>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

II runda kwalifikacji Ligi Mistrzów 2016/2017 [19-20.07.2016] REWANZE

Status
Zamknięty.
meenzer1980 705

meenzer1980

Użytkownik
Sheriff - Beer Sheva BTS ~ 1,83 bet365 ⛔
Sheriff bardzo dobrze zaprezentował sie w Izraelu, kto wie gdyby nie czerwien dla obroncy w 26 min wyniki mógłby być w zupełnie w drugą stronę (przypomne 3-2 dla Hapoelu). W rewanżu u siebie wystarczy im zatem skromne 1-0 ale Hapoel też to wie i nie może ograniczać sie tylko do obrony bo to zbyt ryzykowne. Spodziewam się otwartej gry.
SJK - BATE under 2,5 ~ 1,75 bet365 ⛔
Bate swoje juz zrobiło, 2-0 u siebie to skromny wymiar kary ... mogło być 5-0 spokojnie, róznica klas widoczna na boisku, BATE steskniło sie za EUropą, na pewno nie wypuszcza awansu z rąk, nie ma też wielkiej presji zeby sie spinać mając przewage dwóch bramek, SJK gra słabo ostatnio, spodziewam sie spokojnego spotkania, jedynie BATE moze ukąsić i gdy to zrobi spotkanie siądzie bo SJK pozbawi złudzeń a Białorusini będa juz pewni swego.
 
pyrus122 1,8K

pyrus122

Użytkownik
APOEL - TNS
Apoel (-1.5) @ 1.48 ✅
Apoel (-2.5) @ 2.15 ✅

Może zacznę od rzeczy poza sportowych, ale jest to bardzo bardzo istotna rzecz.
Jutrzejsza pogoda na Cyprze w czasie spotkania to ok 40 stopni ! W Llansanffraid-ym-Mechain - miejscowości gdzie swoje mecze rozgrywają goście tylko 20. Różnica pogodowa jest bardzo bardzo duża. Dla Walijczyków będzie to jutro jakieś piekło grać w takich warunkach.
Sportowo ? Apoel był lepszy już w pierwszym spotkaniu, jednak mecz zakończył się wynikiem 0:0. Oglądałem skrót pierwszego meczu i to Cypryjczycy byli lepszą dużo lepszą ekipą.
Jutro zwycięstwo Cypryjczyków minimum 2 bramkami.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
neptunx90 38

neptunx90

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna kwalifikacje Liga Mistrzów
Data, godzina: 19.07.2016 19:00
Spotkanie:SJK – BATE Typ over 2.5
Kurs 2.05
Buk: Bet365
Drużyna SJK to zespół mega overowy – lubiący przeć do przodu, ale też tracący całą masę bramek. Ich ostatnie czyste konto to 9 meczów temu z Kemi. Później – co mecz przynajmniej jeden tracony gol. W tym czasie wyniki jak: 2:3, 6:1, 3:1 (dwa razy), 3:2… BATE też można zaliczyć do takich zespołów, choć w bardziej umiarkowanym stopniu. Goście wygrali 2:0 pierwszy mecz, dlatego pewnie nie pójdą na wariata, ale przy ofensywnej taktyce gospodarzy sporo w tym meczu może się jeszcze wydarzyć. Over – jak najbardziej.
PIŁKA NOŻNA
EUROPA Champions League 19:15
FC Copenhagen – Crusaders
Typ 1 (AH -2.25)
Kurs 2.05 (Pinnacle)

Różnica klas była widoczna już w pierwszym meczu i zdziwię się mocno, jeśli i tym razem Kopenhaga nie ogra rywala spokojnie, wysoko, urządzając sobie mały trening strzelecki. Bo skoro jest okazja… Nie ma co się czarować – Dania potrzebuje punktów rankingowych, Kopenhaga też nimi nie pogardzi, dlatego wygrana z takim rywalem to obowiązek. A jakoś mi się tutaj nie widzi skromne 1:0 i do domu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
sekiiiv2 42

sekiiiv2

Użytkownik
Wiadomo coś może o powolaniach Karabachu? Kurs kuszący, a rywal mierny. Pierwszym składem mimo że mecz na wyjeździe powinni łatwo wygrać.
 
U 76

ulvmann

Użytkownik
Alashkert - Din. Tbilisi -&gt; Alashkert &gt;0.5 gola
Sheriff - Hapoel -&gt; obie strzelą
Legia - Zrinjski -&gt; Legia &gt;0.5 gola
@ 3.00 ⛔
Taką taśmę udało mi się stworzyć. Myślę, że nie trzeba tutaj dużo pisać, analizować i uzasadniać. Alashkert chcąc awansować do kolejnej rundy musi strzelić minimum 2 bramki (pierwszy mecz 0-2 w plecy). Nie sądzę, by udało im się przejść Gruzinów, ale jedną bramkę strzelą.
Podobnie Legia, której wystarcza remis 0-0 (pierwszy mecz 1-1), ale wątpię, by u siebie grali na remis. Poprzednie lata wskazują, że Legia &quot;przejedzie się&quot; po przeciwniku i strzeli im kilka goli. Ja idę bezpiecznie, tzn. że przynajmniej jednego gola strzelą. Forma zespołu nie jest optymalna, no i Legia nie wygrała jeszcze za kadencji nowego trenera w oficjalnym meczu.
W trzecim meczu przewiduję BTS, pierwszy mecz tych drużyn był otwarty (2-3) i jak pisał meenzer1980 gospodarze muszą strzelić bramkę, żeby awansować, a Hapoel jest zbyt silną drużyną, żeby tu też czegoś nie trafić. Poza tym mogą grać z kontry, bo mają skromną zaliczkę z pierwszego meczu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Liepaja - Salzburg
Dzisiaj odbędzie się rewanżowe spotkanie w pierwszym spotkaniu Salzburg wygrał zaledwie 1:0 prowadząc całe spotkanie grę jednak brakowało podopiecznym Oscara Garcii skuteczności. Jeszcze nie zaskoczył w tym sezonie Soriano który jest filarem zespołu pod względem skuteczności. Zespół Salzburg w weekend rozgrywał spotkanie pucharowe w którym zwyciężył 3:1 po bramkach Lainera, Bernardo oraz Minamino. Szczególnie Japończyk dobrze prezentował sie na boisku i liczę że dzisiaj wyjdzie również w podstawowym składzie. Salzburg powinien dziś udowodnić swoją wyższość nad rywalem.
Zwycięstwo Salzburg @@ 1.35 Otobet ✅
Over 2,5 gola @@ 1.55 Otobet ⛔

Inna propozycja :
Mladost - Ludogorets 2 @@ 1.60 Otobet ✅ ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
matsu 69

matsu

Użytkownik
(...)
Jutrzejsza pogoda na Cyprze w czasie spotkania to ok 40 stopni ! (...)
Dla Walijczyków będzie to jutro jakieś piekło grać w takich warunkach.
(...) Apoel był lepszy już w pierwszym spotkaniu, jednak mecz zakończył się wynikiem 0:0. Oglądałem skrót pierwszego meczu i to Cypryjczycy byli lepszą dużo lepszą ekipą. (...)
Pozwolę sobie nawiązać, żeby nie powtarzać tego samego po raz drugi i nie przypisywać sobie jakichś spostrzeżeń.

Klimat w tym meczu będzie najistotniejszy, bo łatwiej się przestawić z cypryjskiego na wyspiarski niż z wyspiarskiego na mordercze upały. Widać to było już w pierwszym meczu, jak kolega wyżej zauważył, ale nie trzeba oglądać meczu, czy też skrótu, a wystarczy spojrzeć w statystyki.
5 - 17 w strzałach i 0-7 w rożnych na korzyść Apoelu (na wyjeździe!). Skoro w tamtym meczu gospodarze nie zdołali ugrać nic pożytecznego to nie wierzę, że dokonają tego dzisiaj.
Apoel to doświadczony zespół z bagażem europejskich doświadczeń. W poprzednim sezonie grali w grupie LE, gdzie, krótko rzecz ujmując, nie poszło im najlepiej ustępując Asterasowi, Schalke i Sparcie Praga; dwa sezony temu grali w LM z Ajaxem, PSG i Barceloną (patrząc na zestawienie drużyn nie trzeba pisać, jak im poszło); trzy sezony temu w grupie LE zajęli 3. miejsce; a w sezonie 2011/2012 zagrali w grupie LM, tu uwaga!, WYGRYWAJĄC GRUPĘ, co prawda wielkich potęg tam nie było (Zenit, Porto i Shakhtar), ale grupę wygrali, a w 1/8 wyeliminowali Lyon (1-0, 0-2) i polegli w ćwierćfinale z Realem 8-2 w dwumeczu). Nie widzę więc większych szans dzisiaj dla przyjezdnych, w związku z tym znalazłem dwa ciekawe typy, które proponuje nam Unibet:

Apoel strzeli w obu połowach @1.81 ⛔ W pierwszej połowie 14 strzałów i 6 rożnych = 0 bramek, w drugiej 17 strzałów = 3 bramki... Cóż, takie urok bukmacherki, było blisko ;)
Over 1,5 w 2. połowie @1.87 ✅

Tak, jak w pierwszej połowie TNS mają jakiekolwiek szansę powalczyć o 0-0 (w co wątpie i Apoel szybko zabije te nadzieje pakując jakąś brameczkę @edit: No i niestety powalczyli ???? ), tak w drugiej goście wykończeni pogodą będą po boisku jedynie chodzić i imitować grę w piłkę, więc widzę tutaj wyraźną dominację Apoelu i strzelanie bramek ku uciesze kibiców.
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
E 147

ernestbugaj

Użytkownik
Sheriff - Hapoel

O tym meczu było już wspomniane, przede wszystkim w kontekście BTS. Myślę, że to dobry kierunek, ale ja pójdę jeszcze krok dalej. Miałem gdzieś w pamięci, że izraelskie ekipy dobrze radzą sobie na wyjazdach, przejrzałem historię występów Hapoela na stadionach przeciwników i po tym co zobaczyłem idę w stronę żydów. Powinna tu być wymiana ciosów, ale w końcu Sheriff padnie na deski jako pierwszy. W razie czego zabezpieczam się zwrotem w przypadku remisu.
Typ: Hapoel DNB @2,25 Bet365 zwrot
 
P 73

phamrol

Użytkownik
Przepraszam za pytanie, ale nie bardzo wiem gdzie mogę je zadać.
Czy znajdę gdzieś ofertę na rzuty rożne na mecze dzisiejsze i jutrzejsze? na Bet365 i Betano są tylko na mecze dzisiejsze.
 
C 92,1K

cybul100

Forum VIP
FK Liepaja (Lat) - Salzburg (Aut) BTS - NIE @ 1.87
Czas na mecze rewanżowe mecze eliminacji do LM. Niewątpliwie znacznie mocniejszym zespołem są tutaj Austriacy, którzy w pierwszym meczu wygrali skromnie 1-0. Chociaż trzeba przyznać, że nie zagrali zbyt dobrze w ofensywie, bowiem udało im się stworzyć sytuacje bramkowe, ale skuteczność była na niskim poziomie. Śmiem twierdzić, że dzisiaj powinni zagrać znacznie skuteczniej, a co tutaj dużo mówić spokojnie stac ich na takie osiągniecie. Tym bardziej, że w swoim zespole mają naprawdę całkiem dobrych piłkarzy, a przede wszystkim Soriano, którego stać jest na bardzo dużo. Nie ma ten piłkarz większych problemów ze strzeleniem bramek. Już w pierwszym meczu pokonał Dorosevsa i wierze, że dzisiaj będzie podobnie. A przecież nie można zapominać jeszcze o takich zawodnikach jak Laimer, Dernardo czy Dabbur. Podopieczni Dobrecovsa nie pokazali nic tak naprawdę szczególnego w pierwszym meczu, gdzie to byli od samego początku zepchnięci do defensywy. Jestem przekonany, że również podobnie będzie i teraz. W pierwszym meczu Łotysze mieli zaledwie cztery sytuacje bramkowe z czego nie oddali zaledwie żadnego celnego strzału! A co tutaj dużo mówić nie mają przecież kim straszyć rywali Mickevics, Kamess czy Strumia. A to na pewno za mało jak na tak solidny zespół Salzburg. Co tutaj dużo mówić od samego początku będą przeważać Austriacy, zaś gospodarze jedynie będą się bronić, gdzie to według mnie powinni mieć poważne problemy z wyjściem z własnej połowy.
Mój typ 0-2

Walke - Ulmer, Hinteregger, Doin, Scwegler - Berisha, Bernardo, Laimer, Lazaro - Dabbur , Soriano
Dorosevs - Ivavs, Gorkss, Klava - Kluk, Brtan, Strumia, Karklins, - Torres - Mickevics, Kamess
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
C 92,1K

cybul100

Forum VIP
Przepraszam za pytanie, ale nie bardzo wiem gdzie mogę je zadać.
Czy znajdę gdzieś ofertę na rzuty rożne na mecze dzisiejsze i jutrzejsze? na Bet365 i Betano są tylko na mecze dzisiejsze.
Zazwyczaj typy na rzuty rożne pojawią się na tego samego dnia z ranka.
 
kamil9414 82

kamil9414

Użytkownik
@Doberman-&gt;
Jesteś pewny tego Ludogorca? Kurs dupki nie urywa, a wygrana w pierwszym meczu 2-0 u siebie sprawia, że niespecjalnie mają ciśnienie jakoś szarżować w rewanżu i grać o zwycięstwo. Równie dobrze mogą cały mecz się lekko cofnąć i grać na spokojne 0-0. Nie mówię, ze zły typ, nie neguję różnicy klas pomiędzy drużynami, ale wynik pierwszego starcia nie zmusza zupełnie Bułgarów do strzelania bramek tutaj.
 
C 92,1K

cybul100

Forum VIP
No na pewno wynik z pierwszego meczu mają i zaliczkę. Jednak czy do końca odpuszczą? Nie sądzę, a w dodatku róznica klas jest ogromne. Pierwszy mecz to pokazał, gdzie Mladost Podgorica stworzyła zaledwie jedną sytuację bramkową. Tutaj grają u siebie, nagła poprawa? W żadnym wypadku. Śmiem twierdzić, że od początku będą znowu zepchnieci do defensywy i zależy jak w niej sobie poradzą. Trzeba wziać pod uwagę, że zespół Ludogorets jeszcze nie gra meczy ligowych, więc można być pewnym, że Dermendzhiev od początku wyślę najmocniejszy swój skład.
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Seinajoen JK - BATE under 2,5 1,826 4/10 ⛔
F91 Dudelange under 1 gola 1,74 5/10 zwrot
Mladost Podgorica under 0,75 2,07 4/10 ✅
Seinajoen JK under 0,75 gola 2,05 4/10 ⛔
FK Liepaja under 0,5 gola 2,03 4/10 ✅

APOEL Nicosia - The New Saints under 2,5
Dudelange - Qarabag under 2,5
FC Astana - Żalgiris under 2,5
Celtic - Lincoln Red Imps under 3,5
kurs 11,319 2/10 ⛔
wszystko pinnacle
brak BTS w meczach Apoelu i Kopenhagi 2,2 3/10 betano ✅
Pierwsze mecze były underowe, teraz gram przeciwko drużynom,
które nie miały praktycznie okazji w pierwszych meczach.
Grają dziś u siebie, ale linie uważam za złe, Dudelange, SJK czy Mladost stać na maks gola,
więc całości nie stracę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Witam kolegow,pamietam rok temu niezly pokaz umiejetnosci Ludogorets z Moldawianami wchodzily kursy 19.5 (Ludo-Milsami) 6.5 na wyjezdzie.bulgarzy to nie jest ekipa jak kiedys gdy grala z realem w grupie.Podgorica zbieranina zdolnej mlodziezy ale Janka mozna puscic.Beda kosci trzeszczaly,jakies czerwo moze zalatwic mecz w ktoras ze stron takze dajcie znac czy czujecie w tym lub innym meczu jakiegos walka. Np. Kopenhaga remis? Maja sporo zaliczke. Podgorica win @6.4 Uni, Czerwo w meczu 3 do ok 4 w zaleznosci od buka. Kopenhaga remis ht @ 3.2 i lamaniec ht/ft 0/1 @ 4.7 bettson.
 
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP

✅ ✅ ✅
Kupon wydaje się być bardzo pewny. APOEL i Kopenhaga to absolutni faworyci dzisiejszych spotkań. Ci pierwsi będą chcieli zamazać plamę po bezbramkowym remisie w Walii natomiast Kopenhaga jeszcze bardziej wyśrubować ilość strzelonych bramek gościom z Irlandii (w pierwszym meczu padły 3 gole chociaż wynik mógł być bardziej okazały. Teraz oba zespoły grają dodatkowo przed własną publicznością więc to zawsze jakiś handicap. Co do meczu na Cyprze to warto się odnieść do komentarza @Pyrus122. 40 stopni dla piłkarzy TNS to będzie totalny szok. Ciekaw jestem jak to wytrzymają.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
typer36 456

typer36

Użytkownik
APOEL - TNS

Ekipę przyjezdnych zapamiętałem głównie dlatego, że w sezonie 2002/2003 dostali łomot od Amici Wronki 2:7 i 0:5. No ale to dawna historia, od tamtej pory wiele się zmieniło, Walijczycy już nie dostają takich oklepów, choć ich drużyny są słabe, niektóre półamatorskie. Podobnie jak większość tutaj, spodziewam się kilku bramek ze strony gospodarzy, ale widzę jedno ale. Mianowicie po dobrych dwóch trzech sezonach na arenie międzynarodowej przyszedł w końcu kiepski sezon, w którym upały nie były już tak trudne dla rywali. Wymęczone awanse z mistrzem Macedonii i Danii, w obu przypadkach sprawa załatwiona na wyjeździe, u siebie wielki zawód 0:0 z Vardarem i porażka 0:1 z Midtjylland. W obu meczach gra nie powalała, szczególnie w tej III rundzie. Na koniec dwumecz z Astaną i tu znowu własny teren nie pomógł, bo o ile APOEL był wyraźnie stroną dominującą, to Astana bardzo groźnie się odgryzała aż cel osiągnęła i to Kazachowie zagrali w LM. Później na własnym terenie pokonali tylko grecki Asteras, Schalke i Sparta Praga ogrywały &quot;Cypryjczyków&quot; z handicapem. Oczywiście jestem świadomy, że tylko Vardar można porównywać z TNS i też nie wiem czy nie są mocniejsi, ale mimo wszystko uważać trzeba, sami widzimy jakie cudowne wyniki padają. Proponuję obniżyć stawki, bo cudów po raz kolejny wykluczyć nie można.

Celtic - Lincoln

O Gibraltarczykach była już mowa, drużyna z ogromnym potencjałem, wszyscy wytykają zawodnikom dodatkowe zawody a nikt nie chce zobaczyć ich umiejętności. Eliminacja mistrza Estonii i 1:0 u siebie z bądź co bądź wielką marką to nie przypadek. Nie mniej dziś chyba już czas na lanie. Gdyby zagrali na jakimś pustkowiu to może by mieli jakiekolwiek szanse, ale na wypełnionym stadionie przy takiej otoczce może braknąć doświadczenia. Inna sprawa, wydaje mi się, że piłkarze Celticu są podrażnieni tym wynikiem z pierwszego meczu i nacisną od razu. W końcu straty trzeba odrobić a głupiej straconej bramki wykluczyć nie można. Szybkiego tempa Gibraltarczycy mimo wielkich chęci i ambicji nie wytrzymają. Nawet jeśli fizycznie by wytrzymali to i tak przy tylu wrzutkach i próbach rozegrań przed polem karnym się pogubią. Osobiście spodziewam się wyniku około 3,4,5 do zera.
 
C 92,1K

cybul100

Forum VIP
Celtic - Lincoln BTS - NIE @ 1.35
Co tutaj dużo mówić pierwszy mecz zakończył się ogromną niespodzianką, bowiem Celtic przegrał 0-1. Z całym szacunkiem do piłkarzy Lincoln, ale chyba nawet fani Rangersów się nie spodziewali, że The Boys tamten mecz mogą przegrać ... A jednak tak się stało, jednak spodziewam się tutaj tak naprawdę sporego pogromu. Ekipa Celticu jest podrażniona pierwszym meczem. Grają teraz u siebie i na pewno będą chcieli się zrewanżować. Co tutaj dużo mówić wszystkie atuty mają po swojej stronie i mam nadzieję, że to potwierdzą na boisku. W każdym elemencie piłkarskiego rzemiosła są przynajmniej o dwie klasy lepsi i jestem przekonany, że teraz to udowodnią. Ofensywa wygląda solidnie Griffiths, Demebele, Chrisitie. Mam nadzieję, że teraz zagrają znacznie skuteczniej, a na pewno stać ich na takie osiągniecie. Tym bardziej, że grają na własnym obiekcie. Jestem przekonany, że od pierwszego do ostatniego gwizda sędziego będą tutaj przeważać piłkarze The Boys. Ekipa Lincoln będzie tutaj zepchnięcia do defensywy od samego początku. Innego przebiegu spotkania tak naprawdę trudno sobie wyobrazić. Tym bardziej, że Celtic musi odrobić straty z pierwszego pojedynku, a w dodatku grają na własnym obiekcie, gdzie to stać ich jest na bardzo dużo. Jeżeli The Boys nie zlekceważą tutaj rywala to powinni pewnie sięgnąć po zwycięstwo i to bez straty bramki.
Mój typ 3-0
Gordon - Janko, Ambrose, Sviatchenko, Tierney - Rogic, Brown, Bilton - Griffiths, Demebele, Chrisitie
Navas - J. Chilopina, Casciaro, R. Chipolina, Garcia - K. Casciaro, Calderon, Lops, Walker, Blasco - L. Casciaro
 
oracle45 1,4K

oracle45

Użytkownik
SJK - BATE 1X @1.83 BET365 ✅ 2:2

Argumenty za:
1. Przegrana w pierwszym meczu 0:2 zmusza SJK do szukania szansy w
rewanżu, a do tego potrzebne są bramki. Jeśli jedną strzelą, a myślę, że
to jest w ich zasięgu, wówczas o drugą na pewno powalczą, a czy się uda?... .
2. Myslę, że BATE zagra dziś minimalistycznie i nie będzie najpierw szukało
gola, tylko starało się przede wszystkim zachować zero z tyłu-2 gole
zaliczki to sporo.
3. BATE traci dużo bramek w lidze na wyjeździe ,nawet z drużynami z końca
tabeli, to dlaczego nie mieliby stracić 1 czy 2 z mistrzem Finlandii.
4. Przewaga własnego stadionu to duży handicap w tym przypadku.

Awans pozostaje sprawą otwartą. Dla odważniejsych SJK [email protected]. zwrot

Dzięki za uwagę
Wysokich wygranych
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom