>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

II Runda kwalifikacji Ligi Mistrzów + Rewanże [25.07.2023 - 02.08.2023]

Status
Zamknięty.
J 13,5K

janok

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, el. Ligi Mistrzów
Godzina: 20:00
Spotkanie: Olimpija Lublana - Ludogorec
Typ: Obie drużyny strzelą TAK
Kurs: 1,90
Bukmacher: Superbet
Post w dziale:
Analiza:
Stołeczna Olimpija stoi przed wielką szansą na historyczny sukces. Jeśli wyeliminuje Łudogorec, ma zapewnioną przynajmniej fazę grupową Ligi Konferencji Europy. Olimpija nigdy nie grała w fazie grupowej europejskich rozgrywek, będąc w cieniu odwiecznego rywala - Mariboru, który to meldował się nawet w fazie grupowej LM.

W pierwszym meczu w Bułgarii było 1:1. "Smoki" z Lublany strzelały bramki w każdym z dotychczasowych pucharowych meczów. Dodatkowo kilka dni temu (29.07) odnieśli okazałe ligowe zwycięstwo pokonując 5:0 zespół Rogaska.

Biorąc pod uwagę szansę na historyczny sukces i aktualną formę strzelecką, uważam, że zdobędą dziś bramkę. Z drugiej strony jest Łudogorec, drużyna, która również będzie chciała przejść do kolejnej rundy i która również jest w dobrej formie - ostatni mecz ligowy z druzyną Etar wygrali 5:0 - czyli forma identyczna do tej którą prezentuje ich rywal ze Słowenii. No i poprzedni dwumecz w eliminacjach - o ile zaliczyli wpadkę i pierwszy mecz z Ballkani przegrali, tak w rewanżu nie pozostawili złudzeń i pewnie pokonali drużynę z Kosowa 4:0.
 
Ostatnia edycja:
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna/el. Ligi Mistrzów
Godzina: 20:00
Spotkanie: Olimpija Lublana - Ludogorec
Typ: Powyżej 7.5 kartek (czerwona=2)
Kurs: 3.20
Bukmacher: Superbet
Post w dziale:
Analiza:


Olimpija całkiem dobrze poradziła sobie w pierwszym starciu z Ludogorcem w Razgradzie. Przypomnijmy, że padł wynik 1:1, co powoduje, że kwestia awansu jest tak naprawdę otwarta. Udało się stworzyć kilka sytuacji w Bułgarii i tak naprawdę wynik mógł być nieco inny, ale oba kluby nie były tamtego dnia skuteczne. Więcej szans daje się naturalnie rywalom, ale nie należy lekceważyć Mistrza Słowenii, który na własnych śmieciach jest groźny. Przekonała się w weekend Rogaska, a więc ligowy przeciwnik Olimpiji i rezultat 5:0 stał się faktem. Czy outsider pokusi się o niespodziankę w tej parze?

Ludogorets miał nadzieję, że w Razgradzie uda się zbudować przewagę przed rewanżem. Niestety remis nie jest najlepszym wynikiem i tym samym kwestia awansu rozstrzygnie się w Słowenii. Przyjezdni to naturalnie dominator bułgarskich boisk. Jeżeli zerkniemy sobie na poprzednie sezony, to goście regularnie sięgają po tytuł mistrzowski od kampanii 2011/2012. Od kilkunastu lat nie ma mocnych na Ludogorets i zespół ten szuka swoich wyzwań w Europie. Brak nawet Ligi Konferencji będzie uznane za sporą porażkę w obozie gości. W tym wszystkim jest Polak Jakub Piotrowski i pomocnik odgrywa sporą rolę w Razgradzie. Czy faworyci staną na wysokości zadania?

Faworytami są naturalnie goście, którzy mają doświadczenie w eliminacjach do europejskich pucharów, ale nie lekceważyłbym gospodarzy, szczególnie na własnym stadionie. Jeżeli ktoś śledził poprzedni mecz tych drużyn w Razgradzie, to widział wiele negatywnej energii i mam nadzieję, że to nastawienie zostanie przełożone na dzisiejszą rywalizację. Pobieram linię 7.5 kartek. Tydzień temu padło ich 7, tym razem liczę na 8. Sędzią tego widowiska będzie znany mi z Bundesligi Christian Dingert, który jest jednym z bardziej overowych arbitrów w Niemczech. Jego liczby w Europie to 11, 3, 4, 6, 14, 6, 6, 13. Rozjemca ten często gubi się w prowadzeniu danego starcia i przy sporych emocjach obu ekip może być w ten wtorek podobnie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1497
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Moje zdanie jest takie. Gram zdecydowanie na Karabach w rewanżu i uważam że kurs powyżej dwa to promocja. O czym my w ogóle piszemy? W pierwszym spotkaniu powinno być 1:2 dla Kazachów. Jeżeli ktoś widział pierwsze dwa gole dla Rakowa to chyba zgodzi się że bramkarz gości powinien być karnie odsunięty na minimum pół roku z tej drużyny.

Zacytuję mojego zacnego kolegę Alban56:

"Po pierwsze przykro patrzeć że w ekipie Mistrza Polski w wyjściowym składzie wybiega
2-ch Polaków ale nie to mam na myśli stawiając na Karabach . Przegrali 2-3 ale
ogólnie byli lepsi pod każdym względem. Oni grali a Raków przeszkadzał . Statystyki
meczu mówią same za siebie . Tylko wynik tego nie sugeruje . Nie będę się rozpisywał
ale u siebie Karabach nie przegra na 80%."

Idąc dalej na pewno zagram Legię, Lecha i nawet Pogoń po kursie na teraz za te 1,3. Powód? Poniżej:


Chodzi o to że nawet przy zwycięstwie w pierwszym spotkaniu 10:0 nasze polskie ekipy powinny w rewanżu wygrać chociaż te skromne 1:0 żeby nabić punkty w rankingu i przy okazji sami zarobić od UEFA. Okazja jest spora bo oprócz Rakowa przeciwnicy są nad wyraz słabi. Tak wiem, my też jesteśmy ciency ale na szczęście nie najsłabsi.

Pzdr/Psycho.
Też jestem zdania że Karabach wygra i awansuje, ale ludzie kochani Karabach to Azery a nie Kazachy nazywajmy rzeczy po imieniu!
 
maciej_cfc 25K

maciej_cfc

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna/el. Ligi Mistrzów
Godzina: 20:30
Spotkanie: Slovan Bratislava - Zrinjski Mostar
Typ: Liczba kartek - H2H - Zrinjski Mostar
Kurs: 1.85
Bukmacher: Superbet
Post w dziale:
Analiza:


Dziś biorę pod uwagę mecz w Bratysławie. W piergszym meczu padł skromny wynik 1:0 dla Slovan Bratislavy. Dziś grają u siebie i mają doping własnych kibiców. Bratysława grała 29 lipca pierwszą kolejkę w lidze, trener nie wystawiał najsilniejszej jedenastki. Dziś prawdopodobnie wychodzą najmocniejszym składem. Posiadają oni znacznie więcej doświadczonych zawodników niż drużyna gości. Goście muszą od początku atakować by uzyskać jak najlepszy wynik. Dlatego w dzisiejszym spotkaniu biorę na celownik H2H kartek. W pierwszym spotkaniu do Zrinjski Mostar więcej faulowali zawodników Bratysławy i dostali 3 kartki ( w meczu był remis kartek po 3 z czego ostatania kartka dla Bratysławy padła poprzez opóźnianie gry). Sędzią spotkania będzie francuski sędzia Jeremie Pignard który w sezonie 22/23 w 28 spotkaniach rozdał 108 kartek. Sędziował głównie 1 ligę francuską gdzie średnia na mecz wychodziła 4 kartki. Dziś to zespół gospodarczy według mnie będzie dominował w rozgrywaniu spotkania i to po stronie gości należy odbiór piłki jak również obrona w polu karny. Liczę na to, że to zespół Zrinjski Mostar będzie częściej faulował a co za tym idzie to oni otrzymają więcej kartek. Powodzenia :)
Przewidywane składy:
Slovan Bratysława: Borjan; Pauschek, Kashia, Wimmer, Lovat; Kankava, Savvidis; Barseghyan, Tolic, Zuberu; Cavric
Zrinjski Mostar: Marić; Corluka, Senic, Barisic, Memija; Stanić, Kanada; Ticinovic, Ivancic, Cuze; Pocałunek
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1264
J 9,8K

jozin28

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów, kwalifikacje
Godzina: 18:00
Spotkanie: Qarabaq - Raków
Typ: Qarabaq suma rożnych +5.5
Kurs: 2.1
Bukmacher: superbet
Analiza:
W pierwszym meczu Raków przegrał w rożnych 3:8. Ciężko przewidzieć przebieg meczu ale sensownym zakładem wydaje się opcja, że gospodarze zdobędą co najmniej 6 rożnych. Qarabaq musi atakować aby odrobić jednobramkową stratę do Rakowa. Im dłużej wynik będzie niekorzystny dla gospodarzy tym szanse na wejście rosną.
Sprawdziłem staty z pucharów do początku 2022 i u siebie gospodarze ładnie nabijali:
Z Lincoln 11
Z Gent 7
Z Freiburg 9
Z Nantes 5
Z Olympiakos 6
Osobiście spróbuję jeszcze oczko wyżej po kursie 2.9.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1356
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów/kwalifikacje
Godzina: 18:00
Spotkanie: Karabach vs Raków Częstochowa
Typ: BTTS + powyżej 9.5 rzutów rożnych + powyżej 4.5 kartek (czerwona=2)
Kurs: 5.20⛔
Bukmacher: TOTALBET
Analiza:


Wieloletni dominator azerskiej ekstraklasy bardzo dobrze pokazał się w Częstochowie na tle Rakowa. Udało się stworzyć wiele groźnych sytuacji i tak naprawdę kilka minut wystarczyło, aby odrobić straty z 0:2 na 2:2. To tylko pokazuje klasę tego zespołu i fakt, że nawet na chwilę nie można odpuścić koncentracji, ponieważ Karabach może to wykorzystać. Gospodarze to przecież doświadczona drużyna w eliminacjach do europejskich pucharów i regularnych uczestnik faz grupowych. Naturalnie celem Mistrza Azerbejdżanu jest Liga Mistrzów i u siebie zespół ten jest naprawdę groźny. Jeżeli prześledzimy ostatni sezon w europejskich pucharach, to w Baku żaden z rywali nie sięgnął tutaj po wygraną, a przyjeżdżały takie firmy jak Gent, Freiburg, czy Olympiakos. Karabachowi nie wystarczy remis, dlatego też należy spodziewać się przejęcia kontroli nad spotkaniem od pierwszych minut. Czy to przełoży się na odrobienie strat?

Raków także miał swoje momenty przed tygodniem, ale trzeba sobie jasno powiedzieć, że Mistrz Polski wyglądał gorzej od swojego przeciwnika. Jasne, wynik jest najważniejszy i rezultat 3:2 daje nadzieję na awans do kolejnej rundy, niemniej jednak to Karabach pokazał więcej jakości i ogrania w europejskich pucharach. O wychowanku Eintrachtu Frankfurt, którego pamiętam w barach Orłów, mówiło się sporo podczas transferu, jak i świetnego debiutu. Sonny Kittel to zdecydowanie wartość dodana nie tylko dla ekip z Częstochowy, ale również na całej ligi i wydaje się, że Lukas Podolski przetarł nieco szlak dla niemieckich piłkarzy. Oby więcej takich perełek, a poziom Ekstraklasy z pewnością wzrośnie. Mistrz Polski być może zdecyduje się od pierwszych minut postawić na Johna Yeboaha, aby swoimi kontratakami nękać defensywę rywali. Czy dwójka Niemców zadecyduje o awansie do kolejnej rundy eliminacji Ligi Mistrzów?

Karabachowi wystarczyło w Częstochowie kilka minut, aby odrobić straty z 0:2 na 2:2, dlatego nie należy spodziewać się huraganowych ataków tego zespołu. Gospodarze są pewni siebie, znają swoją jakość i gdy potrzebne będzie przyśpieszenie, to włączą 5. bieg. To jest szansa dla Rakowa, aby nie być zdominowanym i również utrzymywać się długo przy piłce. W Baku to Mistrz Azerbejdżanu jest faworytem, ale wierzę w polski zespół. Tak jak przed tygodniem, tak i teraz zdecydowałem się na rzuty rożne. Jedni i drudzy są bardzo overowi w ten element gry i próg 9.5 jest jak najbardziej do przekroczenia. W pierwszej rywalizacji padło 11 kornerów, tym razem spodziewam się podobnej liczby.

Do tego dokładam niską linię kartek. O Svenie Jablonskim pisałem już przy okazji młodzieżowego Euro. Jest to sędzia, który chętnie sięga do kieszonki. Jego niedawne liczby to 2, 7, 8, 8, 3, 4, 9. Arbitrów z Niemiec znam najlepiej, wszak najdłużej śledzę 1. i 2. Bundesligę i wiem, na co ich stać. Wczoraj Christian Dingert nie zawiódł, oby jego rodak również nie. Przed tygodniem w Częstochowie padły 4 kartoniki, teraz liczę na 1 upomnienie więcej.

Na koniec skupiam się jeszcze na BTTSie. Zarówno Karabach, jak i Raków mają spore argumenty w ofensywie. Wynik w Częstochowie aż 3:2 daje nadzieję, że w Baku również kilka goli padnie.
 
Ostatnia edycja:
ziroxxx 791K

ziroxxx

Znawca - Piłka nożna
Qarabag FK - Raków Częstochowa, Qarabag FK over 5,5 RR @ 2.10 Forbet
Qarabag FK - Raków Częstochowa, Qarabag FK over 6,5 RR @ 2.95 Forbet


Analiza:
Qarabag: Atut swojego boiska, konieczność odrobienia strat. Pierwszy mecz wyrównany 50/50. Obie ekipy sobie stworzyły dobre sytuacje. Raków strzelił bramki dzięki slabej dyspozycji bramkarza. Kazachowie 2x bramki strzelili z bocznych sektorów boiska tj. wrzutki. Pierwsza bramka dośrodkowanie z lewej flanki, druga bramka dośrodkowania wzdłuż bramki z prawej strony. Liczę, że Raków zagra solidnie w obronie, a gospodarze będą zmuszeni grać skrzydłami aby dostać się pod pole bramkowe przeciwnika. Spodziewam się sporej ilości rzutów rożnych. Qarabag na wyjeździe w pierwszym meczu nabił 8 RR. U siebie minimum 7 - biorę to!
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
18:00 Karabach vs Raków Częstochowa
Typ: powyżej 26.5 fauli @ 1.75
Fortuna

Przed zespołem Rakowa Częstochowa stoi naprawdę ciężkie zadanie żeby dzisiaj wywieźć korzystny wynik i awansować dalej. W przypadku awansu Raków ma zapewniony udział w fazie LK (o ile się nie pomyliłem).
Z racji, że zostało dużo napisane odnośnie typów na rzuty różne gospodarzy (bo sam chciałem to pograć), to pójdę w nieco innym kierunku - faule. Raków pierwszy mecz wygrał 3:2, gdy przy prowadzeniu 2:0, wydawało się, że jest wszystko pod kontrolą wpadła nie potrzebna nerwowość i szybko stracili dwa gole. Mimo to udało się ugrać i to goście są jedną noga w III rundzie. Jednak jednobramkowa zaliczka to bardzo mało na tak trudnym terenie. Dzisiaj myślę, że oprócz goli, rzutów różnych gospodarzy zobaczymy również sporo walki o każdy metr, a nawet centymetr boiska. W pierwszym spotkaniu tych fauli padło aż 33 i liczę na powtórkę z rozrywki. Karabach w spotkaniach przeciwko Lincoln zanotował w dwumeczu 20 fauli. Raków w lidze przeciwko Jagielloni fauli zanotował zaledwie 6, ale w spotkaniu o Superpuchar Polski przeciwko Legii było ich aż 15. Tak jak wspomniałem, jestem zdania, ze będzie to meczy walki od pierwszych minut. Gorąco nie będzie tylko w powietrzu ale również i na boisku.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +934
successful 2M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Qarabag - Raków
Typ: Raków strzeli
@1.50 Superbet

To będzie jedno z ciekawszych spotkań dzisiejszych kwalifikacji. W pierwszym meczu padło aż pięć bramek i Raków całkiem nieźle poradził sobie z przeciwnikiem, prowadząc w 71. minucie 2:0 i w rezultacie wygrywając spotkanie 3:2. Wnioski należy jedynie wyciągnąć z gry w drugiej połowie - wtedy nastąpiło uśpienie, mniej akcji bramkowych. Częstochowianie chcieli dowieźć dobry wynik - niestety to się nie udało. Dziś wystarczy remis ale Azerowie z całą pewnością rzucą się do ataku - muszą wygrać, jeśli chcą awansować. To będzie sprzyjało ofensywnej grze i bramkom, sądzę więc, że te padną, a autorem co najmniej jednej z nich będzie zespół z Częstochowy, który będzie chciał wykorzystać nacisk przeciwnika. Mocno zdziwiłbym się, gdyby mecz zakończył się bezbramkowym remisem.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +934
portowiecmks 4,7K

portowiecmks

Użytkownik
Qarabag - Raków
Typ: Raków strzeli
@1.50 Superbet

To będzie jedno z ciekawszych spotkań dzisiejszych kwalifikacji. W pierwszym meczu padło aż pięć bramek i Raków całkiem nieźle poradził sobie z przeciwnikiem, prowadząc w 71. minucie 2:0 i w rezultacie wygrywając spotkanie 3:2. Wnioski należy jedynie wyciągnąć z gry w drugiej połowie - wtedy nastąpiło uśpienie, mniej akcji bramkowych. Częstochowianie chcieli dowieźć dobry wynik - niestety to się nie udało. Dziś wystarczy remis ale Ormianie z całą pewnością rzucą się do ataku - muszą wygrać, jeśli chcą awansować. To będzie sprzyjało ofensywnej grze i bramkom, sądzę więc, że te padną, a autorem co najmniej jednej z nich będzie zespół z Częstochowy, który będzie chciał wykorzystać nacisk przeciwnika. Mocno zdziwiłbym się, gdyby mecz zakończył się bezbramkowym remisem.
Ormianie? od kiedy Karabah jesy z Armenii? jak juz to Azerowie.
 
bfred 319,2K

bfred

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów
Godzinna: 18:00
Spotkanie: Qarabag - Raków
Typ: BTS
Kurs:
1.91
Bukmacher: Betclic
Analiza:
To, że gospodarze coś strzelą jest dla mnie sprawą oczywistą zresztą taki przebieg wypadków miał miejsce w ostatnich 3 meczach pucharowych u siebie z drużynami z naszej Ekstraklasy. Czy Raków jest w stanie odpowiedzieć? W/w statystyki mówią że tak. Wisła, Piast czy Lech strzelały ro czemu nie Raków? Martwi szybka strata 2 bramek u siebie tydzień temu przez Raków i dzisiaj myślę że może być podobnie Raków lub gospodarze strzelą i będzie odpowiedź z drugiej strony bo nie widzę tego meczu jako 0-0 absolutnie jest to mecz o stawkę. Zarówno Karabach jak i Raków mają potencjał z przodu ma kto tam strzelać bramki w Rakowie osobiście dałbym szansę Zwolińskiemu od początku. Trzeba przede wszystkim nie dać się zepchnąć do defensywy bo będzie źle. Powodzenia:)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1244
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
W pierwszym spotkaniu tych drużyn wygrał klub z Częstochowy (3-2), pierwsza połowa toczyła się pod dyktando Azerów którzy tworzyli swoje sytuację, Raków choć trzymał gardę był dość chaotyczny jednak wytrwali do przerwy.Na drugą połowę Raków wyszedł odważniej co trochę schłodziło zapędy rywala, 10min po przerwie Raków objął prowadzenie, w 70' było już 2-0 po kuriozalnym golu, jakby tego mało Karabach poszedł ostro do przodu i zaraz było 2-2.Ostatecznie szczęście było po stronie Rakowa bo strzelił gola w końcówce, ale nie można powiedzieć że byli lepszym zespołem, sprawiedliwy byłby remis choć jednak to goście wyglądali ciut lepiej i byli groźniejsi.
Rewanż w Azerbejdżanie będzie trochę inną bajką, Karabach jest dużo groźniejszą drużyną u siebie, warunki także nie będą po stronie Rakowa, także patrząc na przebieg pierwszego spotkania rysować się będzie większa przewaga Azerów.Rakowa skreślać nie wolno ponieważ sumiennie podchodzą do tego co robią, ale tu pierwsze skrzypce zagra kondycja i jeśli jej braknie to Raków będzie w opałach.Osobiście optymistom nie jestem, mecze wyjazdowe naszych klubów z ekipami z tamtych rejonów były zawsze ciężkie, tutaj już ciężko Raków miał w Częstochowie, będzie to mega ciężka przeprawa dla polskiej drużyny.Patrząc na okoliczności tego zwycięstwa i ogólnie przebiegu Karabach powinien być mega zmotywowany i napędzony sportową złością, myślę że od początku ruszą do przodu by straty odrobić, jeśli Raków straci gola do przerwy a potem jeszcze coś im wleci do siatki to plan idzie się j*ać i nie ma co bronić, a gra się o awans nie rozmiar porażki.

Qarabaq over 2,5 gola @5.0 superbet
 
Ostatnia edycja:
maarcin14 691K

maarcin14

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów
Godzinna: 20:00
Spotkanie: FC Kopenhaga - Breidablik Kopavogur
Typ: FC Kopenhaga wygra 1 połowę
Kurs: 1.65
Bukmacher: Fuksiarz
Analiza:

Witam, dziś jest środa 2 sierpnia, czas na kolejne rewanżowe spotkania drugiej rundy kwalifikacji do Ligi Mistrzów. Mój typ dotyczy spotkania FC Kopenhagi z Breidablik Kopavogur, który rozpocznie się o godzinie 20. W pierwszym spotkaniu FC Kopenhaga wygrała na wyjeździe 2:0, a w dzisiejszym spotkaniu typuję że gospodarze wygrają pierwszą połowę. Kurs na to zdarzenie wynosi 1.65 w Fuksiarzu. W pierwszym spotkaniu Kopenhaga prowadziła już do przerwy 2:0, liczę że dziś również zagrają dobrą pierwszą połowę. Liga w Danii jest już do drugiej kolejce. FC Kopenhaga mierzyła się kolejno z Lyngby oraz Vejle, obydwa mecze rozgrywała na wyjazdach i obydwa wygrała, odpowiednio 2:1 i 3:2. Co ważne, Kopenhaga zarówno z Lyngby jak i Vejle prowadziła już do przerwy , co pokazuje że Kopenhaga od początku meczu stara się postawić swoje warunki gry i dąży do strzelenia goli. Mając korzystny wynik z pierwszego meczu uważam, że Kopenhaga będzie chciała strzelić szybko bramkę by uspokoić grę i mieć tak naprawdę już zapewniony awans. Breidablik Kopavogur nie jest wymagającym rywalem, drużyna ta ma serię 4 spotkań ze straconą bramką, a Kopenhaga strzela ich sporo, ostatnie 6 meczy Kopenhagi to co najmniej 2 bramki z ich strony. Typuję wygraną FC Kopenhagi do przerwy, powodzenia !
 
Otrzymane punkty reputacji: +934
stanley-63 800,2K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Liga Mistrzów
Godzina 19:00
Spotkanie : M Haifa : S Tiraspol
Typ : czerwona kartka lub rzut karny
Kurs : 2.10
Bukmacher : ETOTO

Upss jestem pod wrażeniem jeżeli chodzi o pana Damiana Sylwestrzaka naszego arbitra który zaliczy debiut w Lidze Mistrzów doprawdy wielkie wyróżnienie dla tego pana do tej pory pan Damian sędziował 1 mecz w kwalifikacjach do Ligi Konferencji ( 8 żółtek ) Liga młodzieżowa UEFA 4 mecze ( 28 żółtek i 3 czerwone i 4 karne ) i Euro U-17 4 mecze 19 żółtek 1 czerwona i karny tak więc dosyć bogato pod względem dyscyplinarnym , no i samo spotkanie , w pierwszym meczu w Mołdawii 1:0 dla Tiraspolu , w meczu popełniono zaledwie 17 fauli a sędzia z Szwajcarii pan Sebastian Gishamer pokazał aż 5 żółtych kartek czyli w/g mnie sporo przy 17 faulach ale dziś liczę na obfity debiut pana Damiana i jeden z dwóch typów albo czerwień albo karny za dosyć wysoki kurs !
 
Otrzymane punkty reputacji: +1361
I 24,8K

iti

Użytkownik
Nie mam typu, nie oglądałem też pierwszego meczu Rakowa, ale mam taką luźną uwagę, którą się podziele.
Czasy kiedy przeciwko naszym można było liczyć w ciemno pieniążki według mnie już minęły i wraca pewna stabilizacja, a ludzie jakby ten fakt pominęli i o nim zapomnieli.
Karabach nie jest żadnym pewniakiem, a tu jest pełno typów na nich.
Nie zgrywam mądrali po fakcie, ani przed. Po prostu przestrzegam przed hurraoptymizmem.
Meczu nie oglądałem, ale jak to się ładnie mówi - wynik idzie w świat. Jeszcze rok temu ten Karabach (mocniejszy personalnie) rozniósł Lecha po zmianach, a teraz z Rakowem (również po zmianach) to nie wystarczyło.
Warto jutro (i w kolejnych rundach i mam nadzieje latach) pamiętać o tym, że już nie jesteśmy chłopcami do bicia jak przez dobre kilka lat.
 
Ostatnia edycja:
N 15,9K

norbertb

Użytkownik
Ja już tylko sobie ostrzę zęby na analizę Rakowa w meczu z Arisem.
Obecnie wszystkie moje analizy dotyczące Rakowa biorą górę. Gdyby nie ten Albańczyk który aplikuje gole dla Karabachu - byłaby bajka i dokładny wynik mógłby spokojnie wejść.
Co mnie bardzo cieszy to fakt, że sztab Rakowa chyba czyta moje analizy. Wszystkie moje podpowiedzi taktyczne były wypełniane. Ale też nie mogę powiedzieć, że to co Raków zrobił w defensywie to momentami była klasa światowa. I nie mówię tutaj przez pryzmat pojedynczych interwencji a przez grę oraz timing jak w stanie byli gracze Rakowa przewidzieć oraz się kapitalnie wzajemnie asekurować. Świetnie się to oglądało.
 
Otrzymane punkty reputacji: +617
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom