>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

II liga - [Sezon 2016/2017]

X 24

xavery84

Użytkownik
✅ROW Rybnik - Raków Częstochowa
Typ: 2
Kurs: 2.00 / gamebookers

⛔Radomiak Radom -Olimpia Zambrów
Typ: 1
Kurs: 1.53 / gamebookers

Jak dla mnie to dziś to powinno wejść. Ako 3.06. Raków po słabym początku rozbił ostatnio wydawać by się mogło mocna Legionovie i pokazał że będzie walczył o awans. Rybnik mocny ale myślę że nie da rady urwać punktów . Radomiak z kolei zaczął słabo u aby myśleć o awansie musi zacząć wygrywać a z kim jak nie ze slabym zambrowem
 
krzysul 38

krzysul

Użytkownik
ROW Rybnik - Raków Częstochowa
Typ: 2
Kurs: 2.00 / gamebookers

Radomiak Radom -Olimpia Zambrów
Typ: 1
Kurs: 1.53 / gamebookers

Jak dla mnie to dziś to powinno wejść. Ako 3.06. Raków po słabym początku rozbił ostatnio wydawać by się mogło mocna Legionovie i pokazał że będzie walczył o awans. Rybnik mocny ale myślę że nie da rady urwać punktów . Radomiak z kolei zaczął słabo u aby myśleć o awansie musi zacząć wygrywać a z kim jak nie ze slabym zambrowem
Kupon jak najbardziej popieram. Jeśli chodzi o raków to kursy spadły od wczoraj z 2.3 około do 1.9 dziś więc coś musi być na rzeczy :p
Co do Radomiaka jedynie co może sprawić im problemy to właśne boisko które jest bardzo mocno eksploatowane.
 
X 24

xavery84

Użytkownik
✅Legionovia - Polonia Bytom
Typ : 1
Kurs: 1.80 / gamebookers

Polska liga ma to do siebie że faworytów nie ma ale wg mnie legionovia wygra z najsłabsza w lidze Polonią. Tym bardziej ze są podrażnieni po lanie od Rakowa

✅Siarka - Kotwica
Typ 1
Kurs 1.67 / gamebookers

Tutaj tez idę w gospodarza. Siarka gra równo i dobrze. U siebie raczej nie przegrywa a kotwica to kolejny kandydat do spadku. Siarki po cichu . myśli o awansie wiec punkty są im potrzebne

Ako 3.01
 
krzysul 38

krzysul

Użytkownik
Rak. Częstochowa - Tarnobrzeg BTTS
Stalowa Wola - Warta Poznań BTTS
Opole - Legionowo BTTS
Pol. Bytom - Rybnik 2
Co sądzicie ?
 
B 8

bartlomiej1995

Użytkownik
Rak. Częstochowa - Tarnobrzeg BTTS
Stalowa Wola - Warta Poznań BTTS
Opole - Legionowo BTTS
Pol. Bytom - Rybnik 2

Co sądzicie ?
Bałbym się o Rybnik najbardziej. ROW ostatni raz na wyjeździe wygrał 16 września. Polonia z nożem na gardle, dodatkowo ostatnio u siebie zwycięstwo. Może być ciężko, ale powodzenia.
 
B 8

bartlomiej1995

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Polska - II Liga
Spotkanie: Kotwica Kołobrzeg-Radomiak Radom
Typ: Kotwica lub remis
Kurs: 1,75
Bukmacher:STS

Obie drużyny słabo rozpoczęły rundę wiosenną. Kotwica 4 porażki, Radomiak 3 remisy i porażka. W Kołobrzegu bardzo nerwowo, pora zacząć zdobywać punkty jeśli chcą się utrzymać. Natomiast po drugiej stronie Radomiak, do którego już Puszcza traci już tylko 2 punkty. Oba zespoły jeśli chcą zrealizować swoje cele (utrzymanie-awans) to muszą zacząć wygrywać. Według mnie Kotwica z doświadczonym Wieczorkiem na ławce wreszcie zapunktuje na wiosnę i urwie Radomiakowi punkty, jeśli nie 3 to uda im się chociaż zremisować to spotkanie
 
krzysul 38

krzysul

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Polska - II Liga
Spotkanie: Kotwica Kołobrzeg-Radomiak Radom
Typ: Kotwica lub remis
Kurs: 1,75
Bukmacher:STS

Obie drużyny słabo rozpoczęły rundę wiosenną. Kotwica 4 porażki, Radomiak 3 remisy i porażka. W Kołobrzegu bardzo nerwowo, pora zacząć zdobywać punkty jeśli chcą się utrzymać. Natomiast po drugiej stronie Radomiak, do którego już Puszcza traci już tylko 2 punkty. Oba zespoły jeśli chcą zrealizować swoje cele (utrzymanie-awans) to muszą zacząć wygrywać. Według mnie Kotwica z doświadczonym Wieczorkiem na ławce wreszcie zapunktuje na wiosnę i urwie Radomiakowi punkty, jeśli nie 3 to uda im się chociaż zremisować to spotkanie

Gdzieś czytałem że jeśli Radomiak nie wygra to klub pożegna się z trenerem,poza tym wracają Spychała oraz Kwiek więc ostrożnie z tym typem.
 
kojocik89 425

kojocik89

Użytkownik
Gdzieś czytałem że jeśli Radomiak nie wygra to klub pożegna się z trenerem,poza tym wracają Spychała oraz Kwiek więc ostrożnie z tym typem.
Tak potwierdzam w Radomiu duża mobilizacja i stawką meczu jest posada trenera. Dlatego ja idę w stronę Radomiaka.

Dyscyplina: Piłka nożna - Polska - II Liga
Spotkanie: Kotwica Kołobrzeg-Radomiak Radom
Typ: Radomiak Radom
Kurs: 1,95
Bukmacher: Forbet

Analiza:

Obie drużyny poniżej oczekiwań wystartowały na wiosnę. W Radomiu duże parcie na awans. Do składu wraca Spychała, którego zabrakło ostatnio. To duże wzmocnienie. Wróci także Kwiek, ale to mało istotne bo to główne rezerwowy. Zabraknie jedynie Macieja Świdzikowskiego, który wypadł na dłuższy czas. Dla Radomiaka to ważny mecz, mając w perspektywie, to że następny mecz zagrają z Raków Częstochowa. Trzeba utrzymać dystans nad 4 i 5 miejscem dlatego jutro must win.

Dodatkowo za drobne:
Leandro Rossi strzeli gola - tak
Kurs 2.40
Bukmacher: Forbet


Analiza:
Leo to najlepszy strzelec Radomiaka. Może trafić z akcji, rzutu wolnego czy karnego, kto jak nie on ma pociągnąć drużynę w trudnym momencie? Myślę, że po 2.4 warto.
 
B 8

bartlomiej1995

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Polska - II Liga
Spotkanie: Kotwica Kołobrzeg-Radomiak Radom
Typ: Kotwica lub remis
Kurs: 1,75
Bukmacher:STS

Obie drużyny słabo rozpoczęły rundę wiosenną. Kotwica 4 porażki, Radomiak 3 remisy i porażka. W Kołobrzegu bardzo nerwowo, pora zacząć zdobywać punkty jeśli chcą się utrzymać. Natomiast po drugiej stronie Radomiak, do którego już Puszcza traci już tylko 2 punkty. Oba zespoły jeśli chcą zrealizować swoje cele (utrzymanie-awans) to muszą zacząć wygrywać. Według mnie Kotwica z doświadczonym Wieczorkiem na ławce wreszcie zapunktuje na wiosnę i urwie Radomiakowi punkty, jeśli nie 3 to uda im się chociaż zremisować to spotkanie
✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
B 8

bartlomiej1995

Użytkownik
Kurs okazja, ale ja jednak mam obawy. Radomiak w Kołobrzegu beznadziejnie, ale kiedyś wreszcie przełamać się musi. Raków co roku zupełnie przypadkowo :)grin ???? gubi punkty jak awans jest blisko. Stawiałbym 1x
 
kojocik89 425

kojocik89

Użytkownik
Kurs okazja, ale ja jednak mam obawy. Radomiak w Kołobrzegu beznadziejnie, ale kiedyś wreszcie przełamać się musi. Raków co roku zupełnie przypadkowo :)grin ???? gubi punkty jak awans jest blisko. Stawiałbym 1x
Wiadomo, zawsze mogą odpalić, ale mam dziwne wrażenie że oni grają na zwolnienie V. Licki, ponoć jest już jego następca i ma pojawić się na meczu z Rakowem. Ile w tym prawdy to zobaczymy.
 
krzysul 38

krzysul

Użytkownik
Rybnik - Opole OVER 2.5 STS Kurs 1.7
Radomiak Raków BTTS Lub dla odważnych, 2 drużyna strzeli w obu połowach : TAK 3.60 @STS
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Rybnik - Opole OVER 2.5 STS Kurs 1.7
Radomiak Raków BTTS Lub dla odważnych, 2 drużyna strzeli w obu połowach : TAK 3.60 @STS
Radomiak słabo zaczął wiosnę, a ostatni mecz w Kołobrzegu to już wstyd, który dziś Zieloni będą chcieli wymazać. Przyglądałem się ich początkowej grze właśnie w meczu z Kotwicą i nie wyglądali najgorzej. Widziałem też mecz z Rozwojem. Radomiak ma problemy z utrzymaniem wysokiego poziomu gry przez całe 90&#39;. Zdarzają im się dobre połowy, a po zmianie stron grają piach. Ciężko powiedzieć czy to spowodowane. Główny strzelec drużyny także zatracił instynkt strzelecki. Dziś stadion ma się zapełnić do ostatnich miejsc więc to dobry moment na przełamanie z liderem. Radomiak przecież większość punktów zebrał na stadionie MOSiRu.
 
florek91 0

florek91

Użytkownik
Zmiana na stanowisku trenera w Radomiaku! W kolejnych meczach drużynę prowadzi Robert Podoliński, były szkoleniowiec m.in. Cracovii Kraków czy Podbeskidzia Bielsko-Biała

może to pobudzi kopaczy do lepszej gry bo narazie to tragedia...
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Zmiana na stanowisku trenera w Radomiaku! W kolejnych meczach drużynę prowadzi Robert Podoliński, były szkoleniowiec m.in. Cracovii Kraków czy Podbeskidzia Bielsko-Biała
może to pobudzi kopaczy do lepszej gry bo narazie to tragedia...
Tak jak pisałem ostatnio Radomiak nie prezentuje się źle na boiskach ligowych. Jego największym problemem jest skuteczność co od razu wyłapał Podoliński. Przestał strzelać Leandro, a to on był odpowiedzialny za gole dla Radomiaka. Według relacji z konferencji to na ten aspekt w pierwszej kolejności ma postawić trener.
Dziś bardzo ważny mecz dla Radomian nie tylko dlatego, że grają z ostatnią drużyną ligi (choć trzeba pamiętać, że jest tak z powodu odjętych punktów) ale także dlatego, że najwięksi rywale grają między sobą i ktoś z pierwszej piątki ligowej na pewno punkty straci. Świetna okazja by się wreszcie przełamać. Liczę na skromne zwycięstwo chłopaków z Radomia, bo kadrowo są lepszą drużyną brakuje im tylko pewności tej z jesieni po niekorzystnych wynikach od początku rundy wiosennej.
Radomiak wygra 1,95 Unibet ✅
 
Do góry Bottom