>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

II Liga - Grupa Wschodnia [Sezon 2011/2012]

Status
Zamknięty.
akselek 552

akselek

Użytkownik
II liga 2011/2012, grupa: wschodnia
Robotniczy Klub Sportowy Garbarnia Kraków
Klub Sportowy Jeziorak Iława
KSZO Sportowa Spółka Akcyjna
Motor Lublin Spółka Akcyjna
Okocimski Klub Sportowy Brzesko
Olsztyński Klub Sportowy 1945 w Olsztynie
Klub Sportowy Pelikan Łowicz
Miejski Klub Piłkarski Pogoń Siedlce
Miejski Klub Sportowy Puszcza Niepołomice
Cywilno-Wojskowy Klub Sportowy Resovia
Klub Sportowy Sokół Sokółka
Zakładowy Klub Sportowy Stal Rzeszów
Stal Stalowa Wola - Piłkarska Spółka Akcyjna
Miejski Klub Sportowy Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Suwalski Klub Sportowy Wigry Suwałki
Klub Sportowy Wisła Puławy
Miejski Klub Sportowy Znicz Pruszków
GLKS Nadarzyn wycofał się po zakończeniu rozgrywek, Ruch Wysokie Mazowieckie nie złożył w terminie wniosku licencyjnego na nowy sezon, mistrz III ligi podlasko-warmińsko-mazurskiej Olimpia Zambrów zrezygnował z awansu, a wicemistrz - Huragan Morąg nie złożył w terminie wniosku licencyjnego, w związku z czym dodatkowo utrzymały się Motor Lublin, Puszcza Niepołomice i Start Otwock. Start Otwock zrezygnował z ubiegania się o licencję. Liga w nowym sezonie będzie liczyć 17 zespołów.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
adrian1905 132

adrian1905

Użytkownik
:

Spotkanie: Sokół Sokółka - Resovia Rzeszów ( 24.07 17:00 )
Typ:
Resovia Rzeszów ⛔
Kurs:
4.60
Bukmacher:
Tobet
Wynik: 0-0
Czas rozpocząć zmagania na drugoligowych boiskach. Jak wiadomo nie od dziś, ciężko jest typować zwycięzców w pierwszych kolejkach, a tym bardziej w niższych ligach, gdzie poziom jest naprawdę wyrównany. Ja jednak skusze się wytypować zwycięzce w spotkaniu Sokół Sokółka - Resovia. Dlaczego? Bo bukmacher Tobet wystawił dość interesująco wyglądający kurs na Resovię, a moim zdaniem to właśnie klub ze stolicy Podkarpacia będzie faworytem tego meczu. Drużyna &quot;Pasiaków&quot; przez wiele osób wymieniana jest jako jeden z głównych faworytów do awansu, a w klubie z Rzeszowa też głośno się o tym mówi. W przerwie zarząd Resovii sprowadził do Rzeszowa kilka znanych nazwisk jak Michał Twardowski, Paweł Cygnar (&quot;specjalista od awansów&quot;) czy mający za sobą występy w Reprezentacji Polski i Ekstraklasie - Piotr Piechniak. Do tych zawodników dołączyli również Marcin Juszkiewicz, Tomasz Płonka czy Grzegorz Krzak. Z pewnością drużyna Resovii wygląda mocno przynajmniej na papierze. W okresie przygotowawczym &quot;biało-czerwoni&quot; mocno pracowali, a rywalizacja w zespole jest bardzo zacięta. Podczas test-meczów Resoviacy rozegrali 5 meczów z czego 4 wygrali. Wygrywając miedzy innymi z Niecieczą czy beniaminkiem II ligi Garbarnią Kraków. Natomiast jeśli chodzi o drużynę z Sokółki to w przerwie do drużyny dołączyli między innymi Filip Jurczuk, który ostatnio reprezentował barwy Olimpii Zambrów czy Michał Łapiński z Znicza Suraż. Z klubem natomiast pożegnało się aż 9 piłkarzy, a więc jest dość spora różnica między zatrudnionymi, a sprzedanymi zawodnikami. W meczach sparingowych Sokół Sokółka odniósł dwa zwycięstwa z drużyną Niemena Grodno 2-1 oraz z Warmia Grajewo 3-1. Natomiast przegrali z bardziej znaną kibicom w Polsce drużyną Stomilu Olsztyn 2-1. W poprzednim sezonie piłkarze Resovii na początku sezonu (gdzie szkoleniowcem był Miroslav Copjak) zremisowali na własnym boisku z Sokołem 2-2. Natomiast w rewanżu w Sokółce zwyciężyła Resovia 0-2 po bramkach Hajduka oraz Záhradníka. Tak poza tym to trudno coś więcej napisać, bo liga dopiero startuje, ale kurs wystawiony przez Tobet od razu rzucił mi się w oczy. Drużyna, która ma grać o awans musi wygrywać od samego początku i nie ważne czy daleki wyjazd czy mecz u siebie. Nic, tylko wygrywać. Trzecie podejście do drugiej ligi musi się udać! - motywuje drużynę prezes Bentkowski. A wiec te słowa prezesa mogą być potwierdzeniem, ze Resovia gra o najwyższe cele. Jeśli nie teraz, to kiedy? Myślę, ze po takim kursie warto próbować, bo osobiście jeśli kurs dość znacząco spadnie to można nieco ostrożniej podchodzić do tego zdarzenia. Krótko podsumowując - Kurs godny uwagi dlatego analiza podana dość długo przed meczem.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
adrian1905 132

adrian1905

Użytkownik
:


Spotkanie:
Znicz Pruszków - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski (24.07 18:00)
Typ:
Znicz Pruszków ✅
Kurs:
2.40
Bukmacher:
Tobet
Wynik: 3:0
Kolejne spotkania, które wpadło w oczy to Znicz Pruszków - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski. Oczywiście jak przy pierwszym typie taki i przy tym podtrzymuje zdanie, że ciężko jest typować zwycięzców w pierwszych kolejkach, ale znów się skusze. Faworytem tego spotkania według mnie będą gospodarze, którzy w przeciwieństwie do KSZO mogli spokojnie przygotowywać się do nadchodzącego sezonu. Dopiero kilka minut temu zapadała decyzja o tym, ze spadkowicz z I ligi KSZO Ostrowiec Świętokrzyski pojedzie do Pruszkowa na inauguracje sezonu. Jednak jak się okazało przyszłość klubu dalej jest nie pewna, bowiem zaplanowane na piątek walne zgromadzenie akcjonariuszy nie doszło do skutku, powód - Jeden z przedstawicieli udziałowców nie wyraził chęci udziału, a do pomyślnej organizacji niezbędna była wola wszystkich. Wobec czego prezydent miasta Jarosław Wilczyński zaproponował trzy warianty dalszego funkcjonowania klubu. I tak pierwsze rozwiązanie to spotkanie się akcjonariuszy na walnym zgromadzeniu 4 sierpnia i podjęcie decyzji o dalszym funkcjonowaniu spółki, wybór rady nadzorczej oraz prezesa i przedstawienie partnera do dalszych rozmów na temat pomocy gminy Ostrowiec dla KSZO. Drugi to likwidacja spółki i podjęcie negocjacji ze Świętokrzyskim Związkiem Piłki Nożnej na temat zgłoszenia do rozgrywek czwartej ligi nowego ostrowieckiego podmiotu w miejsce rezerw KSZO. Pojawiła się też informacja o znalezieniu przez władze miasta inwestora chętnego do zakupu co najmniej 75 proc. udziałów spółki. Przechodząc do spraw związanych z meczem to piłkarze KSZO do Pruszkowa pojadą dzięki...zrzutce, którą zorganizowało kilka osób związanych z klubem. Ponadto &quot;pomarańczowo-czarni&quot; zagrają w niedzielę ze Zniczem, ale większą część zespołu stanowić będą piłkarze czwartoligowych rezerw. Dlaczego? dlatego, ze na rejestrację nowych zawodników zabrakło pieniędzy. W mocno zaburzonych, a czasem odbywających się bez trenera przygotowań do nowego sezonu drużyna KSZO rozegrała kilka meczów towarzyskich, które głownie kończyły się porażką (Bogdanka Łęczna, Broń Radom). Jedynie remis w pierwszym test-meczu ze Stalą Stalowa Wola. Natomiast w drużynie Znicza Pruszków przygotowanie do nowego sezonu przebiegały tak jak powinny, a wiec drużyna rozegrała kilka test-meczów, trenowała pod okiem trenera, a takze wyjechała na obóz przygotowawczy. Podczas obozu piłkarze z Pruszkowa rozegrali trzy mecze towarzyskie, wygrywając wszystkie trzy. Natomiast trener Znicza - Mariusz Pawlak, tak podsumował obóz - Pracę jaką założyliśmy sobie, jako sztab szkoleniowy wykonaliśmy w stu procentach. Warte podkreślenia jest, ze drużynę Znicza ominęły także kontuzję, a w środę wygrali w Otwocku mecz Pucharu Polski z tamtejszym Startem. Tak, więc mając na uwadze wszystkie przykre z pewnością dla kibiców KSZO wydarzenia wokół klubu sprawiają, że Znicz jest według mnie faworytem do wygrania tego meczu. Ponadto raz jeszcze powtórzę, że skład KSZO będzie składał się głównie z zawodników czwartej ligi.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
S 2

sport83

Użytkownik
:

Spotkanie: Sokół Sokółka - Resovia Rzeszów ( 24.07 17:00 )
Typ: Resovia Rzeszów
Kurs: 4.60
Bukmacher: Tobet​
Sokółka wygrała w rundzie przedwstępnej PP z Podlasiem II Biała Podlaska - 3-2 na wyjeździe.
Ja ze względu na to, że jest to pierwsza kolejka postawiłbym raczej X2, kurs też całkiem niezły 1.95 a ryzyko o wiele mniejsze. Ponad to Cygnar prawdopodobnie nie zagra.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
n3r0 632

n3r0

Użytkownik
Sokół Sokółka - Resovia 2 @4.60, X2 @1.95
Najciekawsze jest to, że w Tobet kursy na mecz Sokół Sokółka - Resovia są wystawione 1.70 - 3.40 - 4.60, a np. w Tobet 2.55 - 3.05 - 2.55. Nie wiem cz to pomyłka czy nie, ale zdecydowanie popieram kolegów, którzy pisali wyżej, że na pewno warto grać na Resovię czystą &quot;1&quot;, albo z podpórką, czyli X2. Sokółka jak wiemy ledwo się utrzymała w minionym sezonie i chodziły też głosy, że mieli nie przystąpić do rozgrywek. Z tego co oglądałem ich grę w Iławie to prezentowali się naprawdę fatalnie. Resovia z kolei jak co roku spore zapowiedzi, duże ciśnienie na górę tabeli, ale grają poniżej oczekiwań. Wydaje się, że w tym sezonie mają silną zgraną przez kilka lat kadrę i cała maszyna wreszcie ruszy. Wiadomo, że to pierwsza kolejka i wszystko może się zdarzyć, ale na pewno po wymienionych kursach warto grać.
Pogoń Siedlce - OKS 1945 Olsztyn 1 @ 4.95, 1X @2.10
Haha i w Tobet kursy ponownie zupełnie inaczej zostały wystawione niż w Betsafe!!! Pogoń Siedlce - OKS 1945 Olsztyn 4.95 - 3.65 - 1.60, a np. w Betsafe: 2.50 - 3.10 - 2.60. Już kilka tygodni temu szukałem meczu w polskich ligach (Ekstraklasa, I liga, II liga), gdzie beniaminek gra pierwszy mecz u siebie. Wybór już dawno padł na to spotkanie. Jak wiemy często się zdarza, że drużyna zaraz po awansie, grając na dodatek na swoim boisku prezentuje się bardzo dobrze. Piłkarze są zmobilizowani, na trybunach pełno kibiców, a w mieście wielkie święta i spore oczekiwania. Tak właśnie widzę ekipę Pogoni w potyczce z OKS. Zespół Olsztyna na pewno będzie się rozkręcał z kolejki na kolejkę, ale stracił zbyt dużo wartościowych zawodników (Alancewicz, Kowalski, Koprucki), żeby liczyć się w walce o najwyższe cele. Na dodatek olsztynianie mają w nogach środową, męczącą potyczkę z ŁKS Łomża i może to mieć spore znaczenie.
Znicz Pruszków - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 1 2.40
Tutaj już wyżej wszystko zostało napisane. Jak najbardziej popieram ten typ i bardzo dobrą analizę. Sytuację w KSZO śledziłem już od kilku dni i jak napisał kolega ekipa z Ostrowca jedzie do Pruszkowa. Mimo to Znicz zdecydowanie lepszy, szczególnie u siebie, szczególnie na inaugurację i szczególnie z nowym, młodym i ambitnym szkoleniowcem - Mariuszem Pawlakiem.
Pozostałe spotkania to dla mnie typowe no bet. Mogę jedynie kilka słów napisać o meczu mojego Jezioraka. Drużyna ostatnio zanotowała porażkę z Elaną w sparingu u siebie 0:4 i przegrała Pucha Polski z III-ligowym Lechem Rypin 0:1. Kilku podstawowych zawodników nie trenowało praktycznie w okresie przygotowawczym i mają spore zaległości (Kowalski, Sobociński). Ponadto po kontuzji jest Żaglewski i też jego forma jest wielką niewiadomą. Pelikan wygrał z kolei z Zagłębiem Sosnowiec 2:0 w Pucharze i z natłoku tych informacji mam w głowie jeden wielki mętlik. Kurs na ekipę z Iławy około 2.10 i nie zadowala mnie to dlatego odpuszczam. Mimo to sądzę, że Jeziorak wygra mecz. Skromnie, ale wygra. Na wiosnę nie przegraliśmy ani jednej potyczki w Iławie, a na własnym boisku iławianie grają naprawdę dobrze. Zespół za wszelką cenę będzie chciał zmazać plamę z Pucharu, no i okazję do rehabilitacji będzie miał Sobociński, który w 90. min. nie strzelil karnego.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
S 18

szymek1547

Użytkownik
Piłka Nożna
ZNICZ PRUSZKÓW vs KSZO OSTROWIEC
Typ - 1
Kurs - 2.40
Tobet



W druzynie gosci dzieja sie bardzo zle rzeczy,wielka niespodzianka jest przystapienie do rozgrywek 2 ligi,jeszcze kilka dni temu mowilo sie ze klub nawet przestanie istniec.
Prezes KSZO Tomasz Gogol podal sie do dymisji po zaledwie 2 tygodniach panowania --&gt; http://youtu.be/lTgNbeMF3K8 ( Wywiad z pilkarzami KSZO o sytuacji ).

KSZO ma olbrzynie klopoty finansowe,nie ma porozumienia na lini miasto-klub co doatkowo utrudnia sytuacje klubu z Ostrowca.

Klubowi ciezko bylo zorganiozowac jakis trening,a jezeli juz sie odbyl,wowczas trening ten odbywal sie z mlodymi wychowankami klubu,kadra oparta jest na 4-ligowych rezerwach.

U gospodarzy wszystko wyglada wporzadku,przyszlo 5 nowych pilkarzy - były pomocnik GLKS Nadarzyn Przemysław Sztybrych, obrońca Grzegorz Wojdyga (wcześniej Motor Lublin), pomocnik Dawid Duda z zespołu ME Legii Warszawa, bramkarz Piotr Misztal z GLKS Nadarzyn oraz napastnik Przemysław Łudziński który przeszedł z GKP Gorzów Wielkopolski,mecze spraingowe rowniez dobre-Znicz uległ Dolcanowi Ząbki 1:2, pokonał III-ligową Polonię Środa Wielkopolska, legnicką Miedź oraz Huragan Morąg po 2:0, zwyciężył 3:1 ze Startem Działdowo oraz pokonał 1:0 Nielbę Wągrowiec.

Cytat przed meczem z obozu KSZO :

&quot;Nie ma co ukrywać, że faworytem jutrzejszego spotkania będzie zespół gospodarzy. Bardzo trudno wskazać, kto w ogóle wybiegnie w podstawowym składzie hutniczego zespołu. Wczoraj trener Wójcik podał skład, jakim dysponuje na spotkanie ze Zniczem. Do rozgrywek drugoligowych w sezonie 2011/12 zostali zgłoszeni w większości młodzi piłkarze, którzy dotychczas reprezentowali barwy KSZO II: Pape Sama Ba, Tomasz Bąbel, Karol Czyż, Kamil Dziadowicz, Krystian Kanarski, Radosław Kardas, Rafał Kwapisz, Klaudiusz Łatkowski, Marcin Machocki, Mateusz Mąka, Damian Nogaj, Tomasz Persona, Wojciech Skrobisz, Michał Stachurski, Karol Szafirowski, Kamil Ulikowski, Dawid Żak oraz Sebastian Brytan. Z powodu braku funduszy do gry nie zgłoszono Mariusza Zawodzińskiego, który wcześniej podpisał kontrakt z KSZO. Trudno takim składem straszyć jakiegokolwiek drugoligowca i zaznaczyć należy, że rozegranie całego sezonu, bądź nawet rundy jesiennej bez wzmocnień jest po prostu bez sensu.&quot;
 
kokocz 292

kokocz

Użytkownik
Dyspcyplina: Piłka nożna, polska II liga wschodnia
Mecz: Sokół Sokółka - Resovia Rzeszów
Data: 2011-07-24 17:00
Typ: Połowa/Koniec meczu - 2/2
Kurs: 4.90
Bukmacher: Expekt
Analiza: Dzisiaj o godzinie 17:00 odbędą się ostatnie mecze inaguracyjnej rundy rozgrywek II ligi wschodniej. W jednym z meczów Sokół Sokółka zmierzy się na własnym stadionie z najstarszym klubem w Polsce, czyli Resovią Rzeszów. Kursy u bukmacherów wskazują na minimalnego faworyta wśród gospodarzy tego pojedynku, jednak ja stawiam na pewne zwyciestwa Rzeszowian. Trener Artur Łuczyk może swobodnie wybierac jedenastkę na ten mecz, ponieważ ma do dyspozycji prawie wszystkich zawodników, oprócz Nykanowicza, który musi pauzować w tym meczu, z powodu nałapania kartek w poprzednim sezonie. Dyspozycja piłkarze a także ich nastrój są wyśmienite i można z pewnością powiedzieć, że zaliczą ten wyjazd do udanych a na swoje konto dopisza po tym meczu 3 punkty. Sokół Sokółka to 11 zespół poprzedniego sezonu, który w przerwie wakacyjnej pozbył się kluczowych graczy, którzy stanowili o sile właśnie tego zespołu. To napewno nie pomoże dzisiejszym gospodarzom, gdyż z pewnością, nie będą już się tak liczyli jak rok temu, a nawet będą musieli grać o utrzymanie. Co więcej przyjdzie im dzisiaj grać z jednym z potentatów do awansu do I ligi. Jak dla mnie pewne zwyciestwo Resovii !!!
 
adrian1905 132

adrian1905

Użytkownik
Kolejka 1
Wyniki
Stal Rzeszów 1-0 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Garbarnia Kraków - pauza
Pogoń Siedlce 3-0 OKS 1945 Olsztyn
Znicz Pruszków 3-0 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
Stal Stalowa Wola 0-0 Okocimski KS Brzesko
Jeziorak Iława 2-0 Pelikan Łowicz
Motor Lublin 0-0 Puszcza Niepołomice
Sokół Sokółka 0-0 Resovia
Wigry Suwałki - Wisła Puławy
(w pierwotnym terminie (23-24 lipca) odwołany z powodu modernizacji stadionu w Suwałkach)
Tabela

Strzelcy
1 gol - Adam Czerkas (Pogoń Siedlce)
Wojciech Figurski (Jeziorak Iława)
Dawid Florian (Stal Rzeszów)
Arkadiusz Jędrych (Znicz Pruszków)
Marek Kaliszewski (Pogoń Siedlce)
Robert Kwiatkowski (Pogoń Siedlce)
Piotr Skokowski (Jeziorak Iława)
Kamil Witkowski (Znicz Pruszków)
Grzegorz Wojdyga (Znicz Pruszków)​
 
adrian1905 132

adrian1905

Użytkownik
Mecz KSZO - Stal Stalowa Wola odwołany
Sobotni mecz II ligi pomiędzy KSZO Ostrowiec Świętokrzyski a Stalą Stalowa Wola został odwołany. Stalowowolski klub dostanie trzy punkty walkowerem.

- Oddajemy mecz walkowerem, ponieważ nie mamy środków na zorganizowanie pojedynku ze Stalą Stalowa Wola - powiedział ze smutkiem w głosie ciągle pełniący swoje obowiązki, mimo złożonej rezygnacji - prezes KSZO SSA, Tomasz Gogol.
Z zespołem pożegnał się również trener Rafał Wójcik, który poprowadził drużynę KSZO w meczu ze Zniczem.
Źródło: www.kszo.net.pl
 
B 178

becks-59091

Użytkownik
Nie rozumiem tylko jednego - to jakim cudem zespół KSZO został dopuszczony do rozgrywek?
Chyba nagle z dnia na dzień nie rozeszła im się kasa, powinni mieć ją w budżecie na cały sezon a tu nagle po jednej kolejce rezygnacja z meczu i to u siebie.
Czy to jest normalne? Wg mnie nie - na ich miejsce pewnie niejedna ekipa czekała a tak mamy tylko trochę śmiechu, ale takiego bardziej przez łzy.
 
S 2

sport83

Użytkownik
Świt Nowy Dwór - Resovia 0-0 ⛔
Typ: 1 (2.50 Tobet)

Świt w meczu ze Stalą w Rzeszowie pomimo porażki rozegrał dobry mecz, podobnie jak Resovia, która z Sokołem Sokółka zagrała mocno nieskutecznie. Uważam, że obie drużyny prezentują podobny poziom i dlatego decydujący może się tu okazać atut własnego boiska. Dodatkowo w bramce Resovii zabraknie jej kapitana Marcina Pietryki, który ma stłuczone żebra - zastąpi go prawdopodobnie Ihor Witiw. Nadal nie może grać Marcin Juszkiewicz.

Pietryka jednak zagrał z kontuzją.


Stal Rzeszów - Garbarnia Kraków 3-0 ✅
Typ: 1 (2.00 Tobet)

Stalowcy bardzo dobrze zagrali ze Świtem. Wygrali tylko 1-0, lecz mieli inne okazje do strzelenia następnych goli (poprzeczka i słupek). Przeciwko beniaminkowi będą mogli zagrać pozyskani z Dalinu Myślenice bracia Góreccy (w poprzednim sezonie strzelili w III lidze łącznie 30 bramek), co może jeszcze poprawić skuteczność. W Stali nie zabraknie żadnego z kluczowych graczy.

Nie wspominam o Garbarni, bo będzie to ich pierwszy mecz. Patrząc na kadre najbardziej znane nazwiska to Bukalski i Sarnat, a więc trenerzy;)

W przypadku tego meczu skłonny byłbym zagrać także handi po kursie 3.09 (Betsafe) ✅
 
B 178

becks-59091

Użytkownik
Co do meczu Stali to w pełni się z Tobą zgodzę. Również typuję ich wygraną, gdyż na sparingach nieźle się prezentowali, w I kolejce skromnie bo 1-0 ale wygrali ze Świtem. Gdyby troszkę poprawili skuteczność zwycięstwo by było bardziej okazałe.
Nie zgadzam się jednak co do przegranej Resovii. W rozmowie z kolegą uświadomił mi, że ta na wyjeździe w Sokółce zagrała dobry mecz, tyle że nie była skuteczna.
Nie wiadomo jak będzie jutro gdyż Świt wcale nie zagrał dobrego meczu ze Stalą.
Zdecydowanie mniej niż od nich się przed sezonem oczekiwano i ja osobiście ten mecz całkowicie odpuszczam. ????
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Puszcza Niepołomice - Sokół Sokółka 1 2,45

Puszcza Niepołomice uchroniła się przed spadkiem, tylko dlatego że inne drużyny w tej klasie rozgrywkowej grać nie chciały. Puszcza w poprzednim sezonie w pierwszej rundzie grała bardzo słabo, zmieniło się to w drugiej części sezonu, zespół objął trener Dariusz Wójtowicz i fajnie poukładał tą drużynę. Grali ciekawą piłkę dla oka, zdobywali punkty, lecz nie udało się zająć bezpiecznego miejsca. Sokół Sokółka ma problemy finansowe, najlepsi zawodnicy opuścili drużynę, odszedł też trener Mroziewski, moim zdaniem Sokół będzie dużo słabszy niż w poprzednim sezonie. Stawiam zdecydowanie na Puszczę, znam tą ligę od środka i mocno wierzę w zespół z województwa małopolskiego ????
 
adrian1905 132

adrian1905

Użytkownik
:

Spotkanie: Stomil Olsztyn - Wisła Puławy (30.07.2011 18.00)
Typ:
Stomil Olsztyn ⛔
Kurs:
1.95
Bukmacher:
Tobet
Wynik: 1-1
Moim zdaniem kolejka bardzo trudna do typowania, ale postanowiłem napisać analizę do spotkania Stomilu Olsztyn z beniaminkiem drugiej ligi Wisłą Puławy. Wydaje mi się, że za faworyta tego spotkania można uznać gospodarzy, którzy dość nieoczekiwanie zostali kompletnie rozbici w pierwszym swoim meczu sezonu przez drużynę innego beniaminka Pogoni Siedlce 3-0. W tamtym spotkaniu podopieczni Zbigniewa Kaczmarka bramki stracili w początkowym okresie meczu, bo już w 12 minucie Stomil stracił pierwsza bramkę, a kilka minut później na 2-0 podwyższył Marek Kaliszewski. Sytuacja taka sprawiła na pewno, że o wiele łatwiej grało się gospodarzom, którzy mieli mecz pod kontrolą, a piłkarze z Olsztyna nie potrafili stworzyć sobie żadnej bramkowej sytuacji, poza pojedynczymi strzałami Głowackiego czy Tunkiewicza. Wydaje mi się, ze tak fatalne drugie spotkanie z beniaminkiem nie może mieć miejsca. Tym bardziej, że Stomil zagra dziś na własnym boisku gdzie na pewno będzie miał wsparcie ze strony swoich kibiców. Ponadto piłkarze jaki cały sztab szkoleniowi Stomilu liczy na rehabilitacje po pierwszym meczu - Chcemy się bardzo zrehabilitować za ostatnią porażkę - przed sobotnim meczem z Wisłą Puławy mówi trener Stomilu Zbigniew Kaczmarek. W drużynie gospodarzy zabraknie dziś kontuzjowanego od dłuższego czasu Bartosza Szarańca oraz Michał Świderski, który w tym tygodniu skręcił staw skokowy. Oczywiście w szeregach Stomilu Olsztyn wystąpi najlepszy na boisku w poprzednim spotkaniu Dominik Kun. Jeśli chodzi o drużynę gości to meczem ze Stomilem zainaugurują sezon, bowiem Wisła w pierwszym meczu pauzowała. W przerwie między sezonowej do drużyny z Puław dołączyło kilku nowych piłkarzy. Do zespołu dołączyli między innymi: Mikołaj Skórnicki ostatnio grający w KSZO, Rafał Wiącek z AS Othellos Athienou czy grający ostatnio w ME Lecha Poznań Mateusz Olszak. Dla Wisły będzie to pierwszy mecz, ale też jeden z najdalszych wyjazdów w sezonie. Do Olsztyna udało się 19 piłkarzy Wisły, a w meczowej kadrze zabrakło Rafała Stępnia, Łukasza Misztala, Cristiana Górskiego, Jakuba Zolecha i Mateusza Łakomego. Na mecz udał się podstawowy napastnik trenera Mariusza Sawy - Konrad Nowak, lecz jego występ nie jest do końca pewny, bowiem ostatnio piłkarz był kontuzjowany i nie wiadomo w jakiej jest dyspozycji. Wydaje mi się, że drużna, która aspiruje do gry na zapleczu ekstraklasy nie może przegrać drugiego meczu z beniaminkiem na początku sezonu. W tygodniu poprzedzającym mecz podopieczni Kaczmarka mocno trenowali nad grą w defensywnie, która najbardziej zawiodła w Puławach - Myślę, że wyciągnęliśmy odpowiednie wnioski. Teraz powinno być już tylko lepiej - powiedział przed meczem trener Stomilu. Mnie osobiście wydaje się, ze drugi tak fatalny mecz w defensywie się nie zdarzy, a dodatkowo Olsztynianie grają na własnym boisku, a więc jeśli chcą liczyć się w lidze takie spotkania muszą wygrywać. Jeśli chodzi o gości to ich gra jest pewną nie wiadomą, ale nie spodziewam się nadzwyczajnej piłki. Dlatego typuję na zwycięstwo Stomilu - Kurs przeciętny, ale może się opłaci.
PS: Dobrym rozwiązaniem może być gra LIVE w tobecie, bo z tego co widzę to Tobet oferuje zakłady LIVE na ten mecz ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
S 2

sport83

Użytkownik
Nie zgadzam się jednak co do przegranej Resovii. W rozmowie z kolegą uświadomił mi, że ta na wyjeździe w Sokółce zagrała dobry mecz, tyle że nie była skuteczna.
Dokładnie tak napisałem. Tyle tylko, że ze Świtem nie będą mieć tylu okazji
Nie wiadomo jak będzie jutro gdyż Świt wcale nie zagrał dobrego meczu ze Stalą.
Zdecydowanie mniej niż od nich się przed sezonem oczekiwano i ja osobiście ten mecz całkowicie odpuszczam. ????
Świt miał swoje sytuacje, zwłaszcza w drugiej połowie zagrali lepiej. Na konferencji po meczu trener Reginis pochwalił swój zespół za dobrą grę.
W meczu z Resovią, wg mnie, dużo będzie zależało od tego, czy faktycznie nie będzie w bramce Pietryki. Po pierwsze jest kapitanem, po drugie inaczej się gra obrońcom z rezerwowym bramkarzem za plecami. Na mksswit.pl na pewno będzie relacja i podane składy przed meczem, więc można poczekać i zagrać przed 16.00.
Jeszcze jako ciekawostka: w 4 ostatnich meczach pomiędzy tymi dwoma drużynami raz wygrał Świt (2-1), i padły 3 remisy po 1-1. 3 z 4 bramek dla Resovii strzelił Hajduk, 1 Kusiak. Kusiaka w Resovii już nie ma, a Hajduk dziś nie zagra (nie pojechał nawet z drużyną do Nowego Dworu).
 
n3r0 632

n3r0

Użytkownik
Pelikan Łowicz - Motor Lublin Typ: 1 Kurs: 2.25 @Tobet
Widziałem w zeszłym tygodniu ekipę z Łowicza w Iławie i zaprezentowali się naprawdę nienajgorzej. Szybko zdobyty gol przez ekipę Jezioraka ustawił wtedy mecz i gościom trudno było doprowadzić do remisu, chociaż okazje ku temu były. Na dodatek łowiczanie udanie zaprezentowali się w Pucharze Polski pewnie pokonując Zagłębie Sosnowiec. W Łowiczu skończyli już granie o 11:15 w niedziele i wyjdzie to chyba na dobre tamtejszym piłkarzom. Motor z kolei rozpoczął od słabego meczu w PP, przegrywając z ekipą z niższej ligi po dogrywce, a w ostatniej kolejce zremisował na własnym boisku z przeciętną ekipą Puszczy Niepołomicy. Lublinianie już w zeszłym sezonie prezentowali się bardzo słabo i nie sądzę, aby trener odmienił ten zespół tak mocno, aby mógł walczyć o wyższe cele. Pelikan to z kolei zawsze solidna ekipa górnej części tabeli, która nie zwykła przegrywać na własnym boisku. Kurs jest naprawdę atrakcyjny, a biorąc pod uwagę fakt, że Motor jest raczej skazany na walkę o utrzymanie, myślę, że można skorzystać z typu.
Co do innych typów to zdecydowanie popieram bet na OKS 1945 Olsztyn, który ze wzmocnioną defensywą i chęcią rewanżu za porażkę w Siedlcach powinien rozprawić się u siebie z jakby nie patrzeć sporą niewiadomą, czyli Wisłą Puławy.
Jeśli chodzi o mój Jeziorak to jak zwykle warto zagrać under 2.5, ale kurs w granichac 1.60. Co do wyniku faworytem są gospodarze, ale w zeszłym sezonie to iławianie wygrali w Brzesku 1:0 i była to jedyna porażka Okocimskiego u siebie na wiosnę.
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Pelikan w Iławie grał przyzwoicie, jednak sytuacji podbramkowych nie potrafili sobie stworzyć. Pelikan w poprzedniej rundzie, też był faworytem meczu z Motorem i przegrał u siebie 0:2 po bardzo słabej grze.
Wygrali z pucharze z Sosnowcem, jednak warto zaznaczyć że Zagłębie grało w składzie mocno, powtarzam mocno osłabionym. Wg mnie Motor to nie taki słaby zespół, mają w środku pola Niżnika który jest profesorem jak na tą ligę.
W tym meczu może się wiele wydarzyć, ja osobiście upatrywałbym remis ????
Pelikan w sezonie poprzednim zajął 13 miejsce, sezon wcześniej 10, zaś dwa sezony wcześniej spadł z pierwszej ligi więc to raczej od 3 lat okupuje dolne rejony tabeli ????
 
arzoo 63

arzoo

Użytkownik
Dodam od siebie tyle, że to będzie cud jeśli Motor w tym sezonie utrzyma się w lidze.. w sposób czysto sportowy. Jak było rok temu wszyscy wiedzą.. w lecie odeszli kolejni zawodnicy. Z pierwszej &#39;11&#39; zostało 5ciu zawodników, a Ci którzy ich zastąpili niekoniecznie są lepsi, gdyż w większości są to zeszłoroczni rezerwowi. W zeszłym tygodniu przegrali w PP z IV-ligowym Kantorem Turbia, grając prawie najsilniejszym składem. Skoro twierdzicie, że Pelikan ciekawie zaprezentował się na wyjeździe uważam, że po takim kursie śmiało można próbować grać na ich zwycięstwo na własnym terenie.
 
adrian1905 132

adrian1905

Użytkownik
Jeśli chodzi o mecz pomiędzy Pelikanem Łowicz, a Motorem Lublin to jedyne co mi przychodzi do głowy to under 2.5, ale osobiście go nie zagram, bo kurs mało zachęcający. Jeśli chodzi o składy obu ekip, to do drużyny z Lublina ma dołączyć kilku piłkarzy, którzy nie mogli zagrać z Puszczą ze względów formalnych. Nazwisk wszystkich nie znam, ale wiem, że z klubem porozumienie osiągnął Bartosz Tomczuk, który ostatnio grał dla Cracovii. Do Lublina przyszedł także ostatnio grający w drużynie Startu Otowck - Ihor Mihałewskyj. Natomiast jeśli chodzi o gospodarzy, a więc o Pelikan to przystąpią do meczu z osłabieniami, bowiem z powodu urazu &quot;biało-zieloni&quot; będę musieli sobie radzić bez Krzysztofa Brodeckiego. Ponadto po raz kolejny nie zagra także kontuzjowany Maciej Wyszogrodzki, a na uraz narzeka Sebastian Przybyszewski oraz Michał Gamla. Tak, więc według mnie zapowiada się ciężkie spotkanie dla obu drużyn i ciężko osobiście jest mi coś wytypować. Powodzenia!
 
adrian1905 132

adrian1905

Użytkownik
Kolejka 2
Wyniki:
Wigry Suwałki 0-0 Znicz Pruszków
(w Pruszkowie; Wigry gospodarzem)
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0-0 Resovia
Okocimski Brzesko 3-0 Jeziorak Iława
Stal Rzeszów 3-0 Garbarnia Kraków
Stomil Olsztyn 1-1 Wisła Puławy
Puszcza Niepołomice 1-1 Sokół Sokółka
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 0-3 Stal Stalowa Wola (wo)
Pelikan Łowicz 3-4 Motor Lublin
Pogoń Siedlce - pauza
Tabela:

Strzelcy:
3 gole - Tomasz Ogar (Okocimski KS Brzesko),
2 gole - Ihor Mihałewśkyj (Motor Lublin),
1 gol - Michał Budzyński (Wisła Puławy), Mateusz Cholewiak (Puszcza Niepołomice), Adam Czerkas (Pogoń Siedlce), Wojciech Figurski (Jeziorak Iława), Dawid Florian (Stal Rzeszów), Tomasz Jakuszewski (Sokół Sokółka), Arkadiusz Jędrych (Znicz Pruszków), Marek Kaliszewski (Pogoń Siedlce), Roman Karakewycz (Motor Lublin), Arkadiusz Koprucki (OKS 1945 Olsztyn), Wojciech Krauze (Stal Rzeszów), Robert Kwiatkowski (Pogoń Siedlce), Robert Łakomy (Pelikan Łowicz), Tomasz Margol (Stal Rzeszów), Piotr Prędota (Motor Lublin), Andreja Prokić (Stal Rzeszów), Sebastian Przybyszewski (Pelikan Łowicz), Piotr Skokowski (Jeziorak Iława), Mariusz Solecki (Pelikan Łowicz), Kamil Witkowski (Znicz Pruszków), Grzegorz Wojdyga (Znicz Pruszków).​
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom