>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Temat z analizami II runda Ekstraligi

Status
Zamknięty.
B 41,5K

bosky

Użytkownik
Woffinden under 9 2.05 bet365 niestety odwołany, a szkoda

Pobieram z uśmiechem. Woffinden forma spadkowa, każdy kolejny sezon coraz słabszy. W poprzednim sezonie na Włókniarz w tragicznej formie zrobił 5+2 w 4, dwa lata temu 2 w czterech startach. Pierwszy bieg ma jeszcze względnie najprzyjemniejszy, przy czym jedzie na Mikkelsena i Woryne. Kolejne biegi w parze z Bewleyem i Laguta, ja go po prostu dzisiaj nie widze z 9 punktami. Wiem, ze ma za soba lata startow we Wlokniarzu, ale to bylo nascie lat temu, a jego srednia z czestochowskiego owalu to 1,538 - najslabsza z wszystkich torow ekstraligowych.
 
Ostatnia edycja:
dx2 227,5K

dx2

Użytkownik
Fricke powyzej 9,5 pkt @1.62 (5 startow)

W Grudziadzu ten wozek ciagnie dwoch zawodnikow: Fricke i Doyle. O ile Doyle jest niezrownowazony i zawsze moze dostac wykluczenie, o tyle Fricke jest rozsadny, a ubiegly sezon naprawde pokazal w Ekstralidze wysoki poziom. Mysle, ze jest wiecej w stanie zrobic niz wieksozsc tych zaowdnikow Falubazu i wcale nie wykluczam, ze to on bedzie najlpeszym ich zawodnikiem w sezonie.

Nie wiem jak sobie Fricke radzil wwczensiej w ZG, ale to jednak klasowy zawodnik, a Falubaz pozbieral co bylo na rynku, ale tez jakis duzcyh dwiazd nie ma i mozna smialo zalozyc, ze bedzie to spotkanie druzyn, ktore beda w gronie zespolow walczacych o utrzymanie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +961
Q 14,7K

quatr0

Użytkownik
Kto lepszy:
Jan Kvech - Wadim Tarasienko @1,55 etoto
Tarasienko jak przyznał w wywiadzie znalazł przyczynę słabszego występu w Grudziądzu i były to wadliwe części. Kvech trochę słabo jak na niego.

Nie ma co nawet porównywać Wadima do solidnego Kvecha, zwłaszcza, że Janek jedzie na swoim torze a Wadim tydzień temu na swoim zdobył ile? 1 punkt?
 
Ostatnia edycja:
B 41,5K

bosky

Użytkownik
Hampel (+3) - Fricke 1 1.95 bet365 11 - 16

Długo się zastanawiałem czego spodziewać się dzisiaj po Jarku. Starty świetne, co generalnie sprawia, że na torze w Zielonej Górze powinien robić solidne punkty. Naprzeciwko Fricke, który pewnie pojedzie 6 razy, ale on dla odmiany dużo wygrywa na dystansie, który na wrocławskiej jest nie do powalczenia. Protas to stary lis, spodziewam się takiego toru, żeby możliwie najbardziej zneutralizować gości. Pojeździł w Zielonej Górze w sezonie 2022, średnia fajna, ale wiadomo w 1 lidze.
 
Ostatnia edycja:
Q 14,7K

quatr0

Użytkownik
Mam jeszcze jeden typ - co prawda bardzo ryzykowny - ale uważam, że szanse ma. Wszystko zależy od tego jak dzisiaj pojedzie Doyle. Podejrzewam, że na pewno Doyle i Fricke pojadą 6 razy. Jeśli Doyle nie da z siebie wszystkiego a Fricke pojedzie tak jak ostatnio to szanse są duże.

Max Fricke najlepiej punktujący @3,85 etoto
Po 12 biegu już weszło. Ostatecznie Fricke 16+1, drugim najlepiej punktującym był Hampel z 11 punktami.

iti - to jest niesamowite, że na 4 typy po wnikliwej analizie, które dzisiaj podałem (dwa na pierwszą ligę i dwa na ekstraligę) tamtych pozostałych byłem pewny a ten był dla mnie ryzykowny i pograłem tylko za drobne. Okazało się, że był najpewniejszym i jedynym, który wszedł.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3304
A 52,1K

a.kondrat

Użytkownik
Lidsey J. Powyżej 6.5 @1.7 betclic ✅

Dwa łatwe biegi a w pozostałych spokojnie może powalczyć bo sprzęt ma bardzo szybki co pokazał mecz z Lublinem.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3074
B 41,5K

bosky

Użytkownik
Woffinden under 6 2.8 bet365 1,0,3,0

analiza w sumie powyżej. Tai moim zdaniem powoli podąża w stronę 1 ligi, w GP to już go osobiście kompletnie skreśliłem. Jakby tego było mało numer nienajlepszy i tor na którym w gruncie rzeczy średnia ma słabą mimo czterech bodaj sezonów dwie dekady temu. Każdy kolejny bieg powinien być dla Taia dzisiaj większymi schodami, więc zobaczymy ile przywiezie na początku meczu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2511
A 350,4K

adams235

Znawca - Żużel
Też pograłem Taia under 7.5 ale to dla zabawy ,natomiast w poszukiwaniu kursu wysokiego zaryzykowałem parę
Krawczyk-Kupiec 2 kurs 2.16 STS
Idę w gospodarza bo Kuba ostatnio dwa słabe występy licząc u24 do tego w przypadku remisu mamy zwrot więc widzę tu jakieś value ,dużo może pomóc zestaw ,jeśli wylosują 1 zestaw wtedy kupiec z malego w młodzieżowym 😉
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1109
B 50K

bartek2701

Mistrz Tour de Ski
Wrocław 1.70 S sts

Ja idę dziś w stronę gości jak za pierwszym razem. Włókniarz nie ma gości pewnych na 10+ poza Madsenem. Dziś lepiej powinien jechać woryna ale tak naprawdę wszystko zależy od Drabika. Wrocław ma 5 mocnych seniorów z których każdy może odpalić nawet Kowalski
 
Ostatnia edycja:
Sándor Tihanyi 40,1K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
Częstochowa
Unibet
2.5

A ja w drugą stronę nie mam już czasu na analizę ale Wrocław silny to wiadomo jednak nie pokazuje na początku swojej siły pomimo łatwych rywali. Dziś sprawdzian na tle kogoś silniejszego a już Częstochowa nie wyglądała źle w Gorzowie do tego ważne punkty Drabika. Zobaczymy co z tego wyjdzie za drobne
 
Otrzymane punkty reputacji: +174
M 73,6K

mazinho87

Użytkownik
Ludwiczak wygra bieg młodzieżowy kurs 17.00 (sts) na live

Warto to pograć na live. Włókniarz ma pola a u c w juniorskim- te korzystniejsze. Goście powinna mieć problemu. Ludwiczak to mega talent, myślę że jest spokojnie w stanie wygrać bieg młodzieżowy. Kurs na pewno ostro przesądzony i trzeba próbować. Na moje zrobi 2 z bonusem lub 3.
 
Q 14,7K

quatr0

Użytkownik
Ludwiczak wygra bieg młodzieżowy kurs 17.00 (sts) na live

Warto to pograć na live. Włókniarz ma pola a u c w juniorskim- te korzystniejsze. Goście powinna mieć problemu. Ludwiczak to mega talent, myślę że jest spokojnie w stanie wygrać bieg młodzieżowy. Kurs na pewno ostro przesądzony i trzeba próbować. Na moje zrobi 2 z bonusem lub 3.
Pomijając sam typ to mam nadzieje, że nie wprowadziłeś nikogo w błąd bo Włókniarz w juniorskim miał pola "b" i "d". Niemniej Ludwiczak pokazał się z ładnej strony i myślę, że w tym sezonie jeszcze może mu się uda wygrać młodzieżowy ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom