>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • W sobotę koejna gala Clout MMA, z tej okazji zapraszamy na
    CLOUT MMA 5: AJ Challenge [8.06.2024] w puli nagród 250zł od Fortuny + punkty reputacji!
    Nie masz konta w Fortunie? Założysz je w kilka minut TUTAJ!
    Typy w konkursie oddajemy do 8 czerwca do godz. 18:59.

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

II kolejka PGE Ekstraligi

Status
Zamknięty.
adrianabch 2,2K

adrianabch

Użytkownik
Bieg juniorski
Gorzów vs Lublin 2 2.0 Fortuna
Jak zobaczyłem ten kurs to w szoku jestem.. mateusz cierniak który w tamtym sezonie w 1 lidze jechał znakomicie.. ile razy na nim zarobiłem to głowa mała..obok niego Wiktor Lampart.. Rozumiem na wyjeździe bedzie ciężej, ale powinni minimum 4:2 wygrac choc czuje 5:1 dla motoru..
Ciekawi mnie w tym meczu ten Karlon.. jak myślicie Łaguta mu az tak pomoze ze sprzetem? polecił sam go a szczerze ja nawet go nie kojarze...
A z Jeppsenem uwazać lepiej.. w tamtym sezonie jeździł w tej 1 lidze po komplety z taka przewaga.. a to jest 1 mecz w tym sezonie jego wiec analiza w jego kierunku nie ma sensu chyba ze zna sie go osobiscie i moze powiedzieć.. a tak to Częstochowa juniorami powinna zrobić przewagę ale jak pamietamy Miśkowiak u siebie w tamtym sezonie nie jeździł tak dobrze.. wyjazdy mu lepiej wychodziły..

Ta fortuna w tym roku to beznadzieja jakaś.. nie moge połączyć juniorskiego z drugim meczem ze ktos zdobedzeie over albo under ale moge połaczyć z pojedynkiem dwóch żużlowców.. wszystko ograniczaja
 
A 364,3K

adams235

Znawca - Żużel
Karion byl i jezdzil w Ostrowie swego czasu😉cienki jak barszcz byl ale tez trzeba oddac ze nie mial sprzetu potem zlamal reke i i wyjechal,koszty przewyzszaly zyski jak to podsumowal prezes wtedy....ja przewiduje ze bedzie od poczatku zmieniany przez Lamparta i Cierniaka ewentualnie pojedzie jeden bieg...
Jepessen juz pograny takze czekam😉
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
BanksyGA 183,9K

BanksyGA

Znawca - Siatkówka
Mi cały czas po głowie chodzi ten Bartek, bo czuję komplet punktów (wspomniałem wcześniej, że o żużlu wiem bardzo, bardzo mało), a jego biegi są śmiesznie łatwe, może prócz ostatniego przed nominowanymi. Chciałem grać over Bartka, ale liczyłem na 11,5, a nie 12,5. Natomiast to, że zdobędzie on najwięcej punktów w meczu jest bardzo prawdopodobne.

Główny rywal to Vaculik, który jednak jedzie 3x z Laguta, niby po chorobie, ale w którymś biegu punkty może stracić + bardziej wierzę w Bartka na nominowanych niż Vaculika. Czysto matematycznie to spodziewam się przewagi dwóch-trzech punktów.

Bartosz Zmarzlik najlepiej punktujący w meczu @1,70 - 1xbet 15 pkt
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +231
B 54,4K

bartek2701

Mistrz Tour de Ski
Na dziś nie kombinuję idę tak jak mi podpowiada rozum a on mówi tak:

Częstochowa - Leszno
Typ Leszno
Kurs 2.55
Buk sts

Leszno drugi raz tak słabo nie pojedzie. A i według mnie rywal słabszy. Z czym do ludzi Pan Woryna?' Fred bez wyrazu z początkiem sezonu. Juniorzy nadrobią ale jak w Lesznie ta 4 mega seniorów - JD PP JK i ES pojedzie na swoim poziomie to będzie za mało. Dziękuję Gorzowie za wygraną bo dzięki nim mamy dziś taki kurs. A powinien być w miarę równo. Przy meczu na styku ta 4 może wygrać mecz sama w nominowanych

Popieram kolege i rowniez gram na Leszno. Czestochowianie maja pewnego Madsena tylko i lepszych juniorow. Unia drugi raz tak slabo nie pojedzie ten kurs to okazja.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
W 5,4K

Wfan

Użytkownik
Popieram kolege i rowniez gram na Leszno. Czestochowianie maja pewnego Madsena tylko i lepszych juniorow. Unia drugi raz tak slabo nie pojedzie ten kurs to okazja.
Hmm a kto jest pewny w Lesznie ?

Sajfutdinov -ok
Doyle -?? W tamtym sezonie zawalal mecze w Czestochowie ,
Kolodziej -slabo
Lidsey -poprzedni sezon super jak na niego , a ostatni mecz beznadziejny.
Pawlicki - nierowno pod sufitem ma. Czy zdobedzie 6 pkt czy 12 to nikt tego nie wie.
Juniorzy - slabo.

Wiadomo wszystko moze sie zdarzyc ale 2.5 na Leszno to normalka
 
I 2,8K

iverson83

Użytkownik
Stal Gorzów - Motor Lublin

Stal w pierwszym meczu pokazała że jest mocna, oczywiście trzeba brać poprawkę, na sytuację w Lesznie a konkretnie to już nie ta juniorka. Tak czy owak wygrana w Lesznie musi wzbudzać szacunek. Przyjezdnym ciężko wygrywać w Gorzowie do tego brak Kubery w pierwszych 3 meczach sezonu. Trzeba jeszcze wziąć pod uwagę że to pierwszy mecz drużyny Motoru w sezonie. To wszystko skłania mnie do takiego typu

Stal Gorzów Motor Lublin

Typ Stal -6.5 pkt

Kurs 1.37

Bukmacher Forbet

Bartosz Zmarzlik Poniżej 13.5 pkt ( Wszystkie Starty się liczą )

Kurs 1.75

Bukmacher Forbet


Tak wiadomo Bartek Hegemon u siebie i pierwsze 3 starty to raczej będzie łatwe 9 pkt ale później mamy 4 start gdzie rywalami będą G. Łaguta, Michelsen a także kolega z drużyny Thomsen I tutaj moim zdaniem może się coś wydarzyć Do tego mamy 5 start w biegach Nominowanych i też może być różnie. ( A może Przewaga Stali będzie tak duża że Zmarzlik odda komuś swój start? Tego również nie wykluczam).

Kto Lepszy ? Hampel Buczkowski ( Wszystkie starty się liczą )

Typ Hampel

Kurs 1.45

Bukmacher Forbet


Hampela uważam za lepszego i bardziej doświadczonego zawodnika. Wiadomo jak Buczkowski jeździł w poprzednim sezonie i nie sądzę żeby tak szybko odbudował formę w nowym klubie. Można dołożyć do jakiejś taśmy.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +7
D 5,5K

darter180

Użytkownik
Nowacki + Jasiński powyżej 3,5 punkta @1,90 ewinner cztery biegi i typ trafiony :) oby więcej takich promocji nam dawali bukmacherzy ;) Lampart zgodnie z przypuszczeniami piach

Wszyscy się zachwycają nad juniorami Lublina i prawdą jest, że to najmocniejsza obecnie para, ale tor w Gorzowie jest wymagający i ja bym gospodarzy nie skreślał. Lampart w zeszłym roku też tu miał zdominować wyścig młodzieżowy, a przywiózł zero i dopiero potem pokonał 2 razy Karczmarza. Cierniak trochę niewiadoma.Tutaj szczególnie Nowacki masakrycznie zmotywowany co było widać w wywiadach, gdzie opowiadał, że od kilku lat na tych wszystkich wypożyczeniach w głowie miał cały czas powrót do Gorzowa. W Lesznie pokazał wielką klasę.
Tutaj bieg juniorski gdzie ja sie naprawdę nie zdziwie jak zobaczymy 3:3. W najgorszym wypadku 2:4. W biegu czwartym Jasniński z kolejną niewiadomą Karionem to samo w biegu 8 (chociaż tutaj myślę, że już pójdzie RT za Kariona). Dodatkowo Nowacki 2 razy z Buczkowskim, który w zasadzie też nie wiadomo czy wróci do formy czy dalej będzie piach.
Myślę, że juniorzy z Gorzowa są spokojnie w stanie ogarnąć tu 5/6 punktów

Jeppesen vs Lidsey @1,60 iforbet Lidsey jednak dziś mocny, co nie zmienia faktu, że Częstochowa straciła szansę na wygraną przez menadżera. Fatalny Woryna, fatalny Smektała, a on zmienia Jeppesena, który jako jedyny z tej trójki szarpał i miał fajną prędkość :ROFLMAO:

Lidsey fatalny pierwszy mecz i ciężko mu się tu będzie odbudować. Dwa pierwsze biegi bardzo trudne. Jak nie pójdzie to spodziewam się tu szybkich zmian jeśli będzie Leszno przegrywać -6 czego nie wykluczam.
Duńczyk z kolei dostaje na swoje pełnoprawne przywitanie z ekstraligą dosyć łatwy start. W 4 z Miśkowiakiem, Sadurskimm i DOylem to praktycznie punkt na juniorze Leszna darmowy. W 7 Pludra, więc sytuacja podobna. W 13 ewentualne starcie z Lidseyem, który w zasadzie tylko raz jedzie na juniora, którym jest Miśkowiak, wiec wcale tu nie będzie łatwo. Poza tym tak szczerze mówiąc nie zdziwię się jak Jeppesen po prostu odpali i będzie bardzo mocną drugą linią Częstochowian. Australijczyk pierwszy mecz bez argumentów i nie widzę przesłanek na nagłe odbudowanie z Włókniarzem. Szczególnie, że trener Baron wiedząc jak sytuacja wygląda poukładał biegi z nim tak, żeby jechał z liderami i żeby Leszno przywoziło chociaż te 3:3.
 
Ostatnia edycja:
M 12,4K

mumin89

Użytkownik
Z meczu Gorzów Lublin zagrałem

Lampart więcej 3.5 kurs 1.52 sts najbardziej doświadczony z junioro dzisiaj na niego Lublin musi liczyć jezeli chcą dobry wynik uzyskać w biegu juniorow powinien 3 lub 2 pkt przywieź jedzienie Jeszce raz z juniorek Gorzowa oraz moze zastępować karliona

Thomsen więcej 7.5 kurs 1.70 sts
Jeden z liderów Gorzowa jedzie razem z juniorami na nich pkt nie powinien tracić a takiego Hampela Buczka czy nawet Mikella u siebie moze też objezdzac

Lampart dzisiaj ale żenada i to ma byc najlepsza para w Polsce cierniak przyszedł z 1 ligi i go zjada
 
I 2,8K

iverson83

Użytkownik
Włókniarz Częstochowa Unia Leszno

O tym meczu dużo już zostało napisane, osobiście stoję na stanowisku że Leszno się dzisiaj mocno zmobilizuje, spodziewam się bardzo wyrównanego spotkania Oczywiście ze względu na handicap własnego toru i juniorkę lekkim faworytem jest Częstochowa ale może być bardzo różnie.

Dlatego też proponuje taki typ

Włókniarz Częstochowa Unia Leszno

Typ Unia + 6.0 pkt

Kurs 1.5

Bukmacher Forbet


Miśkowiak Kowalski Kto Lepszy ? ( Wszystkie Starty się liczą )

Typ Miśkowiak


Kurs 1.4

Bukmacher Forbet


Pojedynek dwóch Juniorów Częstochowy Miśkowiak o wiele bardziej doświadczony i utalentowany dlatego też sądzę że to właśnie on będzie liderem tej pary a co za tym idzie zdobędzie więcej pkt

Pojedynek Par Kto Lepszy ? (Wszystkie Starty się liczą)

Sajfutidnov Kołodziej/ Madsen Woryna


Typ Emil Janusz ;) 20-19 Janusz kosmiczny:cool:


Kurs 1.67

Bukmacher Forbet


Myślę że Emil będzie dziś ciągnął ten wózek oczywiście Madsen Zrobi Swoje ale jakoś wyżej widzę dorobek punktowy Kołodzieja niż Woryny
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +219
A 364,3K

adams235

Znawca - Żużel
Tak jak mowilem bieg juniorski to formalnosc po kursie 1.58 to byla gruba promocja, Jepessen tez under lekko, podobnie Pludra under po kursie 2 tez zacnie wchodzi....jedyny minus przy Hampelu
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom