>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Temat z analizami III runda 2. Ekstraligi

Status
Zamknięty.
B 440

bartekg

Użytkownik
Rybnik - Ostrów Wlkp.
Typ: 1
Kurs: 1.6 (Fortuna)
Stawka: 4 J

dość trudne spotkanie. Zagadką pozostaje a zarazem kluczowa dla losów spotkania może być postawa Grzegorza Walaska. Mimo jego słabej postawy (0,0,0,-) rybniczanie minimalnie wygrali. Ich dzisiejszy rywal przegrał w Bydgoszczy (jadąc bez jednego liderów Gleba Czugunowa) i zdecydowanie wygrał u siebie z Gdańskiem. Przeważyć tutaj powinien atut własnego toru a wynik rozstrzygnie się w biegach nominowanych. Typuje wynik 48:42

Poznań - Gdańsk
Typ: 2 (handicap +8,5)
Kurs: 1.60 (Fortuna)

obie drużyny bez wygranej. Poznań przegrał u siebie z Rybnikiem i na wyjeździe w Ostrowie. Gdańsk poniósł porażkę na swoim torze z Krosnem. Kurs na wygraną poznaniaków 1.30 do mnie nie przemawia - nie będzie to tak zdecydowane i jednostronne spotkanie. Drużyny o podobnym potencjale. Można nawet próbować linie +6,5 z kursem 1,88. Przy 6 pkt można będzie wprowadzać manewry taktyczne trzymając wynik na niewielkiej stracie. Ambitna postawa gdańszczan może dac im bardzo dobry wynik pod kątem rewanżu. Typuje wynik 47:43.
 
Otrzymane punkty reputacji: +440
Parkinson 33,8K

Parkinson

Użytkownik
Jakoś nie chce mi się wierzyć, że Wybrzeże coś dzisiaj ugra. Zacznie się zapewne klasykiem - pierwszy bieg 5-1 lub 4-2, potem juniorka kolejny raz da ''popis'' więc w najlepszym wypadku po 2. biegach zobaczymy 8-4.

Klindt - niby biegi układają mu się fajne ale wątpię, że przywiezie chociaż te 10pkt. Kasprzak musi pojechać dziś na 200% bo w Tondera i Brennana nie wierze wcale.

Poznań -4.5 @1.65 (superbet)
Klindt poniżej 9.5 @1.90 (betclic)
 
B 440

bartekg

Użytkownik
Tylko kto po stronie gospodarzy na te biegi wygrywać? Z jednej strony można liczyć na pewne punkty M.J. Jensena i Loktajeva, u gości na Iversena, Kasprzaka i Klindta. Ja podtrzymuję swoje zdanie z pierwego posta :) życzę powodzenia
 
Parkinson 33,8K

Parkinson

Użytkownik
Tylko kto po stronie gospodarzy na te biegi wygrywać? Z jednej strony można liczyć na pewne punkty M.J. Jensena i Loktajeva, u gości na Iversena, Kasprzaka i Klindta. Ja podtrzymuję swoje zdanie z pierwego posta :) życzę powodzenia
Zakładasz z góry ''manewry taktyczne'' więc chyba jednak będzie komu wygrywać? :cool: 49-41 będzie dobrym wynikiem dla Wybrzeża.
 
B 440

bartekg

Użytkownik
Zakładasz z góry ''manewry taktyczne'' więc chyba jednak będzie komu wygrywać? :cool: 49-41 będzie dobrym wynikiem dla Wybrzeża.
Trzeba zakładać każdą ewentualność. Przy -6 już można zmieniać zawodników i zmniejszyć albo nie powiększać straty co też dodatkowo jest na potwierdzenie mojego typu z handicapem :)
 
A 353,6K

adams235

Znawca - Żużel
Tylko kto po stronie gospodarzy na te biegi wygrywać? Z jednej strony można liczyć na pewne punkty M.J. Jensena i Loktajeva, u gości na Iversena, Kasprzaka i Klindta. Ja podtrzymuję swoje zdanie z pierwego posta :) życzę powodzenia
Jensen z tego co wiem miał nie jechać ,za niego Nielsen to tak na marginesie😉
 
M 74,3K

mazinho87

Użytkownik
Ja na dzisiaj gram taki dubelek z 2 Ekstraligi:

Wysocki (Gdansk) over 2.5 pkt 2.01 (sts)

Wysocki ma punkt z urzedu na Kamińskim. Do tego w juniorskim jedzie na słabego Teskę, a potem znów na tego Teskę trafia w 4 biegu. JEśli zrobi "swoje" to over 2 pkt powinien lider formacji młodziezowej Wybrzeża to pokryć. Równie dobrze może zaliczyć swój 4 start z RT w 12 biegu jak Gdansk bedzie przegrywał minimum 6 punktami. Szanse na 3 punkty w meczu tego juniora są bardzo duże. Oby bez literek przy nazwisku i będzie dobrze. Przed rokiem Wysocki zrobił na tamtym torze 5 pkt, wygrywając bieg młodzieżowy.

Jasiński (Ostrów) over 4.5 1.57 (sts)

3) Czugunow, Bloedern, Walasek
6) Walasek, Tkocz, Holder
9) Tungate, Holder, Kurtz
12) Tkocz, Gracjan Szostak, Jamróg

Jasiński jedzie 2x na Tkocza i tu powinien mieć 2 punkty. Brakuje jeszcze trzech. Jedno z tych oczek zrobi na Gracjanie Szostaku. Dwóch potrzebnych oczek poszuka w dwóch szansach na przeciętnym na starcie sezonu i doświadczonym Walasku, niepewnym Bloedernie.Jedynie jego trzeci start spisany jest na straty. Mimo wszystko- patrzac na udział Jasinskiego w 12 biegu (nie przewiduje taktycznych dla Ostrowa) powinien te 4 oczka przekroczyc. Ten tor jest dość szeroki, Jasiński tam w barwach Stali debiutował w E-lidze i od razu zrobił "3" i potem w wywiadach mówil, że ten tor mu odpowiada.

Powodzenia!
 
A 353,6K

adams235

Znawca - Żużel
Jasińskiego złapałem over 3.5 i to było do gry tak uważam...
Ostrów +4.5 kurs 1.55 Fortuna do dubla
F.Jacobsen over 8.5 kurs 1.88 Fortuna
Holder under 10.5 kurs 1.8 Fortuna

Dul under 4.5 kurs 1.84 Fortuna bet dnia dla mnie
Iversen over 7.5 kurs 1.55 Fortuna
Douglas under 9.5 kurs 1.88 Fortuna


Klz
W.Trofimow over 7.5 kurs 1.55 Fortuna
N.Kosciuch under 9.5 kurs 1.8 Fortuna
Może coś jeszcze mi wpadnie w oko...też bym szedł w handi Gdańska 8.5to nie jest mało,i under Brennana takie kierunki,
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1314
G 32,9K

gkskubik

Użytkownik
Walasek over 6,5 @ 1,94 STS 9(3,2,2,0,2*)

U konkurencji linia o punkcik wyższa. Nie chce mi się wierzyć, że Greg pojedzie drugi mecz z rzędu totalny piach. Po odejściu z Ostrowa o sprzęt musi się sam starać, ale tym razem pojedzie na torze gdzie już parę kółek pokręcił. Walasek musi mieć z tyłu głowy, że drugi klops i Mrozek może szukać jakiś pomysłów personalnych. Nie wiem czy to go zmotywuje czy wręcz przeciwnie, ale dziś idę w stronę punktowego overka.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3152
B 440

bartekg

Użytkownik
28.04.2024 godz 16:30
Foto Unia Leszno - NovyHotel Falubaz Zielona Góra
Piotr Pawlicki powyżej 8,5 pkt.
kurs: 1,75
Betclick

Piotr Pawlicki wraz z zielonogórską drużyną przyjeżdża na tor, na którym stawiał pierwsze kroki, gdzie się wychowywał. Rok temu startując w barwach drużyny wrocławskiej w półfinale playoff będąc w parze z Danielem Bawlay’em dowiózł 10+2 pkt. Dzisiaj w parze jest z juniorem, jako ten zawodnik na którym leży największy ciężar wygrywania i zdobywania punktów. W 5 pierwszych biegach Piotr powinien dowieźć do mety minimum 10/12 pkt jeśli Falubaz chce liczyć na dobry wynik. Pierwszy tegoroczny wyjazd tj. do Wrocławia, gdzie startował w zeszły sezonie był przyzwoity (2,2,w,w,3). Gdyby nie te dyskusyjne wykluczenia też przekroczyłby minimum 10… zatem dzisiaj w Lesznie z teoretycznie słabszym przeciwnikiem powinno być lepiej i łatwiej o punkty.
 
A 353,6K

adams235

Znawca - Żużel
T.Gapinski under 4.5 kurs 1.75 STS
Tomek wraca bo ciężkiej kontuzji,wiek już nie ten i akurat Bydgoszcz gdzie trudny tor,trzeba mieć dużo siły...jakoś nie widzę tu overa,jedyny minus że może jechać łódź bez taktycznych i są wszystkim trener pojeździć ,ale brak rytmu meczowego może być tu widoczny
Bydgoszcz-3.5 -Lodz 2 bieg juniorski kurs 1.7 Sts
Wiem że Buszkiewicz w mega formie,ale myślę że Łódź może urwać jakieś punkty w młodzieżowym i nie sądzę żeby tu było 5:1
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1057
shingayi 4,6K

shingayi

Użytkownik
Bydgoszcz (-20,5) - Łódź 1 @ 1.75 Betclic

Łódź bez Beckera, nie widzę kto mógłby tam zdobywać konkretne punkty na gospodarzach, raczej spodziewam się tego, że juniorzy Polonii będą wozić seniorów gości... dla mnie na dziś Łodzianie to główny kandydat do spadku i obstawiam, że nie wyjdą dziś poza 34 punkty.

EDIT: Becker pojechał, ale wiele to nie zmieniło. Pieniądze leżały na ziemi, wystarczyło się schylić 😜

K. Pieszczek under 9,5 @ 1.50 STS

Rzeszów dawno nie jechał z tak mocnym rywalem w lidze, zeszły sezon wiadomo, na niższym szczeblu rozgrywkowym, a inauguracja ze słabiutką Łodzią myślę, że wlała trochę hurraoptymizmu w głowy kibiców Stali. Dzisiaj w derbach Podkarpacia już tak łatwo nie będzie, ja stawiam na under punktowy Pieszczka - ma z kim tracić punkty i uważam, że nie zanotuje dziś dwucyfrówki.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +888
barti2000 752,6K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Bydgoszcz (-20,5) - Łódź 1 @ 1.75 Betclic

Łódź bez Beckera, nie widzę kto mógłby tam zdobywać konkretne punkty na gospodarzach, raczej spodziewam się tego, że juniorzy Polonii będą wozić seniorów gości... dla mnie na dziś Łodzianie to główny kandydat do spadku i obstawiam, że nie wyjdą dziś poza 34 punkty.

K. Pieszczek under 9,5 @ 1.50 STS

Rzeszów dawno nie jechał z tak mocnym rywalem w lidze, zeszły sezon wiadomo, na niższym szczeblu rozgrywkowym, a inauguracja ze słabiutką Łodzią myślę, że wlała trochę hurraoptymizmu w głowy kibiców Stali. Dzisiaj w derbach Podkarpacia już tak łatwo nie będzie, ja stawiam na under punktowy Pieszczka - ma z kim tracić punkty i uważam, że nie zanotuje dziś dwucyfrówki.
Becker jedzie w miejsce Polisa.
 
M 74,3K

mazinho87

Użytkownik
Ja mam Łódź +20.5 po 2.22 (sts)

Becker jedzie w tym meczu! Becker + Berntzon powinni porobić trochę punktów na 2 lini Bydzi i licze na te 35 pkt gości

Do tego mam Wojdyło (Krosno) 6.5 over 1.70 (sts)


Wojdyło wychowany na torze w Rzeszowie. Jedzie z korzystnym numerem i nie ma tutaj wysokiej lini.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom