>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

III Liga - [Sezon 2013/2014]

Status
Zamknięty.
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Lech II Poznań @ 1.67 2000zł(pograne po 1000zł na kuponie z wiadomych względów)
ja dalej nie kumam czemu ten kretynski wpis dalej jest ? na miejscu nr69 juz dawno bym te bzdury skasowal zeby nie irytowac innych ale rowniez dziwi mnie mod ze usuwa posty a zostawia takie cos
 
nr69 1,4K

nr69

Użytkownik
A po drugie dlaczego usuneli Twoje posty, co Ty musiales w nich wypisywac ze to zrobili? Moze najlepiej niech jakis mod sie wypowie na ten temat, to bedziemy wszyscy wdzieczni i zakonczymy te jalowa dyskusje
Nic obraźliwego, tylko tłumaczyłem pewnym osobom co i jak.
 
regenerator 56

regenerator

Użytkownik
Gdzie na obecną chwile można obstawiać III i IV ligę? Bo Tobet niestety już nie istnieje. :roll:
Witam.
Tylko naziemny STS (cala oferta na mecze 3 ligi polskiej)i czasami cos Bet365 rzuci ale to pojedyncze spotkania i jest to tylko 3 liga , 4 chyba jest niemozliwa do obstawiania.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
B 2K

borek149

Użytkownik
Przestańcie w końcu zaśmiecać temat burdel tu jakich mało ...

Pogoń II Szczecin - Chemik Police @ 1.90 sts
✅✅✅

Część Portowców po sparingu dostało wolne. Inni wezmą jutro udział w treningu dzisiejszych rywali. W sobotę o g. 11 uzupełnią oni skład podopiecznych trenera Gołubowskiego na ligowy mecz z Chemikiem Police.
Zespół z Polic w porównaniu z zeszłym sezonem znacząco się osłabił. Odeszło kilku kluczowych piłkarzy. Jest to bardzo młody zespół, a doświadczenia nadają gracze, którzy w zeszłym sezonie występowali w rezerwach w klasie okręgowej. W spotkaniu z Portowcami, gdzie trzon zespołu będą tworzyć piłkarze z kadry pierwszego zespołu Pogoni
to wręcz przepaść jeśli chodzi o czysto umiejętności piłkarskie.

Dodatkowo forma meczowa na plus Pogonii ostatnie 3 spotkania:

Pogoń II Szczecin 4-1 Koral Dębnica
Bałtyk Gdynia 2-4 Pogoń II Szczecin
Energetyk Gryfino 0-0 Pogoń II Szczecin

Lechia II Gdańsk 6-0 Chemik Police
Koral Dębnica 2-1 Chemik Police
Chemik Police 1-1 Bałtyk Gdynia ( z przebiegu spotkania Chemik zasłużył na porażkę, szczęśliwe punkty dla policzan)

Biorąc pod uwagę fakt, że duet trenerski Gołubowski i Mateńko będą mieli do dyspozycji graczy na co dzień występujących w Ekstraklasie zdecydowanym faworytem będą gospodarze i taki kurs biorę bez jakichkolwiek wątpliwości.​
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Warto wspomniec ze rezerwy Pogoni dostaly jeszcze niedawno temu baty od Lechii II 2-8(gral m.in szałas i edi). Po takim czyms nie postawilbym zlotowki na nieudacznikow.
Ktos w ogole interesuje sie tymi ligami ? Sa jakies relacje z meczy Lechii rezerw albo Arki ? Interesuja mnie bardzo sklady i zastanawiam sie czy przed meczem mozna sie tego gdzies dowiedziec ? Mecz o 11 w Gdansku.
Arka gra lige w niedziele a Lechia z Charkowem, wiec ciekawe jak podejda obie ekipy chociaz Arka raczje nie daje rezerwom pilkarzy pierwszego skladu a Lechia wrecz odwrotnie.
 
carlic 101

carlic

Użytkownik
na stronie Lechii są wrzucane skróty z meczów rezerw a także skład jaki zagrał w danym meczu. Trzeba by było poszperać i poszukać
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Składy po meczu to mozna dostac z wielu zrodel. Mi chodzi czy beda wiadome sklady OBU druzyn przed meczem ? Jestem ze Szczecina i rezerwy Pogoni czy Mloda zawsze mozna znalezc na relacjach live dlatego pytam czy ktos wie jak sprawy sie maja z Lechia albo Arka ?
 
carlic 101

carlic

Użytkownik
odnośnie kto jest powoałany na mecz rezerw nie ma zadnego info na stronach Lechii , a także nie jest przeprowadzana na stronie trojmiasto.pl przerowadzana jest relacja tekstowa live ze skaładami , a także z przebiegiem meczu.Niesty nie wiem ile czasu pojawia sie przed meczem
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
B 2K

borek149

Użytkownik
Warto wspomniec ze rezerwy Pogoni dostaly jeszcze niedawno temu baty od Lechii II 2-8(gral m.in szałas i edi). Po takim czyms nie postawilbym zlotowki na nieudacznikow.
heh jakoś mnie to nie dziwi, że jak zwykle główny forumkowy krytyk a`la Tomaszewski zabiera głos i jak zwykle mu coś nie pasuje ???? Oczywiście mnie to cieszy, że nie postawisz na nich złotówki ... bo w razie nie powodzenia czego nie zakładam byś był głównym forumowym płaczkiem ! zauważyłem również, że jesteś typowym mądralą i masz szeroko rozwiniętą wiedzę a to się ceni na forum publicznym. Zacznij pisać jakieś pomocne analizy, bo z tego co widzę to Twoim kunsztem na forum są głównie drwiny z innych użytkowników. To forum ma nam służyć i pomagać. Jeśli rzeczywiście masz tak przeogromną wiedzę na dane tematy to po prostu się nią dziel. Bo Twoje negowanie wszystkich po kolei jest drażniące, bo sam nie wykazujesz i nie wylewasz konstruktywnej krytyki, a tylko gardzisz i czepiasz się ludzi o szczegóły. Często rozmywając tematy jak ten ...
? Jestem ze Szczecina i rezerwy Pogoni czy Mloda zawsze mozna znalezc na relacjach live dlatego pytam czy ktos wie jak sprawy sie maja z Lechia albo Arka ?
To zdanie jest dla mnie wystarczające i dosadnie pokazuję wiedzę jaką posiadasz w temacie, w którym mocno się udzielasz ????
Nie wiem gdzie zawsze szukasz tych składów Młodej ... ale podpowiem Ci, że takiego zespołu u Nas w Szczecinie już nie ma ...
W związku z wprowadzeniem Centralnej Ligi Juniorów od sezonu 2013/2014 przestały funkcjonować rozgrywki Młodej Ekstraklasy.
W związku z czym zespół Pogoni II został właśnie połączony z zespołem Młodej Ekstraklasy Pogoni.
... a wracając do tematu bo się rozmydlił lekko ...
rzeczywiście rezerwiści Pogoni ulegli rezerwą Lechii aż 8-2 również byłem w szoku widząc ten wynik ale jak jesteś obiektywny to również zainteresuj się składem Lechii ... piszesz, że w Pogoni w tym spotkaniu występowali Edi i Hałas ... fakt wzmocnienie rezerw ale Edi ma już niemal 40 lat w Ekstraklasie w tym sezonie rozegrał całe 52 minuty, a jak ważnym ogniwem jest pokazał w ostatnim meczu ligowym z Górnikiem gdzie po 5 minutach gry &quot;załatwił&quot; Nam grę w dziesiątkę oraz bramkę dla Górnika. Hałas 4 występy jako jedyny napastnik żadnej bramki ... a dlaczego rozegrał aż 4 spotkania w Ekstraklasie ? bo był jedynym napastnikiem Pogoni i nie było kim grać ...
W Lechii natomiast wystąpili gracze z pierwszego zespołu: Smoczyński, Machaj i Duda 3 występy 2 bramki w Ekstraklasie do nich można zaliczyć Łazaja, który w zeszłym sezonie rozegrał w Ekstraklasie ponad 10 spotkań. Także obiektywnie patrząc w zespole Lechii znacznie większe wzmocnienia.
Niemniej jednak haniebny wynik Pogoni lecz najwidoczniej ten zimny prysznic bardzo pozytywnie wpłynął na piłkarzy ze Szczecina, gdyż w 3 kolejnych spotkaniach zdobyli 7 punktów strzelając 8 bramek tracąc 3. Piłkarze z Polic są w zgoła odmiennej katastrofalnej formie 1 punt w 3 spotkaniach i to zdobyty w bardzo szczęśliwych okolicznościach. Co do jutrzejszego spotkania ma to spotkanie, które było rozgrywane miesiąc temu w Gdańsku ? dla mnie liczy się bardziej forma dnia, a widać po kolejnych spotkaniach, że ona rośnie.
Kadra Chemika to głównie sami młodzi chłopcy, o bardzo słabych warunkach fizycznych + 3 starszych graczy, z których dwóch występowało w zeszłym sezonie w klasie okręgowej ( 7 liga ! ) Jutro też wybiegną na boisko bo po prostu w Policach nie mają kim grać. Pogoń ma wystąpić z piłkarzami z Ekstraklasy na przeciw siebie będzie miała rywali, którzy z całym szacunkiem dla nich ale są o kilka klas niżej. Dla mnie taki kurs to bajka ...
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Odra Wodzisław - Podbeskidzie II
Na jutro wpadło mi do głowy to spotkanie, Odra niestety gra bardzo słabo jak dotąd zdobyła 2pkt. ich skład nie jest obiecujący a trener Grzegorz Jakosz chyba nie bardzo widzi wyjście z tej sytuacji, seryjnie popełniający w defensywie gracze nadają się do zdecydowanie niższych lig jednak to problem już Odry przyjeżdża Podbeskidzie w którym zobaczymy kilku graczy z pierwszego składu. Kolejnym argumentem na nie korzyść gospodarzy jest że w pięciu spotkaniach ostatni u siebie nie wygrali żadnego :!:. Także są murowanym kandydatem do spadku i w jutrzejszym spotkaniu z rezerwami Podbeskidzia będą mieli bardzo ciężko choćby o punkcik.
Wygrana Podbeskidzia II @@ 1.85
 
B 2K

borek149

Użytkownik
Lech II - Leszno @ 1.67 ✅✅✅

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, w meczu z Polonią Leszno zespół rezerw Lecha Poznań zostanie solidnie wzmocniony zawodnikami z pierwszego składu. Sztab szkoleniowy Kolejorza zadecydował, że w jutrzejszym spotkaniu wystąpi aż ośmiu takich piłkarzy.
Do gry przeciwko Polonii Leszno zostali przewidziani Krzysztof Kotorowski, Manuel Arboleda, Kebba Ceesay, Dimitrije Injac, Rafał Murawski, Szymon Pawłowski, Bartosz Ślusarski oraz Łukasz Teodorczyk. W kadrze na to spotkanie znajdą się również Wiktor Witt, Tomasz Dejewski oraz Michał Jakóbowski, którzy na co dzień trenują z pierwszym zespołem.
Może się tak zdarzyć, że wszyscy jednocześnie będą przebywać na placu gry, bowiem przepisy III ligi wymagają jednoczesnego udziału w meczu przynajmniej dwóch młodzieżowców, czyli zawodników urodzonych w 1993 roku i młodszych, a te kryteria spełniają Tomasz Dejewski oraz Wiktor Witt.
Pogoń II - Police @ 1.90 ✅✅✅
Czego możemy oczekiwać po tym meczu ? Bo duże wzmocnienia z pierwszego składu ?
- Tak będzie to praktycznie cała jedenastka z pierwszej drużyny, którzy grali mniej lub nie grali więc napewno atrakcja może być dla kibiców którzy przychodzą na niższe ligi, żeby zobaczyć zawodników z Ekstraklasy.
Czego można się spodziewać po jutrzejszym spotkaniu ?
- Dla Chemika lokalny rywal z jednej strony fajnie że mogą rywalizować z piłkarzami z pierwszej drużyny, z drugiej tą poprzeczkę będą mieli podniesioną, żeby jakiejolwiek punkty wywieźli z naszego boiska
http://www.youtube.com/watch?v=gFNQZcSU_8g
Polecam skleić taki kuponik ✅✅✅
pięknie ponad 1500 PLN na ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
To zdanie jest dla mnie wystarczające i dosadnie pokazuję wiedzę jaką posiadasz w temacie, w którym mocno się udzielasz
Nie wiem gdzie zawsze szukasz tych składów Młodej ... ale podpowiem Ci, że takiego zespołu u Nas w Szczecinie już nie ma ...
W związku z wprowadzeniem Centralnej Ligi Juniorów od sezonu 2013/2014 przestały funkcjonować rozgrywki Młodej Ekstraklasy.
W związku z czym zespół Pogoni II został właśnie połączony z zespołem Młodej Ekstraklasy Pogoni.
przytaczalem przyklad z zeszlego sezonu
heh jakoś mnie to nie dziwi, że jak zwykle główny forumkowy krytyk a`la Tomaszewski zabiera głos i jak zwykle mu coś nie pasuje Oczywiście mnie to cieszy, że nie postawisz na nich złotówki ... bo w razie nie powodzenia czego nie zakładam byś był głównym forumowym płaczkiem ! zauważyłem również, że jesteś typowym mądralą i masz szeroko rozwiniętą wiedzę a to się ceni na forum publicznym. Zacznij pisać jakieś pomocne analizy, bo z tego co widzę to Twoim kunsztem na forum są głównie drwiny z innych użytkowników. To forum ma nam służyć i pomagać. Jeśli rzeczywiście masz tak przeogromną wiedzę na dane tematy to po prostu się nią dziel. Bo Twoje negowanie wszystkich po kolei jest drażniące, bo sam nie wykazujesz i nie wylewasz konstruktywnej krytyki, a tylko gardzisz i czepiasz się ludzi o szczegóły. Często rozmywając tematy jak ten ...
nie musze nic pisac bo mi za to nikt nie placi (chyba ze gracze prywatni ktorych zebralem wlasnie na tym forum).
 
nikefootball 779

nikefootball

Użytkownik
Pogoń 3:1 Chemik
Lech 3:1 Leszno
Brawo za wyłapanie takich nowinek. W obu przypadkach wyniki po 3:1.
Również skorzystałem i zyskałem lecz po mniejszym AKO (za bardzo zwlekałem). Za to wielkie dzięki !
 
nr69 1,4K

nr69

Użytkownik
Pogoń 3:1 Chemik
Lech 3:1 Leszno

Brawo za wyłapanie takich nowinek. W obu przypadkach wyniki po 3:1.
Również skorzystałem i zyskałem lecz po mniejszym AKO (za bardzo zwlekałem). Za to wielkie dzięki !
O to chodzi, trzeba golić buki, szkoda, że tak mało ???? Ja ogólnie pograłem za 500zł, z overami 0.5 i siadło, 300zł na plusie.

Tak jak Borek pisał ????

Dla Soltysa!
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
B 2K

borek149

Użytkownik
przytaczalem przyklad z zeszlego sezonu

nie musze nic pisac bo mi za to nikt nie placi (chyba ze gracze prywatni ktorych zebralem wlasnie na tym forum).
pisałeś w czasie teraźniejszym także teraz głupio się nie tłumacz mądralo ...

nikt również Ci nie płaci za negowanie co drugiego użytkownika ...

i najważniejsze nie udzielaj się w tematach, o których nie masz pojęcia ! , bo wprowadzasz w błąd wiele osób ... dziś można było dużo zarobić ale Ty swoim bełkotem nie pomagasz ! masz ochotę się przypierdzielać non stop to zmień forum, bo w tutaj swoimi popisami nikomu inteligentnemu nie zaimponujesz ... i dla dobra swojego oraz reszty skończ swoje wywody na forum i skup się na swoich prywatnych znajomościach ...
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
regenerator 56

regenerator

Użytkownik
Witam.
Panowie po co te złośliwości, lepiej zakończyć waśnie i dalej próbować coś ustrzelić na niższych ligach i nie tylko,utarczki nic nam nie dadzą. Z mojej strony gratulacje dla użytkowników nr69 (jednak na przyszłość wstrzymałbym podawanie kwot idt. jak są nie zaakceptowane przez buka) i borek za fajne typy (z relacji wynika że Pogoń problemów trochę miała ale przecież to nie jest ważne jak wszytko jest na plus.).
Panowie
Peace and love.
pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
B 2K

borek149

Użytkownik
Po drugie skrytykowalem borka za to ze nie dopisal o batach 2-8 z Lechia i dalej bede krytykowal takie analizy ktore sa zwyczajnie pod typ i nie uwzgledniaja waznych informacji dla ludzi ktorzy nie maja pojecia o temacie a chca skorzystac z typu. Suuper jestes moim ze weszlo mimo ze do przerwy musiales majtki zmienic tak Pogon super grala i to jeszcze w dzisiatke, fart i tyle.
Twoją jedyną argumentacją było spotkanie, które odbyło się miesiąc wcześniej, po tym spotkaniu chłopaki zaczęli w końcu grać na miarę swoich możliwości i bardzo widoczny wzrost formy w odróżnieniu do Chemika ale Ty będziesz się sugerował jednym spotkaniem, które im nie wyszło ... i to właśnie nie kto inny jak TY napisałeś ambitne zdanie pod swój typ, nie chce mi ponownie Ci tłumaczyć żebyś w końcu zrozumiał forma zdecydowanie in plus Pogoń, mało tego ja w odróżnieniu do Ciebie widziałem oba spotkania Chemika na żywo i ich słabą grę, a nie podpieram swoją wiedzę jak Ty to robisz za pomocą okienka swojego laptopa i skupiasz się na jednym wyniku, który widziałeś i zapominasz, że w meczu piłkarskim biorą udział dwa zespoły, a Ty ewidentnie skupiłeś się na jednym zespole ... mało tego na jednym spotkaniu ... więc nie pieprz mi tu głupot. W Chemiku nie mają kim grać wstępują tam w pierwszym składzie 2 osoby, które w zeszłym sezonie występowali na 7 ligowych boiskach. A najważniejszą &quot;informacją dla ludzi którzy nie mają pojęcia&quot; piszę właśnie wprost do Ciebie był fakt, że w pierwszej jedenastce Pogoni II wystąpili gracze, którzy na co dzień występują/trenują z pierwszą kadrą zespołu. W pierwszym składzie wystąpiło tylko dwóch zawodników grających w feralnym meczu w Gdańsku i to było główną informacją ... jak tego nie rozumiesz to Twój iloraz inteligencji jest naprawdę na bardzo niskim poziomie. Więcej już tutaj nie będę dyskutował bo Twój sposób myślenia jest i tak nastawiony tylko i wyłącznie na krytykę i lubisz się w ten sposób dowartościować swoją osobę i życzę Ci w tym powodzenia oraz miłej niedzielki. Pa bez odbioru

P.S. to mój ostatni post tutaj, jak masz ochotę to na pw bo gdzie się udzielasz to tylko rozmywasz tematy nic do nich nie wnosząc.
 
regenerator 56

regenerator

Użytkownik
SZCZAKOWIANKA-SKRA CZESTOCHOWA 2 KURS 1,6 STS 0-4 ✅
Zdecydowany typ na gosci,SKRA to jest zespol ktory po pierwszej rundzie rozgrywek jest na pozycji lidera z bilansem 29 zgromadzonych punktow 9-2-0 w bramkach 32-8. Przed sezonem w klubie mowilo sie glosno o ponownej szarzy na 2 lige i jak do tej pory plan jest wcielany w zycie. Kadra SKRY to sporo glosnych nazwisk z przeszloscia ligowa M.Drzymont,M.Chmiest czy D.Zawadzki jak dodamy do tego kulku innych zawdonikow ogranych na wyzszych niz 3 liga poziomach mamy obraz potecjalu jakim dysponuje SKRA. Rywal znany dobrze ekipie z Czestochowy bo nie po raz pierwszy beda sie ze soba mierzyc,jednak w chwili obecnej jest to jedna z najslabszych druzyn na 3 ligowym froncie ktora ma na koncie porazke z ostatnia druzyna w tabeli Piastem Strzelce Opolskie co prawda maja 8 pkt na koncie jednak 3 z nich dostali w prezencie od Gornika Wesolej poniewaz w tamtym meczu ekipa Wesolej grala ze zbyt mala liczba zawdnikow mlodziezowych(wynik z boiska 3-0 dla Gornika). Ostatnie wyniki mowia rowniez wszystko 6 porazek z rzedu Szczakowianki i brak perspektyw w moim odczuciu na lepsza gre stawia lidera w gronie zdecydowanego faworyta tych zawodow i ja zdecydowanie korzystam z tej opcji. Pewna 2
edit. pewnie i bezbolesnie dla lidera.
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom