>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

II runda kwalifikacji Ligi Mistrzów 2016/2017 [12-13.07.2016]

Status
Zamknięty.
xanthiq 92

xanthiq

Użytkownik
Zrinjski - Legia 1 +0,5 AH @ 2,025
Vardar - D. Zagreb 1 +0,5 AH @ 1,925
AKO @ 3,90


Legia zagra bez swoich najlepszych zawodników - Pazdan został w Polsce, Duda i Nikolic wejda max na drugą połowę. Nie widzę żadnej przewagi jakościowej bez podstawowych graczy pierwszego zespołu.
Vardar mocny u siebie, trudny macedoński teren. Dinamo to już raczej nie jest ten sam zespół co kiedyś, marka oczywiście jakaś tam jest, ale gospodarzy spokojnie stać na remis moim zdaniem.
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Argumentow za 1X jest mnostwo ... nie chodzi tylko o czwartkowe spotkanie, Legia dopiero buduje druzyne, jest nowy trener od 3-4 tygodni ktory dopiero wprowadza sie w polskie realia, sa nowi zawodnicy, jest bardzo duzo absencji i kontuzji, slabe wyniki w sparingach, kiepska atmosfera, presja na wyniki, historyczne wyniki Legii na wyjazdach w poczatkowych fazach eliminacji pucharow europejskich ... to sporo a moim zdaniem linia jest od poczatku zle wystawiona, czas i rynek to zrewiduje a najbardziej wynik na boisku.
To tyle co wiemy o Legii, jest jeszcze Zrijnski. Tu wiem mniej ale na papierze wygladaja bardzo solidnie u siebie.
Czy mi sie wydaje, czy nawet Flashscores nie pamieta ostatniej porazki na wlasnym boisku Zrijnskiego? Grac ponad rok i nie przegrac meczu (a jesli to po dogrywkach badz karnych) to jest jednak wyczyn.

Do tego dodam, ze Zrijnski w ostatnich latach w kwalifikacjach do europejskich pucharow na 8 ostatnich spotkan (od sezonu 2009-2010) rowniez nie przegral u siebie zadnego meczu. Kolejno:

1:0 ze Slovanem Bratyslawa,
2:1 z Tobolem,
4:1 z Tre Penne,
0:0 z Odense,
1:0 z Santa Coloma
1:1 z Botev Plovdin
0:0 z Maribor
2:1 z Shirak

Po czym jechali na wyjazdy, dostawali oklep i odpadali. Moim zdaniem z powodu tego, ze to jest pierwszy mecz, ze graja u siebie gdzie przegrywaja bardzo rzadko, ze Legia nie do konca wie jak chce grac, nowy trener, zawodnicy podstawowego skladu nie mieli normalnej przerwy, kilku z nich gralo na Euro, reszta nie blyszczy itd warto zagrac cos w strone gospodarzy. 1x po kursie 1,95 Unibet ✅ mysle, ze do gry.
 
U 76

ulvmann

Użytkownik
Qarabach + BATE + Hapoel (1x) w Uni daje @ 1.85 (bez podpórki 2.81).
Myślę, że można spróbować, bo gospodarze są tutaj faworytami i jeśli chcą awansować do III rundy, to gdzie mają szukać przechylenia szali zwycięstwa jak nie u siebie? Nie wiem, czemu, ale najbardziej obawiam się o BATE. Hapoel z podpórką, bo wyniki meczów sparingowych ze średniakami z polskiej ligi jakoś nie przekonują. Niestety, nie widziałem tych spotkań w TV. Jakieś sugestie, opinie? Ktoś zamierza postawić podobnie? Ładne ako wychodzi. Chciałem jeszcze dorzucić Dinamo Zagrzeb x2, ale Uni nie ma tego meczu w ofercie (!).
 
xanthiq 92

xanthiq

Użytkownik
Qarabach + BATE + Hapoel (1x) w Uni daje @ 1.85 (bez podpórki 2.81).

Myślę, że można spróbować, bo gospodarze są tutaj faworytami i jeśli chcą awansować do III rundy, to gdzie mają szukać przechylenia szali zwycięstwa jak nie u siebie? Nie wiem, czemu, ale najbardziej obawiam się o BATE. Hapoel z podpórką, bo wyniki meczów sparingowych ze średniakami z polskiej ligi jakoś nie przekonują. Niestety, nie widziałem tych spotkań w TV. Jakieś sugestie, opinie? Ktoś zamierza postawić podobnie? Ładne ako wychodzi. Chciałem jeszcze dorzucić Dinamo Zagrzeb x2, ale Uni nie ma tego meczu w ofercie (!).

Ja zamierzałem postawić czyste 1 na Hapoel Beer Sheva @ 1,85 ale zwatpilem i stwierdziłem, że liga izraelska jest tak słaba, że remis nie będzie niespodzianką a kursy rzędu 1,16 na 1x mnie nie bawią.
 
jozzy22 590,6K

jozzy22

Użytkownik
Hapoel Beer Sheva - Sh.Tiraspol
Typ: 1 Kurs: 1.80 Unibet
Widze,że sporo strachu z grą na mistrza Izraela?! A ja im zaufam. Graja na własnych smieciach w meczach sparingowych z naszymi druzynami dawali spokojnie rade więc przedstawiciel Mołdawii nie powinien sprawić im problemu.
Jeśli Izraelczycy chcą awansować dalej to u siebie muszą wygrać gdyż na wyjeździe może być trudno.
W dodatku goście chyba z marszu przystępują do gry. Nie mam wieści o żadnych sparach więc kolejny fakt przemawaijący na korzyść gospodarzy.
Wchodze w to bez obaw a jak będzie to się okaże.
Myśle,że warto jednak pograć
Wynik: 3:2 ✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
D 0

dutra

Gość
Valletta - FC Red Star
FC Red Star -1.5 @1.85 bet365

Red Star aka Crvena Zvezda czyli niekwestionowany mistrz Serbii trafia na stadion Maltańskiego mistrza. Jak dobrze wiemy, obie ligi dzieli przepaść mimo korupcyjnych zapędów w lidze serbskiej. Serbowie startowali w pucharach już 46 razy, w 1991 nawet udało im się zgarnąć puchar. Wyniki gwiazdy bardzo dobre, zwycięstwa przeplatane remisami i okazjonalnie wpadką. Uważam że różnica klas daje nam przekonanie o zwycięstwie Zvezdy.
Drużyna z Malty jest trochę zagadką, wygrali ligę 23 razy i męczyli bułkę z wyspiarskim Torshavn. Historia Zvezdy mówi nam tyle ze nie olewają LM i mają dobry zespół jak na ten szczebelek kwali.
 
ksemen 0

ksemen

Użytkownik
Jaki typ na Rosenborg-Norrkoping?
Coś mam przeczucie na remis.Od 5 meczów nie przegrali i jedni i drudzy, ale z drugiej strony Rosenborg gra u siebie i zależeć będzie im na dobrym wyniku przed rewanżem.

Tutaj widzę wygraną Rosenborga. Są w wyśmienitej formie nawet jak tracą bramki to ofensywa miażdży. Weź pod uwagę , że szwedzka liga jest słabsza od norweskiej i to, że Norkopimg wygrywa to nie robi na mnie wrażenia. Jeżeli Rosenborg zagra w optymalnym składzie po prostu wygra. Kursy lecą z 1.8 nawet do 1.53.
 
M 20,3K

musampha

Użytkownik
Tutaj widzę wygraną Rosenborga. Są w wyśmienitej formie nawet jak tracą bramki to ofensywa miażdży. Weź pod uwagę , że szwedzka liga jest słabsza od norweskiej i to, że Norkopimg wygrywa to nie robi na mnie wrażenia. Jeżeli Rosenborg zagra w optymalnym składzie po prostu wygra. Kursy lecą z 1.8 nawet do 1.53.
Według aktualnego rankingu UEFA liga szwedzka jest minmalnie wyżej.
 
ziomeczek9393 17,1K

ziomeczek9393

Użytkownik
dziwne że jeszcze nikt nic nie pisze o Salzburgu. drużyna z ambicjami do gry w fazie grupowej LM ostatnie dwa sezony odpadali z Malmo w eliminacjach mimo dobrych wyników u siebie. pierwszy rywal to kopciuszek z Łotwy który na nic nie może liczyć w dwumeczu z wielokrotnym mistrzem Austrii. do drużyny gospodarzy wraca do obrony po rocznym wypożyczeniu z Munchengladbach Martin Hinteregger oraz wzmocniony zostaje atak królem strzelców ligi Szwajcarskiej Manusem Dabburem. sam atak wygląda imponująco jak dodamy jeszcze do tego króla strzelców ligi Austriackiej Jonatana Soriano razem obaj gracze zdobyli w poprzednim sezonie 40 bramek. nie wiem szczerze jaką grę preferuje obecny trener Oscar Garcia i jak daleko uda mu się zajść z tą drużyną w tym sezonie, natomiast dzisiaj spodziewam się że nastrzelają kilka bramek swoim rywalom.
Salzburg vs Liepaja

Salzburg over 2,5
@1,50 Bet365
 
macio106 141,3K

macio106

Znawca - MMA
Din. Tbilisi (Geo) - Alashkert (Arm)✅ 2-0
Typ: Under 2.5 gola @1.75 Oddsring

Aż dziwne że nikt tego typu nie podał. Można by rzecz że to takie mini derby. Jednak konkrety zacznę od gości, po pierwsze i najważniejsze to dzisiaj nie zagrają najlepsi napastnicy ubiegłego sezonu. Brazylijczyk Héber ten co ligę wciągnął nosem (26/16/7) wrócił do Brazylii, a Mihran Manasyan (26/16) pauzuje za czerwoną kartkę! Więc głównym egzekutorem będzie Ukrainiec Anton Savin, który nie potrafił dwa razy wbić zespołowi z Andory, a w zeszłym sezonie w FAVBET Liha 1 w 17 strzelił tylko 2 bramki, słabo co nie? Proszę też pamiętać że Armeńczycy nie potrafili wygrać na wyjeździe w Andorze było 0-0. U siebie wygrali co prawda 3-0, ale żeby to był jakiś wielki pogrom to bym nie powiedział.
Dobra teraz o Gruzinach no to pierwsza ważna rzecz pozyskali oni Vladimer Dvalishvili, a to jak zaprezentował się on w Pogoni każdy wie.;) Jednak i tka wiadomo że głównym egzekutorem będzie młody Giorgi Kvilitaia 29 meczy 24 bramki, ładnie prawda? Pojechał na Węgry spalił się od razu, wrócił na stare śmieci. Pozyskali Mathias Coureur reprezentant Martyniki grał w niższych ligach Francji i Hiszpanii zero doświadczenia w europie. Ciekawie też jest na bramce bo powrócił na stare śmieci 36 letni Georgi Lomaia, ale z Ligue 2 został pozyskany Anthony Scribe, który nie grał pełnego sezonu. Jednak przyjrzyjmy się wynikom sparingów Gruzinów. 1-1 Legią, 3-0 od Ludogorets, wygrana 2-0 z Hajfą, gwałt w końcówce od LASK Linz 2-0, 2-0 od Dynama Kijów.
Tutaj zwyczajnie obie ekipy nie mają &quot;czym postraszyć&quot; ani nie mają typowych egzekutorów. Dzisiaj padnie w Gruzji mało goli.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
Y 8

yulek

Użytkownik
Ogladał ktos meczu Partizani z Slowanem? Wynik 0-0, ale ciekawy jestam kto tam dominował w grze. Moim zdaniem to nie bedzie spacerek dla Ferencvárosa. Partizani pyknał skenderbeu dwa razy w lidze, nie sa chyba oni tak słabe.
 
matiee 407

matiee

Użytkownik
Valletta - Crvena Zvezda
Ciekawy typ znalazłem na maratończyku na ten mecz, czyli: Crvena Zvezda strzeli bramkę w obu połowach @1.96. Moim zdaniem, Crvena jedzie tam by wygrać ten awans a kurs na singla jak znalazł. Ofensywę mają jak na swoje warunki kapitalną. Atak od 1 min. Dla mnie ten typ jest bardzo prawdopodobny.
 
cosmozaza 3,6K

cosmozaza

Użytkownik
Salzburg i Celtic pokaz nieudaczników
Co do Celtic Glasgow to sie zgodze,ale Salzburg??? Przeciez wygrali,to co ze 1-0 ale zwyciestwo jest.To poczatek sezonu i nie sa jeszcze w optymalnej formie,pewnie lepiej im pojdzie w rewanzu. A w ubieglym sezonie Barcelona wygrala w grupie ligi mistzrow u siebie z Apoel tez 1-0. To tez sa dla Ciebie nieudacznikami? Widze ze dla niektorych na tym forum jak ktos jest pewnym faworytem to musi wygrac minimum siedem lub wiecej do zera ????
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Salzburg i Celtic pokaz nieudaczników
Przegrać z drużyną z Gibraltaru to nie lada wyczyn. Zobaczymy czy Celtic sobie tylko odpuścił takie spotkanie i wygra spokojnie u siebie. Powinni zostać skarceni i odpaść już na tym etapie eliminacji????.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Oglądał może ktoś spotkanie Celticu ?. Przyznam szczerze że mocno przecierałem oczy ze zdumienia jak można przegrać z tak słabym zespołem, widocznie można. Możliwe że Celtic w tym roku skupia się na lidze :razz: bo są Rangersi. Nie mam pojęcia jak to tłumaczyć. Jednak rewanż zapowiada się niezwykle ciekawie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom