>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

II Runda Kwalifikacji Ligi Konferencji UEFA + Rewanże (25.07 - 03.08.2023)

Status
Zamknięty.
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Pogoń -1,5 gola 2,00
Pogoń wjechała do Linfield z niezłym przytupem i bezczelnością. Żeby tak na trudnym terenie rozprawić się z miejscowymi 5-2, to tylko świadczy z kim mamy do czynienia w tym roku. Pogoń jest mocna, a na pewno mocna względem no średnich drużyn europejskich. Aczkolwiek wszyscy trąbią, że poziom w piłce się wyrównuje. Tym cenniejsze byłoby to zwycięstwo. Szczecinianie dodatkowo udowodnili w niedzielnym spotkaniu z Widzewem, że potrafią zdominować drużynę, że hoho i nie zawsze może odzwierciedla to wynik. Tym razem liczę, że odzwierciedli to wynik, jak zagrają chłopaki znowu na miarę swoich możliwości i nie będą oglądać się za siebie. Wygrają nie w stylu 1-0, gram tylko rezerwami, itd. tylko porządnie i z klasą.
 
tarki_16 218,5K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
Żeby tak na trudnym terenie rozprawić się z miejscowymi 5-2
No rzeczywiście trudny teren i drużyny na poziomie niemal amatorskim - rozumiem , że to było napisane z przymrużeniem oka. Pogoń wygląda fajnie w ofensywie, niestety od kilku sezonów kuleje defensywa, i drużyna nie uczy się na błędach i nei potrafi sprowadzić dwóch solidnych stoperów. Już sam fakt, że stracili dwie bramki z marną drużyną z Irlandii , pokazuje na jakiś poziomie ma się obecnie gra w obronie. Co do typu, to myślę, że może wejść, sam pogram Pogoń / +2.5 gola w meczu.
 
portowiecmks 4,7K

portowiecmks

Użytkownik
No rzeczywiście trudny teren i drużyny na poziomie niemal amatorskim - rozumiem , że to było napisane z przymrużeniem oka. Pogoń wygląda fajnie w ofensywie, niestety od kilku sezonów kuleje defensywa, i drużyna nie uczy się na błędach i nei potrafi sprowadzić dwóch solidnych stoperów. Już sam fakt, że stracili dwie bramki z marną drużyną z Irlandii , pokazuje na jakiś poziomie ma się obecnie gra w obronie. Co do typu, to myślę, że może wejść, sam pogram Pogoń / +2.5 gola w meczu.
nie moge z takich " fachowców" Linfield marne? druzyna, nie przegrała u siebie w lidze od 17 spotkań, dla porównania z tej samej ligi " marny " Crusaders który zajał 5 miejsce w lidze podczas gdy Linfield 2, remisuje 2-2 z Rosneborgiem...
 
Otrzymane punkty reputacji: +310
tarki_16 218,5K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
Serio liga z Irlandii płn dorównuje naszej ? Widać , że jesteś typowym kibicem ze Szczecina , ale z całym szacunkiem drużyny z tamtej ligii to są na poziomie naszej 2 klasy rozgrywkowej...
 
portowiecmks 4,7K

portowiecmks

Użytkownik
Serio liga z Irlandii płn dorównuje naszej ? Widać , że jesteś typowym kibicem ze Szczecina , ale z całym szacunkiem drużyny z tamtej ligii to są na poziomie naszej 2 klasy rozgrywkowej...
a gdzie ja napisałem, że dorównuje naszej lidze ? nie odpowiedziales na zaden argument... stwierdzilem fakt , ze druzyny lepsze od Pogonii, nie potrafiły wygrac w Irl Północnej, HJk Helsinki czy Rosenborg... zobaczymy jak Lech popisze sie na Litwie... bo odnosze wrazenie, ze jestem typowym kibicem z Poznania
 
Otrzymane punkty reputacji: +310
power30 18K

power30

Forum VIP
Zawsze tego typu porównania mnie śmieszą. Jeśli Barca wygra z Realem, a następnie przegra z Almerią to należy wyjść z założenia, że Almeria jest lepsza od Realu? Ogólnie to co wyprawia Pogoń w obronie to jest kryminał i jeśli dalej będą tak grać w defensywie, to Gent ich zezłomuje. Oczywiście kibicuje każdemu polskiemu zespołowi w europejskich, bo to są punkty do rankingu. Co niektórzy widać mają klapki na oczach i nie widzą mankamentów w zespołach, którym kibicują :)
 
adammj 273

adammj

Użytkownik
Dubel z handicapami
Pogoń -1
Legia -1
Dwie ofensywne drużyny grające u siebie. Jak myślicie warto w to wchodzić ?
 
maarcin14 717,9K

maarcin14

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Konferencji , Kwalifikacje
Godzina: 20:45
Spotkanie: Partizani - Atletic Escaldes
Typ: handicap Atletic Escaldes +2,5
Kurs: 1.52
Bukmacher: Fuksiarz
Analiza:


Witam, zaczynamy nowy miesiąc, we wtorek 1 sierpnia odbędzie się kilka meczów rewanżowych drugich rund w kwalifikacjach do Ligi Mistrzów i Ligi Konferencji Europy, mój kolejny typ dotyczy tych drugich rozgrywek. O godzinie 20:45 FK Partizani Tirana zmierzą się z Atletic Club Escaldes, w pierwszym spotkaniu wygrał Mistrz Albanii 1:0. Moim typem jest handicap w stronę drużyny gości Atletic Club Escaldes +2,5. Partizani Tirana brała udział w pierwszej rundzie kwalifikacji do Ligi Mistrzów, mierzyli się z BATE Borysów, na swoim obiekcie zremisowali 1:1, natomiast na wyjeździe ulegli BATE 0:2 i dlatego biorą teraz udział w kwalifikacjach do Ligi Konferencji Europy. Partizani Tirana mało kiedy osiąga wysokie wygrane, jeśli biorąc pod uwagę wszystkie mecze w 2023 roku, tylko 4 razy Partizani Tirana wygrało różnicą goli 3 lub więcej, a grało tych meczy 29. Liga w Albanii ma przerwę, Partizani nie jest w rytmie meczowym, więc wydaje mi się że ich forma też nie jest najwyższa, w pierwszym meczu z Atletic Club Escaleds byli sporym faworytem, mimo to wygrał tylko 1:0. Uważam, że rewanż nie będzie łatwym spotkaniem, Escaldes w 2023 roku tylko raz przegrali różnicą goli więcej niż 2, w poprzedni sezonie ligi andorskiej stracili tylko 19 goli w 28 meczach, dlatego myślę że handicap +2,5 w stronę gości jest spoko opcją.
 
typerskoki 417,9K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
Podsumowując po pierwszych meczach Polskich drużyn jest szansa bez blamażu zwanego niegdyś eurowp**rdolem :D

Legia było blisko kompromitacji przegyrwając 0-2 i szły kontry na 0-3. Ostatecznie wynik 2-2 na takim terenie z niezłą drużyną jest niezły. Gra również była w miarę, Legia była raczej lepszą drużyną. W Warszawie powinni to spokojnie wygrać.
Lech mógł zrobić nieco więcej niż tylko 3-1 u siebie, no ale i tak nie chce mi się wierzyć by Litwini byli w stanie to odrobić u siebie.
Pogoń jest w najbardziej komfortowej sytuacji. W zasadzie przy 3-bramkowej przewadze rewanż u siebie to formalność.

Losowania na kolejną rundę też nie wyglądają najgorzej. Najtrudniej wygląda zadanie Pogoni, gdzie rywalem będzie Gent lub Żilina. Ale już Lech dalej trafia na Auda/Spartak Trnava, więc 4(ostatnia) runda el wydaje się być blisko. Legia nieco gorzej jak Lech bo zagra ze zwycięzcą Austria/Borac. Jednak Wojskowi chcąc coś znaczyć w Europie takie mecze powinni dawać radę wygrywać. Zatem widzę tu sporą szanse na 2 drużyny w 4 rundzie el LKE

Co do Rakowa i LM. Wiem to nie ten temat, ale jak już jesteśmy przy Polskich drużynach. Bez wątpienia miał najtrudniejszego rywala z Polskich zespołów. Miał dobre momenty, ale trzeba przyznać że to Qarabach jest faworytem do awansu w rewanżu. Wygrana, gdzie każda z trzech bramek była prezentem lub akurat strzałem który zdarza się niezwykle rzadko nie napawa optymizmem. Patrząc na staty też Qarabach wyglądał lepiej. A przed nami rewanż w Azerbejdżanie na mega niewygodnym terenie. Wierzę jednak, że Raków coś taktycznie wymyśli i da radę. Fajnie, że się udało wynegocjować przerwę od ligi w weekend, żeby lepiej przygotować rozegranie scenariuszy taktycznych.
Dodam tylko, że w przypadku awansu Rakowa, ten zapewnia sobie awans do fazy grupowej jakichkolwiek rozgrywek Europejskich, także jest o co walczyć. Transfery robione przez Raków gdzie budżet miał być 500tys Euro, a już przekroczyło 2mln i ciagle są plotki o nowych twarzach pokazują, że jest wysoka wiara w Rakowie, że uda się utrzymać korzystny rezultat w Azerbejdżanie.
Kontynuując podsumowanie po pierwszych meczach...w drugich meczach liczę na solidarną wygraną wszystkich Polskich drużyn w el LKE. Legia i Pogoń grają u siebie ze słabszymi rywalami. Legia musi wygrać jak chce awansować. Pogoń nie musi, ale rywal na tyle słaby, że jak wygrali 5-2 wyjazd to i u siebie chociaż skromna wygrana jest wymagana. Nie jest tak że grają o nic bo o punkty do rankingu UEFA dla siebie i kraju, a także o kasę. Najmniej pewny się wydaje Lech i zastanawiam się czy go dawać na kupon. Kopanina i remis na Litwie są prawdopodobne. Ale z drugiej strony wynik nie jest taki pewny by sobie pozwolić na grę na pół gwizdka. Jakieś przypadkowe rożne i bramki dla gospodarzy mogą spowodować nerwówkę Kolejorza, więc aby tego uniknąć dobrze by było wyjaśnić tą kwestię zdobytą bramką na początku spotkania, a potem będzie już z górki.

Pogoń wygra @ 1,35
Lech wyga @ 1,63
Legia wygra @ 1,39

Buk: Fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1029
kamasutra10 614K

kamasutra10

Typer
Żylina - Gent 20:00 Superbet
Żylina 1x @ 2.75


Sprawa awansu jest przesądzoną. Domowe zwycięstwo Belgów 5:1 raczej nie pozostawia złudzeń co do tego kto znajdzie się w następnej rundzie. Obydwie drużyny rozpoczęły ligowe zmagania w ub. weekend wygrywając swoje spotkania. Teraz przychodzi czas rewanżu i nie sądzę by Słowacy wierzyli w choćby cztero bramkową wygraną potrzebną do dogrywki, ale tym bardziej nie sądzę by Gent przyleciał na Słowację walczyć za wszelką cenę o zwycięstwo mając taką zaliczkę .

Sytuacja wydaje się patową, więc całkiem realny remis w tym starciu lub minimalna wygrana gospodarzy. Żylina w Belgii od 73 min. grala w osłabieniu tracąc od tego momentu jeszcze dwie bramki. Nie sądzę by obydwie ekipy dzieliła aż taka przepaść na jaką wskazywałby wynik pierwszego starcia. Myślę że przyjezdni będą grać bez większej spiny , broniąc wysokiej przewagi próbując przy tym zachować jak najwięcej sił na ligowe spotkanie kilka dni później.

Podsumowując , 1x przy kursie proponowanym przez bukmachera @2.75 uważam za całkiem ciekawy i wart gry. Dlatego wchodzę w ten bet.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
21:00 Buducnost - Struga
Buducnost powyżej 4.5 rzutów różnych @ 1.92
Fortuna

Dzisiaj gra nie tylko II runda Ligi Mistrzów, ale również rewanżowe spotkanie w lidze konferencji. Szukałem czegoś innego i chyba udało mi się znaleźć.
W pierwszym spotkaniu Struga wygrała skromnie 1:0 i to oni są bliżej awansu, ale jednobramkowa zaliczka tutaj naprawdę tylko delikatnie przybliża zespół gości do awansu. Tym samym proponuje i próbuje pograć rzuty różne gospodarzy. W pierwszym spotkaniu zespół Buducnost zanotował zaledwie trzy rzuty różne i można powiedzieć, że tak mała liczba lekko odstrasza. Ja mimo to uważam, że gospodarze nie stoją na straconej pozycji z minuty na minuta ich ataki oraz ofensywa będzie coraz to bardziej nacierać w kierunku w rywal w celu odrobienia strat. Myślę, że ten gol szybko nie padnie bo mogło by spowodować zachowanie zachowawcze wsród gospodarzy, którzy tak naprawdę odrobili by starty z pierwszego meczu.
Buducnost już w pierwszej ligowej kolejce udowodnił, że stałe fragmenty nabija. Przeciwko Mladost w lidze już w pierwszej połowie nabili ich siedem. Sam mecz przegrali 2:1, a w drugiej połowie dołożyli tylko do tego jeden rzuty rożny. Dzisiaj liczę, że powtórzą ten wynik bowiem linia jak i sam kurs wydają się być fajna propozycja.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +935
chamberlain 457,1K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Zimbru - Fenerbahce
Fenerbahce Handi -2.5 bramek @ 2.22
Fenerbahce Handi -3.5 bramek @ 3.85
STS

Nie ma co się oszukiwać, ten dwumecz jest już rozstrzygnięty, Fenerbahce wygrało pierwsze spotkanie 5:0 i w rewanżu mogą zagrać na pełnym luzie, a to może nawet oznaczać kolejną kanonadę bramek. Turcy to jeden z trudniejszych przeciwników na tym etapie i Zimbru miało prawdziwego pecha trafiając na nich w tym momencie, w końcu jest to kopciuszek z Mołdawii, który awansował do tego etapu po męczarniach w dwumeczu z La Fioritą z San Marino, gdzie mimo, że byli zdecydowanymi faworytami, to na wyjeździe ledwo zremisowali, a u siebie wygrali tylko skromnie 1:0. W pierwszym meczu w Turcji na tle swojego rywala wręcz nie istnieli, 28% posiadania piłki czy oddali 1 celny strzał na bramkę. Fenerbahce, gdyby chciało, mogłoby ten mecz przestać w miejscu i gdyby było chociaż bliżej rozpoczęcia ligi, to brałbym taki scenariusz pod uwagę, jednak Turcy ligę zaczynają dopiero 13 sierpnia, za niecałe 2 tygodnie, więc dzisiaj nie muszą kalkulować. Jeśli tylko dopisze skuteczność, uważam, że Fenerbahce może wziąć ten mecz znowu wysoko, bo czysto sportowo ich rywale nie mają większych szans.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1430
neutralny 463K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Partizani Tirana - Atl. Escalades
Powyżej 1,5 gola w drugiej połowie @1,72 Fuksiarz


W drugiej rundzie kwalifikacji do Europa Conference League zmierzą się ze sobą albański zespół Partizani Tirana, oraz andorski Atletic Escalades. Będzie to rewanżowe starcie. W pierwszym pojedynku oby drużyn górą okazli się Albańczycy, którzy wygrali na wyjeździe 1-0. Partizani to mistrz swojego kraju z sezonu 2022/2023. Zwycięstwo ligowe pozwoliło im zagrać w I rundzie kwalifikacji do Ligi Mistrzów, gdzie po dość równym dwumeczu ulegli białoruskiemu Bate Borysow. Atletic to również mistrz swojego kraju. Z tego tytułu wystąpił w rundzie preeliminacyjnej do Champions League, gdzie poległ zdecydowaniu w starciu z czarnogórkim Buducnostem Podgorica.
Los obie ekipy skojarzył w II rundzie kwalifiacji Liga Konferencji. W pierwszym spotkaniu w Andorze Partizani wygrało 1-0 i wynik w tym przypadku całkowicie odzwierciedlił przebieg spotkania. Goście byli o tę jedną bramkę lepsi, choć sam poziom sportowy nie zachwycał.
Dziś zdecydowanym faworytem bukmacherów są gospodarze. Cieżko jednak celować w tym spotkaniu w końcowy rezultat, moim zdaniem najpewniejszy wydaje się być zakład na dużą ilość goli szczególnie w drugiej połowie. W tym meczu mogą być dwa scenariusze. Albo szybkie i wysokie prowadzenie Albańczyków, albo ich męki i rozstrzygnięcie dwumeczu w drugiej połowie. Myślę, że w obu sytuacjach over 1,5 gola w ostatnich trzech kwadransach tego dwumeczu powinien zostać pokryty. Do tego 7 z 9 goli jakie padły w meczach obu drużyn w tegorocznej edycji europejskich pucharach padało właśnie w drugich połowach. Jeśli po pierwszej części sprawa awansu nie będzie przesądzona to goście na pewno zaryzykują, co musi się skonczyć golami, jeśli sprawa będzie przesądzona to tym bardziej żadnej z drużyn nie będzie zależeć na uporczywym trzymaniu wyniku. Tak więc dwa gole w drugiej części to według mnie minimum.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1175
M 0

michuu220888

Użytkownik
Hesperange - TNS typ 1 kurs 1,55 waleczne serce pokazali w pierwszym spotkaniu , u siebie powinni moim zdaniem gładko to wygrać !! Drużyna Walijska myśle ze nie ma takiego polotu w grze odpadli szybko z Hacken w LM i tutaj nie daje im złudzeń w dwumeczu z Hespaeragen liczę także na gole w tym
Spotkaniu powyżej 2,5 gola BTS tez mozliwy lecz sadze ze będzie ten mecz skierowany do jednej bramki
 
versa 397,5K

versa

Typer
Vojvodina - APOEL
APOEL + over 1.5 bramek w meczu

W pierwszym meczu APOEL, którego nikomu przedstawiać raczej nie trzeba, bowiem jest to dobra europejska drużyna, która już corocznie dobrze się prezentuje na boiskach w pucharach europejskich wygrała u siebie skromnie jedną brameczka, a mecz zakończył się dokładnie bilansem 2:1. Nie przewiduje tutaj innego rozwiązania niż awans cypryjskiej drużyny do dalszego etapu rozgrywek, uważam że mecz rewanżowy również padnie ich łupem, znów zaprezentują się lepiej na tle przeciwnika i w meczu padną również conajmniej 2 bramki, Vojvodina nie wygrała spotkania od 7 meczy i wiele wskazuje na to, że poprawia na gorsze ten bilans po rewanżu rozgrywanym na własnym boisku. Dla mniej odważniejszych proponuje APOEL bez remisu do dubelka jakiegoś, np z wygraną Pogoni :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +935
L 1,6M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Legia Warszawa - Ordabasy, awans Ordabasy, @4.70 Fuksiarz lub gol Ordabasy @1.90

W pierwszej konfrontacji obu drużyn był remis 2 - 2 i to Legia była zmuszona gonić wynik, po tym jak Ordabasy w 48 minucie prowadziło już 2 - 0. Ostatecznie gole z 63 i 86 minuty dla Legii uratowały honor Legii i poprawiły sytuację przed rewanżem, która teoretycznie bardziej sprzyja właśnie Legii. Polskie drużyny w europejskich pucharach radzą sobie bardzo różnie, a zazwyczaj tacy skazywani na pożarcie rywale, których gdzieś tam kalkulujemy sobie jako łatwe przeszkody - wręcz drużyny na luzie do awansu - albo sprawiają nam 'psikusa" i ostatecznie eliminują, albo sprawiają wiele problemów. Myślę że nie inaczej będzie w tej rywalizacji. Legia przed własną publicznoscią powinna sobie radzić zdecydowanie lepiej niż na wyjeździe, jednak nikt nie mówi, że to ma być spacerek. Ordabasy na wyjazdach nie wypada wcale tak tragicznie, a ich ostatnia forma jest po prostu dobra, co też potwierdza pierwsza pozycje w rodzimej lidze i zaledwie 1 porażka. Z Polskimi drużynami w europejskich pucharach już tak bywa, że awans ze słabszymi rywalami często nie jest wielkim zaskoczeniem, ale odpadnięcie w zasadzie też, bo w ostatecznym rozrachunku dobrze zapowiadające się ekipy jak np. Lech, Pogoń, Legia czy właśnie Raków - mogą zawalić w kluczowych momentach, a mówimy tutaj dopiero o początkowych fazach kwalifikacji.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +935
tarki_16 218,5K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
F91 Dudelange - Gzira United Fc

Dudelange powyżej 7.5 RR @2.70 Totalbet
Dudelange awans @3.00 Superbet


Takie dwa typy wpadły mi w oko i jest duże prawdopodobieństwo powodzenia. Już sam fakt, że maltańczycy wygrali pierwsze spotkanie 2:0 można uznać za pewną niespodziankę, bo może liga w Luksemburgu jest na ciut lepszym poziomie niż na Malcie, ale sama drużyna dzisiejszych gospodarzy jest znana w Europie i głównie w Warszawie, bo parę lat temu wyeliminowali Legię w Lidze Europy. Gospodarze nie mają nic do stracenia, muszą rzucić się do ataku od pierwszych minut i odrabiać stratę dwóch goli. Idę w rzuty rożne Dudelange, na Malcie nabili ich 7, teraz liczę na ciut lepszy rezultat, bo grają przed własną publiką i tak jak powiedziałem, muszą zagrać ofensywnie i odrabiać straty. Gzira zapewne postawi tutaj autobus, i będą liczyli na kontry. To jest zespół z półamatorskiej , czy nawet amatorskiej ligi, i już sam awans do 3 rundy eliminacyjnej będzie dla tego zespołu sporym sukcesem. Kursy na awans gospodarzy bardzo fajne, są zespołem lepszym , muszą to tylko udowodnić na boisku i odrobienie dwóch bramek straty nie jest rzeczą niemożliwą - może, to nie jest ten waleczny zespół co parę lat temu, ale na pewno lepszym niż przyjezdni, więc próbujemy również na ich awans do kolejnej rundy.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1558
Psychosocial 847,8K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Dudelange-Gzira TYP -1,5 handi Dudelange 2,60 5/10 g.19.30 2:1 BOX

PS: Nie wiem co Luksemburczyki odwaliły w pierwszym spotkaniu ale dla mnie różnica poziomów jest kolosalna. Kurs na czysty win spadł z 1,80 na 1,60. W poprzedniej rundzie Gzira dopiero po karnych pokonała Glentoran gdzie wtedy była to już dla mnie mega niespodzianka. Natomiast Dudelange wygrał dwa razy z Patsami a doskonale wiecie że interesuję się Irlandią i oglądałem skróty z tych dwóch spotkań.
Mój szacowny kolega powyżej napisał " bo może liga w Luksemburgu jest na ciut lepszym poziomie niż na Malcie". No nie, śmiem uważać że różnica jest o wiele większa, czy ktoś pamięta że taki Dudelange potrafił rok temu zremisować w pucharze u siebie z Lechem 1:1 a w sezonie 2019/2020 grał w fazie grupowej Ligi Europy?

Pzdr/Psycho.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +430
demarcel 94,2K

demarcel

Użytkownik
Legia Warszawa - Ordabasy, Mecz/liczba goli w meczu. Legia.W/+2.5 Fortuna kurs 2.1

W pierwszym spotkaniu ewidentnie nie szło Warszawskiej drużynie. Fartem zremisowali mecz na ciężkim terenie. Teraz drużynę gości czeka bardzo ciężka przeprawa. Własne boisko to wielki atut Legii. Dodatkowym atutem jest rocznica Powstania Warszawskiego. Zawsze gdy gospodarze upamiętniają powstanie piłkarze mają jeszcze większa motywację i nie pamiętam kiedy ostatnio przegrali mecz gdy robiono oprawy z okazji PW. Dlatego uważam że Legia bez problemu wygra ten mecz + zobaczymy bramki być może nawet jedną po stronie gości.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1147
maarcin14 717,9K

maarcin14

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Konferencji , Kwalifikacje
Godzina: 20:15
Spotkanie: Hibernian - Inter Club d'Escaldes
Typ: handicap Inter Club d'Escaldes +2,5
Kurs: 1.48
Bukmacher: Fuksiarz
Analiza:


Witam, w czwartek 3 sierpnia czeka nas bardzo wiele rewanżowych spotkań 2 rundy kwalifikacji do Ligi Konferencji Europy. Zagrają między innymi Lech Poznań, Legia Warszawa oraz Pogoń Szczecin, ale mój typ dotyczy zupełnie innego spotkania. O godzinie 20.15 w Edinburghu w Szkocji tamtejszy Hibernian zmierzy się z Inter Club d'Escaldes. Goście to aktualny wicemistrz Andory, który notuje imponującą serię 16 spotkań bez porażki. Jak na taki mniej znany klub, seria naprawdę może robić wrażenie. W pierwszym spotkaniu Inter Club d'Escaldes wygrało u siebie 2:1, mając korzystny wynik z pewnością będą chcieli nie stracić tej skromnej zaliczki. Moim typem na to spotkanie jest handicap w stronę drużyny gości +2,5, a kurs na to zdarzenie w Fuksiarzu wynosi 1.48. Wydaje mi się być to ciekawą opcją, biorąc pod uwagę fakt, że Inter Club d'Escaldes nie przegrał od 16 spotkań. Hibernian traci stosunkowo sporo goli, biorąc pod uwagę ich ostatnie 10 spotkań, to tylko w 2 meczach zdołali zachować czyste konto. Hibernian po pierwszym meczu z Inter Club d'Escaldes rozegrali mecz towarzyski z Blackpool, ulegli w nim aż 0:3. Goście nie grali żadnego spotkania od pierwszej potyczki między tymi zespołami . Kurs na taki handicap jest jak dla mnie dość wysoki, typuję Inter Club d'Escaldes +2,5.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom