>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

III Liga Polska - Dyskusja, Newsy, Transfery, Zakłady Długoterminowe, Typy

P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Wieczysta 2 pkt w 4 meczach... 4pkt straty do Stali Mielec... znudziła się zabawka prezesowi czy zbieg okoliczności i realne możliwości klubu? (Bilans goli dom wyjazd) :unsure: A może planowane działanie w związku z budową nowego kompleksu na 1 ligę?

edit: Stal Stalowa Wola, mój błąd, nie interesuje się ekstraklasą xd

edit2: chociaż w tabeli mam przecież Stalową Wolę xD dobry jestem xD
 

Załączniki

Ostatnia edycja:
maarcin14 702,9K

maarcin14

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Polska, 3 liga grupa IV
Godzina: 17:30
Spotkanie: Orlęta Radzyń Podlaski - Lublinianka Lublin
Typ: Orlęta Radzyń Podlaski
Kurs: 1.53
Bukmacher: Betfan
Analiza:

Witam, dziś jest sobota, 10 czerwca, tego dnia w polskiej 3 lidze grupie 4 zostanie rozegrana przedostatnia, 33 kolejka. Mnie interesuje spotkanie z 17.30, wtedy to Orlęta Radzyń Podlaski podejmą czerwoną latarnie ligi - Lubliniankę Lublin. Lublinianka jak wiadomo w zimie miała bardzo duże kłopoty organizacyjne i finansowe i rundę wiosenną kończy grając w większości juniorami. Efekt ? 13 porażek w 14 spotkaniach. Młodym zawodnikom Lublinianki udało się raz zdobyć punkt, remisując bezbramkowo u siebie z Chełmianką. Z tej ligi wycofał się ŁKS Łagów, więc Lubliniance zostały doliczone również 3 oczka za walkower z tą drużyną. To i tak zdecydowanie za mało, by zachować ligowy byt, Lublinianka zamyka tabelę i przyszły sezon, jeśli nie pojawią się kolejne problemy rozegrają w 4 lidze. Moim typem na to spotkanie jest wygrana Orląt Radzyń Podlaski. Po pierwsze jest to bardziej doświadczona drużyna, która zajmuje aktualnie 10 miejsce. Po drugie gra dziś spotkanie przed własną publicznością, a w ostatnim czasie Radzyń nie odnosił dobrych wyników, ostatnia domowa wygrana miała miejsce 29 kwietnia, a dziś rywal chyba najlepszy z możliwych by się przełamać. Mamy końcówkę sezonu, Radzyń na pewno się utrzymuje, Lublinianka na pewno spada, mogą być roszady w składach ale mimo to uważam że gospodarze wygrywają to spotkanie.

Oprócz tego wrzucam na kupon Wieczystą, grają z Podhalem z którym mierzyli się na tygodniu w Pucharze, liczę na ponowną wygraną.
 
Otrzymane punkty reputacji: +299
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Nieźle, Wieczysta odpuściła już ten sezon ligowy :), ciekawe jak podejdą do spotkania wiedząc, że awansowali :unsure: Stal Stalowa Wola jak podejdzie do spotkania wiedząc, że awansowała... ah te dziury
 
Psychosocial 833,7K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
  • Najlepsze analizy czerwca 2023 (1. miejsce)
  • #165
Olimpia Zambrów-ŁKS Łódź II TYP 2 kurs 1,60 7/10 g.17.00 1:3 WIN

Warta Sieradz-Legionovia Legionowo TYP 1 kurs 4,17 3/10 g.17.00 1:0 WIN


PS: Ostatnia kolejka. ŁKS wygrywa z zespołem który ma wakacje i awansuje gdyż ma punkt przewagi nad Legionovią. Wszystko leży zatem w jego..nogach.

W drugim spotkaniu sytuacja trochę jest zawiła. Warta musi wygrać to spotkanie i czekać na dwa inne wyniki. Ja osobiście nie wierzę że Sokół i Concordia wygrają swoje mecze. Problem jest jednak taki że Legionowo też "musi" wygrać bo przy ewentualnym braku wygranej ŁKS to wtedy ona awansuje. I teraz fakty..Warta na wiosnę została okradziona przez sędziów na co najmniej parę punktów a szczytem wszystkiego był ostatni mecz z Unią Skierniewice. Unia strzeliła gola na 3:2 w kuriozalnych okolicznościach. Przy wyskoku dwóch zawodników pomocnik Warty został niefortunnie uderzony kolanem w twarz i padł jak rażony na murawę. Jego kolega obrońca Warty natychmiast ruszył z pomocą i można powiedzieć że ratował życie piłkarzowi gdyż tamten nie wykazywał żadnych oznak życiowych. Sędzia po tym incydencie zastosował chyba "prawo korzyści" gdyż puścił grę, Warta straciła piłkę poszła kontra, obrońca ratował życie koledze to i środek obrony sieradzkiej nie istniał, zawodnicy Unii nie pomyśleli chyba co to fair-play i strzelili gola. Tak to subiektywnie oceniam.
Dobra idąc dalej gospodarze dzisiejszego meczu potrafili zremisować dwa tygodnie temu u siebie z liderem ŁKS 0:0 i ostatnia ciekawostka w rundzie jesiennej przy kursie 1,25 na gospodarzy Legionovia..przegrała u siebie z Wartą 0:1.

Reasumując stawiam dziś na wielkiego faworyta do awansu ŁKS i jednak na Wartę która jest bardziej zdeterminowana, zwarta i czuje się..oszukana..

Pzdr/Psycho
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +5049
zikos 14,7K

zikos

Użytkownik
Ja to inaczej widzę, dla mnie za wysoki kurs na Łks i ten mecz śmierdzi , poza tym czy potrzebny im 3ci awans kolejnej ich drużyny?
Czy mają odpowiednio tak dużo pieniędzy, żeby pompowac w trzy drużyny,jakoś nie widzę tego .
 
Psychosocial 833,7K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Ja to inaczej widzę, dla mnie za wysoki kurs na Łks i ten mecz śmierdzi , poza tym czy potrzebny im 3ci awans kolejnej ich drużyny?
Czy mają odpowiednio tak dużo pieniędzy, żeby pompowac w trzy drużyny,jakoś nie widzę tego .
ŁKS piszemy z dużych liter..

Oczywiście że maja kasę. Współwłaściciel Spezia Calzio wchodzi ze swoimi udziałami w ŁKS:

"Robert Płatek, czyli właściciel Spezii Calcio, nabędzie pakiet udziałów ŁKS-u Łódź, a co za tym idzie, stanie się współwłaścicielem pierwszoligowca - informuje Goal.pl.

ŁKS Łódź to klub z bogatą historią, bo mowa przecież o dwukrotnym mistrzu Polski, który w ostatnich latach radził sobie jednak zdecydowanie gorzej. W pewnym momencie znalazł się nad przepaścią i praktycznie znikł z piłkarskiej mapy naszego kraju.
Obecnie natomiast ekipa ta przewodzi tabeli zaplecza Ekstraklasy i jest na odpowiednim kursie, by zasilić stawkę najwyższego szczebla rozgrywkowego w naszym kraju. W tle tych wydarzeń trwały rozmowy z potencjalnymi kontrahentami, którzy chcieli przejąć znaczny pakiet udziałów.
W tym gronie wymieniano między innymi Sabriego Bekdasa oraz Pacific Media Group. Ostatecznie jednak najkonkretniejszy okazał się amerykański biznemen polskiego pochodzenia Robert Płatek, o czym informuje Goal.pl.
Tym samym ma on dołączyć do Tomasza Salskiego, Jerzego Pietruchy, Przemysława Andrzejaka i Dariusza Łyżwy, czyli dotychczasowego grona właścicieli. Celem jest oczywiście awans do Ekstraklasy.
Płatek już na wstępie planuje wesprzeć klub solidnym zastrzykiem gotówki, by ten mógł w spokoju budować zespół na rundę wiosenną.
Amerykanin nie jest w futbolu postacią anonimową. Mowa przecież o biznesmenie, który jest właścicielem przedstawiciela Serie A, czyli Spezii Calcio. Zawodnikami tej ekipy są trzej Polacy: Arkadiusz Reca, Jakub Kiwior oraz Bartłomiej Drągowski.
Ponadto Płatek ma także w swoim portfolio zespół AC Casa Pia, piątą ekipę portugalskiej ekstraklasy
."
 
zikos 14,7K

zikos

Użytkownik
Tak oczywiście mają kasę na wszystkie awanse ,a za rok spadną z 2 ligii
W wywiadach można gadać różne sprawy ,a później okazuje się coś innego .
Ten kurs na wyjazd nie opłacalny,ale jak ktoś chce się bawić w takie kursik droga wolna .
 
Psychosocial 833,7K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Piszemy nieopłacalny. 1,60 to jest bardzo wysoki kurs jak na taką stawkę. Fortuna ma 1,45. Przynajmniej ja tak uważam. Na jesień ŁKS wygrał z nimi 6:0 a Legia niedawno przy identycznym kursie rozjechała ich w Zambrowie 3:0.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
no dobra, ale kurs jest 1,6 brutto... stawka 7/10 na kurs 1,6 bez podatku a realnie to jest to kurs 1,408 czyli utrata na wartości 1/3 (~0,2) także nie ma tam value jeśli to singiel przy takich stawkach i założeniach (bukmacher z podatkiem). Jeśli ktoś chce to grać jako singiel to powinien zagrać bez podatku, będzie wtedy 50% więcej wygranej (punkt widzenia zależy od punktu siedzenia ;) zadania tego typu były w egzaminach 8 klasistów jak chodziłem do podstawówki ;p jeden kurs traci 1/3 wartości a drugi zyskuje 50% zależy jak postawimy pytanie ) aniżeli osoba, która zagra to w fortunie, bo tam value dla singla nie ma.

Ktoś w tym temacie wcześniej wspominał (Kacper chyba nick? nie pamiętam, chyba ktoś z Łodzi był), że ŁKS chce zrobić w tym roku 3 awanse.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
ŁKS Łódź II - Legionovia
Typ: ŁKS @1,75 (fortuna) (3:2)

Krótko bo mecz o 12. Dzisiaj rezerwy ŁKSu wzmocnione piłkarzami z jedynki, skład rezerw zasilili: Balongo, Arndt, Koprowski, Wszołek, Kort, Łabędzki, Śliwa oraz Biel.
Łodzianie przed rozpoczęciem rundy wiosennej postawili sobie za cel potrójny awans, pierwszego zespołu, rezerw oraz III drużyny.
pomyliłem nicki, tutaj macie tego posta
 
Psychosocial 833,7K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
no dobra, ale kurs jest 1,6 brutto... stawka 7/10 na kurs 1,6 bez podatku a realnie to jest to kurs 1,408 czyli utrata na wartości 1/3 (~0,2) także nie ma tam value jeśli to singiel przy takich stawkach i założeniach (bukmacher z podatkiem). Jeśli ktoś chce to grać jako singiel to powinien zagrać bez podatku, będzie wtedy 50% więcej wygranej (punkt widzenia zależy od punktu siedzenia ;) zadania tego typu były w egzaminach 8 klasistów jak chodziłem do podstawówki ;p jeden kurs traci 1/3 wartości a drugi zyskuje 50% zależy jak postawimy pytanie ) aniżeli osoba, która zagra to w fortunie, bo tam value dla singla nie ma.

Ktoś w tym temacie wcześniej wspominał (Kacper chyba nick? nie pamiętam, chyba ktoś z Łodzi był), że ŁKS chce zrobić w tym roku 3 awanse.
Wiadoma sprawa że takich kursów nie gra się w singlu. Pisałem wysoki dla stawki tego meczu a nie że do gry w singla. I druga sprawa, sam pisałem o potrójnym awansie:

 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Wiadoma sprawa że takich kursów nie gra się w singlu. Pisałem wysoki dla stawki tego meczu a nie że do gry w singla. I druga sprawa, sam pisałem o potrójnym awansie:

Na Wisłę były wyższe kursy a stawka większa ;) Dziwnie kursy się w tym meczu zachowują. :unsure: Być może miały być wzmocnienia a ich nie ma albo ludzie spekulują nt. awansu 🤷‍♂️ od 1,4 do 1,7 kursy w 24 godziny się zmieniały. Jak oni już w marcu zapowiadali walkę o awans i nic się nie zmieniło to ok.
 
Otrzymane punkty reputacji: +299
zikos 14,7K

zikos

Użytkownik
Wiaodmo ,że nie podaje się w singlu to po co podajesz?
Kolego od ortografii😅
Łks
 
Otrzymane punkty reputacji: +190
tenis_de_mesa 1,2M

tenis_de_mesa

Znawca - 1 Liga Polska
Podtrzymuję swoją wypowiedź, że ŁKS w tym sezonie chce/chciał zrobić trzy awanse, glowny cel został zrealizowany, pierwsza drużyna awansowała do ekstraklasy, "trójka" zrobiła awans, została drużyna rezerw, a więc druga drużyna. Czy się uda? Przekonamy się dzisiaj, tak jak napisał Psychosocial Psychosocial, piłeczka jest po stronie ŁKSu, "wystarczy" wygrać swój mecz, nie trzeba oglądać się na Legionovie czy Pogoń Grodzisk.

zikos zikos, to czy spadną z drugiej ligi po sezonie nie ma właściwie sensu, gra się po to żeby zająć jak nawyzsze miejsce, w tym wypadku awansować, ja już tego rodzaju myślenie wybiłem sobie z głowy chociażby Puszczą Niepołomice, co z tego, że najprawdopodobniej spadną po sezonie z ekstraklasy? Napiszą hiatorie, spełnia swoje i innych marzenia, tutaj sytuacja jest podobna, łodzianie mocno poszli w awanse po to by rozwijać prężnie już działającą swoją akademie, bo wychodzą z założenia, że sila leży w wychowankach co uważam za święte słowa.

To piękny rok dla Łódzkiego Klubu Sportowego, jeśli do w/w awansów dołożymy jeszcze Mistrzostwo Polski siatkarek. :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +389
Psychosocial 833,7K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Wiaodmo ,że nie podaje się w singlu to po co podajesz?
Kolego od ortografii😅
Łks
Chcesz dalej w to brnąć? Jako moderator mam prawo zwracać uwagę na ortografię, porządek na forum etc. To raz..dwa, Ty pojmujesz że podawanie meczów w singlu nie oznacza że muszę go grać? To jest propozycja a kto co z tym zrobi, jak to zagra czy w singlu, dublu, taśmie to już jego sprawa. I trzy za ponowne napisanie ŁKS małymi literami a zrobiłeś to celowo i z premedytacją otrzymujesz bana i to jest główny powód.

Nie pozdrawiam/Psycho
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +248
psychol32 439,7K

psychol32

Użytkownik
Dzisiaj Szymon Marciniak sędziował w podlaskiej A Klasie. Sam mecz to mega wałek. Zdecydowany faworyt mimo że prowadził 2:0 to przegrał 2:3
 
Otrzymane punkty reputacji: +300
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Stilon Gorzów z nowym trenerem.


𝗠𝗮𝗿𝗰𝗶𝗻 𝗪𝗲̨𝗴𝗹𝗲𝘄𝘀𝗸𝗶 - Nowym Trenerem Agencja Inwestycyjna Stilon Gorzów
🔥
💪

𝗠𝗮𝗿𝗰𝗶𝗻 𝗪𝗲̨𝗴𝗹𝗲𝘄𝘀𝗸𝗶 był w przeszłości czynnym piłkarzem. Grał m.in. w GKS Bełchatów, skąd pochodzi. Jako szkoleniowiec prowadził samodzielnie: GKS Bełchatów (w tym klubie był również dyrektorem sportowym i asystentem), Omegę Kleszczów, Bruk-Bet Termalica Nieciecza KS oraz Wartę Sieradz. Najwięcej lat spędził jednak jako asystent trenerów: Widzewa Łódź, Jagielloni Białystok, Polonii Warszawa, Ruchu Chorzów, Podbeskidzia Bielsko-Biała, Pogoni Szczecin i Bruk-Betu Termaliki
📊

Trener Węglewski związał się z Naszym klubem rocznym kontraktem z opcją przedłużenia na kolejny sezon
🤝

Powodzenia Trenerze
🔵
⚪

1️⃣
9️⃣
4️⃣
7️⃣


Cel na przyszły sezon? Brak walki o utrzymanie... i walka o wysokie miejsce w tabeli. Przerwa między sezonami to czas na zbieranie cennych informacji, które można wykorzystać w trakcie sezonu. Jak se poscielesz tak się wyśpisz ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +300
Psychosocial 833,7K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Marcin Węglewski....mam tylko tyle do napisania że prawie by spuścił Wartę Sieradz do 4 ligi..w Warcie na pewno się nie sprawdził, stawiał na "swoich zawodników" odsyłając na ławkę rezerwowych na pewno lepszych i bardziej zgranych zawodników niż jego z łapanki. Efektem było permanentne porażki i dopiero przyjście Przemka Cecherza uratowało Wartę.

To tylko moje osobiste zdanie ale znam sprawę którą opisałem powyżej od środka.
 
Do góry Bottom