>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

II runda kwalifikacji Ligi Europejskiej [2.08.2018 REWANŻE]

Status
Zamknięty.
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Pamiętam także nie tak dawny mecz w pucharach z greckim Arisem gdzie po przegranej u siebie Jaga pojechała właśnie na drugi koniec kontynentu, na gorący i trudny teren gdzie zagrała świetny mecz przeciw grekom
Mówisz o Jagiellonii w której jeszcze Grosicki latał i......Jarosław Lato ????
 
P 0

pavlinho

Gość
Były spadki od dwóch dni, teraz rośnie. Musi być coś spowodowane ze składem, jakaś kontuzja/absencja itp. Nie mniej na przełomie tygodnia trudno by klub się rozje..ł a takie historie jak Slovan Liberec rok temu jak się zarazili żarciem po wyjeździe do Azerbejdżanu raczej nie mają miejsca.
Atromitos musi rosnąć bo 1,6 to był strasznie naiwny kurs na ich wygraną, Asteras z kolei nie wiem czemu rośnie podobnie jak Larnaka.
Rośnie na Asteras bo w Tripolis była potężna ulewa a temperatura oscyluje w okolicy 20 stopni, czyli warunki do grania jak w Szkocji.
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Rośnie na Asteras bo w Tripolis była potężna ulewa a temperatura oscyluje w okolicy 20 stopni, czyli warunki do grania jak w Szkocji.
Patrzę zawsze pogodę, widziałem jakieś prognozy z deszczem, ale żeby taka lipa była to w życiu bym się nie spodziewał. Oby to nie było takie zjawisko jak w Białymstoku tydzień temu. Dla lepiej grających w piłkę czyli Asterasu rodzi się nowy problem w takim razie.
 
pawel1980 35,8K

pawel1980

Użytkownik
Mówisz o Jagiellonii w której jeszcze Grosicki latał i......Jarosław Lato ????
Swiderski z Novikowasem to nie lataja? W Jadze mamy jeszcze Runje,ktorego uwazam za najlepszego obronce ligi, ja bym ich nie skreslal, co innego jakby mieli odrabiac u siebie, ale jak jada bronic, pod koniec sezonu wygrali na Legii i Lechu, to remis w Rio czy nawet wygrana bylby az takim cudem?
Asteras pilkarsko lepszy od szkotow, w pierwszym meczu Kyriakopoulos robil z nim co chcial druga brame im hukna jak w LM, Grecy za pewni siebie byli i mecz im sie wymkna w drugiej polowie jeszcze w 10 konczyli i dostali gola w doliczonym,ale u siebie powinni spokojnie wygrac.Hibernian nie ma obrony na poziom takich meczow.
ps. Gornik juz lezy.
 
P 0

pavlinho

Gość
Patrzę zawsze pogodę, widziałem jakieś prognozy z deszczem, ale żeby taka lipa była to w życiu bym się nie spodziewał. Oby to nie było takie zjawisko jak w Białymstoku tydzień temu. Dla lepiej grających w piłkę czyli Asterasu rodzi się nowy problem w takim razie.
Może wpisałeś Trypolis i wyskoczyła Ci Libia lub Liban gdzie jest +/- 35 stopni ???? Cały czas pada i podczas meczu też będzie padać.
 
B 1,5K

baltazar_gabka

Użytkownik
Widzę, że spora część graczy uparła się na Larnakę, nie jestem przekonany. Gdy przyjezdni coś wbiją mogą się zacząć mocne nerwy...Osobiście tego nie gram...
Trakai - Partizan
Ogólnie kluby z bałkanów ostatnimi czasu niewiele grają. Śmiem jednak twierdzić, że to że Partizan nie stracił bramki u siebie, może dać im awans. Litwini będą musieli w którymś momencie mocno zaatakować i to może być szansa dla Serbów...
Partizan kurs 1,57 STS
wynik 1:1 FT
Do tego tradycyjnie gram przeciwko ekipom z Holandii...
Vitesse - Vit Constanca

Vit Constanca + 1,5 kurs 1,50
Vit Constanca awans kurs 5,69 STS
wynik 3:1 FT


Alkmaar - Kairat

Kairat awans kurs 1,30
Kairat + 1,5 kurs 1,62 STS

wynik 2:1 FT
do tego awans Jagielonia kurs 1,55 STS
wynik 4:4 FT
 
T 13

talesz

Użytkownik
Mówisz o Jagiellonii w której jeszcze Grosicki latał i......Jarosław Lato ????
Tak, o tej samej w której grali też Grzyb czy Sandomierski dalej będący w kadrze Jagi. Po za tym nie traktuj tego jago argument przemawiajacy za dzisiejszą wygraną Jagiellonii tylko jako odpowiedz użytkownikowi przekonującemu o słabości Jagi na wyjazdach w szczególności na drugim końcu kontynentu.
 
P 0

pavlinho

Gość
Sparta Praga over 2.5 @ 2.00 @ Totolotek, bez podatku z racji Gram Grubo
Ja wiem, że to drużyna parodystów i u nich kompromitacja goni kompromitację bo rok w rok zapowiadają walkę o najwyższe cele a wychodzi kaplica. No ale z kim oni grają. Spartak Subotica. 4 drużyna słabej, serbskiej ligi. Na wyjazdach tracą połowę swojej wartości. W weekend dostali 2 bramki od drużyny która się ledwo utrzymała w tamtym sezonie. Dzisiaj się zapowiada nawałnica ataków na bramkę gości. Jak poprawią skuteczność to ich odprawią z 4/5-0. Dogrywki raczej będą chcieli uniknąć więc minimum 3-0 to ich cel. Dla mnie lepiej zagrać ten typ niż np. awans po ~ 1.8 bo w przypadku 3-1 odpadają, a mój bet wchodzi. No i kurs wyższy. Pograne wcześniej za drobne, bo to tylko LE.
edit: powinno już siedzieć po pierwszej połowie, mieli tyle sytuacji, że to głowa mała a założę się, że skończy się 2-0 xDDDDDD ta drużyna nigdy mnie nie zaskoczy pozytywnie.
edit: pizdy, już nawet kibice mają tego dość.
 
pawel1980 35,8K

pawel1980

Użytkownik
Myslicie,ze jak przeloza ten Trypolis to na jutro,czy nast tydzien?
Watpie zeby byla zmina terminu, to nie tenis, no chyba zeby jakas powodz tam byla, mam to w pakiecie z Trencinem,wczoraj Bate ladnie weszlo, a pozniej czerwona dla Ludo, a teraz pilka wodna, ciezkie to granie.
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Skoro taka ulewa to Trypolis mozna under zagrac proponuje -2.5 za ok 1.8
The earlier thunder and lightning in Tripoli has ceased . Rain also stopped but temperature still around 30 degrees ahead of Asteras v Hibernian.
i zdjęcie:
1025048843593891841
Nie wygląda to najgorzej. Dodatkowo temperatura 30 stopni może pomóc, no chyba, że przed samym meczem będzie powtórka rozrywki.
EDIT:
I jeszcze filmik z godziny 17:45
1025044847542132737
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
C 748

crystiano07

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Lech - Szachtior
Typ: 1 [-1.5]
Kurs: 2.3
Godz: 20:45
Bukmacher: Totolotek
Najpierw miałem grać dziś zwycięstwo Lecha, ale sama wygrana nie do końca zadowala mnie kursowo, więc spróbuje odważniejszego typu, czyli Kolejorz z handicapem. Pierwszy mecz na Białorusi zakończył się dość pechowym remisem, bo to był jeden z lepszych meczów Lecha w tym krótkim sezonie. Poznaniacy wyglądali naprawdę solidnie i po prostu zabrakło im skuteczności, ale choćby ostatni ligowy mecz pokazał, że z tym powinno być coraz lepiej. Białorusini nie robili jakiegoś dobrego wrażenia, a gdyby nie klops Buricia to nie zdobyliby nawet bramki przed własnymi kibicami. Także wolę zagrać bardziej ryzykownie, ale po większym kursie i bez podatku niż stawiac dość średnio opłacalne 1.45
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom