>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Luźna dyskusja II Liga - Dyskusja, Typy, Newsy, Zakłady Długoterminowe - w sezonie 2023/2024

B 0

Boltron

Użytkownik
Dla mnie dzisiejszy mecz jest szczerze powiedziawszy loterią.

Ale postawiłem 1/+1.5 po kursie 1.91 (teraz już spadł sporo). Jednak tak jak wyżej - może być remis. Ale może być i porażka Pogoni z tego względu, że GKSowi przydadzą się punkty a Pogoń przypieczętuje sobie awans z Chojniczanką w sobotę o lepszej porze + będzie czas na fetę ;)
Byłbym ostrożny z graniem dzisiejszego meczu. Prędzej przeczuwam tu spory over w okolicach nawet 5-6 goli.

Szkoda, że tutaj nie podzieliłem się typami z ubiegłego tygodnia. Jak będę w domu to powrzucam kupony oraz napiszę typy na nadchodzącą kolejkę. Ale pisałem wcześniej, że warto inwestować w Kotwicę Kołobrzeg, Polonię Bytom i Hutnik Kraków. Kurs 16 z trzech spotkań można byłoby ustrzelić. Te dwa ostatnie to najładniej grające zespoły które przyjechały do Siedlec.
Zamiast Radunii - to Stalowa Wola będzie 4 zespołem który wejdzie z baraży oraz... Chojniczanka. KKS Kalisz jednak nie chce drugiej ligi w tym sezonie.

Co do Pogoni - tam nie wiem czy będzie się dobrze działo. Komuna 2.0 można rzec. Szkoda, bo gdyby było ogarnięcie to w Siedlcach regularnie byłyby eventy piłkarskie typu mecze młodzieżówek reprezentacji. Baza treningowa jest spora i godna pozazdroszczenia. Ale co z tego? Dużo by pisać.

Pod stadionem tak samo. Ale jak ludzie stoją w kolejce po 30 osób do jednej bramki wówczas gdy druga jest wolna i nie powie o tym ani ochrona ani kibice tego nie widzą to... szkoda gadać.

Duże pieniądze od sponsorów oraz miasta. Dzięki czemu Pogoń stać na 1 ligę.
IKSDWÓJKA
 

Załączniki

N 18,3K

norbertb

Użytkownik
Zgodnie z tym co pisałem. Postawiłem sobie tylko dla smaku za punkty FKP oraz jako kibic Pogoni Siedlce - wygraną Pogoni Siedlce + over 1.5 goli. Gdybym nie był tym kibicem - absolutnie bym tego nie grał. Zagrałem również za drobną gotówkę spory over bramkowy po wysokim kursie i było warto.

Tu mógł być każdy wynik. Z punktu marketingowego - z leksza kryminałem byłoby fetowanie w dzisiejszy poniedziałek. Mecz o awans będzie o całkiem spoko porze która nawet została zaplanowana pod to fetowanie jaką jest sobota o 12:45 ;) Można sobie potem cały weekend poświętować :)
Mało tego - kolejnym plusem będzie też sprzedaż biletów na mecz. Ponownie stadion będzie zapełniony po uszy. A to już kolejne dodatkowe pieniądze. Bo tak to kto by przyszedł? PS: Można byłoby dorobić dodatkowe trybuny.
Drugim zdaniem w poprzednim poście miałem też wspomnieć o dodatkowych trybunach. A w tym meczu niestety szkoda tych kibiców którzy zamiast na trybunach - oglądali go na stojąco ;) nie wiem czy bilety były czy nie, ale... no tym razem pewnie nauczeni organizacją kibice zapewne szybciej wykupią bilety na ten mecz.
Zresztą o awans nie ma się co zbytnio martwić.

Wracając do meczu... no kurczę ten mecz mi dał multum znaków zapytania. Przecież takie GKS Jastrzębie jak zdobyło 2 gole na wyjeździe to było już ogromnym sukcesem. Chyba jednokrotnie to się udało? Jeden gol to sukces. A tutaj... 4? ;)
Ale właśnie - jednak patrząc na słabe punkty Pogoni a dobre Jastrzębia tak jak i odwrotnie - wiadomym był worek goli.
Tu tylko mogło być zlekceważenie rywala. Przy 3:3 minutę przed piłkarze powinni przerywać akcję faulem już na połowie boiska a tymczasem nikt się nie kwapił na przerwanie (nikt nie chciał być antybohaterem po tym faulu) tylko dopiero już niemal stało się to pod linią autu z czego powstał niebezpieczny rzut wolny i gol numer 4.
W końcu brak Titasa. Ale Nowaka też trochę zabrakło. Nic dziwnego - pierwszy gol był zdobyty strzałem życia. Drugi z kontry. A szkoda, bo wie jak wykończyć akcję których niestety w tym meczu brakowało. Rozegranie poniekąd szwankowało. Zawodnik meczu Krystian Miś bezdyskusyjnie.
Szkoda, że nie jestem analitykiem w sztabie Pogoni Siedlce. Pasjonuję się tym - a zbyt wiele z trybun nie podpowiem. Jedynie mogę pisać analizy na forum. Ale o wszystkim nie napiszę, bo to mija się z celem i sensem aby nie ułatwiać zbytnio przeciwnikom tajników gry gospodarzy ;)

Parę dni przed przedostatnią kolejką podam swoje typy + analizę.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +450
B 0

Boltron

Użytkownik
100% racji masz Norbet, analiza meczu była trafna, ale typ był zły bo powinna wejść X2 (w żargonie bukmacherskim w takich meczach XD). Zabawne jest to, że stadion jest dosłownie w drugiej części mojego miasta, a i tak słyszałem "fajerwerki", race, "hulaj dusza Boga nie ma".

Zwykły sprzedajny mecz, już idąc za ciosem można pokusić się o porażkę Pogoni w następnym meczu na wyjeździe, a u siebie z Chojniczanką, znowu WIELKA FETA. Ogólnie podsumowując to będzie to ZGNIŁA WISIENKA NA TORCIE.

Pozdrawiam i powodzenia!
 
N 18,3K

norbertb

Użytkownik
Niestety - sprzedaż meczów była, jest i będzie. Rozmiar kary? Tak jak w Kościołach - co najwyżej przeniesienie do innej parafii. Tutaj beknąłby zapewne Titas gdyby coś się wydało tak jak to miało miejsce w 3 lidze gdzie tylko paru piłkarzy zwolniono z klubu.
Takie rzeczy idzie łatwo zauważyć. Też zauważyłem podejrzanie niski kurs. Mimo, iż przed meczem był 1.47 tak po bramce na 1:0 był... 1.25. Niewiele, bardzo niewiele spadł jak na drużynę która wygrała jedynie na wyjeździe z Sandecją Nowy Sącz. No ale z takiego obrotu spraw - jest zadowolony bukmacher oraz klub.
Kiedyś się sam w to bawiłem. Ale to za czasów jak się było studentem. Trzeba mieć do tego czas i cierpliwość. Siedzieć na live i wyłapywać podejrzane kursy nieanalogiczne do typu... a potem cyk bukmacher daje limity no i niestety koniec gry. Jedynie trzeba biec do bukmachera naziemnego i liczyć na dobrą wolę bukmachera (tego który nie jest w stacjonarnym, a ten który przyjmuje zakład w komputerze) za 1500zł (co by w podatek nie wejść). Teraz już się pracuje w IT to pieniądze przychodzą łatwiej ;)
Ja tam czułem, żeby nie tykać tego meczu. W sobotę na 100% będzie awans. Nie wierzę, że Pogoń przegra z Chojnicami. Co najwyżej... ale wszystkie ALE napiszę parę dni przed meczem aby nie zapeszyć :)
Myślałem B Boltron , że byłeś na meczu ;) ale zawsze można obejrzeć w TV :)
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
GKS Jastrzębie

Informujemy, że dzięki staraniom władz naszego Klubu, spotkanie ostatniej kolejki sezonu 2023/2024, w którym zmierzymy się z ŁKS-em II Łódź, zostanie rozegrane na Stadionie Miejskim w Jastrzębiu-Zdroju! Mecz odbędzie się 25 maja i rozpocznie się o godzinie 14:00.
ŁKS już nie gra o nic. Awans im nie grozi podobnie jak spadek. GKS walczy o utrzymanie, zobaczymy jak potoczy się najbliższa kolejka, lecz jeśli będą potrzebować punktów w meczu z ŁKS-em to polecam śledzić kursy.
 
tarki_16 225,3K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
GKS Jastrzębie



ŁKS już nie gra o nic. Awans im nie grozi podobnie jak spadek. GKS walczy o utrzymanie, zobaczymy jak potoczy się najbliższa kolejka, lecz jeśli będą potrzebować punktów w meczu z ŁKS-em to polecam śledzić kursy.
Spadek im nie grozi, ponieważ już spadli :) Chyba, że coś się zmieniło, że 1 drużyna gra w 1 lidze, a rezerwy mogą grać szczebel niżej...
 
N 18,3K

norbertb

Użytkownik
Ciekawe co by było gdyby ŁKS Łódź spadł w następnym sezonie z I ligi a ŁKS Łódź grał w 2 lidze rezerwami? :D

GKS Jastrzębie



ŁKS już nie gra o nic. Awans im nie grozi podobnie jak spadek. GKS walczy o utrzymanie, zobaczymy jak potoczy się najbliższa kolejka, lecz jeśli będą potrzebować punktów w meczu z ŁKS-em to polecam śledzić kursy.
Nie wiem czy jest taka zasada, że im wyższe miejsce w tabeli - tym wyższe pieniądze? Coś kiedyś o takiej zasadzie raz usłyszałem, ale nie weryfikowałem tego na podstawie źródeł. Jak to jest?
 
luque 2,7K

luque

Użytkownik
Tak kiedyś było w grze football manager, że zawsze na koniec sezonu dostawało się kasę z federacji za dane miejsce w tabeli. Im wyżej tym więcej , ile w tym prawdy to trudno ocenić ale musi być coś w tym bo pozycja w tabeli ma przecież też wpływ na ilość meczy w TV itp. Także koniec końców im wyżej tym więcej kasy
 
N 18,3K

norbertb

Użytkownik
Takie moje analizy na szybko:

Radunia Stężyca - Stal Stalowa Wola 2 2.75


Tu myślę nie trzeba wiele dodawać. Radunia o nic nie grająca odda bez problemu zwycięstwo Stalowej Woli.

GKS Jastrzębie - Wisła Puławy X 3.60

Rozum podpowiada 1, serce podpowiada 2... dam tu iXa. Trochę typ nobet, ale obiecałem dać wszystkie typy to dam wszystkie.

Lech Poznań II - Sandecja Nowy Sącz 1 1.80

Grać póki ciepłe... Sandecja nie gra o nic a Lech Poznań II ma zamiar zostać w 2 lidze. A żeby to zrobił - musi wygrać.

Pogoń Siedlce - Chojniczanka 1 2.25

Chojniczanka gra fajny, ofensywny futbol. Z kolei Pogoń u siebie gdyby nie 2 ostatnie mecze - wzór w dziedzinie defensywy. Dlatego ciężko mi tu typować. Zawsze gram na Pogoń, bo na przestrzeni sezonu to była świetna inwestycja. Mam nadzieję, że awans zostanie przyklepany w Siedlcach, ale obawiam się, że jednak awans może być przyklepany w Puławach. A baaardzo bym chciał jedynki, lecz dla mnie ten mecz którego akurat nie zagram.

Olimpia Grudziądz - KKS Kalisz 1 2.25

KKS Kalisz ewidentnie odpuszcza drugą ligę. Olimpia to bierze.

Olimpia Elbląg - Polonia Bytom 2 2.45

Polonia Bytom po takim kursie to istne value. Można śmiało pobierać.

Zagłębie II Lubin - ŁKS Łódź 1 2.40

Oba zespoły grają o nic. Zagłębie aby lepiej się ulokować w tabeli - weźmie to. Ewentualnie może być X.

Skra Częstochowa - Stomil Olsztyn X 3.50 (ewentualnie X2 1.80)

Tutaj widzę niespodziankę. Oraz wyczuwam od zera do jeden goli. Oba zespoły grają defensywny futbol. Z tej racji, iż w Częstochowie są kłopoty finansowe - tak i Stomil może wygrać mecz tym 0-1. Albo remis 0-0 lub widzę tu maaax 1-1. Ale to małe szanse na ten 1-1.

Kotwica Kołobrzeg - Hutnik Kraków 2 3.60 (ewentualnie X2 1.80)

Ewentualnie X2, ale polecam 2. Hutnik wie jak się gra w piłkę. Kołobrzeg gdy Jonathan nie zatrybi - artyleria nie zagra nic. Hutnik jest zorganizowanym teamem i może cieszyć się ze zwycięstwa.

Czyli do kuponu polecałbym Stal Stalową Wolę, Lech Poznań II, Olimpię Grudziądz, Polonię Bytom, i Hutnik Kraków. Fajne AKO wychodzi. Powodzenia!

Edit komentarz
:
Hehe... z Lechem Poznań spodziewałem się, że będzie mało goli - ale, że nie wygrają? To ciekawe. Pewnie spaść ma Wisła Puławy (brak głównego sponsora) + Radunia Stężyca (tak samo kurek na 2 ligę został im wstrzymany), temu "spadkowiczów" już poznaliśmy przed tą kolejką. O tą teorię oprę następne typy. Gdybym oparł w tej kolejce o ten pogląd swoje typy - inaczej typowałbym Olimpię Grudziądz oraz Lecha Poznań II które w tej kolejce nie zostały utrafione. Pogoń Siedlce wiedziałem, że wygra w Puławach a nie u siebie z Chojnicami. Ale jako kibic nie mogłem grać inaczej. No a Kotwica Kołobrzeg? Jak widać - Jonathan zatrybił no i wyszło jak wyszło. Szczerze powiedziawszy co on robi w takim klubie? Pojęcia nie mam. Spokojnie ma papiery na Ekstraklasę.

Widzimy się w ostatniej kolejce!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +808
c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
w jakim buku te kursy? gdzie Stal z kursem 2,75 godzinę temu? od kilku godzin większość wywaliła ten mecz lub zeszła z kursem do poziomu 1,75
 
madman01 12,5K

madman01

Użytkownik
Musiało sporo osób pocisnąć Stalówkę, bo inaczej nie widzę powodu dlaczego ten mecz byłby zdjęty przez buki..

Na live 2:0 do Stalówki, więc nie ma się co dziwić, dostali licencje w przeciwieństwie do Radunii
 
N 18,3K

norbertb

Użytkownik
w jakim buku te kursy?
Fortuna.

gdzie Stal z kursem 2,75 godzinę temu?
U wielu bukmacherów.

od kilku godzin większość wywaliła ten mecz lub zeszła z kursem do poziomu 1,75
Właśnie widzę na oddsportal https://www.oddsportal.com/football/poland/division-2/stezyca-stal-stalowa-wola-YgCjafzJ/#1X2;2 , że faktycznie kurs poleciał bardzo konkretnie. Jeszcze na Betfan lub etoto dało się złapać kurs był powyżej 2,00 o tej godzinie w której pisałeś post.

Pewnie trochę osób z forum zagrało mój typ, że kurs aż tak nagle poleciał ;)
 
N 18,3K

norbertb

Użytkownik
Ponownie szybkie analizy. Przepraszam za swój brak czasu. To i tak luźna dyskusja jak i ostatnia kolejka. Trochę się u mnie dzieje. Zresztą - jutro ostatnia kolejka :)

Chojniczanka - Olimpia Elbląg X 3.95

Ciężko zobaczyć Chojnice w barażach. Wątpię aby tym razem ze słabym rywalem jak to było ostatnimi razy wymęczyli te 1:0. Zakrawa o remis.

Hutnik Kraków - Olimpia Grudziądz 1 2.25

Oj... trudny mecz. Szczerze powiedziawszy Olimpia gra pasywny na wyjeździe futbol (bez urazy - bo jednak skuteczny). No i też Olimpia gra o utrzymanie (pytanie, czy z Radunią spadnie ktoś jeszcze? Ponoć skowronki ćwierkają, że w Skrze Częstochowa i Wiśle Puławy jest nie za dobrze?). Natomiast to Hutnik zasłużył na baraże. Mam nadzieję, że tenże ofensywny team rozklepie Grudziądz.

KKS Kalisz - Skra Częstochowa 2 3.55 (ewentualnie X2 1.80)

Oj, Kalisz nie gra fajnej piłki. Skra również na wyjeździe trochę nie tego, ale z takim Kaliszem oraz na lidera umieją się spiąć.

ŁKS Łódź - GKS Jastrzębie 1 4.20 (ewentualnie 1X 2.38)

Hehe. GKS Jastrzębie pewne utrzymania patrząc na inne wyniki. ŁKS Łódź II "u siebie" zagra o nic. I pewno wygra. Wskazany wysoki over (4 gole minimum tu widzę).

Polonia Bytom - Lech Poznań II 1 1.65

O matko bosko. Tu też widzę 4 bramki. Oba zespoły lubią w overy. Nie muszę tłumaczyć jaką drużyną są gospodarze oraz jaką goście. Spokojna jedynka.

Sandecja Nowy Sącz - Kotwica Kołobrzeg 1 4.00

Nie, Kotwica tam nie jedzie wygrać. Po co? Oba zespoły mają gwarant w tabeli - jedna spadek a druga awans. Sandecja ma lepszych juniorów od Kotwicy. Temu takie value tu widzę.

Stal Stalowa Wola - Zagłębie Lubin II 1 1.45

Co może pójść nie tak? Stalowa Wola u siebie silny team grający o baraże, a młode Zagłębie Lubin II raczej już jedzie tam na wycieczkę z przedmeczowym mottem nawet i myślę podyktowanym przez trenera gości - "fajnie było, nie bijemy się o utrzymanie do ostatniej kolejki jak sezon temu".

Stomil Olsztyn - Radunia Stężyca X 3.95

Ojej... jedna drużyna spadła, druga pewnie też... takie mecze wywołują we mnie współczucie gdzie obie drużyny muszą grać o nic. Dla mnie ten mecz to jedna wielka loteria. Temu dam X.

Wisła Puławy - Pogoń Siedlce 2 2.60

Na pohybel wszystkim tym którzy twierdzą, że tu będzie remis. Moim zdaniem Pogoń ten mecz wygra a Puławy mogą się absolutnie nie martwić tym, że się utrzymają. Bo się utrzymają :)
Nawet nie wiem czemu, ale może tu być wynik... 0:4 dla Pogoni.
Tak - lubię drużynę z Puław i życzę im jak najmocniej utrzymania. Od 2 lat byłem w Puławach na meczu Pogoni, lecz teraz odpuszczę z racji obecności w innym miejscu. Mogli zrobić w niedzielę II ligę zamiast w sobotę - wtedy byłbym obecny. Ale będą je na spokojnie mieć w kontekście sportowym - tak jak mam nadzieję i w przypadku finansowym.

Trochę suprajsów będzie w tej lidze według moich predykcji, co?

edit komentarz: Chryste Panie, ale słabo wytypowane...
Gdyby nie fakt, że usilnie widziałem ten Hutnik w barażach - typowałbym całkiem inaczej. Chojniczanka jedynką, Olimpia Grudziądz dwójką. Jedynie byłem przekonany co do Skry - grali fajnie a Kalisz sobie na luzaku wbił im bramki. Z ŁKSem też skopałem temat i to równo.
A największy żal mam do Stomilu... gdybym wiedział, że Stomil całkiem przejdzie obok meczu - dałbym na Radunię. Ale niestety - za wcześnie podałem typ.
Oczywiście mądry po szkodzie. Chociaż jak zwykle grając single - wychodzimy na swoje.
Szkoda, że DW nie trafiłem po kursie 61.00 0:4 Pogoni Siedlce. Były emocje, i za grosze mogły wpaść dobre pieniądze.
Widzimy się w następnym sezonie. Może będę coś podawał po pewnym czasie z 1 ligi. O ile uda mi się rozszyfrować, bo tam serio dominuje pasywny oraz trudny do rozszyfrowania styl gry.

Do zobaczenia !
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +660
K 73K

krzepki89

Użytkownik
bo to ze ktos to weźmie w regulaminowym to watpie , na pewno beda gdzies dogrywki, nawet mozliwe ze w kazdym meczu . Kiedyś rozmawiałem z kolegą , który grał w 2 lidze etc, wiele meczów, to mówił zawsze ze tam wszystko na styku podobny poziom, i czasem decyduja detale i tam jest tabela tak spłaszczona ze wygrywasz dwa mecze i jesteś w barażach, przegrywasz dwa i strefa spadkowa. do tego dochodzą kluby które nie chca awansować wyzej etc. czesc z nich grała w sb kolejny mecz za 4 dni i potem w perspektywie kolejny , a jada juz na oparach :)
 
Do góry Bottom