>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Temat z analizami III runda 2. Ekstraligi

Status
Zamknięty.
Q 14,7K

quatr0

Użytkownik
Marcin Nowak over 6,5 @1,50 sts
Marcin w ostatnim meczu domowym zrobił tylko 7 punktów, ale wynik nie odzwierciedlał jego prędkości i tego jak pięknie walczył i wyszarpywał pozycję. Myślę, że 7 punktów jest w stanie zrobić.
Po 3 pierwszych biegach Marcin 7+1.

Mateusz Szczepaniak over 8,5 @1,80 sts
Dość wysoko linia jak na Mateusza ale ma całkiem proste biegi. Myślę, że 8/9 powinien mieć w pierwszych 4 biegach + jeśli pojedzie w nominowanych to tam też coś ugra, chociaż punkcik czy dwa.
Nosz ku***... Szczepaniak 8+4... Jeszcze ten 14 bieg, kiedy jechał na prowadzeniu i by weszło to się Basso wywrócił jadąc sobie spokojnie na 3 pozycji i nie zdążył zejść z toru a w powtórce Szczepaniak już tak dobrze nie wystartował :///
 
Ostatnia edycja:
M 6,9K

murej

Użytkownik
Patrząc na forme Beckera to żadnej róznicy nie robi ten handi.

Stal rzeszów - 1,65 betfan Duży pech 2 razy defekt Knudsena w tym biegu na 5-1.Do tego Berge show,szkoda.
Dobry start sezonu od Nickiego,Pieszczka i Thorsella + punktujący Nowak myślę że to wystarczy na Krosno

Kaczmarek over 5,5 1,85 betfan Z Buszkiewiczem wygrał tylko raz,do tego dostal takyczną...
Jeśli będzie wygrywać z Buszkiewiczem to powinien spokojnie pokryć linie.
 
Ostatnia edycja:
A 353,6K

adams235

Znawca - Żużel
Szybkie bety
Krakowiak over 7.5 kurs 2.01 Fortuna
Krosno +0.5 po 4 biegach kurs 1.6
Szczepaniak over 8.5 kurs 1.7 Fortuna
Buszkiewicz under 4.5 kurs 2.22 STS Solo
 
Ostatnia edycja:
B 440

bartekg

Użytkownik
Marcin Nowak over 6,5 @1,50 sts
Marcin w ostatnim meczu domowym zrobił tylko 7 punktów, ale wynik nie odzwierciedlał jego prędkości i tego jak pięknie walczył i wyszarpywał pozycję. Myślę, że 7 punktów jest w stanie zrobić.

Mateusz Szczepaniak over 8,5 @1,80 sts
Dość wysoko linia jak na Mateusza ale ma całkiem proste biegi. Myślę, że 8/9 powinien mieć w pierwszych 4 biegach + jeśli pojedzie w nominowanych to tam też coś ugra, chociaż punkcik czy dwa.
Co do Nowaka to w jakoś nie mam do niego przekonania :)

ze Szczepaniakiem się zgodzę :)
 
Q 14,7K

quatr0

Użytkownik
Szczepaniak 8 + 4 bonusy …. Ehhh nawet nie wiem jak to skomentować…. Zarobił za 12 pkt
Dodałem edit do tego typu wyżej... Gdyby nie ta powtórka w 14 biegu. Jakby nie patrzeć Szczepaniak zarobił za 12 punktów a jechał tak, że powinien mieć 5/6 a nie 8+4. Strasznie był wolny :/
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom