>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

II liga - [Sezon 2015/2016]

Status
Zamknięty.
kryszan010 5,9K

kryszan010

Użytkownik
Raków Częstochowa - Okocimski Brzesko
Typ: Raków Częstochowa ⛔
Kurs: 1.85
Bukmacher: Fortuna
Aż jestem w szoku gdy zobaczyłem taki kurs na Raków Częstochowa, sądziłem, że kursy na ten mecz będą w okolicach 1.5-1.6, ale jak jest taki to grzech nie zagrać za grubszą stawkę, a tym bardziej jeżeli się będzie jeszcze na tym meczu.
Zacznę od Rakowa, klub w którym postawiono jeden cel przez zespołem, a jest nim AWANS, w zeszłym sezonie było blisko, ale lepsza okazała się drużyna Pogoni Siedlce, może to i lepiej, że nie wygrali baraży, bo w moim odczuciu nie był to jeszcze zespół na 1 Ligę. W tym okienku transferowym Raków pozyskał bardzo ciekawych zawodników, a przede wszystkim są to bardzo młodzi zawodnicy: Kacper Łazaj, Damian Warchoł, Patryk Misik, Dominik Bronisławski, Maksym Koval, Rafał Figiel oraz dwóch doświadczonych zawodników: Piotr Malinowski, Maciej Mielcarz. Z zespołu odeszło kilku zawodników, ale tylko jeden według mnie był główną postacią w Rakowie, czyli Wojciech Reiman, odeszli również Robert Brzęczek i Artur Pląskowski, ale oni nie byli głównym postaciami w zespole Rakowa. W meczach sparingowych wygrał z Górnikiem Wałbrzych 2:1, ze Ślęza Wrocław 1:0, z Puszczą Niepołomice 2:1, z MKS Kluczbork 3:1 oraz remis z Chrobrym Głogów 1:1, nastroje popsuła porażka w PP ŁKS Łomża 2:1.
Zespół z Brzeska ma ogromne kłopoty finansowe, do zespołu nikt znany nie trafił, w PP przegrali dopiero po rzutach karnych z Górnikiem Wałbrzych. Nic więcej na razie o tym zespole powiedzieć nie mogę, dopiero jak dzisiaj zobaczę jak grają będą ich mógł oceniać.
Powodzenia! ????

Edit: No cóż szkoda zmarnowanych okazji, mecz mógł się podobać, teraz czas na 3pkt z Nadwiślanem ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
pyrus122 1,8K

pyrus122

Użytkownik
Raków @ 1.84
ComeOn
Może zacznę od tego jak wyglądało to w poprzednim sezonie.
Raków walczył o awans, jednak okazał się słabszy przegrywając baraż z Pogonią Siedlce, drużyna z Brzeska natomiast w sezonie 2014/15 była ekipą która broniła się przed spadkiem do III ligi. W pojedynkach z Rakowem dwukrotnie okazała się lepsza drużyna z Częstochowy, wygrywając jesienią w Brzesku 0:3 i wiosną w Częstochowie 1:0.
Jak będzie wyglądać to w tym sezonie?
Raków dokonał poważnych wzmocnień, nie będę tutaj wymieniał wszystkich transferów, bo do drużyny przyszło aż 13 zawodników, ale w śród nich są takie twarze jak: Piotr Malinowski(Podbeskidzie), Maciej Mielcarz (ostatnio Widzew)
Znacznie słabiej wygląda to w drużynie z Brzeska, doszło zaledwie 4 zawodników, a odeszło aż 7, między innymi napastnik Sani Goringo Abubakar, (który rozegrał 25 spotkań w ostatnim sezonie), bramkarz R.Błąkała (20 spotkań).
W sparingach również dużo lepiej prezentował się Raków - wygrywając między innymi ostatnio z MKS-em Kluczbork 3:1, czy Puszczą Niepołomice 2:1.
Kurs 1.83 jest dla mnie na prawdę bardzo miłą niespodzianką, powinien być w okolicy 1.4 - 1.5 a tutaj taka miła promocja. ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
nr69 1,4K

nr69

Użytkownik
Edit: No cóż szkoda zmarnowanych okazji, mecz mógł się podobać, teraz czas na 3pkt z Nadwiślanem ;)
Zmarnowanych okazji? Jedyna setka, to ta Pawlusińskiego, gdzie mógł podać do pustaka do Malinowskiego, bądź też Kowala, który wychodził mu na prawo. Nie wiem, czy czasem po strzale zawodnika Okocimskiego, piłka od poprzeczki nie odbiła się za linią. Kulawik miał rację, co do sędziowania, ewidentnie pod Raków. Poziom meczu rozczarował, Brzesko zaprezentowała się moim zdaniem lepiej.
 
alley 79

alley

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, II liga
Godzina: 17:00
Spotkanie: Radomiak Radom - Stal Stalowa Wola
Typ: under 2.5 ✅
Kurs: 1.85
Bukmacher: Bet365
Analiza
:
W drugiej kolejce drugiej ligi polskiej Radomiak Radom podejmuje u siebie Stal Stalową Wolę. Zastanawiałem się na typ &#39;2&#39;, ale pewniejszy wydaje mi się under 2.5 Dlaczego? Obie ekipy &#39;lubią&#39; mecze kiedy nie pada za wiele goli. Stalówka w 1 kolejce pokonała Nadwiślan Góra 2-1, a Radomiak zremisował bezbramkowo ze Zniczem Pruszków. Radomiak jest beniaminkiem, powrócił do drugiej ligi. Ostatni mecz rozegrali rok temu w lidze kiedy to mecz zakończył się wynikiem 1-1. W 2013 zostały rozegrane dwa spotkania między tymi drużynami i jeden znów zakończył się wynikiem 1-1, a drugi 0-0. Wcześniej jeszcze także było 0-0, więc te ekipy między sobą zazwyczaj nie strzelają za wiele goli. Teraz jest teraz i może być inaczej jednak wydaje mi się, że zazwyczaj słabsza na wyjazdach Stalówka będzie grać na remis, a Radomiakowi remis także nie zaszkodzi. W Stalówce nie będzie nowego napastnika - Przezaka, który ma zastąpić w tym sezonie na Hutniczej Sekulskiego.

Edit: wynik rozliczamy przy pomocy edycji posta. Robson1416
 
freddy-krueger 490

freddy-krueger

Użytkownik
Godzina: 17:00
Okocimski Brzesko - Blekitni Stargard
Typ: Okocimski Brzesko DNB
Kurs: 1.83
Stawka: 3/10
Bet365

2:1 ✅✅✅
Błękitni Stargard Szczeciński ten klub na tą chwile już każdy w Polsce zna dzięki ostatniej edycji Pucharu Polski gdzie doszli bardzo daleko i w tym roku również stawiają wszystko by pokazać z dobrej strony w Pucharze. Sezon rozpoczęli naprawdę dobrze zwycięstwo w derbach na inauguracji w lidze 2:0 z Kotwica oraz przeszli dwa progi w PP wygrywając w 1/64 z Gwardia Koszalin 1:3 następnie 1/32 poradzili sobie z zespołem ekstraklasy Termalica B-B 2:1 kolejnym ich rywalem będzie już w wtorek Zagłębie Lubin i do łatwych te spotkanie na pewno należeć nie będzie. Okocimski Brzesko ma już za sobą PP i skupia sie wyłącznie na lidze gdzie w pierwszej kolejce zremisowało na wyjezdzie z Rakowem 1-1. Gospodarze pokazali w zeszłym sezonie że na własnym boisku są mocni i jest to zdecydowanie ich atut. Trener Błękitnych jak to zwyczaju miał robić da odpocząć swoim najlepszym zawodnikom bo dla nich najważniejsze spotkanie będzie w wtorek. Dlatego idę w strone Gospodarzy którzy powinni wykorzystać ten fakt i zgarnąć komplet punktów w razie remisu zwrot.
 
kryszan010 5,9K

kryszan010

Użytkownik
Spotkanie: Nadwiślan Góra - Raków Częstochowa
Typ: Raków Częstochowa ✅
Kurs: 2.50
Bukmacher: Bet365

Raków w poprzedniej kolejce tylko zremisował u siebie z Okocimskim Brzesko 1:1, co w Częstochowie wywołało spory niedosyt po inauguracji sezonu, teraz przychodzi czas na Nadwiślan, który w poprzedniej kolejce przegrał na wyjeździe ze Stalą Stalowa Wola 2:1. Każdy kto chodź trochę interesuje się 2 Ligą pamięta, że w poprzednim sezonie w 33 kolejce Raków grał o awans do 1 Ligi w Częstochowie właśnie z Nadwiślanem i przegrał 0:4. Na pewno Raków ma tutaj coś do udowodnienia, będą chcieli się zrewanżować za tamtą porażkę.
Raków w najsilniejszym swoim składzie, brak kontuzji, a więc tylko zwycięstwo tutaj interesuje Częstochowian, co warte jeszcze odnotowania, Raków zawsze o wiele lepiej radził sobie na wyjazdach niż na własnym stadionie. W poprzednim sezonie Raków wygrał z Nadwiślanem na wyjeździe 1:2.

Powodzenia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
tomsson9 105

tomsson9

Użytkownik
Radomiak Radom - Błękitni Stargard Szczeciński
Typ: Radomiak Radom
Kurs: 2,37
Bukmacher: Bet 365

2:0 ✅ Tak grającego Radomiaka aż miło było oglądać ... natomiast Błękitni? cóż - spodziewałem się więcej po tej drużynie.

Obie drużyny zgromadziły jak dotąd po 4 punkty odnosząc po 1 zwycięstwie, 1 remisie, 1 porażce. Radomiak u siebie jest mocny, dużo walki i zdrowia zostawiają na boisku. Zespół jest po sporym remoncie, gra nie na swoim stadionie, ale mimo wszystko nadzwyczajnie dobrze to wygląda. Są niedociągnięcia aczkolwiek widać ogromne zaangażowanie. Dodatkowo dochodzi podrażnienie po nieszczęśliwej porażce z mocnym Rakowem. Błękitni mają do pokonania sporą drogę, może to troszkę odbić się na dyspozycji. Wiadomo, że to zespół, który w poprzednim sezonie zrobił szum w kraju, aczkolwiek teren w Radomiu będzie dla wielu ciężki do pokonania. Dodatkowo prawdopodobnie w Błękitnych nie zagra Patryk Baranowski, podstawowy gracz, na którym opiera się defensywa tego zespołu. Mecz będzie wyrównany, ale nieznacznie wygra Radomiak.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
ricardio 42

ricardio

Użytkownik
Mecz: Siarka Tarnobrzeg - Raków Częstochowa
Typ: 2 DNB
Kurs: 1.8
Bukmacher: STS
Analiza:
Wpierw zacznę od faktu, że ten mecz będzie można postawić jedynie u typowego ziemniaka, czyli bukmachera naziemnego, ale może znajdziecie tą ofertę u swojego bukmachera internetowego, bo bardzo się nie zagłębiałem.
Jako że w tamtym roku dodawałem typy z drugoligowych boisk i w tym roku zamierzam co jakiś czas dodać dla was. Ta kolejka obfituje wiele ciekawych, interesujących i wyrównanych spotkań. Osobiście przyjrzałem się spotkaniu w Tarnobrzegu, gdzie obecny lider z Częstochowy podejmie na wyjeździe Siarkę.
Gospodarzy w trakcie okienka letniego czekała spora zmiana, wręcz rewolucja, która była uwarunkowana problemami finansowymi. Najlepszym rozwiązaniem tego jest stawianie na młodych i tak poczyniono na Podkarpaciu. Złożeniem zespołu zajął się znany w regionie trener Gąsior i trzeba przyznać, że w zespole może brakuje jakości i doświadczenia ze względu na młodość pierwszego zespołu, ale jednego im nie można odmówić - widać po zespole, że braki nadrabiają swoją walecznością. Tarnobrzeżanie sezon rozpoczęli od mocnego &quot;A&quot; gdyż pojechali do Niepołomic, które ograli 3-0. Następnie czekał ich ciężki pojedynek u siebie ze Zniczem Pruszków, który zremisowali, a w ostatniej kolejce w derbowym pojedynku zremisowali w Stalowej Woli 1-1 zdobywając gola na wagę trzech punktów dziewięć minut przed końcem regulaminowego czasu gry,
Raków Częstochowa w ubiegłym sezonie grał w baraże o awans do pierwszej ligi, które zakończyły się niepowodzeniem. W tym roku celem jak w poprzednim jest awans na zaplecze ekstraklasy. Umożliwiają to zawodnikom z Jasnej Góry na pewno dobry sponsor, który nie oszczędzał na wzmacnianiu klubu i póki okienko transferowe trwa, to w klubie będziemy widzieć jeszcze nowe twarze. Szeroka kadra ma umożliwić im awans oraz doświadczony trener Radosław Mikołajczak, który nie obawiał się krytyki wyrzucając z drużyny gwiazdę ubiegłego sezonu Wojciecha Reimana za podobno spożywanie alkoholu podczas zgrupowania.
Ekipa przyjezdnych rozpoczęła sezon od remisu z Okocimskim KS Brzesko 1-1. W drugiej kolejce spotkań podejmowali na wyjeździe Nadwiślan Góra, którą pokonali 2-0 po bramkach Okińczyca i Łazaja. W poprzedniej kolejce spotkań odnieśli pierwsze zwycięstwo na własnym stadionie pokonując wymagającego rywala Radomiaka Radom 3-2.
Podsumowując: Kurs może nie jest zachwycający ,ale moim zdaniem jak najbardziej do gry, ponieważ Raków posiada zdecydowanie silniejszy skład oparty przede wszystkim na graczach, którzy w przeszłości reprezentowali drużyny z wyższych klas rozgrywkowych. Tarnobrzeżanie natomiast to zespół oparty na młodości i braku doświadczenia, które będzie chyba najważniejszym czynnikiem powodującym postawienie zakładu na częstochowian.
Raków DNB +++
 
pakorks 5

pakorks

Użytkownik
Siarka - Raków 2 (przy remisie zwrot stawki ) 1.8 ( BAH )
W dzisiejszym meczu na pewno nie zagra jeszcze pozyskany przed kilkoma dniami Bissi. Natomiast niezagrożony jest występ Błażeja Radlera. Środkowy obrońca musiał opuścić boisko w 71 minucie konfrontacji z Radomiakiem. Uraz Błażeja nie okazał się groźny i będzie do dyspozycji trenera Radosława Mroczkowskiego, podczas ustalanie składu na najbliższy pojedynek.
Częstochowianie do spotkania z Siarką przystępują z pozycji lidera II ligi po 3 kolejkach. Co prawda jest to dopiero początek rozgrywek, ale pomimo niedociągnięć w grze na pewno cieszy bilans: remis i dwa zwycięstwa. Czerwono-niebiescy nadal nie zaznali porażki, a piłkarze są bardzo zdeterminowani, aby taki stan rzeczy nadał był aktualny.
Zerowy bilans pojedynków przegranych ma też Siarka. Jednak podopieczni Włodzimierza Gąsiora zgromadzili dwa oczka mniej niż Raków. Wynika to z tego, że zielono-czarno-żółci mają na swoim koncie dwa remisy i jedno zwycięstwo, które tarnobrzeżanie odnieśli na inaugurację sezonu z Puszczą Niepołomice.
W Rakowie najsłabszą formacją jest obecnie linia obrony, która w każdym meczu stara się jak może by kibice na trybunach się nie nudzili.

Szeroka kadra ma umożliwić im awans oraz doświadczony trener Radosław Mikołajczak, który nie obawiał się krytyki wyrzucając z drużyny gwiazdę ubiegłego sezonu Wojciecha Reimana za podobno spożywanie alkoholu podczas zgrupowania.
Sprostuje. Trenerem Rakowa jest Radosław Mroczkowski, który postawił warunek zarządowi, albo on albo Reiman. Historia z Reimanem to nie alkohol, ale gwiazdorstwo i spięcie z trenerem. Napewno przyda się ten zawodnik w Olimpii Grudziądz i tam też bym dzisiaj szukał wygranej z Chojnicami, ale to już w temacie 1 ligi.
 
ricardio 42

ricardio

Użytkownik
Wybacz za błąd ???? Radek Mikołajczak, to zawodnik Stalówki, a że w nocy to pisałem, to myślałem jedno pisałem drugie. Powodzenia dziś z Siarką ???? I oby na plus wynik i kasa ????
 
M 418

maat

Użytkownik
Radomiak Radom - Legionovia Legionowo

II liga nie zwalnia i po środowych emocjach 5. kolejki czas na dzisiejszy mecz 6. kolejki pomiędzy Zielonymi a ekipą Legionovii. Radomianie mają za sobą długą podróż do Wejherowa gdzie w środę pokonali miejscowy Gryf 1:0, natomiast Legionovia pokonała u siebie Nadwiślan 3:2.

Trener Jacek Magnuszewski będzie miał do dyspozycji wszystkich zawodników, borykający się z drobnym urazem (stłuczenie) Mateusz Radecki będzie dostępny na dzisiejszy mecz. Drużyna gra bardzo dobrze, miałem okazję oglądać mecze zarówno z Gryfem jak i mecz z Błękitnymi wygrany 2:0. W świetnej dyspozycji jest Leandro, który w ostatnich meczach strzela praktycznie na zawołanie. Widać że zespół jest przygotowany bardzo dobrze, trener Magnuszewski dodał, że zespół pracuje nad tym by być na dzisiejszy mecz przygotowany w 100% mimo widocznego lekkiego zmęczenia podczas piątkowego treningu.

W drużynie panuje świetna atmosfera co potwierdzają sami zawodnicy, głodni kolejnych zwycięstw. Dodatkowym plusem jest spodziewana frekwencja na meczu - dzisiejszy mecz na stadionie przy ul. Narutowicza obejrzy ponad 2000 osób, co na poziom II-go ligowy jest świetnym wynikiem.

Liczę, że Zieloni podtrzymają zwycięską passę pokazując ciekawy dla oka futbol, start o godzinie 16 - na mecz oczywiście się wybieram. Forma, własne boisko + atmosfera oraz doping przemawia by postawić na gospodarzy. 3 punkty w mojej opinii zostaną w Radomiu.

typ:
Radomiak Radom @2.00 bet365 ⛔

E: komentarz prosto po meczu. Bramka do szatni podciela skrzydła gospodarzom. No cóż każda seria kiedyś się kończy, szkoda ze na własnym stadionie gdzie padł rekord frekwencji - 3000 widzów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Z 120

zawalski

Użytkownik
Stal Mielec - Błękitni Stargard Szczeciński
Dzisiaj o godzinie 19 w Mielcu dokończenie 6 kolejki II ligi. Liderująca Stal podejmie Błękitnych, którzy plasują się na 17. pozycji w tabeli. Gospodarze mocno weszli w obecny sezon. Mimo że odpadli szybko z Pucharu Polski to w lidze ich postawa bardzo mnie zaskoczyła, bo są niepokonani od pierwszej kolejki a na dodatek cztery ich ostatnie spotkania kończyły się zwycięstwami. Miałem okazję zobaczyć ich mecz z Rakowem, który wygrali 2-1. Raków został wypunktowany przez Mielczan, którzy zagrali ze spokojem i wyrachowaniem. Stalowcy stwarzali zagrożenie po niemal każdym błędzie gospodarzy. Zawodnicy Janusza Białka prezentują naprawdę ciekawy futbol i potrafią wyczekać przeciwnika i szybko przejść z defensywy do kontrataku. Z drugiej strony- Błękitni co jak co ale mocno rozczarowują swoich kibiców. Przed sezonem celowano w awans ale z obecną formą ciężko będzie to zrealizować. Cztery punkty w pięciu meczach to naprawdę skromy dorobek. Drużyna po pokonaniu Termalici w pucharze i prestiżowym zwycięstwie w derbach województwa z Kotwicą wpadła w kryzys i do pięciu spotkań nie potrafią wygrać ( 1 remis, 4 porażki). Dzisiaj na pewno będą chcieli wrócić na właściwy tor i zacząć punktować. Jednak moim zdaniem Stal przy swojej publiczności zdobędzie komplet 3 pkt. Spodziewam się spokojnej gry w obronie gospodarzy i skutecznej w ataku. Błękitni jeżeli są zdeterminowani muszą zaatakować, a po tym co zobaczyłem w Częstochowie jestem zdania, że w obecnej formie Stal jest zdecydowanym faworytem i celuje tutaj w ich zwycięstwo.
Typ:
Stal Mielec @1,95 Sts ✅
 
pyrus122 1,8K

pyrus122

Użytkownik
Raków - Polonia
Raków @ 1.65

Krótko i na temat bo uciekam.
Mecz pomiędzy 3-cią i ostatnią drużyną ligi - 16-ście i 6 pkt.
W Częstochowie mega napinka na awans, bardzo szeroka i dobra kadra zawodników, tylko 2 porażki.
Polonia 3 spotkania wyjazdowe i 3 porażki.
 
E 40

edson17

Użytkownik
Stal Mielec - Okocimski x2 1,90⛔ 4-1 kursy bet365

Super początek Stali, jednak kiedyś musiała przyjść zadyszka, remis u siebie z Legionovia po bramce której nie było ale boczny sędzia ją zauważył, przegrana z Kotwicą i nadchodzi pojedynek z Piwoszami, którzy po ostatniej wygranej z Siarką 4-0, powinni postawić opór prezentującej słabszą formę Stali Mielec.

Gks Tychy - Gryf Wejherowo 1 1.65 ✅ 1-0

Tutaj nie ma co porównywać obu ekip, duża przepaść w każdym aspekcie, Tychy które są jedną z ekip do awansu, takie mecze muszą wygrywać. Ostatnio wygrana nad Błęktinimi, porażka u siebie z Rakowem i trzy remisy, natomiast Gryf remis u siebie z Zambrowem i 4 porażki czy u siebie czy na wyjeżdzie.

Znicz - Stal Stalowa Wola 1 2.00

Znicz od 4 kolejek nie pokonany w tym 3 zwycięstwa, w tym dwa u siebie po 3-0 z Rowem i Bytomiem, natomiast Stalowa 3 remisy i wygrana nad Puszcza, na wyjazdach nie zachwycają przegrane z Radomiakiem 2-0 i z Mielcem 3-0 oraz remisy na Bytomiu i Zambrowie. W Pruszkowie chyba wszystko zaskoczyło i gdzieś można usłyszeć słuchy, ze chcą awanasować do 1 ligi, więc trzeba takie mecze wygrywać.
 
pyrus122 1,8K

pyrus122

Użytkownik
Raków - Znicz
Raków @ 1.94

Kurs bardzo wysoki i bardzo mnie się to podoba.
Raków 2 spotkania i tylko 1 pkt i już robi się nerwówka wśród środowiska piłkarskiego w Częstochowie, bo przecież cel jest jeden - awans.
Raków nie tak dawno, bo pod koniec maja wygrał ze Zniczem 1:0 przed własną publicznością, dziś nie ma innego wyjścia 3 pkt muszą zostać przy Limanowskiego i wskoczyć do pierwszej trójki.
Stalowa Wola - Rybnik
Stalowa Wola @ 2.12

ROW stracił wielu podstawowych zawodników, jest to zupełnie inna drużyna niż w poprzednim sezonie. Dziś czeka ich bardzo trudne spotkanie w Stalowej Woli, gdzie miejscowa drużyna spisuję się w tym sezonie na prawdę bardzo fajnie , szczególnie przed własną publicznością gdzie jeszcze nie doznali porażki.
Kursy z ComeON
 
ricardio 42

ricardio

Użytkownik
Siarka Tarnobrzeg - Stal Mielec
Data: 17.10.2015 (sobota) g. 12:00
Kurs: Remis (3,00)/ X2 (1,42)
Bukmacher: STS

Analiza:
Przed nami derbowe spotkanie nazywane przez kibiców obu ekip Derbami Podkarpacia (jest kilka takich spotkań nazywanych podobnie). Zarówno Siarka Tarnobrzeg, jak i Stal Mielec radzą sobie w tym sezonie bardzo dobrze. Zdecydowanie większe zaskoczenie z dobrej postawy drużyny w tym sezonie jest z ekipy z Tarnobrzega, która postawiła “na swoich”, a wszystko elegancko ukształtował Włodzimierz Gąsiorek (w przeszłości były zawodnik i trener Stali Mielec). Stal Mielec z kolei po powrocie na szczebel centralny, co sezon przewidywana jest w gronie faworytów do awansu do pierwszej ligi, a mają ku temu wszystko co potrzeba. Dopiero teraz Janusz Białek poskładał wszystko, jak należy i drużyna z meczu na mecz jest coraz bliżej awansu.
Na statystyki z poprzednich lat nie ma co spoglądać, bo obie drużyny różnią się dosyć sporo z poprzednimi latami. Spoglądając na obie ekipy zdecydowanie większe ciśnienie panuje w Mielcu, gdyż tuż za ich plecami na drugiej pozycji znajduje się Wisła Puławy (24 pkt). W tarnobrzeskiej ekipie znajdują się gracze, którzy mają coś do udowodnienia działaczom z Mielca. Jednym z takich graczy jest Mateusz Domański, który odnalazł się w Siarce, jak ryba wodzie i prezentuje się w tym sezonie rewelacyjnie.
Podsumowując: Jest to pojedynek derbowy, w którym ciężko tak naprawdę przewidzieć faworyta tego meczu. Tarnobrzeżanie dobrze prezentują się na własnym obiekcie, jednakże patrząc na potencjał zespołu z Mielca będzie ciężko o wygraną na własnym boisku. Jedno wiemy na pewno gracze tanio skóry nie sprzedadzą, a ja osobiście przewiduje remis ze wskazaniem na Stal Mielec.
Jeśli ktoś się obawia czystego remisu sugeruję X2 (1,41) idealny do dubla bądź trebla. STS podany, bo to jedyny bukmacher, który podał jak na razie kursy na ten mecz.
✅
 
19krako91 44

19krako91

Użytkownik
Co myślicie o Rakowie dzisiaj?
Dawno nie wygrali u siebie a ROW to już nie jest drużyna co jeszcze rok dwa lata temu
Jak sytuacja w drużynie .Może ktoś z medalików się wypowie? Mecz o 12
 
ricardio 42

ricardio

Użytkownik
Wisła Puławy - Siarka Tarnobrzeg
Data: 24.10.2015 (sobota), godz. 16
Typ/Kurs: Wisła Puławy (2,10)
Bukmacher: Bet365

Cóż kolejne drugoligowe zmagania przed nami i kolejna garść informacji. Swój typ opieram przede wszystkim na dwóch istotnych kwestiach:

  • W środku tygodnia zawodnicy Siarki Tarnobrzeg, jak i sztab szkoleniowy nie wyszli na trening. Było to związane z tym, że od kilku miesięcy jest problem z finansami w klubie. Jest to związane z tym, że nowy prezydent w znaczącej części odciął finansowanie klubu, a Siarka była w dużym stopniu dotowana z kasy z miasta. Gracze nie dostają kasy od kilku miesięcy, a zawodnicy są nawet wyrzucani z mieszkań za nieopłacony czynsz.


  • Kolejną kwestią jest fakt, że drużyna gości fatalnie radzi sobie na wyjazdach w ostatnim czasie. Na początku sezonu radziła sobie &quot;jako tako&quot;, to teraz trzy porażki wyjazdowe z rzędu (ROW Rybnik 3:2, Radomiak Radom 4:0, Okocimskie Brzesko 4:0)


  • Niestety nie miałem jeszcze okazji widzieć w tym sezonie Wisły, ale radzą sobie w tym sezonie bardzo dobrze, gdyż po trzynastu kolejkach mają pozycję wicelidera (27 punktów). Widziałem ich w tamtym sezonie i ich gra zarówno w rundzie jesiennej wyglądała fatalnie, to na wiosnę prezentowali się bardzo dobrze. Widać, że pomysł na tą drużynę przez trenera jest kontynuowany także w tym sezonie. Gospodarze nie przegrali spotkania od dziewięciu spotkań, a pomiędzy nimi przytrafił się im jeden remis.


  • Inne typy jakie widzę na tą kolejkę, to Radomiak Radom (2,40). Unikałbym grania na Stal Stalowa Wola (1,75) raz, że kurs za niski, a ich gra jest odwrotna do osiąganych wyników.

Pozdrawiam liczę na ✅ w tej kolejce, jak to miało miejsce w poprzedniej. No i na repki, które motywują mnie do pisania dla Was.
ROZLCZAM: ✅
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom