sytuację do &quot;wygodnego&quot; rzutu z drugiej linii. Tutaj trzeba wspomnieć o polskiej defensywie, która na tym turnieju mocno kuleje. Jest tak słabo, że Nasze potrafiły wykreować holenderską prawą rozgrywającą na bardzo dobro zawodniczkę. Dziewczyna, która miała problemy z rzuceniem 3 bramek w poprzednich meczach z nami nagle zdobyła 5+ goli. Co ważne sporo z nich padło z rzutu zza bloku, bądź po prostym zwodzie. Fakt, to druga strona naszej defensywy, ale przecież na obu dwójkach nie ma u nas odpowiedniego poziomu. Myślę, że jeżeli Łysy nie zmieni nic większego w naszej grze, to zobaczymy powtórkę z fazy grupowej, a to powinna być woda na młyn dla Madziarek. Przy takim obrocie spraw Zacsik powinna nie krępować się z rzutami i te kilka prób oddać. Widząc jej skuteczność na tych mistrzostwach, jak i to, co pokazywała w FTC przed samym turniejem można wnioskować, że linia 2.5 na jej bramki jest atrakcyjną propozycją.
 
Otrzymane punkty reputacji: +46
harry-hole 1,4K

harry-hole

Użytkownik
Kuba - DR Konga 2 +2.5 1.85 2.5/10 p i n n a c l e ⛔
2 3.76 2/10 p i n n a c l e ⛔
29-19. Mam nauczkę. Takie wynalazki zdecydowanie lepiej zostawiać na live. Po paru minutach juz było wszystko jasne. Zwabiony zostałem kursem, a jednak moje wyliczenia procentowe w tym przypadku były totalnie błędne.

Wczoraj wieczorem oszacowałem sobie rozkład prawdopodobieństwa na ten mecz (nie znając kursów) na poziomie 35%-12%-53%.
Bazowałem tu na obserwacjach turnieju oczywiście plus na wynikach meczów z Tunezją oraz Angolą.
Tunezja przyjechała do Danii w mojej opinii kompletnie bez formy, co trochę mnie kosztowało nie ukrywam.
Bez formy wygrała wczoraj z Kubą 28-24.
Wygrywając rok temu mistrzostwa Afryki wygrała z DR Konga 26-23 (10-11), wcześniej eliminując w półfinale faworyzowaną Angolę.
W tym roku wygrała z DR Konga 26-21, więc podobnym stosunkiem jak wczoraj z Kubą.
Angola w MŚ rozbiła Kubę 38-23, zaś w kwalifikacjach olimpijskich w marcu pokonała DR Konga 36-28 (turniej w stolicy Angoli Luandzie).
Ogólnie afrykański szczpypiorniak cenię znacznie wyżej od karaibskiego i z tego tytułu też z urzędu kilka % dla DR Konga.
Co dalej. Sama kwestia gry w MŚ.
Kubanki zaczęły dość imponującym meczem z Polską, który przesunął je w bookies power ranking z absolutnych nizin, zbyt mocno w górę. I to się ciągnie do dziś.
Z Chinkami były favem na -3 gole i dostały oklep 30-39.
Z Angolą były dogiem na +5.5 gola i przegrały 23-38.
Z Holandią i Szwecją kompromitowały się, też nie broniąc handicapów, choć były one monstrualnie wysokie (+20.5 i +23).
W końcu wczoraj obroniły +4.5 z Tunezją, wychodząc na ATS 2-4.
DR Konga tez wygląda fatalnie ATS, bo obroniły tylko z Francja i maja w turnieju 1-1-4.
Wczoraj w karnych przegrały ze słabiutkim Kazachstanem,a sposób w jaki dały do karnych doprowadzić to istne kuriozum (gol z rzutu wolnego w ostatniej sekundzie regularnego czasu).
Pokazały w tym meczu jednak charakter, wyciągając wynik z 14-19.
Biorąc to wszystko pod uwage widzę dzis Kongijki faworytkami na 0.5 gola i chętnie inwestuję w nie łącznie 4.5 jednostki (taki no bet jeśli zremisują lub przegrają 1-2 golami, cała pula zgarnięta przy wygranej).

Powodzenia życzy
HH
 
canabis 2,5K

canabis

Użytkownik
Japonia vs Portoryko Japonia -12,5 @1,70 bet365 ✅
Tunezja vs Kazachstan under 53,0 @1,95 bet365 ⛔

W pierwszym meczu, liczę na Japonki które powinny zjeść swoje rywalki !
Japonki grały dobrze w większości meczy, pokonały Tunezję z 10 bramkami, a Tunezja jest znacznie lepszym, zespołem niż Puerto Rico.
Portoryko pokonało Kazachstan, ale reszta meczy nie była dobra, duże straty, a wczoraj przegrali 14 bramkami przeciwko Argentynie, ale i tak to była najmniejsza porażka dotychczas.
Myślę że, Japonki spokojnie ogarną handi.
W drugim meczu liczę na under, to będzie bardziej taktyczny i defensywny mecz.
Dwa zespoły są zmęczone b2b, po za tym nie słyną z wysokiego tempa.
Tunezja pokonała Kubę, ale zdołała zdobyć tylko 28 goli przeciwko jednej z najsłabszych obron !!
Tak jak już pisałem ekipy są po meczach, harmonogram jest napięty, nie liczę tutaj na dużo goli.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom