>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

III Liga Polska - Dyskusja, Newsy, Transfery, Zakłady Długoterminowe, Typy

Napoleone65 914

Napoleone65

Użytkownik
rano zagrauem RADUNIA 1,91 - ELANA TORUN 1.91 i FOTO HIGIENA GAC 1x 1.85

mam pytanie ? a ekstrakliga kobiet gdzie mozna typowac tutaj ? bo zagrauem OVER 2.75 LECZNA 1.80 rano i over 3.75 ROLNYK 1.83
 
M 472

mike7808

Użytkownik
3 Liga Grupa 4

Lewart Lubartów - Hetman Zamość Typ: 2 kurs 22.00 NobleBet

Moim zdaniem bukmacherzy z NobleBet przesadzili z tym kursem. Cały sezon grałem na overy 3,5 Hetmana i dali sporo zarobić. Od dawna wiadomo, że opuszczą szeregi trzecioligowców. Dzisiaj gram typowo na przełamanie Hetmana na wyjeździe - ostatnio wprawdzie przegrali 2 mecze jak w większości w tym sezonie, ale wcześniej potrafili 2 razy wygrać z rezerwami Korony oraz Podhalem. Właśnie z tą drużyną wygrali ostatni raz na wyjeździe w październiku 2020 r. Gospodarze walczą jeszcze o utrzymanie jednak mają swoje kłopoty - głównie finansowe.
 

Załączniki

B 901

beat-a-bookies

Użytkownik
Wakacje się zbliżają trzeba zarobić parę złotych.

Perełka dnia:
3liga gr. 3
Górnik 2 Zabrze - Ruch Chorzów 1 @5.85

Kurs poleci na łeb na szyję, więc szybko łapać.
Gracze Ruchu, którzy awansowali do 2ligi zaczęli wakacje! Dzisiaj na mecz z Górnikiem jadą samymi młodzieżowcami, uwaga! z bramkarzem w polu. Po co? Bo grają o 100tys w pro junior system! Dla mnie mecz dnia!

Ponadto bez szczegółów

3liga gr. 1
Broń Radom - Tomasovia X @3,55
Ursus Warszawa - Błonianka Błonie 1 @2.2

4liga warminsko-mazurska
Olimpia2Elblag - Orneta 2 @2.75
4loga Lubuska
Kurowo - Czrni Żagań 2 @2.25

Zielonsci
Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +412
pilka_radom 38,4K

pilka_radom

Znawca - Nizsze ligi polskie
Wakacje się zbliżają trzeba zarobić parę złotych.

Perełka dnia:
3liga gr. 3
Górnik 2 Zabrze - Ruch Chorzów 1 @5.85

Kurs poleci na łeb na szyję, więc szybko łapać.
Gracze Ruchu, którzy awansowali do 2ligi zaczęli wakacje! Dzisiaj na mecz z Górnikiem jadą samymi młodzieżowcami, uwaga! z bramkarzem w polu. Po co? Bo grają o 100tys w pro junior system! Dla mnie mecz dnia!

Ponadto bez szczegółów

3liga gr. 1
Broń Radom - Tomasovia X @3,55
Ursus Warszawa - Błonianka Błonie 1 @2.2

4liga warminsko-mazurska
Olimpia2Elblag - Orneta 2 @2.75
4loga Lubuska
Kurowo - Czrni Żagań 2 @2.25

Zielonsci
Pozdrawiam
1624107480404.png
Nowak 5 (5)
Kasolik 32( 25)/5
Wójtowicz 7(3)/2
Rudek 16(0)
Wyroba 16(10)/1
Będzieszak 30(8)/1
Siwek 9(0)/3
Bielecki 28(28)/0
Kulejewski 30(25)/2
Kwaśniewski 35(22)/5
Neugebauer 26(4)/1

kolejno: występy (pełne)/bramki
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
B 901

beat-a-bookies

Użytkownik
Do zikos

Serio nie było?

Właśnie przez takich jak Ty nie chce mi się częściej dawać typów.


Do piłka_radom.
Też się składem trochę zdziwiłem, liczyłem na słabszy ale info z bramkarzem prawdziwe Bielecki to bramkarz który grał w tym meczu w polu.


Pozdrawiam tych którzy skorzystali. kupon1.jpg kupon2.jpg kupon3.jpg
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +365
U 0

Usunięty użytkownik 172463

Gość
3 liga gr II

Przodkowo - Zawisza x2 1.80 1:1

Ten kurs to wg mnie dobry becik, dlatego że wystawiony typowo po tabeli i życzeniowo. Przodkowo pompowane, bo w zeszłym sezonie weszli fartem do grupy mistrzowskiej, ale kasiora się tam nie zgadzała i kręcili takie wyniki jak 0-10 z Radunia w niby derbach. W ogóle były wątpliwości, czy zagrają ale jakimś magicznym cudem na finiszu kasa "na start" się znalazła i tak oto projekt Przodkowo pośród łąk i lasów trwa. Zawisza im dalej w las, tym będzie lepszy, co widać chociażby w ostatnim meczu w Kołobrzegu 1-1, który jakościowo jest półkę wyżej od Przodkowa. Problem Zetki jest taki, że niestety pewnym graczom trzeba uświadomić, że pomiędzy 4 i 3 liga jest przepaść i część tej drużyny po prostu się tam nie nadaje. Jednakże jest już kilka mądrych transferów i dla mnie goście nie przegrają, a nawet mogą wygrać z Przodkowem.
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
U 0

Usunięty użytkownik 172463

Gość
3 liga gr II Świt Skolwin - Elana Toruń x2 2.62 fortuna godz 17

Kurs jest z pewnością value, gdyż moim zdaniem będziemy tu obserwować wyrównany mecz. Po pierwsze oglądałem oba mecze tych drużyn w poprzednim sezonie, gdzie różnica pomiędzy tymi ekipami była znikoma - dwa razy szczęśliwie wyciągał to finalnie Skolwin (jest to można tak to powiedzieć dzielnica Szczecina) i raz padl remis. Mecze były underowe 2x 1:0 i remis 0:0. Trzeba przyznać że obie ekipy w zeszłym sezonie były silniejsze, zarówno Elana i Skolwin puściły paru chłopaków do innych ekip. Drużyny te cechuje dobra defensywa. Uważam że możemy oglądać zacięty mecz i prawdopodobny wydaje mi się tu remis, chociaż i Elana może zaskoczyć. X2 wydaje się tutaj dobrą opcją, zobaczymy.
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Górnik Zabrze II - Polonia Bytom
Polonia @ 1.75
Fortuna

W Górniku nie dzieje się najlepiej. Brak kasy w klubie i słabe wyniki w drużynie z ekstraklasy jak i w III lidze. Górnikowi przyjdzie podejmować za 30 minut Polonię Bytom, czyli kandydata do awansu. Niestety Polonia zalicza mocny falstart w tym sezonie i ma zaledwie 4 punkty co ich dzisiejszy rywal. Wydaje mi się jednak, że goście dzisiaj zaskoczą i odprawią swojego rywala z kwitkiem. W szeregach bytomian możemy spodziewać się pewnych roszad personalnych po ostatnich meczach.
 
U 0

Usunięty użytkownik 172463

Gość
Wczorajsza Elana in minus, przyznaje się do winy, bo drążąc temat dlaczego tak to się potoczyło dopiero znalazłem info na lokalnych stronach, że Elanie grozi bankructwo - aktualnie wszedł prokurent, główny sponsor firma Marwit (soki jednodniowe) upadł i robią zbiórkę na klub wśród ... kibiców także musztarda po obiedzie, ale lepiej omijać ten klub w tej chwili jeżeli chodzi o typowanie, albo iść w cuda ..
 
pilka_radom 38,4K

pilka_radom

Znawca - Nizsze ligi polskie
Zagłębie II Lubin - Odra Wodzisław
typ: Zagłębie II 7-0

kurs 1.95
Forbet
średnia rynkowa ~1.55
1631915147342.png
Damian TARKA 6(5)/0
Paweł ZDUNEK 5(2)/1
Radosław DZIERBICKI 6(5)/0


Koniec dnia dziecka dla Odry. Wystarczająco jadą na farcie; dodatkowo bez porażki na wyjazdach. Powyższe braki kadrowe dość istotne. Ponadto pierwszy zespół Zagłębia grał w piątek. Mimo, że do tej pory nie korzystali zbytnio ze spadów, to liczę że ktoś tam zejdzie. Zwłaszcza ci co ze Słonikami nie powąchali murawy lub weszli na kilka minut:

1631915610328.png

ŁKS II Łódź - Broń Radom
typ: ŁKS II 2-1

kurs: 2.25
Forbet
średnia rynkowa 1.8

Myślę, że mecz rezerw nie przypadkowo ustawiony po spotkaniu pierwszej drużyny.
1631915753435.png
1631915784478.png
Dodatkowo jak czytamy na stronie Broni, goście jadą bez:
Elian de la Nuez 7(4)/1
Damian Machajek 5(3)/0
Tomasz Bartosiak 4(3)/1 - występ wątpliwy


1631915845512.png

Wissa Szczuczyn - Legia II Warszawa
typ: Legia II 0-0 piłka wodna...

kurs: 1.80
Forbet
średnia rynkowa: 1.42

1631916093418.png

1631916351160.png
Bez analizy:
Polonia Warszawa 1.60
Fortuna 2-1
Polonia Środa Wielkopolska 1.40 Forbet 2-0
Stal Stalowa Wola 1.75 Forbet 2-2

W tym ostatnim spotkaniu liczę zwyczajnie na efekt nowej miotły
1631916487012.png
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +300
K 73K

krzepki89

Użytkownik
te typy na rezerwy bardzo ciekawe, z tą Polonia , z jednej strony bym uważał, grają na sztucznej w Stargardzie, przyjeżdża były trener Błekitnych a Kluczevia to połowa składu byli piłkarze Błękitnych z pamiętnego PP oraz paru wychowanków Błękitu , więc spinka będzie i czy dla 1,4 ryzykować to nie wiem jeszcze jest trochę do meczu i postaram się czegoś ,,dowiedzieć ,, ;)
 
robson11 862

robson11

Użytkownik
Wierzbice - Świdnica 2 @ 1,37 ✅ 1:2 - beniaminek kontra spadkowicz z III ligi. Cele zupełnie inne. Gospodarze o utrzymanie, goście o powrót do III ligi, który pewnie im się nie uda, bo mocna jest Lechia Dzierżoniów. No ale jeśli Świdnica chce walczyć to takie mecze jak ten wygrywać musi - kadrowo zespół fajny, trochę co prawda zmian w składzie było po spadku z III ligi, ale trzon zespołu pozostał nienaruszony, doszło też kilku grajków, ogólnie ekipa zdecydowanie wyróżniająca się kulturą i pomysłem na grę w tej lidze. Wierzbice początek sezonu bardzo średni, dotychczas złapane tylko 4 punkty, gdzieś doszły też mnie słuchy, że w zespole gospodarzy ma być kilka absencji, więc Polonia/Stal po 1.37 wg mnie do wzięcia.

Długołęka - Wolibórz 2 @1,7 ✅ 2:3 - było nawet do wzięcia 1.8, ale spadło, gdzieniegdzie już 1.5. Słowianin to beniaminek, Długołęka utrzymała się w poprzednim sezonie trochę rzutem na taśmę, do końca walcząc o byt. Sezon rozpoczęli słabo, bo dotychczas bilans 0-1-4 jak dobrze pamiętam. Wolibórz 2-2-1, ostatnio stracili bramkę na 4:4 w 90'. Dlaczego w kierunku beniaminka? Otóż lokalny projekt, który zazwyczaj kończy się katastrofą, ale w międzyczasie daje fajnie zarobić. Grałem po 5.7 na Wolibórz z Bielawianką i ogolili, a grali słabszym składem personalnie niż dotychczas, bo ostatecznie przed końcem okienka załatwili jeszcze 2-3 grajków. Mają Szczepaniaka (ostatnio chyba Radomsko), mają jakiegoś obrońcę z Widzewa Łódź (Brazylijczyk), doszło dwóch podstawowych zawodników Bielawianki Bielawa z ubiegłego sezonu, która skończyła ligę na 3 miejscu. Chłopaki mają dobrze płacone, zresztą robią awans za awansem - kilka lat temu grali jeszcze w B-klasie. Jak dla mnie projekt zatrzyma się właśnie na IV lidze, może za 2-3 lata spróbują powalczyć o III, ale w tym sezonie będzie to zespół środka tabeli - nie powinien mieć problemów z utrzymaniem.

Sporo osób uderza w Barycz z Bielawą, ale dla mnie mimo wszystko odpust. Jakbym miał coś jeszcze na siłę polecić to Żerniki z Oleśnicą u siebie i pewnie gdyby kurs był nieco wyższy niż 1.6 to bym w to wszedł, ale po takim kursie jednak odpuszczam - wg mnie trochę za nisko. ✅ 3:1 Jedni i drudzy sezon zaczęli średnio, ale Oleśnica to beniaminek, który o awansie dowiedział się dwa dni przed startem ligi po tym jak wycofała się Wielka Lipa. W Żernikach rok temu szczęśliwe utrzymanie, ale teraz ma być lepiej. Nowym trenerem jest Podstawek, mają solidne skrzydła i Trzepacza z przodu, który ma być gwarancją bramek. Poza tym boisko w Żernikach specyficzne, gospodarze dobrze się tam czują, goście niekoniecznie i myślę, że inny scenariusz niż wygrana Piasta będzie jakąś tam niespodzianką, chociaż Oleśnica już pokazała, że potrafi urywać punkty teoretycznie lepszym zespołom niż Piast (remis w I kolejce ze Świdnicą). Personalnie Piast na pewno wygląda lepiej - tzn. ma zawodników z przeszłością w wyższych ligach, w Oleśnicy kadra bardzo podobna do tej, która w ostatnich latach reprezentowała Pogoń na boiskach okręgówki.

EDYTA: Admin, Mod przerzuć proszę do IV ligi ;)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +14
K 73K

krzepki89

Użytkownik
no nie bardzo jeszcze stoper i środkowy pomocnik kapitan z przeszłością w Błękicie , ( nie w PP ) ale nie będę tu personalizował bo za niska liga , chciałem grać dwójkę na Polonie ale mały kurs no i grają na sztucznej :) chociaż Polonia lepiej gra na wyjazdach niż u siebie :)
 
kacper091097 260,9K

kacper091097

Typer Ligi Mistrzów
ŁKS II Łódź - Broń Radom
typ: ŁKS II

kurs: 2.25
Forbet
średnia rynkowa 1.8

Myślę, że mecz rezerw nie przypadkowo ustawiony po spotkaniu pierwszej drużyny.
Niewykluczone, że wygrają, ale na zrzuty z jedynki raczej bym nie liczył. Tam jest szpital i nie ma kto grać. Obecnie w przerwie meczu z PBB intensywniej rozgrzewa się tylko Koprowski.
 
Do góry Bottom