>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

III runda el. LE: Legia Warszawa - Gaziantepspor 4.08.2011 - rewanż

Status
Zamknięty.
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Legia Warszawa - Gaziantepspor

Oferta kursowa z bwin:
1 - 2.10
X - 3.35
2 - 3.30
We czwartek - 4 sierpnia dojdzie do spotkania rewanżowego pomiędzy Legią Warszawa, a Tureckim Gaziantepspor. &quot;Wojskowi&quot; są w lepszej sytuacji, gdyż w pierwszym spotkaniu ograli rywali 1-0. To znakomity wynik przed rewanżem. Nie możemy być pewni czy to wystarczy.
Czy trener Skorża odpowiednio zmotywuje i ustawi zespół? Czy Legia awansuje? Jakie są wasze zdania na temat tego spotkania? Zachęcam do pisania analiz i swoich przemyśleń.

Skróty z pierwszego spotkania:
http://www.youtube.com/watch?v=vVLsvjlPBUc
 
teddyboys 19

teddyboys

Użytkownik
Szanse awansu oceniam pól na pół.Na to spotkanie polecam under 2,5 lub typ ze goście nie strzelą.
To Cię trochę nie rozumiem.
Szanse awansu 50 na 50
A typ podajesz że Gaziantep nie strzeli.
Skoro typujesz że Gaziantep nie strzeli to chyba szanse awansu oceniłbyś więcej na korzyść Legii???
Żeby szanse były 50 na 50 to Gaziantep właśnie musi tą jedną bramkę strzelić.Wtedy mecz zaczyna się od nowa i szanse są 50 na 50.
Tak mi się tylko wydaję
 
duzy-kermit 35

duzy-kermit

Użytkownik
Legia postawi na obrone zaliczki z Turcji.Ja tak widze ten mecz.a typ under 2,5 jest wg mnie bardzo prawdopodobny.ok na legie 51% ze awansuje ;)
Myśle ze ekipa ze stolicy stanie na wysokości zadania i pokona skromnie turków 1:0.
Taka moja krótka analiza tego meczu.przekonamy sie w czwartek ile jest w tym prawdy.
 
teddyboys 19

teddyboys

Użytkownik
Bardziej mi się wydaje że Legia postawi na grę z kontry niż na bronienie 1-0 z Turcji.
To Turcy przegrywają w dwu meczu i to oni muszą zaatakować.
Również liczę na jakaś kontrę w wykonaniu Legii ale myślę że mecz zakończy się wynikiem 1-1.
 
nevermind1916 0

nevermind1916

Użytkownik
A moze legia powtórzy sukces Wisły z poprzedniej rudny ???? 0:1 i 2:0 u siebie
Tylko ze Gaziantep to nie Skonto. Mecz jak dla mnie nie do grania. Kazdy wynik mozliwy od 3:0 dla Legii do 3:0 do turasów. Najwyzej jakis over/under.
 
teddyboys 19

teddyboys

Użytkownik
A moze legia powtórzy sukces Wisły z poprzedniej rudny ???? 0:1 i 2:0 u siebie
Jak ty porównujesz mecz Wisły ze Skonto do meczu Legia - Gaziantep to proponuję odpuścić jakiekolwiek typowanie czegokolwiek ????
Gaziantep jechało z Legią praktycznie cały mecz i tylko dobra gra obronna Legii pozwoliła wywieść stamtąd to 1-0.Warszawiacy mieli 2 sytuacje z czego jedną wykorzystali.Takie Skonto w dwóch meczach z Wisłą nie miało połowy sytuacji co Gaziantep w 90 minut z Legią.
Turki to dla mnie zawsze byli &quot;wariaty&quot; przyjadą do stolicy i też będą atakować.Jedynie szansa kolejny raz w bezbłędnie grającej defensywie Legii lub jak wspomniałem udana jedna-dwie kontry Legii.

Swoją droga potrafi ktoś określić ile już punkcików do rankingu uzbierały nasze zespoły w tych pucharach???
 
teddyboys 19

teddyboys

Użytkownik
Czy wiadomo już czy jakaś stacja pokaże mecz Legii z Gaziantep czy będzie dalej szukać transmisji po necie??Dla mnie to są trochę jaja.Pamiętam jak kilka lat temu mieliśmy np 3 drużyny w Pucharze UEFA (pierwsze rundy) i TVP po kolei pokazywała mecze naszych drużyn czy to grali na Islandii , Gruzji czy gdzieś indziej.
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Czy wiadomo już czy jakaś stacja pokaże mecz Legii z Gaziantep czy będzie dalej szukać transmisji po necie??Dla mnie to są trochę jaja.Pamiętam jak kilka lat temu mieliśmy np 3 drużyny w Pucharze UEFA (pierwsze rundy) i TVP po kolei pokazywała mecze naszych drużyn czy to grali na Islandii , Gruzji czy gdzieś indziej.
Legie na pewno pokaże Polsat Sport albo Polsat Futbol. Transmisji z Turcji nie było dlatego, że podobno Turcy chcieli dużo kasy za prawa transmisyjne. No chyba, że mecz może pokazywać też Nsport, bo w końcu sponsor Legii, ale nie wiem, czy nie jest czasem tak, że tylko Polsat ma licencję na Ligę Europejską ;)
 
L 27

ljuboja

Użytkownik
Jeśli legia wyjdzie z myślą bronić wyniku i bronić się cały mecz to na 70% odpadną i po 20 min może być po awansie. Jeśli legia się będzie bronić od 1 min to awansu nie będzie. Muszą zagrać jak w Turcji przynajmniej i troche lepiej w obronie wtedy Mamy awans.
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/liga-europy/trener-gaziantepsporu-niepewny-pokonania-legii,1,4809771,wiadomosc.html
Troszkę obawiam sie że turki podejdą do tego meczu bardzo poważnie. Bo mam przeczucie że oni w 1 meczu nie grali na poważnie mysląc ze Legie przejdą o tak o na luzie.Jednak tak się nie stało po Golu zaczeli Grać chyba na poważnie lecz mieli pecha iż nie strzelili gola.
Ale To Turcy muszą sie martwić bo to oni są na skraju wylotu z europejskich pucharów.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Troszkę obawiam sie że turki podejdą do tego meczu bardzo poważnie. Bo mam przeczucie że oni w 1 meczu nie grali na poważnie mysląc ze Legie przejdą o tak o na luzie.Jednak tak się nie stało po Golu zaczeli Grać chyba na poważnie lecz mieli pecha iż nie strzelili gola.
Może i zlekceważyli z lekka Wojskowych ale ze stwierdzeniem , że podeszli do meczu nie za bardzo poważnie się nie zgodzę. III runda kwalifikacji , trochę kasy na stole. Wątpię aby ot tak zakładać , że bez problemu sobie ich ogramy.
Ja się spodziewam awansu Legii. Czy wygrane to nie wiem bo i remis premiuje Legię. Tureckie zespoły zawsze kojarzyły mi się z potęgą ale na własnym obiekcie , po za domem już tacy pewnie groźni nie są żeby całkowicie zdominować Legię na Ł3. Dobrze i nie dobrze , że mecz z Zagłębiem został odwołany. Niby tydzień wolnego , a z drugiej strony mielibyśmy okazję do zobaczenia Legii w 2 ważnym meczu w tym sezonie.
 
L 27

ljuboja

Użytkownik
Może i zlekceważyli z lekka Wojskowych ale ze stwierdzeniem , że podeszli do meczu nie za bardzo poważnie się nie zgodzę. III runda kwalifikacji , trochę kasy na stole. Wątpię aby ot tak zakładać , że bez problemu sobie ich ogramy.
Ja się spodziewam awansu Legii. Czy wygrane to nie wiem bo i remis premiuje Legię. Tureckie zespoły zawsze kojarzyły mi się z potęgą ale na własnym obiekcie , po za domem już tacy pewnie groźni nie są żeby całkowicie zdominować Legię na Ł3. Dobrze i nie dobrze , że mecz z Zagłębiem został odwołany. Niby tydzień wolnego , a z drugiej strony mielibyśmy okazję do zobaczenia Legii w 2 ważnym meczu w tym sezonie.
no oglądając na początku Turków miałem takie wrażenie iż myslą że ograją łatwo Legie, że nie włączali się pomocnicy do tych ataków gaziente. Dopiero potem po bramce na 0-1 zaczeli troche ryzykować ale Legia może miała szczęscie? a może fantastycznie umie sie bronic.
W Turcji odpadnięcie z Legią to wielka sensacja ale kto powiedział że jej może nie być? Ja szczerze mówiąc stawialem od początku ok 55/45% lekko dla turków na awans. Trener zapowiada iż teraz wygrają w warszawie wysoko Legia wiadomo gra w kratkę składu złego nie maja Manu radovic ljuboja Żewłakow.
Najbardziej się obawiam skaby bo on lubi coś odwalić nie raz. Ostatnio zagrał mecz fantastyczny gdyby nie on prawde mówiąc legia by przegrała kilka dobrych okazji ale on gra w kratkę że tak powiem w jednym meczu potrafi bronić dobrze a w innym popełnia głupie błędy.
Mówię jeśli Legia podejdzie do meczu od samego początku się cofnąc to po 20min może być po meczu. Muszą zagrac ten mecz jakby w 1 meczu było 0-0.
 
B 15

blady+

Użytkownik
Legia Warszawa - Gaziantepspor | X @ 3,40 (Bet365) 04.08.11 19:00 ✅
Przed meczem naprawdę mało kto spodziewał się innego rezultatu, niż zwycięstwo Turków. Drużyna, która zdobyła puchar Polski prowadzona przez miewającego wiele wzlotów i upadków Macieja Skorżę zagrała zapewne mądrze, ale w stylu obecnego Jose Mourinho, była to mimo wszystko gra solidna w defensywie i to należy podkreślić.
Spotkanie w Turcji zakończyło się zwycięstwem Legii 0:1. Turcy od pierwszej minuty narzucili swój styl gry, po kilku groźnych akcjach Legia zafundowała rywalowi straszaka, jednak Kucharczyk zmarnował doskonałą okazję. Turcy chyba mocno to zlekceważyli, bo nie cofnęli się, dalej głęboko atakując. Początek drugiej połowy był znów groźny ale Warszawiaków uratował kolejny raz Wojtek Skaba. Chwilę później Ljuboja podał do Radovica, który nie zmarnował okazji sam na sam i Legia objęła prowadzenie. Turcy dominowali do ostatniego gwizdka, bezskutecznie. Statystycznie Turcy mieli około 61% posiadania, w celnych strzałach 6-2, a niecelnych 8-3 oczywiście dla Turków.
O ile w Turcji liga jeszcze się nie zaczęła, o tyle w T-Mobile Ekstraklasie Legia miała przerwę, bowiem z powodu sporych opadów deszczu podjęto decyzję o przełożeniu spotkania. Legia została wybita z rytmu meczowego o którym mówił Skorża, ale z drugiej strony wyszło to na dobre, bo piłkarze będą bardziej wypoczęci. Jeśli chodzi o absencje, to na urazy narzekał brazylijczyk Wagner, ale ostatecznie zagra, a Turcy w tym elemencie nie mają zmartwień. Legia z kolei zagra bez Kucharczyka, którego zastąpić powinien Hubnik.
Na konferencji prasowej z obu stron padło wiele ciekawych słów. Trener Turków, Tolunay Kafkas podkreślał w odpowiedzi na każde pytanie swoją pewność o awans. Powiedział, że byli drużyną lepszą ale nie zawsze lepsi wygrywają. Zaznaczył, że jego drużyna zagra w najsilniejszym zestawieniu od pierwszych minut. Ciągle wyciągał wnioski o Legii z pierwszego spotkania, można się spodziewać więc, że jego drużyna nie wyciągnie tych wniosków odpowiednich. Na pytanie jak ocenia polskich kibiców, odpowiedział że w Turcji kibice są bardziej fanatyczni, czym rozwścieczył fanów Legii. Krótko mówiąc jest to człowiek, który lubi widowiskowy futbol i do tego dąży, a w spotkaniach ze słabszymi przeciwnikami jest to przeważnie możliwe. Maciej Skorża z kolei powiedział, że wyciągnął wnioski z pierwszego spotkania, dostrzegł słabe punkty Turków, powiedział że jego ekipa nie zagra tak bardzo cofnięta jak w pierwszym meczu. Ważne słowa powiedział pod koniec konferencji, mianowicie wspomniał mecz na Białorusi kiedy Mińsk podejmował Turków, spotkanie ostetecznie zakończyło się na 1:1, ale przy wyniku 1:0 Mińsk miał naprawdę sporo sytuacji z których mógł podwyższyć, wyszło na to że strzelili.. ale do własnej bramki. W Turcji rewanż zakończył się na 4:1 dla Gaziantepsporu ale gdyby było 2:0, to rewanż pewnie wyglądałby inaczej.
Przed dokonaniem analizy naprawdę dziwiłem się tego kursu, aczkolwiek specyfika ekip tureckich jak powiedział Żewłakow jest taka, że grają &quot;blado&quot; na wyjazdach. Tak zapewne będzie i dziś, bowiem z upływem czasu będzie ciągle większe napięcie. Po tym wszystkim dochodzę do wniosku, że to Legia może tutaj wygrać, ale nie należy zapominać że ona ma zaliczkę. Moim zdaniem Legia zagra coś pośrodku gry z pierwszego spotkania, i gry ofensywniej. Zapewne na 4-3-3. Remis moim zdaniem tutaj najprawdopodobniejszy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
B 15

blady+

Użytkownik
Gaziantep jechało z Legią praktycznie cały mecz i tylko dobra gra obronna Legii pozwoliła wywieść stamtąd to 1-0.Warszawiacy mieli 2 sytuacje z czego jedną wykorzystali.Takie Skonto w dwóch meczach z Wisłą nie miało połowy sytuacji co Gaziantep w 90 minut z Legią.Swoją droga potrafi ktoś określić ile już punkcików do rankingu uzbierały nasze zespoły w tych pucharach???
1,875 punktów, dochodzi 0.5 punkta za fazę grupową ligi europejskiej (minimum).
hmm, porównanie jednak trafne bowiem myślałem że chodzi o Wisłę w tym zdaniu. Ogólnie 4500 punktów dojdzie w kolejnym sezonie, ale żebyśmy byli lepiej rozstawieni musielibyśmy mieć pięć sezonów ze średnią około 5000 punktów. Wtedy byłyby dwa zespoły w LM oraz trzy w LE. O tym jednak można na dzień dzisiejszy pomarzyć, no chyba że co roku nasz klub będzie zdobywał 11 punktów w fazie grupowej Ligi Europejskiej ???? Jeśli dzisiaj Śląsk i Legia awansują, będzie dobrze.
 
S 0

silent_jo

Użytkownik
Ramadan
Dolacze sie do dyskusji poniewaz nikt nie wspomnial o Swiecie islamu ktorym jest &quot;Ramadan&quot; .Pewnie nie wszyscy bede tego przestrzegali,ale jakas czesc na pewno,a za tym idzie wycieczenie organizmu, wiec w tym miejscu stawiam + na Legie.
Podczas trwania ramadanu od switu do zmierzchu muzułmaninowi nie wolno spożywać żadnych pokarmow, pić żadnych napojow, palić tytoniu ani uprawiać seksu. Ostatni posiłek przed kolejnym dniem postu jedzą przed świtem, w momencie kiedy usłyszą wołanie do porannej modlitwy fadzr, powstrzymują się od dalszego jedzenia i picia. W ramadanie muzułmanie zwykle spożywają dwa posiłki – iftar po zachodzie słońca oraz suhur przed świtem... (wikipedia)

pozdrawiam
 
bruzdzi 73

bruzdzi

Użytkownik
Może mnie teraz zjedziecie ale róbcie co chcecie. Patrząc na to z góry to warto zastanowić się nad typem, że Turcy awansują. Ja osobiście to zagrałem kurs 3,75. W pierwszym mecz turcy cisneli. Teraz dopełnią formalności i wbiją 2 lub 3 gole. Odważne słowa trenera turków na konferencji prasowej. &quot;Jutro pokażemy co robi się z drużyną która broni się dziesięcioma zawodnikami&quot;. ładny kurs na Turków i zaryzykowałem zagrać to.
 
misiek_84 50,5K

misiek_84

Użytkownik
Nie chcę po nikim jeździć, każdy ma prawo do inwestowania własnej kasy jak chce. Przypomnę tylko, że wczoraj niektórzy też myśleli że Litex strzeli 2 bramki Wiśle bo u siebie cisnął i miał poprzeczki a Wisła szczęśliwie wygrała (tym ostatnim było dużo racji). A kurs był jeszcze lepszy bo 8,00 i nie wyszło. O Legii ciężko coś powiedzieć bo nie grali ligowej kolejki w pucharach też tylko jeden mecz. Ale to, że nie grali w niedzielę powinno być na plus dla nich bo zespoły Skorży na początku sezonu zawsze słabo wyglądają fizycznie (nie powiem na koniec rundy wyglądają lepiej niż wszyscy ale początki są słabe) więc odpoczynek na plus do tego nie złapali jakiś kontuzji na tym bagnie, ten post też może być jakoś minimalnie na plus ale turków nie można lekceważyć, bronić się też nie jest dobrym pomysłem ale Legia w zeszłym sezonie grała tragicznie mimo to na Łazienkowskiej jednak był jakiś poziom, i niewiele porażek w tym jakieś głupie na własne życzenie np z Ruchem kiedy prowadzili 2-0 i przegrali. Więc jak podejdą poważnie do tematu skoncentrowani to powinni awansować. Do tego nie było jakiejś rewolucji kadrowej, doświadczenie Żewłakowa czy Ljuboji powinno dać spokój w grze. A Turcy zawsze dużo krzyczą, nie przekreślam ich szans ale sam zagrałem na 1X pytanie o opłacalność kursu 1,33 ale jak na podwójną szansę na gospodarzy 30% chyba nie najgorzej. Jedyne czego się obawiam to nadal to o czym pisałem przed pierwszym meczem czyli wojenki działaczy i przepychanki wewnątrz oraz osłabiona pozycja Skorży ale z kolei wyjazdowa wygrana w tureckiej łaźni jaka szczęśliwa by nie była na pewno dodała pewności zawodnikom i trenerom, że trzeba dalej robić swoje.
04/08 19:00 Legia Warszawa - Gaziantepspor
Typ: 1X✅
Kurs: 1,33 (Bet365)
Wynik: 0-0
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom