>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

III runda eliminacji Ligi Mistrzów 30-31.07.2013

Status
Zamknięty.
al_capone 29K

al_capone

Gangster



Kursy: Betsson
Czas na III rundę eliminacji Ligi Mistrzów. Do rywalizacji dołączają takie potęgi jak m.in PSV, Celtic czy Lyon. Kursy na zwycięstwa tych zespołów nie są za wysokie, gdyż są faworytami. W przeszłości dochodziło do nie małych niespodzianek na tym etapie rozgrywek. Czy tym razem &quot;kopciuszkowi&quot; uda się wyeliminować dużo silniejszego rywala?
Co sądzicie o parach III rundy? Kto Waszym zdaniem łatwo sobie poradzi, a gdzie może dojść do niespodzianki?
Zapraszamy do merytorycznej dyskusji
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Na pewno nie przejde obojętnie obok kursu jaki zaoferowali bukmacherzy na Maccabi Tel Aviv. Drużyna z Izraela dosyć pewnie wyeliminowała mistrza Węgier. Bardzo dobrze spisując się przedewszystkim na wyjeździe. Sądze że buki troche nie doceniają drużynę z Izraela, Basel to mocna ekipa, i w ostatnich latach dosyć często występująca w LM, ale myśle zę kurs na Basel jest troche śmieszny i wypadało się by zastanowić nad tym. X2 w tym meczu jest według mnie prawdopodobne, ale jeśli Maccabi zagra na wyjeździe tak jak w pierwszym meczu z Gyor to zwycięstwo na trudnym terenie jakim jest Basel nie jest wcale nie mozliwe. Basel dopiero zaczyna przygode z pucharami więc ich forma jest troche nie wiadoma , liga nie dokonca odzwierciedla forme jaka moze miec dany zespol w pucharach, co widac na przykaldzie polskich druzyn jak np Lecha czy Sląska. Pozyjemy zobaczymy ale wedlug mnie Basel w tym meczu na pewno nie jest zdecydowanym faworytem.
Basel - Maccabi Tel Aviv wynik:eek:ne:0
Mój typ: handicap 0:1 typ 02 ✅
Kurs: 1,46✅
Bukmacher: Fortuna
 
H 187

h778

Użytkownik
Dinamo Zagrzeb + Fenerbahçe (awans obydwu)
Kurs: 1.88
Bukmacher: Tobet
Stawka: 8/10
Dinamo gra z Sheriffem, Fenerbahçe z Salzburgiem, obie drużyny są zdecydowanie lepsze od swoich przeciwników i nie powinny mieć większego problemu z awansem do kolejnej rundy.
Szachtior Karaganda - Skënderbeu Korçë (awans) (30.07.2013, 15:00)
Typ: Skënderbeu Korçë
Kurs: 2.85
Bukmacher: Tobet
Stawka: 2/10
Mecz kopciuszków o wielką stawkę - pozostanie w pucharach aż do grudnia. Dla mnie Kazachowie wcale nie są aż takimi faworytami, Skënderbeu bardzo dobrze wyglądało w meczu z Neftchi, stworzyli sobie mnóstwo okazji, niestety zawodziła skuteczność, jeżeli tylko ją poprawią, to śmiało mogą myśleć o awansie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Nomme Kalju vs Plizno / I-polowa: 2 (1:0) EH @ 4,8(Unibet) ⛔ 0:1 gol juz w 2 minucie a potem posucha... ????
Nomme Kalju vs Pilzno / 2 (-3)EH @ 7 ( BetVictor ) ✅
Nomme Kalju vs Pilzno / over 2,5 w I-polowie @ 7,5 ( BetVictor ) ⛔ 0:1
Nomme Kalju vs Pilzno / 2 (-1) EH w II-polowie @ 3,65 (Unibet) ✅ 0:4 cholera szkoda, ze nie rozstrzelali sie w pierwszej polowie tak jak w drugiej ????
Druzyna z Estonii zakwalifikowala sie do III rundy dosyc szczesliwie pokonujac zdecydowanie lepszy zespol HJK Helsinki. Ogolnie oba mecze wygladaly bardzo podobnie Finowie atakowali a Estonczycy wyprowadzali kontry. Szczesliwe kontry trzeba powiedziec, bo pilka wpadala do siatki rywala po bledzie obroncy badz bramkarza. Tak czy inaczej nie o szczesciu chcialem teraz pisac lecz o druzynach ???? . HJK w obu meczach cisnelo Estonczykow przez okragle 90 minut. Finowie wchodzili w pole karne Estonczykow jak noz w ciaple maslo. Fizycznie i technicznie przewazali w obu spotkaniach a do awansu zabraklo im jednego elementu - precyzji przy wykonczeniu akcji (oraz trzeba powiedziec, ze bramkarz Nomme spisywal sie bardzo dobrze). Teraz do Estonii wybiera sie mistrz Czech, Viktoria Pilzno i mysle, ze wygra to spotkanie. Czesi to o wiele solidniejszy zespol niz HJK, przede wszystkim w ataku i organizacji swojej gry. Nie spodziewam sie tutaj zadnego kalkulowania ze strony Czechow. Przyjada po to by wygrac mecz i tyle. HJK stworzylo sobie 16 okazji do strzelenia gola, Pilzno mysle, ze bedzie mialo jeszcze wiecej. Jesli beda je wykanczac poprawnie mysle, ze spokojnie pokryja wysoki handi (ktory tez zagralem). Jesli chodzi o ofensywe Czechow to sie raczej nie martwie, w lidze w dwoch meczach Pilzno strzelilo az 9 goli. Wyraznie nie sprawia im problemu gra ofensywna, a trzeba przyznac, ze druzyny z Gambrinus ligi sa mocniejsze niz z ligi Estonskiej. Mysle, ze Victoria zagra agresywnie od samego poczatku i strzeli dwa, trzy gole juz w I-polowie.
Lyon vs Grasshopper / 2 DNB @ 8,5 ( BetVictor ) ⛔
Lyon vs Grasshopper / goscie strzela @ 2,02 (Unibet) ⛔
Lyon vs Grasshopper / goscie over 1,5 @ 6,25 ⛔
Mysle, ze w tym spotkaniu buki troche przesadzily z kursami na Lyon. Francuzi wcale nie graja porywajacej pilki a ich wyniki w sparingach (i to tez trzeba zaznaczyc, ze o formia Lyonu mozna mowic tylko po staringach a cholera wie jak oni do sparingow podchodza) wcale nie byly jakies niesamowicie optymistyczne. Lyon to typowa Francuska druzyna ktora gra pilka, duzo podaje, utrzymuje sie przy pilce i stara skleic jakas akcje pod bramka przeciwnika. W meczu nie oddaja wielu strzalow na bramke rywali i potrafia dac plame ze slabszymi rywalami. Grasshopper to druzyna ze Szwajcarii ktora zaczela juz sezon dwoma wygranymi i remisem z Bazylea. Bilans 7:3 nie jest zly ale co lepsze to statystyki i ogolny obraz tych 3 spotkan. W kazdym z nich Grasshopper byl dominujaca strona i stwarzal sobie kilkanascie sytuacji do strzelenia gola. Z Aarau 18:5, z St. Gallen na wyjezdzie 12:3 i z Bazylea u siebie 14:6 w okazjach do strzelenia gola. Widac wyraznie, ze Szwajcarzy preferuja ofensywna gre niz barykadowanie sie na wlasnej polowie. Dlatego, mysle, ze stac ich na conajmniej jedna bramke w meczu z Lyonem ktory tez nie ma jakiejs zelaznaj obrony. Powodzenia
 
homel 918

homel

Użytkownik
Te estonskie coraz bardziej profesjonalne sa, w tym roku graja bardzo poprawnie w defensywie, ogolnie estonska liga nie jest taka overowa, i rowniez w pucharach nauczyli sie estoncy robić autobus. Ja sie tak wyfrajerzylem 300pln na Levadia Pandurii - rumuni mieli 19 rogow, 20 pare strzalow na bramke a wynik 0-0 a Levadia ze swojej polowy nie wychodzila... na panduri gralem...
NIe zdziwie sie jak Kalju przegra 0-2, z Bazyleą rok temu tez mistrz Estoni tylko 0-2 przegral u siebie
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Te estonskie coraz bardziej profesjonalne sa, w tym roku graja bardzo poprawnie w defensywie, ogolnie estonska liga nie jest taka overowa, i rowniez w pucharach nauczyli sie estoncy robić autobus. Ja sie tak wyfrajerzylem 300pln na Levadia Pandurii - rumuni mieli 19 rogow, 20 pare strzalow na bramke a wynik 0-0 a Levadia ze swojej polowy nie wychodzila... na panduri gralem...
NIe zdziwie sie jak Kalju przegra 0-2, z Bazyleą rok temu tez mistrz Estoni tylko 0-2 przegral u siebie
Tez sie nad tym zastanawiale, ale ostatecznie kierowalem sie jednak forma Pilzna i ich charakterystyka niz Estonczykami. Mozliwe, ze Czesi nie beda mieli tylu okazji do strzelenia goli ale jednak jest to klasowy zespol ktory powinien wykorzystac swoje szanse. Widzialem mecz Nomme vs HJK w calosci i naprawde mialem wiele zastrzezen co do obrony Nomme. Finowie, ktorzy byli wyraznie szybsi i lepsi technicznie stwarzali sobie duzo sytuacji w polu karnym rywali jednak strzelali na wiwat badz bramkarz bronil ich strzaly ladnymi paradami.
Nie beda sciemnial, moje typy jak widac, po kursach sa ryzykowne, ale nie niemozliwe. Jesli duzy handi ma wejsc to wlasnie w takim meczu gdzie solidnie grajaca druzyna przyjedzie do kopciuszka w europejskich pucharach by rozegrac solidny mecz. Jesli Czesi podejda do sprawy powaznie i skoncentruja sie na wygraniu to w tym meczu moze byc nawet 0:7 ???? (ktore powiem szczerze tez obsatawilem po niezgorszym kursie @ 375 ???? ). Jesli przyjada odbebnic swoje i rozprawic sie z Estonczykami na wlasnym terenie to moze byc 0:0. ????
Dinamo Zagrzeb + Fenerbahçe (awans obydwu) Kurs: 1.88 Bukmacher: Tobet Stawka: 8/10 Dinamo gra z Sheriffem, Fenerbahçe z Salzburgiem, obie drużyny są zdecydowanie lepsze od swoich przeciwników i nie powinny mieć większego problemu z awansem do kolejnej rundy.
Zastanawia mnie forma Fenerbahce. Oni dopiero niedawno dowiedzieli sie, ze beda grac w eliminacjach LM. Wczesniej raczej przygotowywali sie do ligi a tutaj niespodzianka beda grac wczesniej niz zamierzali. Tak wiec zastanawia mnie ich forma i przygotowanie fizyczne do tego meczu. Salzburg prezentuje sie naprawda dobrze na poczatku sezonu. dwie wygrane po 5:1 z Austria Wieden (w tym sezonei bedzie raczej slaba druzyna jesli porownujac ja do poprzedniego sezonu) oraz Neustad. Wygrana w pucharze z Florian 0:9. Wygrane z Schalke w sparingu 3:1. Wyraznie Salzburg jest silny. Moim zdaniem ma wieksze szanse awansowac do kolejnej rundy niz Turcy, ale to moje zdanie ???? .
 
H 187

h778

Użytkownik
Trochę masz racji, ale nie można zapominać, że to tylko słabiutka liga austriacka. W tamtym roku zaczęli sezon od trzech zwycięstw, a odpadli z Dudelange. ;) Wiadomo, że trochę hiperbolizuję, ale według mnie w tym pojedynku Salzburg nie ma większych szans. Turcy pewnie od początku podejrzewali, że zagrają w LM, wystarczy spojrzeć na transfery - przyszli Bruno Alves, Michal Kadlec, Samuel Holmen (33/11 w poprzednim sezonie) + kilka mniej znaczących nazwisk, a nie odszedł nikt (oprócz Zieglera, który wrócił z wypożyczenia). Gdyby nie przewidywali gry w Europie, to na pewno wyglądałoby to inaczej.
 
K 358

koeman66

Użytkownik
III runda i w rywalizacji coraz wiecej sensowniejszych druzyn, ja wybralem takie cos:

Dinamo Tbilisi - Steaua Bukareszt 2 2.41
Pinnacle ✅
Nie potrafie odmowic sobie zagrania takiej opcji po takim kursie. Nawet DNB lub hc +0.25 na rumunow jest po zadziwiajaco dobrych kursach. Steaua ma w mojej opinii bardzo duze szanse na awans do LM i niech lepiej Legia nie trafia na nich, oczywiscie jezeli sama awansuje do IV rundy. Steaua wygrala lige w pieknym stylu, pamietam tez jej wystepy w poprzedniej edycji LE, gdzie po wyjsciu z grupy,w pieknym stylu wyeliminowali w lutym Ajax i potrafili wygrac u siebie 1-0 z koncowym triumfatorem Chelsea Londyn. W obecnym sezonie oprocz dwoch zwyciestw z Vardarem, Steaua wygrala w superpucharze 3-0 z Petrolul i w lidze 2-1 z Ceahlaul. Nalezy wspomniec, ze w kazdym z tych meczy, Steaua miala bardzo duza przewage. Pamietam pierwszy mecz rumunow z Vardarem Skopje, gdzie zrobili na mnie duze wrazenie, a wynik 3-0 byl dla gosci najmniejszym wymiarem kary. W tamtym meczu podobalo mi sie w grze mistrza Rumunii doslownie wszystko i tak grajace druzyny chcialbym widziec codziennie. Co do Dinama to wynik dwumeczu z mistrzem Wysp Owczych nie robi na mnie zadnego wrazenia. Moze i sa hegemonem w Gruzji, ale nie sa tak silni by wyeliminowac rumunow. Amatorzy z Wysp Owczych nie sa moim zdaniem wyznacznikiem prawdziwej mocy Dinama, a ze gruzini tracili z nimi po bramce w meczu domowym i wyjazdowym to i gruzinska formacja obronna wybitna nie jest. Kurs na gosci wysoki, bo jak wspomnialem pare dni temu, ekipy z Kaukazu sa bardzo enigmatyczne, potrafia wygrac z druzyna lepsza, ale i przegrac niespodziewanie i wysoko z slabszym rywalem. Gospodarze wylosowali fatalnie to i niech szykuja sie dobrze na IV runde eliminacji LE ;), bo z taka paka jaka ma Steaua nie zdzialaja zbyt wiele. Dla odwaznych czysta dwojka, dla mniej odwaznych DNB na gosci, a grajacy za bardzo duze pieniadze moga smialo wbijac z hc +0.25 Steaua, bo po kursie 1.5 to prawdziwa perelka.

Szachtior Karagandy
- Skenderbeu Korcze 1 1.45 Pinnacle ✅
Po raz kolejny lamie zasade i gram egzotyke, tym razem o wynik jestem spokojny. Gra o wielka stawke, bo oprocz awansu do ostatniej rundy eliminacji LM, zwyciezca tego dwumeczu awansuje bezposrednio do fazy grupowej LE. Kazachowie po wyeliminowaniu samego Bate Borysow, w nagrode dostaly przeciwnika do przejscia bo i mistrz Albanii rewelacja nie jest. Albanczycy swiezo po wyeliminowaniu Neftczi Baku, takze zle nie wylosowali. Grunt to dobrze zaczac, a gra przeciw Szachtiorowi na jego boisku to bardzo niewdzieczne zadanie. Albanczycy wyjda na mecz z pewnoscia z nastawieniem defensywnym, podobnie jak mialo to miejsce w Azerbejdzanie, gdzie zremisowali 0-0 z Neftczi. Szachtior gra na wlasnym boisku swietnie, przegrywajac od swieta, zreszta nawet po wygranej 1-0 na Bialorusi, wygrali w rewanzu 1-0. Wynik ten swiadczy o jednym - sensacyjna wygrana na Bialorusi nie byla przypadkiem! Po tym co prezentuja w tym sezonie kluby kazachskie (ich postawa w meczach u siebie) o zwyciestwo gospodarzy jestem spokojny tym bardziej. Gospodarze z pewnoscia beda starac sie o jak najwieksza zaliczke przed rewanzem to i smialo zaatakuja, a defensywnie usposobieni goscie straca przynajmniej jedna bramke. Warto zaznaczyc, ze kluby albanskie zawsze radzily sobie slabo w meczach wyjazdowych. Tutaj w zeszlym roku w regulaminowym czasie gry przegral nawet mistrz Czech, ale uratowal sie w ostaniej minucie dogrywki, to i albanczykom remisu czy wygranej nie wroze.
FC Basel (-1) - Maccabi Tel Awiw 1 2.03 Pinnacle ZWROT
Dziekuje bukowi za taki kurs! Chyba ktos za bardzo uwierzyl w mozliwosci mistrza Izraela, gdy ten pokonal w dwumeczu Gyor z Wegier, ale... Czy mistrz Wegier to jakas esktra ekipa? Nie i dlatego nie widze powodu, dla ktorego tak mocny zespol jak FC Basel mialby nie wygrac i martwic sie w rewanzu na ciezkim terenie w Izraelu. Za graniem na gospodarzy przemawia takze to, ze rozegrali w obecnym sezonie juz 3 kolejki ligowe, wygrali bardzo pewnie dwa domowe mecze, a zydzi sa jedynie po dwumeczu z Gyor. Remis to bedzie sensacja na miare odpadniecia w 2 rundzie Bate z mistrzem Kazachstanu, ale szwajcarzy to nie Bate i pamietam ich z wystepow w LE. Od tego czasu nie zmienilo sie w tym klubie nic na niekorzysc Basel. Azjan to i przy wygranej jedna bramka zwrot, ja to gram bo to kolejny prezencik od buka.
APOEL Nikozja - Maribor 1 1.73 Pinnacle
Kolejny piekny kurs. APOEL pamietamy z swietnej postawy w LM w sezonie 2011/12. Wielu pamieta ich dwumecz z Wisla, swietna postawe cypryjskiego zespolu, ktory na wlasnych smieciach jest bardzo trudnym przeciwnikiem dla kazdego. APOEL w swietnym stylu i z znakomitym bilansem zdobyl mistrzostwo kraju. Co do gosci to wrazenie robia wyniki Maribora w lidze (komplet trzech zwyciestw), a w szczegolnosci ostatnia wygrana 6-1 z Koperem. Wrazenie opada, gdy stwierdzi sie fakt, ze to tylko slabiutka liga slowenska. Kluby te graly ze soba 11 lat temu i po porazce w Slowenii, APOEL rozwalil Maribor 4-2, co zmienilo sie od tego czasu? Kluby cypryjskie czesto zadziwiaja pilkarska Europe, a w Slowenii jak bylo w 2002 roku, tak jest i dzis. Skoro Maribor nie potrafil wygrac pierwszego wyjazdowego meczu z mistrzem Malty, to dlaczego mialbym wierzyc w ich dobra postawe w Nikozji? Uwierzylbym w 1992 roku, ale nie 21 lat pozniej... 99% na wygrana APOEL-u.
Jak zwykle nie weszly wszystkie typy:;/:. Kurs na Steaua Bukareszt to bylo jakies value, 2.41 na tak silna druzyne jak Steaua? Kazachow mialem grac po hc i teraz moge zalowac, coz... Na egzotyce przejechalem sie dawniej wiele razy, to i poszla tylko jedynka. Basel zwrot bo i rewelacji nie bylo. W Izraelu na pewno latwo im nie bedzie, osobiscie zawiodl mnie ten mecz, bo dorzucilem w trakcie meczu jeszcze hc na helwetow. APOEL to dla mnie duza niespodzianka oczywiscie niemila...
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
loretin15 186

loretin15

Użytkownik
Kalju - Plzen

Pierwszym ze spotkań któremu się przyjrzę to z pewnością spotkanie Kalju które u siebie podejmie dość już rozpoznawalną markę w Europie jaką z pewnością jest zespół z Pilzna .
Ta para z pewnością ma tylko i wyłącznie jednego faworyta jakim jest drużyna z Czech jeśli chodzi o dwumecz i rozstrzygnięcie awansu na swoją korzyść . Natomiast u siebie Kalju na pewno powalczy o dobry rezultat i tak jak już wspominał kolega wyżej Kalju na pewno będzie czekać na szybkie kontry i tutaj widzę dla nich szansę na walkę w tym spotkaniu . Chodzi mi głównie o to że kursy na drużynę gospodarzy jak dla mnie są lekko zawyżone co za tym idzie np. zakład na bramkę gospodarzy wacha się około czystej 2 co dla mnie jest bardzo ciekawą alternatywą na jutrzejsze spotkanie . Ile bramek wciśnie Pilzno tego nie mogę przewidzieć natomiast to że bramkę zdobędzie Kalju jest jak dla mnie dość prawdopodobne a dlaczego ? A dlatego że drużyna Czeska obecnie po prostu popełnia taką ilość błędów w obronie przez co traci masę naprawdę masę bramek w lidze jak i w LM . Ostatnie 5 spotkań LM + Liga stracone bramki = 10 !! Co daję średnio jak łatwo wyliczyć 2 bramki na mecz . Liczę 5 ostatnich spotkań gdzie Pilzno grało o coś . Zaskoczeniem jest że to właśnie Kalju jest w tej rundzie a nie HJK no ale cóż szczęście sprzyja lepszym dlatego sądzę że jeśli to szczęście dopisze również jutro to któraś z tych kontr może zakończyć się bramką dla drużyny gospodarzy .

Typy:
Gol gospodarzy 1.95 – Betclic
BTS Tak 2.20 – Betclic

Over 2.5 – 1.78 – Betsafe
// Za słabi
Nordsjaelland - Zenit Petersburg

Drugim ze spotkań jest pojedynek 2 zespołów które w tamtym roku miały okazję grać w Fazie Grupowej LM niestety w tym roku jednej z nich na pewno zabraknie . Osobiście pamiętam spotkania Nordsjaellandu z Juve gdzie drużyna z Danii naprawdę reprezentowała się bardzo dobrze . Niestety obecna forma zespołu a ta z tamtego sezonu to totalnie 2 odmienne światy to co stało się z defensywną tej drużyny woła o pomstę do nieba już spotkania sparingowe pokazały jakie mają dziury w obronie 2 spotkania sparingowe w tym jedno z Lechem i oba stracone po 4 bramki razem 8 do tego dochodzi spotkanie w lidze kolejne 4 bramki w sumie już mamy 12 ostatni mecz na szczęście u siebie aż tak zle nie poszło tylko jedna stracona bramka chodz przeciwnik na pewno o wiele wiele mniej wymagający niż drużyna z Rosji .Na mecz poleciał Hulk także siła rażenia gości będzie wzmocniona skład dośc optymalny bez większych zmian w szeregach gości . Dlatego uważam że jutro Zenit powinien pokusić się o już zaliczkę przed rewanżem u siebie natomiast wiemy jak to jest z tą „potęgą” Zenit bardzo często zawodzi na wyjazdach jak również i u siebie ostatnio tylko remis z Kubaniem 1:1 mecz bez Hulka lecz tego usprawiedliwiać na pewno nie można . Danny z Hulkiem i Witselem powinni jutro rozmontować tą dziurawą obronę dlatego typy jak wyżej znów bardziej bramkowe niż na czyste winy .

Typy:
BTS Tak 2.00 – WilliamHill
Zenit over 1.5 1.72 – Betclic


Natomiast jak już mogliśmy zaobserwować w poprzednich rundach nie ma co szaleć ze stawką gdyż niespodzianki w rundach eliminacyjnych są na porządku dziennym . Typy bardziej pod podniesienie jakości oglądania meczy .
&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;w:LatentStyles DefLockedState=&quot;false&quot; LatentStyleCount=&quot;156&quot;&gt; &lt;/w:LatentStyles&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt;&lt;!--[if gte mso 10]&gt; &lt;style&gt; /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:Standardowy; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-parent:&quot;&quot;; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:10.0pt; font-family:&quot;Times New Roman&quot;; mso-ansi-language:#0400; mso-fareast-language:#0400; mso-bidi-language:#0400;} &lt;/style&gt; &lt;![endif]--&gt;
 
don-draper 105

don-draper

Użytkownik
Shakhter Karagandy - SKenderbeu Korce 1 1.455 Pinnacle 2/10 ✅
Spotkanie drużyn, delikatnie mówiąc, mało znanych w Europie. Pierwszy mecz w Kazachstanie, gdzie gra się naprawdę ciężko (vide BATE z ostatniej rundy). Szachtar w całym dwumeczu, ale przede wszystkim u siebie zagrał naprawdę mądrą piłkę - bez czarowania, stawiając na defensywę. Ale udało im się wygrać oba spotkania po 1:0. Mało efektownie, ale skutecznie. Ich jutrzejsi rywale z Albanii do III rundy dostali się rzutem na taśmę, pokonując po dogrywce azerskie Nefczi. Warto wspomnieć, że w obu wcześniejszych spotkaniach padły zgodne wyniki 0:0. Nie spodziewałbym się kolejnej niespodzianki i dalszego awansu Albańczyków. A Kazachowie może mają za małe buty na LM, ale wygrywając w tym dwumeczu automatycznie wskakują do LE.
Ktoś pewnie napisze, że Kazachowie mają po dwumeczu z BATE wiele wykluczeń za kartki, dodatkowo same okoliczności zwycięstwa też nie takie piękne (zmarnowany karny Białorusinów). Jasne, tak jest. I w przypadku każdego innego poważnego przeciwnika albo odpuściłbym sobie typowanie albo grał przeciw Kazachom. Ale nie z takim rywalem jak Korca. Wygrana gospodarzy obowiązkowa.
Nordsjaelland - Zenit under 2.5 1.862 Pinnacle 1/10 ✅
Zenit chyba najboleśniej przekonał się o tym iż nagły zastrzyk ogromnej gotówki niekoniecznie musi równać się wysokim i częstym zwycięstwom. Od czasu kupna Hulka sytuacja w szatni jest naprawdę nieciekawa. Ktoś mógł mieć nadzieję, że może przez letnią przerwę coś się uspokoiło - niestety nie. Bęcki w Superpucharze kraju z CSKA, do tego przeciętny start sezonu (1-1-1). Drużyna niepoukładana.
Rzecz jasna to samo można napisać o gospodarzach z Danii, którzy start sezonu mieli bardzo zły (remis 1:1 i porażka 4:0). Wyniki w sparingach również nie napawały optymizmem. Ogólnie spodziewam się przeciętnego meczu, szarpanego, gdzie pierwsze skrzypce będą grały indywidualności. Więcej ma Zenit i to pewnie on wygra mecz. Ale mając na uwadze, że to dopiero pierwsze spotkania i w perspektywie rewanż u siebie, goście nie będą się przemęczać. Skromne zwycięstwo, a może nawet strata punktów.

PSV - Waregem 1
Lyon - Grasshoppers 1

AKO - 1,81 Pinnacle 5/10 ✅
Raczej nie ma się co rozpisywać, obie drużyny w następnej rundzie zagrają na pewno, dodatkowo mając na uwadze dolosowanych przeciwników oraz fakt bycia gospodarzem. Zarówno Belgowie jak i Szwajcarzy to zespoły o kilka klas gorsze od Lyonu i PSV - nie wykluczam tego, że może któreś z nich zagra w LE, a może i nawet napsuje w rewanżach trochę krwi przeciwnikom, ale jutro spodziewam się gładkich zwycięstw. Można poszukać handicapów.
Celtic -1 - Elfsborg 1 1.98 188bet 1,5/10 ⛔
Celtowie u siebie są naprawdę mocni, do tego zapewne będą chcieli sprawę awansu rozstrzygnąć w pierwszym spotkaniu jak to miało miejsce w poprzedniej rundzie (na dodatek przed własnymi kibicami). Na własnym podwórku wygrywają praktycznie wszystko jak leci, wypadałoby pokazać cokolwiek w Europie. IV runda eliminacji to minimum, które jestem pewien, że uda im się spełnić.
Przeciwnicy ze Szwecji w lidze raczej przeciętnie, ostatnio remisy i porażka. W poprzedniej rundzie rozklepali mało poważny zespół o tajemniczej nazwie Daugavpils. Jasne, wynik 11-1 w dwumeczu robi wrażenie, ale nie jest kompletnie miarodajny. Prawdziwy egzamin jutro i szykuje się ciężka przeprawa dla Skandynawów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
balmora 100

balmora

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka Nożna, III runda eliminacji LM - 1. mecz
Spotkanie - Dinamo Tblisi - Steaua Bukareszt
Typ - II połowa - over 2,5
Kurs - 5,50
Bukmacher - Bwin

Analiza - Spodziewam się sporej masówki na Steaua w jutrzejszym dniu bo kurs 2.30 jest bardzo wysoki, ja jednak przestrzegałbym przed takim betem bo w tym sezonie Dinamo naprawdę gra świetnie. Sparingi z naprawdę wymagającymi przeciwnikami tutaj H2H

23.07.13 LIG Streymur Din. Tbilisi 1 : 3
16.07.13 LIG Din. Tbilisi Streymur 6 : 1
30.06.13 MIE Krasnodar Din. Tbilisi 1 : 0
27.06.13 MIE CFR Cluj Din. Tbilisi 0 : 0
23.06.13 MIE Shakhtar Din. Tbilisi 0 : 1
20.06.13 MIE Din. Tbilisi Din. Kiev 0 : 1
22.05.13 PUC Din. Tbilisi Chikhura 3 : 1
18.05.13 UMA Din. Tbilisi Zestafoni 6 : 1
12.05.13 UMA Chikhura Din. Tbilisi 2 : 4
08.05.13 PUC Din. Tbilisi Rustavi Met. 5 : 0
04.05.13 UMA Din. Tbilisi Torpedo 4 : 0

Wygląda świetnie...zwycięstwo z Szachtarem, remis z Cluj, minimalna porażka z Dinamo Kijów...Generalnie bardzo mi się podoba ten zespół, wyprzedzają oni swoją lige o lata świetlne i nie mają konkurencji, głównie dzięki świetnym transferom (bardzo dobry technicznie Xisco w środku pola i świetny Voucho z przodu, który strzelił w 45 meczach dla AEL&#39;u Limassol 20 goli). Pierwsze mecze z amatorami ze Streymur pokazały zaledwie tylko część potencjału tego zespołu, 9 golu w dwumeczu, a mogłoby być spokojnie z 12-13 gdyby tylko skuteczność dopisywała.
Na tle świetnie dysponowanego Dinamo stanie inny świetny zespół - Steaua. Bezkonkurencyjnie najlepszy zespół tamtego sezonu w Rumunii a także czarny koń Ligi Europejskiej gdzie zostali wyeliminowani dopiero w 1/8 finału przez pózniejszego triumfatora Chelsea. Bezproblemowe zwycięstwo w dwumeczu z Vardarem i 6 goli w 2 meczach, to wszystko sprawia, że w jutrzejszym meczu padną bramki i to z odbydwu stron. Obsawiam +2,5 over w II połowie, uważam że po takim kursie naprawdę warto to zagrać, biorąc pod uwagę wielkie możliwości ofensywne obydwu teamów
 
buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP
Shakhter Karagandy - Skenderbeu X2 @ 2,62 WilliamHill

Widzę, że idzie masówka na Shakhter, więc stawiam przeciwko nim. To, że pokonali BATE nie oznacza, że łatwo uporają się ze Skenderbeu. Właściwie to BATE zostało wyeliminowane na własne życzenie. Bardziej to BATE przegrało dwumecz niż Shakhter go wygrał. Wygrana dwa razy po 1:0 może robić wrażenie, ale styl gry już nie. Oba mecze toczone były pod dyktando BATE, którzy tylko dzięki swojej nieudolności i bezbarwnej grze nie przeszli dalej. W dodatku Shakhter miał trochę szczęścia, że BATE nie wykorzystało karnego. Kazachowie zdobyli bramkę w przekomicznych okolicznościach, gdzie bramkarz BATE wyszedł do połowy boiska i zaliczył kiksa. Także sądzę, że bukmacherzy za bardzo przeceniają szanse Kazachów, którzy nawet w swojej lidze się nie wyróżniają. Zajmują miejsce w środku stawki, konkretnie 6. Skenderbeu także przeszło dalej pokonując teoretycznie lepszy od siebie zespół. Dwa razy zremisowali 0:0, a losy dwumeczu rozstrzygnęli w dogrywce. Myślę, że przyjadą do Kazachstanu z takim nastawieniem jak poprzednio, czyli nie stracić bramki i może im się to udać.
 
O 82

orzel-54740

Użytkownik
Jasne, wynik 11-1 w dwumeczu robi wrażenie, ale nie jest kompletnie miarodajny. Prawdziwy egzamin jutro i szykuje się ciężka przeprawa dla Skandynawów.
Wynik z Łotyszami może nie jest miarodany, ale Cetliku z Cliftonville też raczej nie. Szkoci w meczach sparingowych prezentują się bardzo kiepsko i nie widzę żadnego powodu, żeby grać na nich z handicapem i to po takim kursie. Oczywiście sparingi to tylko sparingi, ale przedstawione powyżej argumenty zupełnie mnie nie przekonują Szwedzi to nie są chłopcy do bicia i wg mnie są w stanie ten mecz nawet zremisować.
PAOK-Metalist X2, 1.4l; ew. 2 DNB ✅
PAOK gra u siebie ale mecz odbędzie się bez kibiców, odpada więc duży atut PAOKu. Generalnie Metalist wygląda lepiej i jakoś nie widzę zwycięstwa Greków w tym meczu. Z drugiej strony Metalist może zadowolić się remisem więc czysta dwójka może być kiepskim pomysłem. Sezon w Grecji oczywiście jeszcze się nie rozpoczął, także PAOK jeszcze w okresie przygotowawczym. Na Ukrainie po trzech kolejkach Szachtar i Metalist z kompletem punktów. Kursy na x2 po 1.4 więc żadna rewelacja, ale jakoś nie widzę PAOKu w tym meczu...
Molde-Legia BTS, 1.98 @betVictor ✅
Molde u siebie pewnie coś strzeli, a Legia ma spory potencjał ofensywny (fakt, głównie wśród ofensywnych pomocników, ale ktoś te ataki musi napędzać) i wg mnie nawet jak przegra ten mecz to coś w Norwegii strzeli. Po takim kursie wg mnie typ warty do pogrania.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
elano07 1K

elano07

Użytkownik
Din. Tbilisi -Steaua Bucharest AH.0 1,72 100=172 bet365 ✅
Całkiem fajny kurs bet365 wystawił na Rumunów wiec smakowicie pobieram. Steaua Bukareszt jest obecnie najsilniejszy zespołem w tej chwili w Rumunii, i ich głównym celem w sezonie jest faza grupowa LM. Zespół zaczął z mocnym przytupem sezon od wysokiego zwycięstwa w superpucharze 3-0, wygraniu pierwszej kolejki, w dwumeczu z Vardarem rozgromili rywali 5-1. Dynamo w swojej pierwszej rundzie pokonali słabiutki klub z wysp owczych, ale teraz poprzeczka jest postawiona zdecydowanie wyżej. Fakt Gruzini nie sa jakimiś ogórkami bo w okienku transferowym kupili kilku Hiszpanów i są głównym faworytem do wygrania swojej ligi ale wydaje mi się ze Steaua to jednak za wysokie progi. Jedynie czego się obawiam w tym meczu że Gruzini postawią autobus przed bramka i mecz zakończy się jakimś nudnym remisem, wiec na wszelki wypadek zabezpieczam się handicapem.
PSV -Waregem 1 AH-1,5 1,82 100=182 bet365 ✅
PSV zespół trochę podupadł bo dawno nie grał w LM, ale patrząc na wyniki towarzyskich zespół jest bardzo zmotywowany i głodny sukcesu w tych rozgrywkach. Zespół wygrał z Hannoverem i Fenerbache 3-0 i 2-0 co świadczy o ich sile w tym sezonie. PSV słynie z hurtowej sprzedaży swoich talentów, ale w tym sezonie klub zatrzymał swoich najlepszych piłkarzy takich jak Toivonen, Matavts . Zulte-Waregem stracił dwóch kluczowych ofensywnych zawodników- Malanda i Delaplache. Doświadczenie belgijskiego zespołu jest znacznie mniejsze niż PSV. Wydaje mi się że osłabienia u Belgów i dobre wyniki w sparingach PSV są decydującym czynnikiem dlaczego wybrałem ten typ.
PAOK - Metalist Kharkiv under 1 w pierwszej połowie 1,6 100=160 bet365 ZWROT
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
sparta 309

sparta

Użytkownik
Kalju - Plzen-1 2.1 Toto-mix
Kalju wyeliminowało HJK ale trzeba przyznać że mieli oni szcześcia co nie miara. Estońska liga się powoli rozwija ale wciąż są to drużyny na półamatorskie. Nawet dość przeciętne w europie Pandurii zdemolowało Levadie. Pierwszy mecz owszem 0:0 ale statystyki mówią za siebie. Jeśli Plzen zagra swoje a bramkarz Kalju nagle nie zacznie latać w bramce to myśle że czesi powinni pokryć handicap dość luzno
PSV-1 - Waregem 1.9 Toto mix
Z początku miała być to czyta jedynka ale patrząc jak gra PSV warto pokusić się o hc. Ofensywny styl gry to jest to co lubi PSV. Wystarczy obejrzeć krótki skrót meczu z niemcami ( http://www.youtube.com/watch?v=VO0Umf3CadE ). Potem jeszcze wygrane w sparingach 3-0 z Hannoverem i 2-0 z Fenerbache. Dzisiejszy rywal to rewelacja ostatniego sezonu w Belgii, teraz pukają do bram LM. Jednak pytanie z czym? Mysle ze ich droga zatrzyma sie na PSV i to boleśnie.
Podobnie typuje mecz Austrii która powinna spokojnie wygrać z druzyna z islandii, która meczyła się z litewskim Ekranasem. Wystarczy spojrzeć jak wypadają w LM czy LE druzyny z islandii czy litwy...Owszem Strum z nimi nie poradziło, tyle że obecna forma tej druzyny pozostawia wiele do zyczenia.
Dobrym typem jest również Dinamo Z. Chorwaci sa zespołem o klasę lepszym. Tu jednak nie będe szarżował z handi
 
barca14 84

barca14

Użytkownik
Być może ktoś już wspomniał w tym temacie, niestety nie czytam opisów dziś, bo mam mało czasu.
PAOK dziś gra przy pustych trybunach, bo mają karę od UEFY...
Z drugiej strony... Metalist przyjeżdza w osłabieniu. Zabraknie 1 bramkarza z poprzedniego sezonu, w tym sezonie kontynuuje grę w 1 składzie.
Zabraknie najlepszego pomocnika, strzelca 15 goli w 29 meczach, ale on już nie gra od maja...
od jego nieobecności drużna jeszcze nie przegrała meczu.
Jednak bym odradzał gry tego meczu na 1,x,2. Może ktoś jakąś liczbę bramek wymyśli lub coś innego;)
Nordsjaelland też trudny typ...
Obie drużyny mają osłabienia kadrowe i to dość mocne.
Nordsjaelland wreszcie się przełamało i jakiś remis wywalczyli.
Zenit 6/7 meczów ostatnich grał na wyjeździe. Wyniki nie są zadowalające.
A to przełamanie Nordsj na remis to pierwszy krok na wyjście z &quot;depresji&quot;. Jednak na nich bym tu nie stawiał... ale odradzam też stawiania na Zenit, po 1,55 się nie opłaca. Przynajmniej takie moje zdanie. Najprędzej bym na under grał.
 
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
PSV -Waregem 1 AH-1,5 1,82 100=182 bet365
PSV zespół trochę podupadł bo dawno nie grał w LM, ale patrząc na wyniki towarzyskich zespół jest bardzo zmotywowany i głodny sukcesu w tych rozgrywkach. Zespół wygrał z Hannoverem i Fenerbache 3-0 i 2-0 co świadczy o ich sile w tym sezonie. PSV słynie z hurtowej sprzedaży swoich talentów, ale w tym sezonie klub zatrzymał swoich najlepszych piłkarzy takich jak Toivonen, Matavts Maher

zapewne chodzi o Matavza, ale pierwsze słyszę o zatrzymaniu Mahera, bo jest to piłkarz który nie ma na koncie żadnego oficjalnego występu w barwach Psv, a to dlatego że przyszedł tego lata.
 
psotnick 847,7K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dinamo Tbilisi - Steaua Bucuresti
Typ: Both teams to score @ 1.94 tobet ⛔ 0-2 :;/: Dynamo zmarnowało karnego...
Trudny mecz do typowania wyniku końcowego, choć murowanym faworytem dwumeczu wydają się być Rumuni. Zdecydowanie łatwiej przewidzieć jak ten mecz będzie wyglądał, bo przynajmniej na własnym boisku Gruzini będą w stanie wydać rywalom ciężki bój. Wystarczy wspomnieć, że na własnym stadionie Dinamo od 12 jest niepokonane (9-3-0), oczywiście większość z nich to starcia ze słabeuszami z wczesnych rund, ale też wygrana z Crveną Zvezdą (2-0), czy remisy z Panathinaikosem, Sturmem czy AEK-iem budzą szacunek. W pierwszej rundzie oba zespoły pokazały dobrą formę pewnie wygrywając oba mecze. Gruzini urządzili sobie ostre strzelanie odprawiając amatorów z Wysp Owczych z bagażem 9 goli (9-2), z kolei Rumuni pewnie wypunktowali M acedończyków z Vardaru (5-1). Obie ekipy lepiej czują się ofensywie niż w destrukcji, czego najlepszym dowodem są BTS-y we wszystkich tych meczach mimo dużo słabszych rywali. Trudno mi sobie wyobrazić, by Steaua była w stanie zdominować Gruzinów na ich terenie, nie udało się to wielu innym w przeszłości i nie uda się też Rumunom, ale odwrotna sytuacja też raczej wykluczona. Można się spodziewać wyrównanego meczu, w którym obie ekipy dołożą się do wyniku, a kwestia awansu rozstrzygnie się dopiero w rewanżu.
PAOK vs Metalist Kharkiv
Metalist Kharkiv To Win At Least One Half
Typ: Yes @ 1.84 Marathon ✅ 0-2
Połowa lub koniec spotkania
Typ: Metalist Charków @ 1.90 bwin ✅
Na pierwszy rzut oka ten mecz wygląda na wyrównany, ale lepiej nie dać oszukać pozorom. Po pierwsze, przewaga własnego boiska została zredukowana prawie do zera, bo ten mecz rozegrany będzie przy pustych trybunach ze względu na reperkusje PAOK-u z ich ostatniego sezonu europejskiego. Po drugie, potencjały obu zespołów są moim zdaniem niesłusznie uznawane przez buki za porównywalne. PAOK okazał się ty lko najlepszym ze słabych w dołującej z wielu przyczyn lidze greckiej i stąd zgarnął drugie miejsce dające miejsce w kwalifikacjach LM. Z kolei Metalist dokonał małej rewolucji w lidze ukraińskiego dystansując Dynamo Kijów i tym samym rozbijając hegemonię dwóch ukraińskich gigantów. Metalist to mieszanka zaciągu brazylijsko-argentyńskiego z solidnymi Ukraińcami, co jak do tej pory świetnie się sprawdza. Obie ligi wydają się w dokładnie odwrotnych kierunkach, kiedy najlepsze ekipy greckie powoli zwijają się pod naporem kryzysu, to ukraińskie ekipy od kilku lat rozbijają się w Europie. Myślę, że dzisiaj może dojść do bolesnego dla Greków ustalenia ich nowej pozycji w europejskiej hierarchii. Powinno być to o tyle łatwiejsze, że grecka Super League jeszcze nie zadebiutowała, a niezły run Greków w sparingach ze słabeuszami trzeba brać w duży nawias. Z kolei Metalist ma już za sobą 3 wygrane kolejki nowego sezonu ukraińskiej Premier League i drużyna wydaje się być na o wiele bardzie zaawansowanym etapie przygotowań. Osobiście spodziewam się wygran ej Ukraińc ó w w pierwszym meczu, ale wolę wybrać typy dużo bezpieczniejsze, a mimo to po niewiele niższych kursach niż czys ty win .
&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;w:WordDocument&gt; &lt;w:View&gt;Normal&lt;/w:View&gt; &lt;w:Zoom&gt;0&lt;/w:Zoom&gt; &lt;w:TrackMoves/&gt; &lt;w:TrackFormatting/&gt; &lt;w:HyphenationZone&gt;21&lt;/w:HyphenationZone&gt; &lt;w:punctuationKerning/&gt; &lt;w:ValidateAgainstSchemas/&gt; &lt;w:SaveIfXMLInvalid&gt;false&lt;/w:SaveIfXMLInvalid&gt; &lt;w:IgnoreMixedContent&gt;false&lt;/w:IgnoreMixedContent&gt; &lt;w:AlwaysShowPlaceholderText&gt;false&lt;/w:AlwaysShowPlaceholderText&gt; &lt;w ???? oNotPromoteQF/&gt; &lt;w:LidThemeOther&gt;PL&lt;/w:LidThemeOther&gt; &lt;w:LidThemeAsian&gt;X-NONE&lt;/w:LidThemeAsian&gt; &lt;w:LidThemeComplexScript&gt;X-NONE&lt;/w:LidThemeComplexScript&gt; &lt;w:Compatibility&gt; &lt;w:BreakWrappedTables/&gt; &lt;w:SnapToGridInCell/&gt; &lt;w:WrapTextWithPunct/&gt; &lt;w:UseAsianBreakRules/&gt; &lt;w ???? ontGrowAutofit/&gt; &lt;w:SplitPgBreakAndParaMark/&gt; &lt;w ???? ontVertAlignCellWithSp/&gt; &lt;w ???? ontBreakConstrainedForcedTables/&gt; &lt;w ???? ontVertAlignInTxbx/&gt; &lt;w:Word11KerningPairs/&gt; &lt;w:CachedColBalance/&gt; &lt;w:UseFELayout/&gt; &lt;/w:Compatibility&gt; &lt;w ???? oNotOptimizeForBrowser/&gt; &lt;m:mathPr&gt; &lt;m:mathFont m:val=&quot;Cambria Math&quot;/&gt; &lt;m:brkBin m:val=&quot;before&quot;/&gt; &lt;m:brkBinSub m:val=&quot;--&quot;/&gt; &lt;m:smallFrac m:val=&quot;off&quot;/&gt; &lt;m:dispDef/&gt; &lt;m:lMargin m:val=&quot;0&quot;/&gt; &lt;m:rMargin m:val=&quot;0&quot;/&gt; &lt;m:defJc m:val=&quot;centerGroup&quot;/&gt; &lt;m:wrapIndent m:val=&quot;1440&quot;/&gt; &lt;m:intLim m:val=&quot;subSup&quot;/&gt; &lt;m:naryLim m:val=&quot;undOvr&quot;/&gt; &lt;/m:mathPr&gt;&lt;/w:WordDocument&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt;&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;w:LatentStyles DefLockedState=&quot;false&quot; DefUnhideWhenUsed=&quot;true&quot; DefSemiHidden=&quot;true&quot; DefQFormat=&quot;false&quot; DefPriority=&quot;99&quot; LatentStyleCount=&quot;267&quot;&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;0&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Normal&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 7&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 8&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 9&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 7&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 8&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 9&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;35&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;caption&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;10&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Title&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;1&quot; Name=&quot;Default Paragraph Font&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;11&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtitle&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;22&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Strong&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;20&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;59&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Table Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Placeholder Text&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;1&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;No Spacing&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Revision&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;34&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;List Paragraph&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;29&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Quote&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;30&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Quote&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;19&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtle Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;21&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;31&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtle Reference&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;32&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Reference&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;33&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Book Title&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;37&quot; Name=&quot;Bibliography&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;TOC Heading&quot;/&gt; &lt;/w:LatentStyles&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt;&lt;!--[if gte mso 10]&gt; &lt;style&gt; /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:Standardowy; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-qformat:yes; mso-style-parent:&quot;&quot;; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin-top:0cm; mso-para-margin-right:0cm; mso-para-margin-bottom:10.0pt; mso-para-margin-left:0cm; line-height:115%; mso-pagination:widow-orphan; font-size:11.0pt; font-family:&quot;Calibri&quot;,&quot;sans-serif&quot;; mso-ascii-font-family:Calibri; mso-ascii-theme-font:minor-latin; mso-hansi-font-family:Calibri; mso-hansi-theme-font:minor-latin;} &lt;/style&gt; &lt;![endif]--&gt;
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
jacksparrrow 486

jacksparrrow

Użytkownik
Shakhter Karagandy - Skenderbeu Korce under - 2.5 - 1.70
dokładny wynik
do przerwy - 0:0 - 2.62
bet365
Nie będe się rozwodził na temat formy tych zespołów w lidze bo nie mam pojęcia o lidze w Kazachstanie jak i w Albani, więc skupie się na poczynaniach tych zespołów w elim. LM.
Obydwie drużyny zaczeły elim. od 2 rundy.
Shakhterowi na drodze stanęło BATE ale kazachowie się z nimi uporali wygrywając 1:0 na wyjeździe i 1:0 u siebie.
Skenderbeu Korce za przeciwnika w 2 rundzie miało neftci baku i pokanali ich dopiero w 206 minucie dwumeczu, w dogrywce, strzelając bramkę na wagę awansu.
Oglądałem skróty tych spotkań i niewiele było do zobaczenia, okazji było mało, obydwie drużyny grają w eliminacjach do LM bardzo asekuracyjnie a jak nie ma okazji to nie ma też dużo bramek.
Podsumowując średnia bramek gospodarzy na mecz (LM) to 1 a gości 0,5 ????
Stawiam więc under 2.5 licząc na kolejne underowe spotkanie ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom