>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

III Runda Kwalifikacji Ligi Konferencji UEFA + Rewanże (09.08 - 17.08.2023)

Status
Zamknięty.
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
1691396435185.png
1691396400924.png


Nie masz konta w BetX, nic straconego - załóż je wchodząc na ebetx.pl lub klikając w baner i odbierz bonus szefa do 1100 PLN z naszym kodem FORUMBETX 1000x200.png
 
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Gent - Pogoń
Gent powyżej 0.5 gola w 1. połowie
@1.53 Fuksiarz

Piłkarze ze Szczecina nie będą mieli tak relatywnie łatwej przeprawy do kolejnej rundy LKE, niż ma to obecnie Raków w LM. Tak przynajmniej twierdzą odsmakerzy, ale trudno się z tym nie zgodzić. Czołówka belgijskiej Jupiler League jest znacznie mocniejsza, niż polskiej Ekstraklasy. Gent zakończył rozgrywki na 5. miejscu, tak naprawdę przegrywając szansę awans do fazy mistrzowskiej w ostatniej kolejce. Wskutek tego mogą grać w Lidze Konferencji Europy, ale wyższe rozgrywki są tym roku nie dla nich. Wydaje się, że zadanie jest proste - pokonać łatwego przeciwnika i skupić się bez większego zmęczenia na kolejnych meczach. Pokazali to już w dwumeczu ze słowacką Żiliną, której wbili w sumie 10 bramek. Portowcy są skazani na pożarcie (szczególnie w pierwszym meczu), ale ufam, że powalczą. Tymczasem oczami wyobraźni widzę kontrolowanie meczu od pierwszych minut przez Belgów, ofensywne akcje już od początku spotkania by wyjść na prowadzenie i tym samym mój typ na ten mecz to gol Gent w pierwszej odsłonie gry.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1522
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik


Godzinna: 20:00
Spotkanie: Gent – Pogoń Szczecin - WYNIK 5:0
Typ: over 2 azjan bramki Gent
Kurs: 1.80
Bukmacher: lvbet

Analiza:

Pogoń ma najgorszego rywala z grona Polski zespołów w Europejskich Pucharach bo to Belgijski Gent. Zaczniemy od tego liga Belgijska to na pewno lepsza zdecydowanie liga od naszej, tam gra się szybkiej na większe intensywności co widzimy po problemach naszych zawodników którzy tam przechodzili jak Skóraś który jak na razie ma wielkie problemy z Brugge. Gent gra otwartą piłkę, ale ma jakość w ofensywie, są bardzo dobrze przygotowani do sezonu, dwie wygrane w lidze 3:2 u siebie z Kortrijk oraz w weekend z Mechelen gdzie ci najlepsi odpoczywali na czele z Orbanem z ataku. Rundę wcześniej ekipa rozbiła Ziline w dwumeczu strzelają w obu meczach po 5 bramek a grali z ekipą która gra też otwartą piłkę i ma mało jakości w defensywie a Pogoń ma wielkie problemy w defensywie to było widać już w poprzednim sezonie a ten też rozpoczęli od wielu błędów w defensywie jak te w meczu z Linfield, w lidze też pozwalali na bardzo wiele ale to styl gry tej ekipy i raczej ciężko będzie to zmienić, nie wierze w wielką poprawę gry defensywnej całej ekipy a Gent lubi takich rywali którzy też stawiają na otwartą grę.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2046
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Gent - Pogoń Szczecin, gol Pogoni Szczecin @1.58 Fuksiarz

Pogoń Szczecin dobrze weszła w ten sezon i po niezłym okresie przygotowawczym odnotowała cenne zwycięstwa w Ekstraklasie i udaną poprzednią rundę kwalifikacji do Ligi Konferencji, gdzie wypunktowała niżej notowane Linfield. Portowcy prezentują ofensywny styl gry, chociaż nie ustrzegają się błędów, co skutkowało straconymi golami w 3 z 4 meczach tego sezonu, w tym aż 4 od Linfield w dwumeczu. Warto jednak docenić solidną formację ofensywną, która potrafi odwracać losy rywalizacji, szczególnie dobrze prezentuje się Efthymios Koulouris, czyli nowy nabytek ścianięty z tureckiego Alanyasporu. Grek zdobywał przynajmniej jednego gola w każdym meczu o stawkę w tym sezonie. Gent również wystartowało z przytupem i w lidze belgijskiej ma na swoim koncie dwa zwycięstwa, a w kwalifikacjach do fazy grupowej Ligi Konferencji wyeliminowali Żylinę - zdobywaj w dwumeczu aż 10 goli. Obie drużyny są podobne, chociaż zachowując wszelkie proporcje to Gent dysponuje większym potencjałem kadrowym czy doświadczeniem w Europie. Mimo wszystko trudno skreślać z góry Portowców, którzy grają ładną dla oka ofensywną piłkę. W tym meczu nie oczekuje od nich wysokiego zwycięstwa, a zaledwie jednej bramki, którą bukmacherzy dość ładnie punktuja.
 
Ostatnia edycja:
versa 397,5K

versa

Typer
Gent - Pogoń Szczecin
Remis lub Pogoń + over 2.5 bramek
Fortuna @5.00

Pójdę mocno życzeniowo w stronę Pogoni, bo widzę ich szanse w tym meczu na conajmniej jeden punkcik wbrew temu co mówią eksperci.
Oba zespoły mają ofensywny styl gry, obie mają serie zwycięstw i obie strzelają mnóstwo goli ale też i tracą, ciekawą statystyką jest to, że Gent na ostatnie 10 meczy tracił conajmniej gola w aż 9 spotkaniach a świat piłki nożnej nie takie przypadki już widział, więc czemu nie spróbować zagrać w strone polskiej drużyny?
Dziś (wtorek 8.08) gra w stronę Rakowa przyniosła mi korzyści jak i zaproponowałem dla was pomyślny typ, co prawda rywal całkiem innej klasy ale idąc za ciosem, za mniejszą stawkę spróbuję i tym razem.
Moja bujna wyobraźnia widzi remis 2:2, a w rewanżu u siebie niestety klęskę Pogoni Szczecin 2:0, jak będzie? Zobaczymy :)
 
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Alkmaar 2,40
- wygra obie połowy
- wykona więcej RR
Alkmaar z Santą Coloma powinien spokojnie wygrać. Tamci są z Andory, a ci z Holandii. Rachunek wychodzi prosty. Myślę, że strzelą w obu połowach, ale to mało, wygrają obie połowy no i jako drużyna wiodąca wykonają więcej rzutów rożnych. Będą napierać, to nie ulega żadnej wątpliwości, a przy napieraniu nabija się rzuty rożne i strzela gole, nawet dużo goli jak gramy ze średnim jak nie słabym przeciwnikiem. Alkmaar jest bardzo groźny u siebie, ale myślę, że nie będą czekać na werdykt na własnym stadionie, tylko rozwiążą sprawy z Colomą już teraz. Nie mogą przecież potykać się o własne nogi. A i pomagać rywalowi nie ma sensu. Typ z cyklu Superbets.
 
Ostatnia edycja:
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Gent - Pogoń Szczecin
Gent poniżej 11.5 fauli @ 1.84
Betclic

Typ lekko ryzykowny ale z racji, że linia niska i kurs dość w miarę fajny to można spróbować. Gent w dzisiejszym spotkaniu jak i całym dwumeczu jest faworytem do awansu do kolejnej rundy. Gent tutaj będzie dyktowało warunki bo wątpię w to żeby zrobili to gracze Pogoni. Spróbujmy zatem pograć faule gospodarze, a raczej ich brak. Gent w ostatnim spotkaniu ligowym zaliczyło aż 14 przewinień i wydaje się, że typ powyżej mija się z celem. Jednak gdy spojrzymy na kilka spotkań do tyłu to było ich zdecydowanie mniej: 7,5,3 (w tym dwa mecze z Żilina i jeden ligowy). Dzisiaj nastawiam się, że to Pogoń będzie ratować się faulami niż bardziej gospodarze, którzy będą chcieli wybić futbol gościom. Wydaje mi się, że ten Typ jest ciekawy i ma szanse powodzenia.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1656
M 72K

mazinho87

Użytkownik
Gent - Pogoń Szczecin - over 12.5 rzutów rożnych 3.00 (sts)

Gent to u siebie ofensywna drużyna. W lidze z Kortrijk nabili 7 rogów, a z Ziliną w LKE aż 11. Pogoń w tym sezonie to istna kopalnia rogów - w dwumeczu z Linfield padło aż 25 rogów a w meczu ligowym z Widzewem było łącznie aż 23 rogi. Liczę na podtrzymanie overowej tendencji Pogoni i na otwarty mecz w Belgii, wszak Pogoń nie ma nic do stracenia. Przy strzelonym golu dla Polaków - rogi powinny padać dość często.
 
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
Gent - Pogoń Szczecin
Typ: Gent + poniżej 3,5 gola + poniżej 5,5 spalonych + 1.połowa zmiana NIE
@4.35 FORTUNA

Gent faworytem wg bukmacherów w pojedynku z Pogonią. Trudno się dziwić, Belgijski zespół jest zdecydowanie bardziej doświadczony w europejskich rozgrywkach i znakomicie rozpoczął sezon. W poprzedniej rundzie kwalifikacji do LKE rozgromili Słowacką Zilinę aż 10:3 w dwumeczu! W międzyczasie wygrali 2 spotkania ligowe. Pierw u siebie 3:2 z Kortrijk a ostatnio na wyjeździe 0:1 z Mechelen. Teraz Belgów będzie czekało trudniejsze zadanie niż z Ziliną lecz to dalej oni są faworytami. Na pewno będą chcieli na wyjazd udać z zaliczką bramkową. Pytanie tylko jak dużą. Ja stawiam, że Pogoń zagra dziś bardziej defensywnie aby wywieźć z Belgi jak najkorzystniejszy rezultat a potem szukać szczęścia przed własną publicznością. Oby Pogoni udało się jak najdłużej trzymać korzystny rezultat. Stawiam jednak, że to Gent będzie się cieszyło ze zwycięstwa w tym meczu lecz to nie będą takie rozmiary jak w drugiej rundzie kwalifikacji.
 
Ostatnia edycja:
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Gent - Pogoń Szczecin 5:0 (6:0 rożnych)

Przed graczami Pogoni Szczecin ogromna szansa aby wyeliminować zdecydowanie mocniejszą drużynę jaką jest Gent. Oczywiście gospodarze są wielkim faworytem tego meczu jak i dwumeczu. Gent to drużyna bardzo overowa, w ostatniej rundzie pokonali Ziline aż 10:3 natomiast Pogoń pokonał Linfield 8:4 - widać, że bramek nie brakowało.
Obie drużyny również uwielbiają nabijać rzuty rożne Gent nabiło Zilinie aż 14 rożnych natomiast Pogoń nabiła aż 16. W lidze Pogoń w 2óch meczach nabiła aż 21 rożnych natomiast Gent nabiło 10 rożnych.
Liczę, że te 2 połączone typy powinny wejść dość łatwo i przyjemnie chociaż wiadomo, różne rzeczy się dzieją jednak logicznie patrząc wygląda to dość dobrze.

powyżej 2,5 + powyżej 8,5 rzutów rożnych 1,85 Fortuna
 
Ostatnia edycja:
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Spotkanie: Legia-Austria
Typ: Legia over 1,5 gola+Legia over 5,5 rożnych (superbets)
Kurs: 4.0
Bukmacher: Superbet

Austria Wiedeń to znana marka jednak od dawna nie jest postrachem, co prawda często grają w pucharach ale już nawet z polską drużyną nie są w roli faworyta.Rok temu Austrię los zetknął z Poznańskim Lechem który wygrał u siebie aż 4-1, oczywiście ten wynik ustawił losy awansu a w rewanżu padł bramkowy remis.Nastawienie Legii w tym meczu powinno być oczywiste, trzeba zdobyć odpowiednią zaliczkę i rozsądnie zagrać w rewanżu bo jednak spotkanie w Wiedniu być może na styku i już się różnie potoczył.Z wypowiedzi trenera Austrii wynika że będą ostrożni w tym meczu mając świadomość że Legia będzie dyktować warunki, i tak też spotkanie powinno wyglądać.Legia w tym meczu powinna korzystać ze stałych fragmentów z którymi Austria ma problem, finalnie myślę że Legia to wygra, i zobaczymy więcej niż jednego gola.
 
demarcel 94,2K

demarcel

Użytkownik
Spotkanie: Legia-Austria
Typ: Strzelec gola - Josue
Kurs: 3.8
Bukmacher: Superbet

Legia jest już tylko dwa kroki od pucharów na jesieni. Pierwszy krok to wyeliminowanie słabej drużyny Austrii Wiedeń. Z Ciekawości sprawdziłem wartość zawodników i się mocno zdziwiłem gdyż kilka niżej notowanych zespołów z Ekstraklasy ma wyższą wartość niż piłkarze z Wiednia. Oznacza to że coś się zadziało w klubie i marka straciła na wartości.
Co do meczu liczę na pokaz siły Legionistów. Oby nie popełniali już takich błędów jak tydzień temu z Kazachami. Gospodarze liczą na swoich czołowych zawodników a ja liczę na to że jeden z nich czyli Josue strzeli swojego premiowego gola w tegorocznych pucharach właśnie Austriakom. Stąd też mój typ.
 
pikobans 10K

pikobans

Użytkownik
Rosenborg - Hearts
godz. 19.00
typ: obie strzela ✅
forbet 1,65

Liga konferencji do typowania do najłatwiejszych nie należy, tym bardziej na etapie eliminacyjnym. Wpadł w oko mi powyższy mecz i propozycja goli z obu stron wynika trochę bardziej z ostatnich poczynań zasłużonej ekipy z Norwegii ( daleko nie patrząc mecz z Crusaders ) niż z wiary w ekipę ze Szkocji. Nawet nie wgłębiałem się w jakieś wielkie analizy ale ciężko mi sobie przypomnieć czy jakieś inne ekipy prócz Celticu i Rangersów grały na etapie pucharowym jesienią w ostatnich latach i ciężko wyczuć czy Hearts w ogóle ma na to ochotę na jakieś zmagania w Europie ... Kursy lekko faworyzują Norwegów ale myślę ze bramki mogą spokojnie mogą paść z obu stron.. tak jak wspomniałem trochę loteria te zmagania ale można spróbować
Inne opcje na dziś to : ✅Tobol - Derry - 1 1,8 forbet oraz ✅ Club Brugge - Ka Akureyri over 3,5 1,74 forbet

Edit : ładnie poszło :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +502
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna/Eliminacje Liga Konferencji
Godzinna: 20:00
Spotkanie: Lech Poznań vs Spartak Trnava
Typ: Powyżej 9.5 rzutów rożnych
Kurs: 2.37✅️
Bukmacher: Fortuna
Post w dziale:
Analiza:


Czas na Poznań i na starcie miejscowego Lecha ze Spartakiem Trnava. Kolejorz oprócz Rakowa Częstochowa ma najłatwiejszą drogę do europejskich pucharów. Jest to efekt świetnej postawy w Lidze Konferencji w poprzednim sezonie. Dodatkowo przy losowaniu potrzebne jest szczęście i to ekipa ze Słowacji będzie rywalem w kolejnym dwumeczu eliminacyjnym. Niestety gospodarze w Lubinie musieli sobie radzić przez dłuższy czas w osłabieniu, ponieważ Radosław Murawski zachował się nieodpowiedzialnie, brutalnie faulując rywala. Niemniej jednak należy pochwalić Lecha za pokazanie charakteru i wywalczenie remisu na trudnym terenie w takich okolicznościach. W kwalifikacjach do LK nie wolno jednak pozwolić sobie na takie rażące błędy, jak w przypadku pomocnika Kolejorza. Czy atut własnego boiska zostanie wykorzystany?

O Spartaku wspominałem tydzień temu, gdy zespół ten mierzył się w rewanżowym starciu z Audą. Tak jak można było się spodziewać, dominacja była widoczna i tym samym przyjezdni potwierdzili tezę, że u siebie w Trnavie czują się po prostu najlepiej. Goście regularnie meldują się w kwalifikacjach do europejskich pucharów i można rzec, że projekt ten ugruntował swoją pozycję na krajowym podwórku. Niestety Spartak nie ma wysokiego współczynnika i na tym etapie eliminacji trafia na wymagającego przeciwnika. Przyjezdni postarają się jednak sprawić niespodziankę i ofensywny oraz odważny styl gry ma przynieść sukces. Czy outsider będzie w stanie na równi powalczyć z Lechem w Poznaniu?

Faworytem jest naturalnie Kolejorz, ale ja nie lekceważyłbym Spartaka, bo ofensywa to mocna strona gości. Od kilku lat obserwujemy ten klub w eliminacjach i to z polskimi drużynami, pokazując intensywny futbol. Stawiam na rzuty rożne i linia 9.5 jest wystawiona po wysokim kursie. Przyjezdni nie zawiedli mnie z kornerami przed tygodniem, wierzę, że dzisiaj będzie podobnie. Lech w meczach z Żalgirisem Kowno wykonywał 10 i 6 takich stałych fragmentów gry, a Spartak z Audą 6 i 8. Mam nadzieję na ciekawe widowisko w stolicy Wielkopolski!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +203
versa 397,5K

versa

Typer
.
FC Struga - Swift Hesper
FC Struga + over 1.5 goli
Fortuna @3.85

Znów gram w stronę drużyny z Macedonii, FC Struga w poprzedniej rundzie pokonała według mnie mocniejszego przeciwnika jakim było Buducnost, którego pokonali dwukrotnie, teraz na ich przeszkodzie stoi drużyna z Luksemburgu Swift Hesper, który trochę męczył się, by dostać się do kolejnej rundy z The News Saints.
Trochę przypomina mi to sytuację Rakowa, gdy przeszli Karabak i w następnej rundzie dostali Aris, który też ograli u siebie, tutaj jest poziom niższy.
Liczę, że Macedończycy wygrają to spotkanie, by mieć trochę zapasu na trudniejszy rewanż.
Przewiduję wynik 3:1, ewentualnie 2:1 dla gospodarzy.
 
C 92,1K

cybul100

Forum VIP
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Sheriff - BATE
Typ 1 @ 1.57 // STS
Drużyna Sheriffa rozczarowała w eliminacjach przegrywając dwumecz z Maccabi. Chociaż trzeba wyraźnie zaznaczyć, że to właśnie piłkarze Sheriffa prezentowali się całkiem dobrze, ale nie potrafili wykorzystać swoich sytuacji. Byli wstanie zdominować swojego przeciwnika. Na pewno czują spory niedosyt i liczę, że będą chcieli zrewanżować się za tamten mecz.

Tym bardziej, że drużyna BATE spokojnie jest w ich zasięgu. Po drużynie BATE, która grała chociazbny w Lidze Mistrzów pozostał już tylko ślad. Nie jest to już tak mocny zespół, jak kilka lat temu.

Widoczne to było było w eliminacjach z Arisem, gdzie to Białorusi kompletnie się skompromitowali. Stracili, aż jedenaście bramek w dwóch starciach z Grakami. Gra tego zespołu również jest daleka od dobrej to sprawia, że nie chce mi się wierzyć, aby nagle mogliby zaprezentować dobry futbol.
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
W kilku spotkaniach mam typy na overy bramkowe, ale już kursy spadły mocno.
Over 3 w Bodo, Fenerbahce i Brugge był po kursach >2 na otwarciu.

Na obecną chwilę to tylko over 2,5 w meczu Lecha jest do gry.

Dla mnie pomyłką są linie na rożne w meczu Lecha oraz Bodo .

Lech oraz Trnava nabijają sporo rożnych, podobnie Bodo. Swoje powinien dorzucić Pyunik, bo z Kalmar były overy na rogi.

Linia na Lecha to over 5,5 po kursie 1,9 podobnie na Bodo.

Nie wiem czemu na Gzirę jest linia 2,5 po kursie 2,05 w etoto.
Dla mnie Plzen będzie cisnął cały mecz i podobnie jak Glentoran czy Dudelange zdominuje Gzirę na własnym terenie.

Podobnie powinno być w meczu Balkani z Lincoln.

Dziś więcej oglądam niż gram, na pewno odradzam granie na Twente.


Na rewanże

Pogoń - Gent 2 2,05 etoto

Oglądałem kilka ostatnich spotkań Pogoni, wczorajszy mecz z Gent i spotkania Belgów z Ziliną.
Pogoń u siebie powinna stworzyć więcej okazji niż wczoraj przed atut swojego boiska.
Wczoraj jedynie przez 5-10 minut na początku drugiej połowy wyglądała dobrze i za chwilę dostała bramkę na 0-5.
W Pogoni kilka zawodników jest na za niskim poziomie by mierzyć się z takim rywalem - Klebaniuk, Gorgon, Łęgowski czy Kurzawa.
Gent jest piłkarsko dużo lepszy, nie odpuszczał w rewanżu z Ziliną, Dorzucę zakład na gole niezależnie czy znowu na bramce zagra Klebaniuk.

madman01 madman01 poprawione
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +514
U 0

Usunięty użytkownik 177393

Gość
LKE 1. mecze

1. Omonia Nikozja - MDT obie strzelą 1.85

Uważam, że tutaj postrzelają głównie dlatego, że goście coś wcisną, a jak wiemy wtedy na Cyprze zawsze pożar i ataki nawet na wyciągnięcie meczu. Zakładam tutaj scenariusz z golem gości, mają potencjał w ofensywie, chociaż w tej drużynie w zeszłym sezonie działy się dziwne rzeczy, pokpiono awans do grupy mistrzowskiej, potem dziwne akcje, finalnie jednak wyrwali awans do tego pucharu no i aby ratować budżet trzeba tam zagrać. Omonia slabo trafiła, ale u siebie powalczy
stąd BTS.

2. Tobol - Derry over 1.5 gola home 2.05

Drużyny z Kzch są mocno niedoszacowane, szczególnie o dziwo u siebie. Zobaczcie wczoraj Ludogorets, wcześniej Legia się pociła, Basel odpadł z Tobolem, chociaż tam wygrał to oglądałem mecz i jednak Tobol zagrał taktycznie, na awans i w pompie mieli wynik (chociaż szanse mieli). Derry no nie oszukujemy się, średniak - te drużyny z Irlandii Pln i Pl trochę są zawsze z kolei przeszacowane - coś jak Anglia na wielkich turniejach, oczywiście zachowując wszelkiego proporcje. Tobol dzisiaj wypracuje zaliczkę, a i goście mogą ukąsić, bo ofesnywa tam problemu nie stanowi.

3. Nieftchi - Besiktas 1x 2.15

To będzie typowy kocioł, typuję tutaj under i mecz walki. Gospo to chyba po Karabachu druga, najbardziej ogarnięta tam drużyna. Przede wszystkim taktycznie, defensywnie. Turcy z kolei na wyjazdach lubią się pogubić. Nie sądzę by wygrali w tym pierwszym meczu.

4. Hapoel - Lewski 1 1.80

Hapoelu w tym roku nie widziałem, poprzednia runda też nie przekonała, ale typ jest raczej przeciwko zespołowi z Bułgarii. Straszny tam zjazd poziomu jest od kilku lat, ani to sportowo się nie broni, ani opakowane nawet nie jest - lata 90 w polskiej piłce. Do tego na wyjeździe trudny teren w Izraelu, gdzie można zauważyć że postawiono na piłkę. Gospodarze obóz przed sezonem mieli w PL, wyglądało to dość solidnie. Tą rundę przejdą, a zaliczkę zrobią u siebie.

5. Farul - Flora handi -1.5 1 2.05

Typuję Farul z handi. Jaki koń jest każdy widział, Florę mieliśmy w dwumeczu z Rakowem. Jak gospodarze się przyłożą, to sportowo są w stanie rozstrzygnięcie rywalizacji zapewnić sobie już dzisiaj.

6. Arouca - Brann 1 2.20

Portugalia u siebie w pucharku te niższe drużyny niedoszacowane imo, a Brann podpompowany. Tylko zaliczka u siebie coś da home, do tego dwa różne style tutaj, Arouca może zdominować mecz taktycznie - posiadanie, klepka i będzie po Brann, który preferuje trochę inny futbol. Za duży kurs na 1 imo.

7. Hamrun - Ferenc 2 1.70

Po Klaksaviku Madziarzy chodzą jak w zegarku, kolejna wtopa z egzotycznym rywalem nie jest przewidziana.
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
stanley-63 782,8K

stanley-63

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna/Eliminacje Liga Konferencji
Godzinna: 19:00
Spotkanie: Rosenborg : Hearts
Typ : Hearts over 1.5 gola
Kurs : 2.50
Bukmacher : ETOTO

Bardzo wysoki kurs jak dla mnie na przynajmniej 2 bramki Szkotów w tym spotkaniu to idę w tym kierunku , Rosenborg wiemy że ma kryys chociaż ostatnio w lidze zaczęli chłopaki wygrywać ale i tak po 18 kolejkach zajmują dopiero 8 pozycję tracąc do lidera Bodo aż 16 punktów , w Lidze Konferencji są po jednej rundzie i trzeba powiedzieć że po sporych męczarniach pokonali zespół z Irlandii Północnej , najpierw na wyjeżdzie 2:2 a w domu 1:1 i po dogrywce są w kolejnej rundzie , dziś przeciwnik wydaje mi się mocniejszy bo Szkockie Hearts , goście są dopiero po pierwszej kolejce Szkockiej Premiership w której w wyjazdowym meczu pokonali 2:0 St Johntone , liczę że Hearts jest tutaj w stanie ugrać dobry wynik przed rewanżem i to oni awansują do finału kwalifikacji LK .
 
loki123 249K

loki123

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Liga Konferencji
Godzinna: 20:00
Spotkanie: Twente - Riga FC
Typ: Over 2.5
Kurs: 1.68
Bukmacher: Fuksiarz
Dziś w meczu półfinałowym kwalifikacji Ligi Konferencji zmierzą się ze sobą drużyny Twente - Riga FC. Gospodarze jeszcze sezonu nie zaczęli, ale zagrali już w europejskich pucharach, gdzie wyeliminowali Hammarby. Twente ma serię 13 kolejnych meczy bez porażki, oprócz tego ostatniego, gdzie po 90 minutach przegrywali 0-1, ale w dogrywce zdołali awansować. Holendrzy raczej strzelają sporo bramek na swoim boisku, bo na 10 ostatnich meczy aż w 8 padało więcej niż 2.5 bramki. Goście drużyna Riga FC sezon mają w toku, gdzie po 25 kolejkach zajmują fotel lidera, a w poprzedniej rundzie wyeliminowali węgierskie Kecskemeti. Przyjezdni też preferują ofensywny styl gry, co przekłada się na gole, bo na 10 ostatnich meczy aż 7 zakończyło się overem 2.5. Dziś liczę na sporo bramek po dość dobrym kursie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom