>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Luźna dyskusja II Liga - Dyskusja, Typy, Newsy, Zakłady Długoterminowe - w sezonie 2022/2023

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Zrzut ekranu 2022-07-15 o 17.23.48.png

Nie masz konta w Fortunie, nic straconego - załóż je wchodząc na efortuna.pl lub klikając w baner i odbierz bonus
1000x200_forumbuk.jpg


PZPN ma przyjemność poinformować, że rozgrywki eWinner 2. Ligi przez dwa najbliższe sezony będą transmitowane w WP Pilot, pierwszej TV online w Polsce. Jeden mecz każdej kolejki będzie również tradycyjnie pokazywany w TVP Sport, która ma prawo pierwszego wyboru.
 
B 901

beat-a-bookies

Użytkownik
Lech II Poznań - Siarka Tarnobrzeg
Typ: Lech II Poznań

Pierwsza drużyna Lecha przełożyła asekuracyjnie swój mecz w ekstraklasie i teraz tego żałuje. Po pierwszym meczu z Batumi sprawa awansu do kolejnej rundy eliminacji jest rozstrzygnięta. W związku z powyższym dziś w drużynie "rezerw" wystąpi spora grupa zawodników z kadry ekstraklasy. Na przeciwko staje beniaminek 2 ligi czyli drużyna Siarki Tarnobrzeg, która mimo iż w pierwszej kolejce zaprezentowała się solidnie to jednak nie będzie drużyna wiodącą prym w tejże lidze. Biorąc pod uwagę potencjał obu zespołów oraz fakt, że zespół z Poznania będzie solidnie wzmocniony, wynik tego spotkania powinien być tylko jeden. Dla mnie to łatwa wygrana gospodarzy różnicą co najmniej 2 goli.
 
neutralny 474,6K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
betcris_baner_pakiet1400_ludzik_komiks_aff_forumbuk_1000x200_new.jpg
Wisła Puławy - Kotwica Kołobrzeg
Obie strzelą i powyżej 2.5 goli @2.42 betcris 2-1

Od kilku dni chodził mi po głowie ten zakład, więc podzielę się nim dzisiaj nim być może kursy zostaną lekko skorygowane. W Kołobrzegu duże ciśnienie na I ligę, a nawet przebąkiwane są ambicje ekstraklasowe. Transfery to pokazują i poziom jaki "Kotwa" prezentuje w sumie też. Nie będzie to jednak takie proste w wykonaniu i ostatnia seria to jasno pokazała. Ekipa znad morza przewodzi w tabeli co jest rzadkością jeśli chodzi o ligowych beniaminków. Tureckie obozy, duże transfery, dobry marketing, sparingi z mocnymi drużynami. To wszystko sugeruje, że już niedługo Kołobrzeg znajdzie się na zapleczu Ekstraklasy. Ja jednak troszkę chłodzę nastroje, bo od początku rundy rewanżowej zauważyłem, że lider zaczyna mieć problemy w obronie, byłem na meczu z Lechem i mimo wygranej 3-1 goście mieli naprawdę wiele okazji do zdobycia gola, a o wyniku zdecydowały sytuacje dość przypadkowe.
Jutro rywalem niebiesko-białych będzie Wisła Puławy, siódma siła ligi, która oba mecze na "wiosnę" zremisowała bezbramkowo i może to być lekki pstryczek ku moim przewidywaniom. W Puławach jednak pora na pierwsze gole w rundzie. Typuję, że strzelą je obie drużyny i padnie ich minimum trzy i posiłkuję się tu słabą dyspozycją gości w tyłach i również ich dużą siłą ofensywną.
Co do statystyk, które tylko mnie potwierdziły do tego betu. Obie ekipy spotykały się ze sobą pięć razy, a w tych meczach padały następujące wyniki: 2-1, 0-0, 2-2, 3-2, 3-1. Jak widać w czterech na pięć przypadków było overowo i bttsowo. Ostatnie pięć spotkań Wisły u siebie to trzy razy +2.5 i BTS, a lider z Kołobrzegu w rundzie rewanżowej dwukrotnie 3-1, wygrana z Lechem i porażka ze Zniczem.
Stawiam jutro na 3-4 gole i przewiduję, iż Kotwica może mieć problem, aby w Puławach zwyciężyć, choć nie wykluczam ich końcowego tryumfu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2160
F 392

fredryk

Użytkownik
betcris_baner_pakiet1400_ludzik_komiks_aff_forumbuk_1000x200_new.jpg
Wisła Puławy - Kotwica Kołobrzeg
Obie strzelą i powyżej 2.5 goli @2.42 betcris

Od kilku dni chodził mi po głowie ten zakład, więc podzielę się nim dzisiaj nim być może kursy zostaną lekko skorygowane. W Kołobrzegu duże ciśnienie na I ligę, a nawet przebąkiwane są ambicje ekstraklasowe. Transfery to pokazują i poziom jaki "Kotwa" prezentuje w sumie też. Nie będzie to jednak takie proste w wykonaniu i ostatnia seria to jasno pokazała. Ekipa znad morza przewodzi w tabeli co jest rzadkością jeśli chodzi o ligowych beniaminków. Tureckie obozy, duże transfery, dobry marketing, sparingi z mocnymi drużynami. To wszystko sugeruje, że już niedługo Kołobrzeg znajdzie się na zapleczu Ekstraklasy. Ja jednak troszkę chłodzę nastroje, bo od początku rundy rewanżowej zauważyłem, że lider zaczyna mieć problemy w obronie, byłem na meczu z Lechem i mimo wygranej 3-1 goście mieli naprawdę wiele okazji do zdobycia gola, a o wyniku zdecydowały sytuacje dość przypadkowe.
Jutro rywalem niebiesko-białych będzie Wisła Puławy, siódma siła ligi, która oba mecze na "wiosnę" zremisowała bezbramkowo i może to być lekki pstryczek ku moim przewidywaniom. W Puławach jednak pora na pierwsze gole w rundzie. Typuję, że strzelą je obie drużyny i padnie ich minimum trzy i posiłkuję się tu słabą dyspozycją gości w tyłach i również ich dużą siłą ofensywną.
Co do statystyk, które tylko mnie potwierdziły do tego betu. Obie ekipy spotykały się ze sobą pięć razy, a w tych meczach padały następujące wyniki: 2-1, 0-0, 2-2, 3-2, 3-1. Jak widać w czterech na pięć przypadków było overowo i bttsowo. Ostatnie pięć spotkań Wisły u siebie to trzy razy +2.5 i BTS, a lider z Kołobrzegu w rundzie rewanżowej dwukrotnie 3-1, wygrana z Lechem i porażka ze Zniczem.
Stawiam jutro na 3-4 gole i przewiduję, iż Kotwica może mieć problem, aby w Puławach zwyciężyć, choć nie wykluczam ich końcowego tryumfu.
Trenerem Wisły jest były zawodnik Polonii Warszawa, tak więc wiadomo pod kogo będą grać.
 
R 5K

rosati

Użytkownik
Typu nie neguje , ale napisze swoje przemyślenia .
W Puławach trener Pawlak mówił przed runda wiosenna , ze cel to pierwsza szóstka w tabeli . Dokonano wzmocnień , przyszło 3-4 zawodników z doświadczeniem pierwszoligowym .
Sponsorem tytularnym została Grupa Azoty i zmodyfikowano nazwę na Wisła Grupa Azoty Puławy , a w tym roku jest 100 lecie klubu i po cichu każdy liczy na drugi awans w historii do 1- ligi .

A co do overa dziś … na meczu z Siarka byłem, zawody do zapomnienia .
Wisła miała ze dwie szanse na zdobycie bramki przez cały mecz , goście kompletnie nic . Jeden z najnudniejszych meczy , które oglądałem na żywo w swojej historii ( super tęcza pojawiła się w drugiej połowie meczu )

Mecz z Radunia , oglądałem skrót i tam raczej tez nic się nie działo oprócz anulowanego gola w 93 minucie .

I na koniec puławski Jarosław Kret.
Zimno , mróz , śnieg i wieje wiatr .
Czuje 1/0 dla Puławek , jednak bez overa …
 
neutralny 474,6K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Typu nie neguje , ale napisze swoje przemyślenia .
W Puławach trener Pawlak mówił przed runda wiosenna , ze cel to pierwsza szóstka w tabeli . Dokonano wzmocnień , przyszło 3-4 zawodników z doświadczeniem pierwszoligowym .
Sponsorem tytularnym została Grupa Azoty i zmodyfikowano nazwę na Wisła Grupa Azoty Puławy , a w tym roku jest 100 lecie klubu i po cichu każdy liczy na drugi awans w historii do 1- ligi .

A co do overa dziś … na meczu z Siarka byłem, zawody do zapomnienia .
Wisła miała ze dwie szanse na zdobycie bramki przez cały mecz , goście kompletnie nic . Jeden z najnudniejszych meczy , które oglądałem na żywo w swojej historii ( super tęcza pojawiła się w drugiej połowie meczu )

Mecz z Radunia , oglądałem skrót i tam raczej tez nic się nie działo oprócz anulowanego gola w 93 minucie .

I na koniec puławski Jarosław Kret.
Zimno , mróz , śnieg i wieje wiatr .
Czuje 1/0 dla Puławek , jednak bez overa …
Szanuję, dlatego też opieram typ na Kotwicy na której meczach bywam i naprawdę ostatnio tam była jechanka w dwie strony trochę jak w niższych ligach. Do tego ciśnienie na awans, więc myślę że lider nie będzie czekał będzie chciał strzelać, a z drugiej właśnie strony widzę, że Wisła również trzyma poziom. Ja stawiam 2-1/1-2, jak będzie zobaczymy.
 
neutralny 474,6K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
pakiet_powitalny_800zl_main_forumbetx_1000x200.jpg
Siarka Tarnobrzeg - Kotwica Kołobrzeg
Do przerwy/koniec meczu i liczba goli - Kotwica/Kotwica i powyżej 2.5 gola @5.80 Betx

W zeszłej kolejce idealnie udało mi się wstrzelić w rezultat Kotwicy z Wisłą Puławy. Tym razem również mam jakieś przemyślenia i idące za nimi wnioski.
W Kołobrzegu awans ucieka, pierwszy raz od dawien dawna kołobrzeżanie rozegrają mecz nie będąc liderem. Liczę, że to bardziej im pomoże niż zaszkodzi, a porażka w Puławach podziała jak zimny prysznic.
Piraci z Kołobrzegu udali się na Podkarpacie już w czwartek, czyli na dwa dnia przed meczem, co na tym poziomie jest rzeczą absolutnie niespotykaną, to już pokazuje, że jednak im na tym awansie zależy i nie są to tylko puste słowa. Według mnie to dobra decyzja, bo podróż daleka i na pewno jeden dzień dłużej pobytu w miejscu rozegrania meczu podziała pozytywnie na zespół. Jeśli klub na to stać to wydaje mi się, że grzechem byłoby takiej decyzji nie podjąć.
Kolejna sprawa - rywal. Siarka to obecnie półka niżej niż Puławy. W Tarnobrzegu raczej ciężko będzie utrzymać II ligę, co pokazuje start rundy wiosennej. Oglądałem mecz Kotwy z Wisłą z ubiegłego tygodnia i o dziwo Kotwica nie zasłużyła tam na porażkę, a o wyniku meczu zdecydowała akcja gospodarzy w doliczonym czasie gry. Wierzę, że ta porażka podziałała na podopiecznych trenera Płuski, jak płachta na byka i dziś sobie ją odbiją wysoko przy Alei Niepodległości w Tarnobrzegu.
Liczę dziś na czyste konto gości, bo to co ostatnio wyczyniają w tyłach nie przystoi drużynie z topu ligi, a przecież defensywa niebiesko-białych na poczatku sezonu słynęła ze swojej szczelności. Z resztą efekty widzimy do teraz, bo nadal to zespół z najmniejszą liczbą straconych goli pomimo, iż ostatnio tracą je nagminnie.
Podsumowując typuję dziś dużą mobilizację wicelidera rozgrywek i choć oba zespoły zanotowały słabe wejście w rundę wiosenną to jednak jakość jest po stronie Kotwicy i uważam, że dziś to sobie odbiją. Szukając odpowiednego zakładu prowadzenie do przerwy i końcowa wygrana gości wydaje mi się dobra do gry, do tego dorzucam over bramkowy faworyta, co daje w sumie bardzo przyjemny kurs u bukmacher betx. Dodam, że taki zakład np. w totalbet mamy po kursie 3.80, więc według mniej warto spróbować.
 
Otrzymane punkty reputacji: +397
G 71,1K

GoldenRetriever

Użytkownik
Polonia Warszawa
1,95


Zaczynamy od faktów: dziś w Krakowie zmierzy się najlepsza z najsłabszą drużyną ligi. Polonia Warszawa w tych rozgrywkach częściej wygrywa, niż nie wygrywa. Garbarnia częściej przegrywa, niż nie przegrywa. Polonia Warszawa - lider zmierzający do kolejnego rok po roku awansu - tym razem na zaplecze ekstraklasy. Najmocniejsza kadra, najlepsze wyniki, najlepiej poukłada gra. Już samo to, w normalnych okolicznościach, skłaniałoby nas do gry w kierunku gości, choć nie byłoby to oczywiste value, ale..

Przechodzimy do mocnego argumentu, który przekonał mnie do inwestycji w zwycięstwo przyjezdnych:

W Garbarnii nie zagra dziś żaden podstawowy obrońca ‼‼

66E26CD7-44C9-4799-AD24-AA56F4AD3FA0.jpeg


Uwaga, to nie jest pomyłka. Powtarzam: Wypadła cała czwórka obrońców. Do dyspozycji trenera, z całej kadry zostaje dwóch nominalnych obrońców. Najlepszy zawodnik, kapitan, środkowy obrońca Donatan Nacrocius pauzuje za nadmiar żółtych kartek. I to jaki nadmiar… gagatek złapał w ostatnim meczu… 12 (słownie: dwunastą żółtą kartkę) i odpocznie od piłki w dwóch kolejnych widowiskach. Pauzę za kartkę ma również Bartków, partner do środka obrony Donatana oraz Tymosiak. Do tego koniec sezonu dla Kardasa - zerwane wiązadła krzyżowe.

Garbarnia ze wszystkich drużyn drugoligowych dysponuje najsłabszą i najmniej liczną kadrą. Gdyby w Motorze, Polonii czy Kotwicy wypadło czterech zawodników - powiem szczerzenie byłoby to niezauważalne. Mocne, liczące ponad 20 piłkarzy na solidnym poziomie, kadry budowane z myślą o awansie wyglądają zgoła odmiennie niż te stanowiące o sile zespołów w których się nie przelewa i każda złotówka oglądana jest z dwóch stron. Przypomnę, że w porównaniu do poprzedniego sezonu w którym do Garbarnia radziła sobie bardzo dobrze, do klubów z wyższych lig odeszło siedmiu podstawowych piłkarzy: Frątczak (Wisła Kraków), Duda (Wisła Kraków), Szywacz (Wiała Kraków), Klec (Odra Opole), Morys (Resovia), Feliks (Radomiak Radom), Kuczera (Odra). Z pierwszego składu z poprzedniego sezonu został tak naprawdę: Brat Dudy, Nacrocius, Bartkow, Słomka.. z całej tej grupy ubytków, kontuzji bądź zawieszeń z kartki dziś zagra jedynie… Słomka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1002
B 1,9K

bolo73

Użytkownik
Dla mnie nie ma nic zdrożnego w tym, że któraś ekipa motywuje pieniędzmi, piwem, kiełbasą inną ekipę ku temu aby sprężyli się w danym meczu. Problem jest gdy czyni takie podchody wobec ekipy z którą ma zagrać czyli gdyby teraz Kotwica podjechała do Siedlec z ciężarówką i proponowałaby im skrzynki alko czy też szkatuły ze złotym. Motywowanie kogoś chyba nie jest zabronione a na codzień każdy z nas czyni to niemal regularnie Czy nie motywujesz dziecka kasą, komórką, laptopem, wakacjami etc. do tego aby lepiej uczyło się i miało dobre świadectwo? Aby posprzątało, umyło samochód, zrobiło to czy owo? Czy nie motywujesz męża czy żony do tego aby zrobił/a zrobiła to czy tamto? Także nie widzę tutaj potrzeby powoływania jakiejś komisji i napychania im kabzy.
 
K 73K

krzepki89

Użytkownik
z tym ze Kotwa nie zapłaciłą 100 tys Świtowi za urwanie punktowi Olimpii z zeszłego sezonu, gdzie to Kotwa awansowała:) więc obiecać a dotrzymać słowo to drugie :)
 
B 1,9K

bolo73

Użytkownik
z tym ze Kotwa nie zapłaciłą 100 tys Świtowi za urwanie punktowi Olimpii z zeszłego sezonu, gdzie to Kotwa awansowała:) więc obiecać a dotrzymać słowo to drugie :)
No to już inny temat wchodzi na rozkminkę. Wiarygodność oferenta. Na pewno takie info o tym co piszesz jest znane w środowisku więc Siedlce czy inni z pewnością brali je pod rozwagę. Przecież nie możemy tutaj wymagać aby PZPN czy Sąd Administracyjny czy też inny ukarał Kołobrzeg za to, że nie dotrzymał nieformalnej umowy zawartej z innym podmiotem. Po prostu była to umowa dżentelmeńska a nie pisemna.
 
typerskoki 422,3K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
Stomil wygra baraże o 1 ligę @ 4,25 @ Fortuna

Taki lużny pomysł. Nie siedzę zbyt dużo w tej lidzę, więc pewnie dużo nie wiem. Ale moja koncepcja jest taka, że Kotwica była zbyt blisko awansu bezpośredniego, żeby starczyło im morale na wygranie baraży. W Motorze z kolei jest zbyt duże ciśnienie na awans i piłkarzom może związać nogi (duże nakłady na klub, trener agresor :D ). Zostaje Stomil i Wisła Puławy. Stomil gra pierwszy mecz u siebie, więc sądzę, że jest faworytem półfinału. I w finale może być w lepszej sytuacji psychologiczno-sportowej ze względów które opisałem wyżej. Kurs warty delikatnego spróbowania.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom