>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

II runda MŚ Grupa A (POLSKA)

Status
Zamknięty.
W 2

wislak

Forum VIP
Kurcze ja mam mieszane uczucia... wszedzie mowia ze Tunezja to IV zespol MŚ ostatnich a tutaj graja tak fatalnie... czmeu tak jest? nie jestem znawca recznej wiec nie wiem, ale Polska wygra raczej? ja chyba postawie ???? Zalowalem ze nie dalem na niemcy jak gralismy z nimi ale potem na francje i islandie juz stawialem ???? mysle ze postawie jutro tez chocby dla emocji przy ogladaniu ????
 
yarpen 0

yarpen

Użytkownik
z tego co dzis widzialem ich mecz z niemcami to nie graja najlepiej. w grupie przegrali ze Slowenia, ktora tez nie zachwyca, a to co dzis Slowency pokazali z Francja to normalnie jedna wielka porazka... moim zdaniem Polska wygra spokojnie ten mecz, jesli bedzie nam siedzialo a Tunezja nie wyjdzie od poczatku wysoko z obrona to bedzie dobrze. z tego co sprawdzilem w statystykach turnieju, to Tunezja ma stosunkowo slabych bramkarzy (raptem 29% skutecznych obron) i jest duza szansa to wykorzystac.
 
W 2

wislak

Forum VIP
hmm ale to kursik marny bedzie :/
ps. podaj mi na PW link do satystyk takich ???? z gory dzieki

postawie na Polske moze w dublu z MaShą ???? :jezora: zobaczymy jutro jak w ofercie sie kurs pojawi bo jak tak jak z Niemcami 1.20 to nie ma chyba wogole sensu dawac.
 
yarpen 0

yarpen

Użytkownik
http://wch07live.ihf.info/exchange/pdf/TOPPL.pdf - lista najlepszych strzelcow
http://wch07live.ihf.info/exchange/pdf/TOPGK.pdf - najlepsi bramkarze
http://wch07live.ihf.info/exchange/pdf/TOPTEAM.pdf - ogolne statystyki zespolow
http://wch07live.ihf.info/exchange/pdf/TOPFP.pdf - klasyfikacja fair play ????

z tego co patrzylem na bwinie to kurs na polske jest okolo 1.2 :/
ja sie zastanawiam nad graniem na polskie z handi (tylko ze nie wiem jeszcze jaki bedzie ???? )

edit: podalem tutaj zamiast na PW zeby inni tez mogli w razie czego spojrzec ????
 
domel 49

domel

Forum VIP
POLSKA - Tunezja

Jesteśmy tu zdecydowanie faworytem! musimy te spotkanie wygrać! jeśli wygramy mamy CF!! Tunezja w tych mistrzostwach nie gra tak dobrze jak kiedyś! Ja osobiście nie widzę innej możliwości jak wygrana POLAKOW!!

typ: 1 //120 bwin | Handicap Polska -3,5 // 1,75 bwin

-------------------------

Niemcy - Francja

W tym spotkaniu widzę również jednego faworyta a mianowicie Francje. Nie będę się rozpisywał bo nie ma po co. Francuzi to klasa światowego handballu nie mogą pozwalać sobie na przegrane z takimi teamami jak Niemcy ????

typ: 2 // 1,45 bwin | Ile goli strzeli Markus Baur (GER) Więcej niż 4,5 // 1,95 pewny typ Baur to draby zawodnik a naddatek rzuca karne dla Niemiec wiec piątkę jutro pewni rzuci ????
 
rooni 135

rooni

Forum VIP
Tak jak było można się spodziewać wygraliśmy z Tunezją. Chociaż ja nie byłem zachwycony grą naszego zespołu w tym meczu. Jutro wystarczy pokonać Słowenie i awansujemy z pierwszego miejsca w grupie, czyli spotkamy się w ćwierćfinale z czawratą drużyną grupy II. Trzymam Kciuki :spokodfhgfh:
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Nom ja też sie bardzo ciesze zagralismy naprawde niezle na poczatku pare pkt przewagi potem remis ale juz potem piekne prowadzenie az do konca.Sam zagrałem na nich handi 3.5 i na luzie weszło ;)
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Jutro zeSłowenią na pewno damy rade. Słowenia w tej drugiej rundzie gra fatalnie, a Polacy są w fantastycznej formie. Jak dla mnie Polska to finalista tych MŚ ;)


[glow=red:eae582f969]POLSKA[/glow:eae582f969]
 
W 2

wislak

Forum VIP
Teraz na lajcie mamy 1 miejsce i czekamy na 1/4. Mysle ze z 4 zespolem drugiej grupy to tez luzik i potem na pelnym luzie i spokoju bez presji wszystko sie moze zdarzyc ;) moze zlotko ???? ????
 
domel 49

domel

Forum VIP
obawiam się ze trafimy w CF na Hiszpanie a wtedy będzie ciężko. Jeśli dziś Chorwacja wygra z Hiszpania gramy z nimi, starcie z Mistrzami Świata będzie napewno ciekawe, jeśli wygramy z Hiszpanami to mamy złoto ????

POLSKA - Słowenia

Mecz o 1 miejsce w grupie, liczę na pewna wygrana naszych. Martwi mnie tylko średnia postawa Tkaczyka ;/ nie gra on na swoim poziomie mam nadzieje ze dziś pokaże na co go stać i pomoże kolegom wygrać!
 
pawlikn 51

pawlikn

Forum VIP
ja mam obawy troche przed tym meczemze słowenia. :;/: Wczoraj ogladałem mecz słowenców, mogą powalczyc z polakami. Ale miejmy nadzieje, że wygramy :mrgreen:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom