>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

II EDYCJA TURNIEJU FIFY 07

mooserix 0

mooserix

Użytkownik
NIE

Na 100% nie zdąże rozegrać meczów do niedzieli. Sorki, że wcześniej mnie nie było ale miałem klilka ważnych rzeczy do roboty (niektórzy wiedzą o co chodzi, reszta nie musi) więc dlatego mnie nie było na hamachi. Dzisiaj ostro potrenuje i od jutra wieczora moge spokojnie rozgrywać mecze.

Pozdrawiam
 
W 2

wislak

Forum VIP
czy chodzi o cos na F :mrgreen: ?
slucahj nasz final mamy do pogrania jeszcze... w I edycji. napisz kiedy ci pasi na PW. jutro o 23 moze byc?
 
mooserix 0

mooserix

Użytkownik
czy chodzi o cos na F :mrgreen: ?
slucahj nasz final mamy do pogrania jeszcze... w I edycji. napisz kiedy ci pasi na PW. jutro o 23 moze byc?
Poniekąd oto chodzi. Nie powiem co dokładnie bo pewne osoby mogą to zgapić ????

Mecz moge rozegrać jutro wieczorem, ale nie wiem dokładnie o której godzinie bo wypadałoby najpierw rozegrać mecze drugiej edycji bo tam jest wyraźnie zaznaczony termin (mówiłem nie robić takich dużych grup ???? ).
 
W 2

wislak

Forum VIP
czy chodzi o cos na F :mrgreen: ?
slucahj nasz final mamy do pogrania jeszcze... w I edycji. napisz kiedy ci pasi na PW. jutro o 23 moze byc?
Poniekąd oto chodzi. Nie powiem co dokładnie bo pewne osoby mogą to zgapić ????

Mecz moge rozegrać jutro wieczorem, ale nie wiem dokładnie o której godzinie bo wypadałoby najpierw rozegrać mecze drugiej edycji bo tam jest wyraźnie zaznaczony termin (mówiłem nie robić takich dużych grup ???? ).
czemu zgapic... kazdy se moze zrobic ale to trza checi i pracy duzo ???? a co do meczu to najpierw final!! II edycja poczeka najpierw dokoncz pierwsza!
 
mooserix 0

mooserix

Użytkownik
czemu zgapic... kazdy se moze zrobic ale to trza checi i pracy duzo ???? a co do meczu to najpierw final!! II edycja poczeka najpierw dokoncz pierwsza!
Piszesz tak dlatego, bo nie wiesz o co chodzi :mrgreen: Lepiej zagrać najpierw mecze drugiej edycji bo tam jest sporo meczów, a finał może troche poczekać.
 
W 2

wislak

Forum VIP
No kurde nie :zy3ou: Logiczne jest ze I edycja jest przed II... to jest 30 minut gry i mamy skonczone... dzisiaj kolo 23 musimy zagrac to
a II edycja sa jeszcze II tygodnie... cos sie ostatnio wymigujesz od gry :/

jak teraz w archiwum gg patrze to 7x sie prosilem o granie tego meczu a do tego bylismy chyba raz umowieni a ja czekalem a ciebie nie bylo. A mecz mamy grac od 2 tygodni.... mowie ci zagramy i luz
 
spider231 0

spider231

Użytkownik
Ja proponuje zrobic termianarz teraz albo w przyszlej kolejce bo to sa jaja z nikim sie dogadac nie idzie a tak bedzie wzynaczony termin jak drugiego nie bedzie to ten kto jest wygrywa walkiem a nie tak jak jest teraaz chcialbym zakonczyc mecze i miec spokoj ale ciezko jest .... :zoltakartka:
 
W 2

wislak

Forum VIP
Ja proponuje zrobic termianarz teraz albo w przyszlej kolejce bo to sa jaja z nikim sie dogadac nie idzie a tak bedzie wzynaczony termin jak drugiego nie bedzie to ten kto jest wygrywa walkiem a nie tak jak jest teraaz chcialbym zakonczyc mecze i miec spokoj ale ciezko jest .... :zoltakartka:
no bez urazy ale zrobisz? mi sie juz nie chce mam forum jedno na ktorym wszystko robie i teraz tu tez robie tabele i wsyzstkie sprawy organizacyjne... jak chcesz to zrob. ale to dopiero w nast rudndzie.

termin ogolny jest do 19 ale jest ankieta do 12... aktualny stan to 13:3 wiec na 99% rozgrywki konczymy 12 :jezora:
 
W 2

wislak

Forum VIP
DZISIAJ ZA 5h bedzie DECYZJA! POKI CO KONCZYMY 12 LISTOPADA&gt; TAKA JEST DECYZJA , CHYBA ZE 5 USEROW JESZCZE ZAGLOSUJE NA NIE&gt; NO ALE TO CIEZKO BEDZIE :/ ZOBACZY SIE ????
 
K 0

kofin

Użytkownik
Nie wiem, czy jest sens grać grupę B, bo od kiedy się zapisałem zagrałem tylko jeden mecz. Dlaczego? Bo przez ten czas tylko jedna osoba pojawiła się w ogóle na gg/hamachi!
 
mooserix 0

mooserix

Użytkownik
Właściwie to nie ma sensu. Włanczam hamachi, patrze a tu żadna osoba niedostępna, albo tylko z grupy A. Według mnie od następnej edycji powinien być zakaz gry dla tych osób co mają mniej niż 50 postów. Sorki ale jak mam z kimś zagrać skoro go na hamachi nie ma?
 
W 2

wislak

Forum VIP
napisz tutaj z kim nie masz kontaktu, napisz do niego na PW i gg i potem ja na koniec lookne - jesli ttuaj ktos zapowie ze nie ma kontaktu i do niedzieli rywal sie nie zglosi to beda walki.... ???? a co do tych postow- hmmm maciekms ma 1 posti jako jedyny narazie ma 14 meczy...
 
m4ciek 0

m4ciek

Użytkownik
bo to jest wyjatek :p mozna powiedziec ze on tu jest tylko dla grania... bo to nie typer tego forum a turniej mial byc po to by wylonic najlepszego gracza z typerow :p

probowalismy rozegrac dzisiaj mecz z Mooserixem ale lagi takie ze :zy3ou: sprobujemy pewnie jeszcze dzisiaj ale duzo pozniej.

co do nieobecnych to jakos ani razu nie widzialem muciosa (Chelsea ktora nikt teraz nie gra!) i Patrolinho (chociaz chyba gral z zaszkinsem ale to sie nie liczy)
 
M 0

maciekms

Użytkownik
Nie jestem tu tylko dla grania !! Kozystam takze z typow ale nie bardzo mam czas zeby podawac tu swoje typy. Co do kontaktu to wiadomo ze nie kazdy ma non stop wlaczone hamachi wiec mozna sie wysilic i napisac na gg. Ja prawie z kazdym przed meczem kontaktowalem sie przez gg i teraz juz od 2 dni mam wszystkie mecze rozegrane. Pozdrawiam
 
Do góry Bottom